Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#4351 Re: Hayat

Post by charrrmed »

luckylaka wrote: Ne provaljuj zivota ti,kakva Sara .Pa i Ekrem Jevric je oginalan sta misli kako bi prosao kod ane
Problem naseg drustva je upravo ova gore navedena recenica.
User avatar
la_roux
Posts: 131
Joined: 10/11/2012 23:04

#4352 Re: Hayat

Post by la_roux »

luckylaka wrote: Ne provaljuj zivota ti,kakva Sara .Pa i Ekrem Jevric je oginalan sta misli kako bi prosao kod ane
Ekrem (čak i on) je za razliku od Sare uspio nešto napraviti i zaraditi. Nju ni kao voditeljicu Hayat nije mogao zadržati duže od dvije emisije.
tumbelina
Posts: 50
Joined: 05/03/2012 19:07

#4353 Re: Hayat

Post by tumbelina »

znate šta meni nije jasno. hajd' što je ana davala 10-ke sari stalno, kao ne pjeva nešto al ima dobar scenski nastup bla bla bla, pa ona ocjenjuje ukunu njenu pojavu, hajde eto uredu. međutim, zato su valjda u ovoj sezoni i uveli da se daju po tri ocjene - da se ne bi oštetio neko ko (ne) zna da pjeva a ima nekakve druge kvalitete na sceni... znači pjevaš slabo, al' evo ti 10 za nastup...
zato mislim da je kranje neprofesionalno sto je uporna da azri music daje sve desetke... i njeno pjevanje ni ne komentariše jer kao tol'ko je cura fascinantna na sceni, znaci kako god otpjeva ona ce od ane dobit 10?!?!?!
mislim da bi organizator trebao na to podsjetiti anu...
User avatar
la_roux
Posts: 131
Joined: 10/11/2012 23:04

#4354 Re: Hayat

Post by la_roux »

tumbelina wrote:znate šta meni nije jasno. hajd' što je ana davala 10-ke sari stalno, kao ne pjeva nešto al ima dobar scenski nastup bla bla bla, pa ona ocjenjuje ukunu njenu pojavu, hajde eto uredu. međutim, zato su valjda u ovoj sezoni i uveli da se daju po tri ocjene - da se ne bi oštetio neko ko (ne) zna da pjeva a ima nekakve druge kvalitete na sceni... znači pjevaš slabo, al' evo ti 10 za nastup...
zato mislim da je kranje neprofesionalno sto je uporna da azri music daje sve desetke... i njeno pjevanje ni ne komentariše jer kao tol'ko je cura fascinantna na sceni, znaci kako god otpjeva ona ce od ane dobit 10?!?!?!
mislim da bi organizator trebao na to podsjetiti anu...
Upravo tako. A dešava se i da onima koji znaju pjevati ali imaju očajan scenski nastup da visoku ocjenu za scenski. Jasna i Ognjen ko i znaju to razgraničiti, ali ona nikako. Nju bi generalno trebalo podsjetiti da joj je vrijeme da se počne ponašati profesionalnije i da pokaže zbog čega bi nju i takmičari i gledaoci trebali smatrati kompetentnom za taj posao. Mislim, gledajući emisiju, da ne znamo za njenu karijeru reklo bi se da su mogli pokupiti bilo koga na ulici kome su čula vida i sluha u funkciji i dovesti da radi taj posao i rezultat bi bio jednak.
tumbelina
Posts: 50
Joined: 05/03/2012 19:07

#4355 Re: Hayat

Post by tumbelina »

la_roux wrote:
tumbelina wrote:znate šta meni nije jasno. hajd' što je ana davala 10-ke sari stalno, kao ne pjeva nešto al ima dobar scenski nastup bla bla bla, pa ona ocjenjuje ukunu njenu pojavu, hajde eto uredu. međutim, zato su valjda u ovoj sezoni i uveli da se daju po tri ocjene - da se ne bi oštetio neko ko (ne) zna da pjeva a ima nekakve druge kvalitete na sceni... znači pjevaš slabo, al' evo ti 10 za nastup...
zato mislim da je kranje neprofesionalno sto je uporna da azri music daje sve desetke... i njeno pjevanje ni ne komentariše jer kao tol'ko je cura fascinantna na sceni, znaci kako god otpjeva ona ce od ane dobit 10?!?!?!
mislim da bi organizator trebao na to podsjetiti anu...
Upravo tako. A dešava se i da onima koji znaju pjevati ali imaju očajan scenski nastup da visoku ocjenu za scenski. Jasna i Ognjen ko i znaju to razgraničiti, ali ona nikako. Nju bi generalno trebalo podsjetiti da joj je vrijeme da se počne ponašati profesionalnije i da pokaže zbog čega bi nju i takmičari i gledaoci trebali smatrati kompetentnom za taj posao. Mislim, gledajući emisiju, da ne znamo za njenu karijeru reklo bi se da su mogli pokupiti bilo koga na ulici kome su čula vida i sluha u funkciji i dovesti da radi taj posao i rezultat bi bio jednak.
ma to. mislim možemo mi reći da je to kič šund emisija bla bla niskog kvaliteta itd ali ako već organizujete tako nešto, pa dajte se prema tim takmičarima ponašajte kao ljudi majku mu... nije to stoka, pa im vi pametujete a oni u vas gledaju k'o u Boga i da na njima liječite svoje komplekse... ma mislim kad je Fikret citirao Selimovića a propos elvinovog postupka, ma daj, pa kao da ih je pobio tamo sve pa ''može li utišati čovjek svoju savjest...'' samo mi je žao što se tamo ne nađe niko pametan da im odgovori... kao kad je gledateljica neka nazvala i rekla fikretu VI STE OVDJE ZBOG NAS A NE MI ZBOG VAS... on ono :shock:
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#4356 Re: Hayat

Post by luckylaka »

charrrmed wrote:
luckylaka wrote: Ne provaljuj zivota ti,kakva Sara .Pa i Ekrem Jevric je oginalan sta misli kako bi prosao kod ane
Problem naseg drustva je upravo ova gore navedena recenica.
Joj provale,jes vala u pravu si samo sto ni sam ne znas sta si htio reci,hajde objasni zivotati i odmah ce sve krenuti na bolje.Preko noci :-)
User avatar
la_roux
Posts: 131
Joined: 10/11/2012 23:04

#4357 Re: Hayat

Post by la_roux »

tumbelina wrote: kad je Fikret citirao Selimovića a propos elvinovog postupka, ma daj, pa kao da ih je pobio tamo sve pa ''može li utišati čovjek svoju savjest...'' samo mi je žao što se tamo ne nađe niko pametan da im odgovori...
Hahahaha. Da, to je baš bio momenat. Koliku su samo frku digli oko toga da se Fikret cijelu noć morao pripremati za emisiju. Koja glupost, u takvoj vrsti emisije takmičar bude malo drzak prema žiriju, a voditelj na to odgovara citatom Meše Selimovića kojeg očigledno nije baš najbolje razumio .
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#4358 Re: Hayat

Post by duminjo »

zalosno je sto ce sada SKORO svi (ucesnici u ovom sranju) biti protiv eldina i solit mu pamet kako bi se uvukli u pakash profesorici koja ce i druge isto tako odma sutra ovako nablatit.
zalosno je sto se svake godine stalno ponavlja GLASTAJTE, GLASAJTE (razumijem, pare su to) i onda na kraju OVAKAV ziri izabere pobjednika, ala anida idrizovic prosle godine, pored onakvog Mirze :-)

Elvin im je sada bio hit, napravio reklamu, najvise zaradio para i na kraju krajeva VLADA COVJEK SCENOM :lol:


http://www.youtube.com/watch?list=PL8E0 ... detailpage
rozalija80
Posts: 43
Joined: 28/07/2012 18:21

#4359 Re: Hayat

Post by rozalija80 »

Trebaju biti sretni sto je Elvin onako postupio,jer da nije gledanost bi pala na nulu.Sa Elvinom su podigli istu i realno zaradit ce para na momku kojeg od momenta njegove reakcije svi ignorisu od ucesnika,zirija,voditelja.Sto se tice Ane,kazem namjerno samo Ana,jer onakve ja ne mogu nazvati profesorima,ona je bezvrijedna,nije vrijedna spomena.Ako ucesnici trebaju postovati neki kodeks ponasanja,drzati se ugovora i dogovora,zasto to isto ne vrijedi i za ziri. Ostali ucesnici trebaju biti svjesni da i njih isto ceka,osim sisate Azre ,jer je ona Anina miljenica,a sa pjevanjem nema veze,rice,vice,kresti,ali dobro vrti guzovima
User avatar
la_roux
Posts: 131
Joined: 10/11/2012 23:04

#4360 Re: Hayat

Post by la_roux »

duminjo wrote:zalosno je sto ce sada SKORO svi (ucesnici u ovom sranju) biti protiv eldina i solit mu pamet kako bi se uvukli u pakash profesorici koja ce i druge isto tako odma sutra ovako nablatit.
zalosno je sto se svake godine stalno ponavlja GLASTAJTE, GLASAJTE (razumijem, pare su to) i onda na kraju OVAKAV ziri izabere pobjednika, ala anida idrizovic prosle godine, pored onakvog Mirze :-)

Elvin im je sada bio hit, napravio reklamu, najvise zaradio para i na kraju krajeva VLADA COVJEK SCENOM :lol:


http://www.youtube.com/watch?list=PL8E0 ... detailpage
Pa to je počelo još u subotu, većina je njemu dala bod minus, da se uvuče žiriju i publici. Mislim da su se malo zeznuli jer su Elvinovi glasovi pokazali šta publika misli o svemu tome, sigurno nije dobio najviše glasova što ljudi misle da najbolje pjeva.
veleno
Posts: 752
Joined: 19/09/2009 19:05

#4361 Re: Hayat

Post by veleno »

Šta su ovo uradili od ove voditeljice Dalile? :shock:

Ova televizija mi se svakim danom sve više gadi. :-x
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4362 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Evo ga ljubi Kadra idemooo :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#4363 Re: Hayat

Post by karanana »

Nije losa ova plava voditeljica sa ravnom utegnutom kosom.

Opet ovaj lose pjeva.
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4364 Re: Hayat

Post by Chuckie »

karanana wrote:Nije losa ova plava voditeljica sa ravnom utegnutom kosom.
Mala je bombona samo dok ne progovori. :)
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#4365 Re: Hayat

Post by lajk »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: daj ba sam se izbaci :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#4366 Re: Hayat

Post by karanana »

Chuckie wrote:
karanana wrote:Nije losa ova plava voditeljica sa ravnom utegnutom kosom.
Mala je bombona samo dok ne progovori. :)
Ne bih joj dao priliku da govori.
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4367 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Hahaha Kadra ludjak.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70249
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4368 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

koji umisljeni i nekulturni ... papak

najgore je kad sebi neko umisli da je velicina :-)
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#4369 Re: Hayat

Post by karanana »

Papchina zescha. Sto je najgore dobice tonu glasova konto ovog.
rozalija80
Posts: 43
Joined: 28/07/2012 18:21

#4370 Re: Hayat

Post by rozalija80 »

Kadra je anti-zvijezda i to je dobro...
On Hayatu ustvari pokazuje i reflektira kakvi su Hayatovci sami...

Dakle, protekcionisti, korumpirani, interesdzije (sve ove "zvijezde" svaki dan moraju u 11 h biti u Wog centru, da bi pravili pazar i promet Hayatu i radnjama u Wogu...)

Kadra je anti-zvijezda i zbog toga je ok...
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4371 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Sta je sad uradio? *eb'o ga Bomostar. :D
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4372 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

plain vanilla wrote:koji umisljeni i nekulturni ... papak

najgore je kad sebi neko umisli da je velicina :-)
karanana wrote:Papchina zescha. Sto je najgore dobice tonu glasova konto ovog.
:thumbup:
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#4373 Re: Hayat

Post by un1ted »

dusa_raskopuša wrote:Sta je sad uradio? *eb'o ga Bomostar. :D
:? :?
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4374 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Kadra ce da puni kosevo. :D
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#4375 Re: Hayat

Post by duminjo »

dusa_raskopuša wrote:Sta je sad uradio? *eb'o ga Bomostar. :D
cekao one trece ocjene za "utisak il ti ga dojam", cekao i cekao..dobio prvu ocjenu od profesorice koja tu i tam' radi normala...i dalje elvin cekao ocjene za scenski nastup...nigdje ocjena ono dvoje se usutili..nit ista govore, nit daju ocjene i elvin krene... cim je krenuo, profesor se upalio, ko na dugme: "mislio sam ti dati 10, al zbog tog bezobrazluka evo 1" i Anjuška samo spusti keca i zdravo :lol:
ja cak mislim da on nije ni znao da treba dobit jos 2 ocjene, jer se momak izgubio, sad u publiku, sad u ziri, pa razmislja sta ce reci, sta ce uraditi, ocel disati necel disati da ga ne nakude... i onda kad je krenuo nazad ...op dobi dva keca :lol: :lol:
zakljucak: profesor i ana jedva cekali da dotični pr'ne, pa da ga nablate i daju mu keceve

vecerasnje Elvinovo ponasanje i kuliranje publike, trud da bude sto bolji :thumbup: jebiga nije mu se dalo :lol:
Post Reply