Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4076 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Armin +
Irma -
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#4077 Re: Hayat

Post by Revolucionar ★ »

Pa dobro je otpjevao ovaj mali Mirza Selimovic, a mislim da je Verena trebala dobit bod -, pa molim vas nastupa i cirkusa :lol:

8-)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28532
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#4078 Re: Hayat

Post by BHF_Manijak »

Oduvijek sam se pito zasto Hrvati imaju bolesnu potrebu da djone sve sto dolazi iz njemackih mediji, ali bas sve, 90% emisija im je na svabski fazon, ali sto sad i nasi pocese otkupljivati njihove emisije - konkretno Hayat onu seljacku izvedbu "Krv nije voda"??? :( :( :( Ono je sund, kic ma sve u jednom, a naravno i to je jedna u nizu hrvatskih POKUSAJA kopije njemackih emisija na taj fazon ala Familie im brennpunkt, Mitten im leben itd...Samo sto oni to 18 hiljada puta gore i ofirnije urade i snime!

Fuj kako odvratna emisija!
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#4079 Re: Hayat

Post by lijan »

Momak ubija :cry:

Dj_Doboj
Posts: 71
Joined: 25/06/2012 12:52

#4080 Re: Hayat

Post by Dj_Doboj »

Hayat plus???? Nesto novo ili???
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4081 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

BHF_Manijak wrote:Oduvijek sam se pito zasto Hrvati imaju bolesnu potrebu da djone sve sto dolazi iz njemackih mediji, ali bas sve, 90% emisija im je na svabski fazon, ali sto sad i nasi pocese otkupljivati njihove emisije - konkretno Hayat onu seljacku izvedbu "Krv nije voda"??? :( :( :( Ono je sund, kic ma sve u jednom, a naravno i to je jedna u nizu hrvatskih POKUSAJA kopije njemackih emisija na taj fazon ala Familie im brennpunkt, Mitten im leben itd...Samo sto oni to 18 hiljada puta gore i ofirnije urade i snime!

Fuj kako odvratna emisija!
Ona emisija je katastrofa!
Ja ne mogu vjerovat da im nije ofirno ono pustati :shock:
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#4082 Re: Hayat

Post by Melami »

Ambrozija wrote:
BHF_Manijak wrote:Oduvijek sam se pito zasto Hrvati imaju bolesnu potrebu da djone sve sto dolazi iz njemackih mediji, ali bas sve, 90% emisija im je na svabski fazon, ali sto sad i nasi pocese otkupljivati njihove emisije - konkretno Hayat onu seljacku izvedbu "Krv nije voda"??? :( :( :( Ono je sund, kic ma sve u jednom, a naravno i to je jedna u nizu hrvatskih POKUSAJA kopije njemackih emisija na taj fazon ala Familie im brennpunkt, Mitten im leben itd...Samo sto oni to 18 hiljada puta gore i ofirnije urade i snime!

Fuj kako odvratna emisija!
Ona emisija je katastrofa!
Ja ne mogu vjerovat da im nije ofirno ono pustati :shock:
je ne znam sta je svrha one emisije? Mislim, ako su oni izmisljali price onda je preofirno i preglupo, ako su istinite price, onda su providni jer smijesno je i reci da je ono istinito,i ko ce im povjerovati u to. Mislim, koji je glupan mogao onako nesto otkupiti?
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#4083 Re: Hayat

Post by boracha »

meni je najsmjesnije kako to igor dramaticno najavljuje :lol:
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#4084 Re: Hayat

Post by boracha »

jel ova azra napumpala gornju usnu
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4085 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

Melami wrote:
Ambrozija wrote:
BHF_Manijak wrote:Oduvijek sam se pito zasto Hrvati imaju bolesnu potrebu da djone sve sto dolazi iz njemackih mediji, ali bas sve, 90% emisija im je na svabski fazon, ali sto sad i nasi pocese otkupljivati njihove emisije - konkretno Hayat onu seljacku izvedbu "Krv nije voda"??? :( :( :( Ono je sund, kic ma sve u jednom, a naravno i to je jedna u nizu hrvatskih POKUSAJA kopije njemackih emisija na taj fazon ala Familie im brennpunkt, Mitten im leben itd...Samo sto oni to 18 hiljada puta gore i ofirnije urade i snime!

Fuj kako odvratna emisija!
Ona emisija je katastrofa!
Ja ne mogu vjerovat da im nije ofirno ono pustati :shock:
je ne znam sta je svrha one emisije? Mislim, ako su oni izmisljali price onda je preofirno i preglupo, ako su istinite price, onda su providni jer smijesno je i reci da je ono istinito,i ko ce im povjerovati u to. Mislim, koji je glupan mogao onako nesto otkupiti?
Navodno su istinite price a "glumci" su obicni smrtnici odnosno nisu skolovani glumci, koliko sam ja shvatila. Meni izgleda nekako potpuno neprirodno i iritantno.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4086 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

dje nabavise ovog Japanca? :lol: :lol: :lol: oplakah
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#4087 Re: Hayat

Post by boracha »

bas je zgodan, men se svidja :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#4088 Re: Hayat

Post by It_is_a_Leclerc »

BHF_Manijak wrote:Oduvijek sam se pito zasto Hrvati imaju bolesnu potrebu da djone sve sto dolazi iz njemackih mediji, ali bas sve, 90% emisija im je na svabski fazon, ali sto sad i nasi pocese otkupljivati njihove emisije - konkretno Hayat onu seljacku izvedbu "Krv nije voda"??? :( :( :( Ono je sund, kic ma sve u jednom, a naravno i to je jedna u nizu hrvatskih POKUSAJA kopije njemackih emisija na taj fazon ala Familie im brennpunkt, Mitten im leben itd...Samo sto oni to 18 hiljada puta gore i ofirnije urade i snime!

Fuj kako odvratna emisija!
To smo gledali na RTL-u Hrvatskom iz fore jer je zaista gluma, zapleti i sve ostalo na nivou parodije.
Žena saznaje da joj kćerka dila drogu i nekim uzdržanim glasom kaže : "Iva, strašno si me razočarala. Vjerovala sam ti. Kako si mi to mogla učiniti ?!" :D :D
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4089 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

It_is_a_Leclerc wrote:
BHF_Manijak wrote:Oduvijek sam se pito zasto Hrvati imaju bolesnu potrebu da djone sve sto dolazi iz njemackih mediji, ali bas sve, 90% emisija im je na svabski fazon, ali sto sad i nasi pocese otkupljivati njihove emisije - konkretno Hayat onu seljacku izvedbu "Krv nije voda"??? :( :( :( Ono je sund, kic ma sve u jednom, a naravno i to je jedna u nizu hrvatskih POKUSAJA kopije njemackih emisija na taj fazon ala Familie im brennpunkt, Mitten im leben itd...Samo sto oni to 18 hiljada puta gore i ofirnije urade i snime!

Fuj kako odvratna emisija!
To smo gledali na RTL-u Hrvatskom iz fore jer je zaista gluma, zapleti i sve ostalo na nivou parodije.
Žena saznaje da joj kćerka dila drogu i nekim uzdržanim glasom kaže : "Iva, strašno si me razočarala. Vjerovala sam ti. Kako si mi to mogla učiniti ?!" :D :D
Presmijesno! Prosjecan Balkanski roditelj bi ubio Boga u djetetu da sazna takvo sto :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#4090 Re: Hayat

Post by It_is_a_Leclerc »

Inače, glumci su nezaposleni, studenti, penzioneri. Pet eura je sat vremena, pa je zato jasno zbog čega ima epizoda gdje se glumci skroz pogube i počnu govoriti pogrešan tekst, ali režiser ne prekida već samo piči dalje :D :D
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#4091 Re: Hayat

Post by boracha »

jel ovaj natpis na amarovoj majici zbog prica da je gej :D
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4092 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

boracha wrote:jel ovaj natpis na amarovoj majici zbog prica da je gej :D
ma nije gay, znam ga ja preko nekih poznanika, samo se nenormalno ponasa :D
User avatar
PasoDzigera007
Posts: 472
Joined: 27/01/2007 21:57

#4093 Re: Hayat

Post by PasoDzigera007 »

boracha wrote:jel ova azra napumpala gornju usnu
Ja mislio,ona napumpala donju :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4094 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

sta mu pise na majici, nisam gledala s cvikama :D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4095 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

sad kad Rialda ispa'ne :lol:

ucini mi se da je prozv'o :-)

Irma i Begovic :lol:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4096 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

dusa_raskopuša wrote:sad kad Rialda ispa'ne :lol:

ucini mi se da je prozv'o :-)

Irma i Begovic :lol:
Pocela ti se pricinjavati :P
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4097 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

mora da je nabraj'o ove koji su pjevali u revijalnom dijelu, ne pricinjava mi se jos :lol:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4098 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

Ova sto je dobila ocjene 1 je prosla a ova druga ispade :shock:
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#4099 Re: Hayat

Post by boracha »

plain vanilla wrote:sta mu pise na majici, nisam gledala s cvikama :D
samo je jedna u srcu :D
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#4100 Re: Hayat

Post by boracha »

Ambrozija wrote:Ova sto je dobila ocjene 1 je prosla a ova druga ispade :shock:
a meni nije jasno kako ona dobi 1 a azra 10.
Post Reply