Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
plain vanilla
Posts: 70304
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3751 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

meni ovaj voditelj super :D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#3752 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

mora bit' super, ha je zavrsio ekonomsku :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70304
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3753 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

dusa_raskopuša wrote:mora bit' super, ha je zavrsio ekonomsku :mrgreen:
tvoj drugar? :D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#3754 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

jok ba

nego znam da je is'o u ekonomsku, bice da je 90. ili 91. godiste
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3755 Re: Hayat

Post by BHF_Manijak »

Hem sav pederast hem Svrakic, mora imati zagarantovan posao! :oops: Koji je odron ovaj Hayat posto Boze dragi! :roll: Vidim sad im se po vijesti poceo motati i onaj lik sto radi cetvrtom Ispuni mi zelju, klasicni antiprimjer novinara, fuj ne mogu da vjerujem! :roll:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#3756 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

BHF_Manijak wrote:Hem sav pederast hem Svrakic, mora imati zagarantovan posao! :oops: Koji je odron ovaj Hayat posto Boze dragi! :roll: Vidim sad im se po vijesti poceo motati i onaj lik sto radi cetvrtom Ispuni mi zelju, klasicni antiprimjer novinara, fuj ne mogu da vjerujem! :roll:

ne budi tako javno ljubomoran, ba :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70304
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3757 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

BHF_Manijak wrote:Hem sav pederast hem Svrakic, mora imati zagarantovan posao! :oops: Koji je odron ovaj Hayat posto Boze dragi! :roll: Vidim sad im se po vijesti poceo motati i onaj lik sto radi cetvrtom Ispuni mi zelju, klasicni antiprimjer novinara, fuj ne mogu da vjerujem! :roll:
aman, sto je pederast?
simpatican je, zeza se rajom..u svakom slucaju bolji od Fikreta :P :D
sarajevomd
Posts: 706
Joined: 12/12/2010 20:42

#3758 Re: Hayat

Post by sarajevomd »

Tiger 033 wrote:http://teve.ba/article/9378/formula-1-i-na-hayat-tv

"Formula1 i na Hayat TV"

28.05.2012

Ljubitelji brzine, adrenalina i najbržeg cirkusa na svijetu Formule 1 moći će uživati u preostalim utrkama prvenstva i na Hayat TV.

U ovoj sezoni do sada je odveženo šest utrka u kojima je slavilo šest različitih vozača i to po pvu put u historiji ovog veoma popularnog sporta.

U Australiji je slavio Jenson Button, a Fernando Alonso u Maleziji. Pobjedu u Kini odnio je Nico Rosberg, u Bahreinu Sebastian Vettel, a u Španiji Pastor Maldonado. Pobjedu na posljednjoj utrci voženoj ulicama Monte Carla slavio je Mark Webber.

Preostalih 14 utrka u Kanadi, Španiji, Velikoj Britaniji, Njemačkoj, Mađarskoj, Belgiji, Italiji, Singapuru, Japanu, Koreji, Indiji, Abu Dabiju, SAD-u i Brazilu gledoaci će moći pogledati na Hayat TV.
:thumbup:
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21068
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#3759 Re: Hayat

Post by DaysleepeR »

onaj koji izdrži više od 5 minuta gledanja programa Hayat TV ili nije dobar ili je mrtvi papak i seljak pa mu ništa ni ne smeta.
Kuvet
Posts: 832
Joined: 22/05/2012 11:58

#3760 Re: Hayat

Post by Kuvet »

sarajevomd wrote:
Tiger 033 wrote:http://teve.ba/article/9378/formula-1-i-na-hayat-tv

"Formula1 i na Hayat TV"

28.05.2012

Ljubitelji brzine, adrenalina i najbržeg cirkusa na svijetu Formule 1 moći će uživati u preostalim utrkama prvenstva i na Hayat TV.

U ovoj sezoni do sada je odveženo šest utrka u kojima je slavilo šest različitih vozača i to po pvu put u historiji ovog veoma popularnog sporta.

U Australiji je slavio Jenson Button, a Fernando Alonso u Maleziji. Pobjedu u Kini odnio je Nico Rosberg, u Bahreinu Sebastian Vettel, a u Španiji Pastor Maldonado. Pobjedu na posljednjoj utrci voženoj ulicama Monte Carla slavio je Mark Webber.




Preostalih 14 utrka u Kanadi, Španiji, Velikoj Britaniji, Njemačkoj, Mađarskoj, Belgiji, Italiji, Singapuru, Japanu, Koreji, Indiji, Abu Dabiju, SAD-u i Brazilu gledoaci će moći pogledati na Hayat TV.
:thumbup:


Oni komentatori su blago receno, ODRON!
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3761 Re: Hayat

Post by BHF_Manijak »

plain vanilla wrote:
BHF_Manijak wrote:Hem sav pederast hem Svrakic, mora imati zagarantovan posao! :oops: Koji je odron ovaj Hayat posto Boze dragi! :roll: Vidim sad im se po vijesti poceo motati i onaj lik sto radi cetvrtom Ispuni mi zelju, klasicni antiprimjer novinara, fuj ne mogu da vjerujem! :roll:
aman, sto je pederast?
simpatican je, zeza se rajom..u svakom slucaju bolji od Fikreta :P :D
Ma jasta nego pederast, farjer ko da se sminka, jos ima nakve cudne pokrete...Ma uglavnom lik mi je nidje veze. :roll:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70304
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3762 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

BHF_Manijak wrote:
plain vanilla wrote:
BHF_Manijak wrote:Hem sav pederast hem Svrakic, mora imati zagarantovan posao! :oops: Koji je odron ovaj Hayat posto Boze dragi! :roll: Vidim sad im se po vijesti poceo motati i onaj lik sto radi cetvrtom Ispuni mi zelju, klasicni antiprimjer novinara, fuj ne mogu da vjerujem! :roll:
aman, sto je pederast?
simpatican je, zeza se rajom..u svakom slucaju bolji od Fikreta :P :D
Ma jasta nego pederast, farjer ko da se sminka, jos ima nakve cudne pokrete...Ma uglavnom lik mi je nidje veze. :roll:
ima li ijedna tema da cemo se ti i ja sloziti oko necega? :lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3763 Re: Hayat

Post by BHF_Manijak »

Ma ne moramo se ni slagati bona, bitno je da se kontamo. :mrgreen: Ti bona zensko ja musko, kako cemo mi isto gledati na ovog bolida?! :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70304
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3764 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

BHF_Manijak wrote:Ma ne moramo se ni slagati bona, bitno je da se kontamo. :mrgreen: Ti bona zensko ja musko, kako cemo mi isto gledati na ovog bolida?! :mrgreen: :mrgreen:
nije bolan bolid, opusten je, pjeva iako nema sluha, plese, zeza se, ne traca kao onaj Fikret.. :D
User avatar
fatamorgana
Posts: 26894
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#3765 Re: Hayat

Post by fatamorgana »

plain vanilla wrote:
ima li ijedna tema da cemo se ti i ja sloziti oko necega? :lol:
Možda ako pređe na udaju i ženidbu, :idea:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3766 Re: Hayat

Post by BHF_Manijak »

fatamorgana wrote:
plain vanilla wrote:
ima li ijedna tema da cemo se ti i ja sloziti oko necega? :lol:
Možda ako pređe na udaju i ženidbu, :idea:
:lol:

E nek si mi reko! :skoljka: :mrgreen:

@Vanilla, nisam lika nesto puno gledo, mozda jednu-dvije emisije u kojima mi je haos pederast bio, evo nadjoh jos ovaj snimak na youtubeu, dzaba, zenskast mi je sav nekakav. :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=Mj2e-osFDlo
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3767 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Kakva gejčina. :D
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#3768 Re: Hayat

Post by Fauja Singh »

Meni je isto simpa, pozitivno lud sto bi rekli, mozda zato i sto vodi poslije Fikreta koji mi je bas papio.
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
User avatar
plain vanilla
Posts: 70304
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3769 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

stroga normala wrote:Meni je isto simpa, pozitivno lud sto bi rekli, mozda zato i sto vodi poslije Fikreta koji mi je bas papio.
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
da, poslije Fikreta je svako dobar :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70304
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3770 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

BHF_Manijak wrote:
fatamorgana wrote:
plain vanilla wrote:
ima li ijedna tema da cemo se ti i ja sloziti oko necega? :lol:
Možda ako pređe na udaju i ženidbu, :idea:
:lol:

E nek si mi reko! :skoljka: :mrgreen:

@Vanilla, nisam lika nesto puno gledo, mozda jednu-dvije emisije u kojima mi je haos pederast bio, evo nadjoh jos ovaj snimak na youtubeu, dzaba, zenskast mi je sav nekakav. :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=Mj2e-osFDlo
emerik i vjeko su zenskasti..ovaj lik je ok, samo ti ljubomoran sto je on lijep :P :lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3771 Re: Hayat

Post by BHF_Manijak »

Jest vala, ubih se od ljubomore. :mrgreen: :skoljka:


Nego, meni jedino od onih njihovih voditelja Igor(jel se tako zove onaj celavi frajer? :mrgreen: ) moze proci, ostalo je mrka kapa.

I Vanilla bona, ovaj ima "zensku ljepotu", lice mu nekakvo njezno(djeluje tako, da ne bi bilo zlih konotacija :mrgreen: ), ko da milion onih nakvih kremica na sebe natakari, pa oda stajling i da sad dalje ne nabajram... :P

Al' hajd da ne budem ljubomoran, fakat se ja noge... :run: :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70304
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3772 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

BHF_Manijak wrote:Jest vala, ubih se od ljubomore. :mrgreen: :skoljka:


Nego, meni jedino od onih njihovih voditelja Igor(jel se tako zove onaj celavi frajer? :mrgreen: ) moze proci, ostalo je mrka kapa.

I Vanilla bona, ovaj ima "zensku ljepotu", lice mu nekakvo njezno(djeluje tako, da ne bi bilo zlih konotacija :mrgreen: ), ko da milion onih nakvih kremica na sebe natakari, pa oda stajling i da sad dalje ne nabajram... :P

Al' hajd da ne budem ljubomoran, fakat se ja noge... :run: :mrgreen:
ma on je meni maksum, pa ga i ne gledam tako :mrgreen:

a taj Igor je narcis samo takav..on mi se zgadio dok sam gledala ZMBT, kako je odvratan bio prema takmicarima..sve nekako s njima s visoka prica, kao da je on neka licnost
evo mene
Posts: 281
Joined: 11/09/2009 14:16

#3773 Re: Hayat

Post by evo mene »

Taj Igor vam je Švrakićima bio draži od ljudi koji su bili sinonim Hayata (Adnan Rondić, Arduana Pribinja, Amina Gvozden, Aida Karamujić...)
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#3774 Re: Hayat

Post by quarterback »

Igor Todorovac je jako los covjek, poznajem ga licno vise godina, provodio je mobbing nad nizerangiranim od sebe, a ulizivao se svim viserangiranim, pored toga je i veliki nacionalista.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70304
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3775 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

quarterback wrote:Igor Todorovac je jako los covjek, poznajem ga licno vise godina, provodio je mobbing nad nizerangiranim od sebe, a ulizivao se svim viserangiranim, pored toga je i veliki nacionalista.
vidjela sam da je sposoban za to..
Post Reply