Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Sasvim_Obican
Posts: 1784
Joined: 17/08/2010 16:58
Location: partijska dalekovidnica

#3551 Re: Hayat

Post by Sasvim_Obican »

nellington wrote:
plain vanilla wrote:
karanana wrote:uzasna montaza i vodjenje dnevnika. mozda je cerimagic dobar novinar ali definitivno nije za pred kameru pola sata. ali valjda manjak kadrova. ona marijana nije losa, tomo ok ali cerimagic kriza. bolje da stave shejlicu ili onu iz smbt bekstejdza ili zenicaninku ili fikru.
fikret da vodi dnevnik? :lol: :lol: :lol:
Dobra večer, ovo su vijesti u 7. Dame i gospodo, vaš i naš, Željko Komšić :lol:
Oplakah !!! :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
luckylaka
Posts: 26234
Joined: 15/01/2010 06:28

#3552 Re: Hayat

Post by luckylaka »

Cuo da Hayat pocinje u dijaspori tj.u Americi,,Bosanski idol,,Navodno dolazi Fikret ko voditelj neka Cerovina(ne znam jel i ona voditelj)i jos nekih dvoje da traze BiH talente.Vjerovatno po zadatku Svrakica.Nanjsio pare u Americi.Medjutim posto vecina ,,talenata,,ima americko drzavljanstvo to ce vise da lici na ,,American idol,,Evo ih po rasporedu i kod mene u St.Louis-u.Prijavit cu se da pjevam i kada budete gledali cirkus ZMBT dijaspore vidjet ce te facu sa majicom SA-X zato glasajte za mene.Ne morate glasati putem telefona jer pare idu Svrakicu ja cu objaviti broj ziro-racuna na koji ce te moci direktno iz Bosne uplatiti marku umjesto poziva.Red je da i vi malo pogurate dijasporu. :D
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#3553 Re: Hayat

Post by Irm@ »

leet wrote:
CVIKERASH wrote: Cerimagic nabaci osmijeh od uha do uha.Prosle godine zemljotres u Japanu a na njemu osmijeh ko da je Japan nam donirao 15 novih autobusa i tramvaja,djeluje nagodan ko da je guzio prije dnevnika.

:lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: oplakah :sax: :-D
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#3554 Re: Hayat

Post by Trebam te »

luckylaka wrote:Cuo da Hayat pocinje u dijaspori tj.u Americi,,Bosanski idol,,Navodno dolazi Fikret ko voditelj neka Cerovina(ne znam jel i ona voditelj)i jos nekih dvoje da traze BiH talente.Vjerovatno po zadatku Svrakica.Nanjsio pare u Americi.Medjutim posto vecina ,,talenata,,ima americko drzavljanstvo to ce vise da lici na ,,American idol,,Evo ih po rasporedu i kod mene u St.Louis-u.Prijavit cu se da pjevam i kada budete gledali cirkus ZMBT dijaspore vidjet ce te facu sa majicom SA-X zato glasajte za mene.Ne morate glasati putem telefona jer pare idu Svrakicu ja cu objaviti broj ziro-racuna na koji ce te moci direktno iz Bosne uplatiti marku umjesto poziva.Red je da i vi malo pogurate dijasporu. :D

Hahaha, preko atlanske integracije, Fico, Anida pevaljka etc :-) Hayat vas i nas :D :x

:mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70317
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3555 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Tvoje pjesme, moji snovi

Hoće li pobijediti trema ili talenat, strah ili želja za uspjehom?

„Tvoje pjesme, moji snovi“ serijal je od dvanaest zabavno-muzičkih emisija. U showu ćemo ugostiti najveće zvijezde domaće i regionalne estradne scene.

U ovoj emisiji mladi talentirani ljudi takmiče se za pobjedu. Deset izabranih iznimno talentiranih izvođača dolaze u show kako bi ostvarili svoj san. Oni su mladi pjevači, koji će ovoga puta imati vrlo zahtjevan zadatak – pokazati muzički talenat, ne samo pred publikom, nego i pred istinskim zvijezdama, direktno na sceni. U svakoj emisiji su dva nova gosta, muški i ženski vokal, čije najveće hitove takmičari moraju pjevati u emisiji. Bit će zanimljivo vidjeti kako se mladi pjevači snalaze na sceni pored velikih zvijezda, pjevajući njihove najveće hitove dok ih gledaju ravno u oči. Hoće li pobijediti trema ili talenat, strah ili želja za uspjehom? Takmičari su svakog puta isti, deset ih je, ali pred novim izazovima iz sedmice u sedmicu, jer će se svi naći u situaciji da pjevaju i narodne i zabavne pjesme, pa i sevdalinke, dakle pjesme neovisno muzičkom žanru za koji su lično opredijeljeni. Kako će se snaći? Zabava je veća ako kažemo da će voditeljski cijeli show predvoditi sjajni :mrgreen: Igor Todorovac.


O tome ko je osoba koja će ponijeti titulu najboljeg u emisiji odlučuju i gledatelji putem televotinga. Za razliku od dosadašnje prakse u sličnim programima, u ovoj sezoni niko ne napušta takmičenje sedmično, jer svi oni učesnici su od prve do posljednje emisije.


Osim televizijske publike, jedinstvenu priliku da prati ovaj show imat će i sretnici :mrgreen: koji se nađu u studiju A Hayat TV-a, a publika sigurno doprinosi tempu emisije i razvijanju euforije i pozitivne energije, kao i navijačkog duha kojeg želimo prenijeti na sve naše gledatelje. Petak navečer, 21:00 sat, najbolja zabava ne samo u studiju, nego i ispred malih ekrana uz Hayat TV.
User avatar
moonlight7
Posts: 4290
Joined: 04/08/2010 11:39

#3556 Re: Hayat

Post by moonlight7 »

plain vanilla wrote:
Tvoje pjesme, moji snovi

Hoće li pobijediti trema ili talenat, strah ili želja za uspjehom?

„Tvoje pjesme, moji snovi“ serijal je od dvanaest zabavno-muzičkih emisija. U showu ćemo ugostiti najveće zvijezde domaće i regionalne estradne scene.

U ovoj emisiji mladi talentirani ljudi takmiče se za pobjedu. Deset izabranih iznimno talentiranih izvođača dolaze u show kako bi ostvarili svoj san. Oni su mladi pjevači, koji će ovoga puta imati vrlo zahtjevan zadatak – pokazati muzički talenat, ne samo pred publikom, nego i pred istinskim zvijezdama, direktno na sceni. U svakoj emisiji su dva nova gosta, muški i ženski vokal, čije najveće hitove takmičari moraju pjevati u emisiji. Bit će zanimljivo vidjeti kako se mladi pjevači snalaze na sceni pored velikih zvijezda, pjevajući njihove najveće hitove dok ih gledaju ravno u oči. Hoće li pobijediti trema ili talenat, strah ili želja za uspjehom? Takmičari su svakog puta isti, deset ih je, ali pred novim izazovima iz sedmice u sedmicu, jer će se svi naći u situaciji da pjevaju i narodne i zabavne pjesme, pa i sevdalinke, dakle pjesme neovisno muzičkom žanru za koji su lično opredijeljeni. Kako će se snaći? Zabava je veća ako kažemo da će voditeljski cijeli show predvoditi sjajni :mrgreen: Igor Todorovac.


O tome ko je osoba koja će ponijeti titulu najboljeg u emisiji odlučuju i gledatelji putem televotinga. Za razliku od dosadašnje prakse u sličnim programima, u ovoj sezoni niko ne napušta takmičenje sedmično, jer svi oni učesnici su od prve do posljednje emisije.


Osim televizijske publike, jedinstvenu priliku da prati ovaj show imat će i sretnici :mrgreen: koji se nađu u studiju A Hayat TV-a, a publika sigurno doprinosi tempu emisije i razvijanju euforije i pozitivne energije, kao i navijačkog duha kojeg želimo prenijeti na sve naše gledatelje. Petak navečer, 21:00 sat, najbolja zabava ne samo u studiju, nego i ispred malih ekrana uz Hayat TV.
Na čelu žirija Fahrudin Pecikoza. :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70317
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3557 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

neka malo shunda, nedostajalo mi je

mogu zamisliti koje velike zvijezde ce biti :lol:
User avatar
moonlight7
Posts: 4290
Joined: 04/08/2010 11:39

#3558 Re: Hayat

Post by moonlight7 »

plain vanilla wrote:neka malo shunda, nedostajalo mi je

mogu zamisliti koje velike zvijezde ce biti :lol:
Naš hitmejker (Fahrudin Pecikoza) ističe da će ovaj projekt biti regionalnog karaktera i da će u prvoj emisiji uz njega u žiriju biti Saša Matić i Selma Bajrami. Bit' će mjesta samo za najbolje i najpopularnije pjevače. Malo je pjevača u BiH koji imaju pet hitova, tako da smo morali ići na region.
Sigurni učesnici u projektu Tvoje pjesme moji snovi su: Dunja Fazlić, Ana Damjanović, Jasmina Mujkanović, Enis Dedić i Enes Merdović
.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70317
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3559 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Naš hitmejker (Fahrudin Pecikoza) ističe da će ovaj projekt biti regionalnog karaktera i da će u prvoj emisiji uz njega u žiriju biti Saša Matić i Selma Bajrami. Bit' će mjesta samo za najbolje i najpopularnije pjevače. Malo je pjevača u BiH koji imaju pet hitova, tako da smo morali ići na region.
:lol: :lol: smijati se ili plakati
Sigurni učesnici u projektu Tvoje pjesme moji snovi su: Dunja Fazlić, Ana Damjanović, Jasmina Mujkanović, Enis Dedić i Enes Merdović
@karanana ce se obradovati, a mozda i @pici :mrgreen:
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#3560 Re: Hayat

Post by _Reds_ »

Danas jedna od voditeljica one popodnevne emisije kaze "danas djeca kuci imaju kompjutere i INTERNETE " ??

Mozel mi ko pojasniti koliko ima ovih interneta ??
Last edited by _Reds_ on 09/03/2012 20:58, edited 2 times in total.
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3561 Hayat

Post by Chuckie »

Kad je predstavljanje novih talenata? :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
plain vanilla
Posts: 70317
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3562 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Chuckie wrote:Kad je predstavljanje novih talenata? :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
zasad nema novih, veceras gledamo bajate talente :mrgreen:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3563 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Kakvo je ovo noćas predstavljanje u 21.00?
User avatar
moonlight7
Posts: 4290
Joined: 04/08/2010 11:39

#3564 Re: Hayat

Post by moonlight7 »

Chuckie wrote:Kakvo je ovo noćas predstavljanje u 21.00?
Pa valjda večeras i treba da ih predstave, jer show počinje 16. marta.
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3565 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Ma odoh Laru gledat jebo ovo. :D
majstor_m
Posts: 317
Joined: 21/12/2009 21:16

#3566 Re: Hayat

Post by majstor_m »

Fakat nema gore nacije od nas !!!
User avatar
plain vanilla
Posts: 70317
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3567 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

majstor_m wrote:Fakat nema gore nacije od nas !!!
:?
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#3568 Re: Hayat

Post by karanana »

fulih show. jao vidi jasmine i ane. ja ruzne odjece u jasmine. ana dobra, dobre noge, samo ufurana. fino, fino. eki dunje.
User avatar
luckylaka
Posts: 26234
Joined: 15/01/2010 06:28

#3569 Re: Hayat

Post by luckylaka »

EXSCLUSIVE :D u USA,KANADA i jos ponegdje TURNEJA 2012 - AMERIKA & KANADA - VERENA CEROVINA, ALMIR AJANOVIC, ISKO JAKUPOVIC, FIKRET :lol: Jel se ovo Svrakic Zajebava sa dijasporom. :x Sta misli i ovdje sisati ovce
User avatar
Jolpaz
Posts: 570
Joined: 15/04/2010 20:51
Location: Minder

#3570 Re: Hayat

Post by Jolpaz »

Hayat je parada kiča i uzimanja brzih para od naroda željog teferiča.Sad ide novi "projekat" za traženje novog jadnika koji će kao pobijediti i snimiti svoj cd, a naravno računa se na glasanja putem telefona (novi biznis, a nemoraš otimati i krasti što je tradicija porodice)...Dno dna
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#3571 Re: Hayat

Post by neo7 »

tko bude glasao ove sezone on JE JADAN a ne Hayat :)
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#3572 Re: Hayat

Post by _Reds_ »

karanana wrote:
Mezopotamija wrote:Samo da prenesem ono sto vidjeh: rad nacrno?(zajedno, nisam znala), vlasi srbije na putu ka eu?(dalje u prilogu i govori vlasi ulaze u eu, wtf zar to nisu srbi-srbijanci, narod srbije, kako vec), pa veb housting. Ovaj hayat je ludilo, uvijek se ismijati :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
i meni je taj podnaslov sa vlasima bio smijesan. nesto je islo kao "vlasi na putu srbije ka EU".
medjutim, vlasi je u ovom kontekstu ispravno receno bez uvrede, jer valjda u srbiji imaju problem sa tom nekom vlashkom manjinom koja je valjda i rumunska nacionalna manjina.
Vlah = Rumun !

Ti kao da ne znas srpsku politiku, oni su usitanju sve druge nazvati razno razim imenima. Problem je bio sto nisu tim Vlasima dali da se izjasnjavaju kao Rumuni. A vecina bosanskih pravolslavaca je vlaskog porijekla.
mumy
Posts: 756
Joined: 25/05/2011 21:21

#3573 Re: Hayat

Post by mumy »

CVIKERASH wrote:Hayat prezirem kao tv stanicu.

Pisao sam ovo vec ranije kakvo "fino" iskustvo imam sa tom tv stanicom.

Tamo nekad 2010.godine,preko ljeta otisli mi u nacionalnu citaonicu da ucimo.I izasli na pauzu da sjednemo u bife.I vidim neki kamerman snima sve okolo,izmedju ostalih ,najvise nas.Oko 7 navece zove me drug ,kaze de prebaci na Hayat.Kad tamo ide prilog kako neka njemacka firma objavila konkurs,trazi mlade iz BiH da se prijave i kako je problem sto se mali broj prijavio.I zavrsava taj prilog,prikazujuci nas kako sjedimo uz recenicu doticnog novinara: pogledajte nasu omladinu zato kako provodi dane,umjesto da traze poslove oni kafenisu.

Naravno,nisu otilsi snimati lezihljebovice po Strosmajerovoj jer vjerovatno tamo i sjede njihovi uposlenici,

Nakon toga ovoj smecarskoj stanici zelim od srca sve najgore. :x :x :x :run: :x :x :x :x
:lol: :lol: padoh sa stolice
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#3574 Re: Hayat

Post by amrica »

odakle izvukose ovog ublehasa hurtica :? :? :shock: :shock:
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#3575 Re: Hayat

Post by nellington »

amrica wrote:odakle izvukose ovog ublehasa hurtica :? :? :shock: :shock:
Vratismo ga jedva iz Afganistana, tamo je ekonomija procvjetala s njim :lol:
Post Reply