Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Chisum wrote:
Jao ljakse, pa je l' to i po humor ides na Hayat, kao sto ides po patriotizam?
seljak si, i ovo je humor hayatov humor A ti se brini bolje ti je o svom patriotizmu ako vec finaciras prekodrinske kanale.
Kakav debil... ... Branimo Bosnu ispod jorgan planine , kao i Svrakic.... Pravi BH fanatikos
"ako vec finaciras prekodrinske kanale..."
Malo se i maternji jezik pogubio... u bjezaniji...
Kakav si tek ti DEBIL kad svaki svoj post zapocinjes uvredom , to svi ovdje vide i mogu da procitaju tvoj debilizam.Najcudnije da moderatori to ignorisu il su se i oni tako podjelili na domace i dijasporu kao sto i ti, vidim volis da dijelis.A kad bi znao da bez te dijaspore ne bi bilo ni Bosne i Hercegovine tek tad bi se zacudio.A to koje bio u bjezaniji najbolje sam ti znas , sto se mene tice nema potrebe da DEBILU poput tebe objasnjvam gdje sam bio i sta sam radio .To sto ti tako zakljucujes samo potvrdjuje bas tvoj DEBILIZAM.
Chisum wrote:
Kakav debil... ... Branimo Bosnu ispod jorgan planine , kao i Svrakic.... Pravi BH fanatikos
"ako vec finaciras prekodrinske kanale..."
Malo se i maternji jezik pogubio... u bjezaniji...
Kakav si tek ti DEBIL kad svaki svoj post zapocinjes uvredom , to svi ovdje vide i mogu da procitaju tvoj debilizam.Najcudnije da moderatori to ignorisu il su se i oni tako podjelili na domace i dijasporu kao sto i ti, vidim volis da dijelis.A kad bi znao da bez te dijaspore ne bi bilo ni Bosne i Hercegovine tek tad bi se zacudio.A to koje bio u bjezaniji najbolje sam ti znas , sto se mene tice nema potrebe da DEBILU poput tebe objasnjvam gdje sam bio i sta sam radio .To sto ti tako zakljucujes samo potvrdjuje bas tvoj DEBILIZAM.
Au, ljakse, pa ti si gluplji nego mi se to na samom pocetku ucinilo...
Nego, posto si na ovu temu usao sav kurcevit, provocirajuci i dijeleci patriotske lekcije onima koji "gledaju agresorske kanale", dok ti radije, kao pravi patriota, blejis u Svrakicevo govno, UPRAVO me zanima gdje si to ti bio i sta si radio, pa da nam mozes drzati takve lekcije?
Novogodisnji program Hayata iznad ocekivanja .Danas je vec treci put repriza a ja se zainatio pa gledam svaki put.Ima Svrakic muda da pojede jer one,,zvijezde,,piju sampanjac ko budale a valjda nije planirano da se popije toliko pa jadni voditelji samo otimaju od ucesnika .Riknu Svrakic 20 k.m. za novogodisnji program.Enes,Nihad,Selma,Hanka,Haris Dine Merlina ni na vidiku
luckylaka wrote:Novogodisnji program Hayata iznad ocekivanja .Danas je vec treci put repriza a ja se zainatio pa gledam svaki put.Ima Svrakic muda da pojede jer one,,zvijezde,,piju sampanjac ko budale a valjda nije planirano da se popije toliko pa jadni voditelji samo otimaju od ucesnika .Riknu Svrakic 20 k.m. za novogodisnji program.Enes,Nihad,Selma,Hanka,Haris Dine Merlina ni na vidiku
pa hayat vec par godina bokotuje Dinu Merlina,najvecu zvjezdu regiona..ili njih Dino bojkotuje svejetno,ali za Hayat je Hari Varesanovic najveca zvjezda u BIH,to dovoljno govori koliko je ta televizija nisko pala.... Dino Melrin bez jedne reklame u rekordnom roku rasproda uzastopno 3 Arene u Beogradu-60 000 ljudi dodje da ga slusa,a Hari V. jedva okupi 2-3 hiljade ljudi u Sava Centru uz 5 puta jeftinije ulaznice od koncerta Dine Merlina u Areni...ostalo je suvisno pricati!...
Evo treci dan ubise novogodisnjim programom,pa jel dosta jebala vas i Brena i Beslic i,,zvijezde Hayata,,Ima i on ,,pa saltaj,,al ja necu hocu da se inatim sa njima i gledam sve i jednu reprizu
luckylaka wrote:Novogodisnji program Hayata iznad ocekivanja .Danas je vec treci put repriza a ja se zainatio pa gledam svaki put.Ima Svrakic muda da pojede jer one,,zvijezde,,piju sampanjac ko budale a valjda nije planirano da se popije toliko pa jadni voditelji samo otimaju od ucesnika .Riknu Svrakic 20 k.m. za novogodisnji program.Enes,Nihad,Selma,Hanka,Haris Dine Merlina ni na vidiku
pa hayat vec par godina bokotuje Dinu Merlina,najvecu zvjezdu regiona..ili njih Dino bojkotuje svejetno,ali zaHayat je Hari Varesanovic najveca zvjezda u BIH,to dovoljno govori koliko je ta televizija nisko pala.... Dino Melrin bez jedne reklame u rekordnom roku rasproda uzastopno 3 Arene u Beogradu-60 000 ljudi dodje da ga slusa,a Hari V. jedva okupi 2-3 hiljade ljudi u Sava Centru uz 5 puta jeftinije ulaznice od koncerta Dine Merlina u Areni...ostalo je suvisno pricati!...
eeeeeeeeee, pogriješio si! Kakav bolan Hari pored gospodina Enesa, velikog, uvaženog i najuglednijeg čovjeka na estradi, i njegovih hitova u 25 godina uspješne karijere (sve hit za hitom izbacivao), humanosti, pameti, duhovitosti i da ne nabrajam dalje. Samo još u dnevniku da ga počnu forsirati.
kakve su plate na hayatu, da li se sta popravilo u odnosu na pocetak prosle godine, evo imaju raspisana tri konkursa za zaposlenje, vrijedi li se peglati?
Prilicno je slaba situacija, ali vrijedi za nekoga ko nema nikakav posao...
Mislim da se uposleni mogu nadati plati od cca 700-800 KM, uz prilicna kasnjenja, sto je malo, s obzirom kakav rovovski posao je u pitanju.
Za nekog ko nema iskustva, a zeli da se malo cuje za njega, pa da ima odskocnu dasku za drugdje, onda je ok opcija.
Cuo sam i da im se dobar dio tehnike "razbjezao" na Al Jazeeru i druge tv kuce,....
Čini mi se da im nije loša ova popodnevna emisija "Dobar dan svima" (mislim da se tako zove). Doduše, juče sam gledala samo nekih 20-ak minuta kada je Laka bio gost, a i danas sam se uključila negdje pred kraj, ali to što sam vidjela mi je OK i u svakom slučaju bolje nego da su emitovali neku sapunicu.
Anne Boleyn wrote:Čini mi se da im nije loša ova popodnevna emisija "Dobar dan svima" (mislim da se tako zove). Doduše, juče sam gledala samo nekih 20-ak minuta kada je Laka bio gost, a i danas sam se uključila negdje pred kraj, ali to što sam vidjela mi je OK i u svakom slučaju bolje nego da su emitovali neku sapunicu.
Onda danas nisi dobro gledala ona cini mi se voditeljica da se zove Dzana boga mi ko da nije normalna ne da nikom progovoriti a toliko je histericna kad prica da su se ona djeca od Sipovica toliko isprepadala da su jedva docekali da izadju iz studija
a ono su ukinuli jutarnji program i sad rade ovaj popodnevni?
joj onaj duo danas, faruk i dzana. dzana se kurchi dobila da voza ibizu pa niko ko ona. a dr. faruk je vec 2-3 puta odlazio sa hayata u nove izazove i radne pobjede, ali eno ga opet tamo.