Ja sam narucio NetTv treba mi doci u petak, dobio sam ovaj probni kljuc, samo sto je slika na Hayatu i OBN mala, nije widescreen kao recimo na RTL, jeli to samo na playeru ili takodjer na pravom boxu tako?luckylaka wrote:Ma more bit svasta ja znam da imam neogranice no al placam internet $50 mjesecno i do neki dan sam koristio dva recivera Nettv-a i Bosnatv(ovaj sam vratio)karanana wrote:fino.
nego, cujem, neka mi se raja iz amerike zali da im ovaj bosna tv pravo puno vuce mega-giga bayta pa se uvaljuju i po dodatnih 70-80 dolara placajuci predjene limite. valjda se u americi vracaju download limiti. zaostaju ljudi. kod nas ukidaju limite a kod njih ih vracaju.
Jeli slika na laptopu isto kao kad dodje box, ili je sa boxom bolja?
