Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#2276 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Joj Fikro..."ja zamalo pa da padnem" kekekeke ...dusa :-D
User avatar
pici
Posts: 46365
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2277 Re: Hayat

Post by pici »

ideeeemooooo...uhhh Vesnice u crnom kožnjaku :dance:
User avatar
pici
Posts: 46365
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2278 Re: Hayat

Post by pici »

uuuuu vid Emineee i ona u kožnjacima :shock: :dance: ....kožnjaci RULEEESSS :dance: :thumbup:
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2279 Re: Hayat

Post by ema_ »

:lol: :lol:

Gdje je @karanana, fale i njegovi komentari :D
User avatar
pici
Posts: 46365
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2280 Re: Hayat

Post by pici »

en karanane u prvom safu mašHe s Anidinom slikicom...pokušava da joj ufati ćipkicu s none :dance:....uhhh Aniiideeee :shock: :dance: :thumbup:
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#2281 Re: Hayat

Post by Ductus Holedocus »

koga je fikret ozenio :D
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2282 Re: Hayat

Post by ema_ »

Shader
Posts: 3
Joined: 24/11/2011 18:07

#2283 Re: Hayat

Post by Shader »

Comrad wrote:Al Hayat je prvi po gledanosti...


Tako govore njihova istrazivanja.

:D
xDDD Svaka televizija govori za sebe kako su baš oni najgledaniji. "Istraživanja" koja se sprovode su u najmanju ruku smiješna.

Inače mislim da program televizije Hayat nije loš, samo me živcira ova vrsta marketinga koja se sprovodi na ZMBT u backstage-u. Nije humano nimalo. -.-
User avatar
plain vanilla
Posts: 70243
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2284 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

zbog reklama nikad ne gledam do kraja ..
oni pjevaju tri minute, komentar zirija ne traje ni minutu..znaci, njih 18 po 4 minuta je malo vise od sat vremena..ostalo su reklame..strashno.. :roll:

onaj mali Nermin mi je najbolji
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2285 Re: Hayat

Post by karanana »

evo me tek sad.

joj sifona kod anide. mada po mom ukusu malo mi je prepunachka oko struka i ispod sifona. znaci taj dio izmedju sifona i guze mi je nekako prepun. pa cak mi je i guza malo prevelika za moj ukus.

ova mala anisa je fina.
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2286 Re: Hayat

Post by ema_ »

I opet Sara ode dalje :-) :-)
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2287 Re: Hayat

Post by karanana »

premalo je cura. 13:5 za muskarce. moraju se malo izravnati.
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2288 Re: Hayat

Post by ema_ »

Sigurno je do toga.

Sjetih se večeras svog Izudina iz prošle sezone, Enes ga može zamijeniti haman :lol: Košarkaši oba :-D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#2289 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Au, kako je ovo bilo, nabrzaka i neocekivano. Obren? Au, sav se zbunio jadan. Zao mi ga, bas.
User avatar
pici
Posts: 46365
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2290 Re: Hayat

Post by pici »

ma i meni žao Obrena vopra...mada nije mu legla ona pjesma al momka su izbacili a toliko ima gorih od njega da je nevjerovatno...onaj mirza aljović pod hitno pedala iz šHoua...katastrofa je TOTALNI ANTISLUHISTA i FALŠER al kolko ga ana profesorica nafali :shock: to ga rodjena mati nebi naHvalila onako...plaĆeniĆke dušHe :oops:
User avatar
KiSSgirl
Posts: 518
Joined: 23/04/2011 04:05
Location: nema me

#2291 Re: Hayat

Post by KiSSgirl »

cuj ozenio se Fikret? aaaaa :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :-D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70243
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2292 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

pa sto ne spasise Obrena sinoc? :evil: :x

bas mi ga zao
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#2293 Re: Hayat

Post by neo7 »

a jebo te, svi placu kao sada...pa svi ce morati ispasti kao da bi neko zamjenio Obrena na onoj fotelji sada :x
User avatar
pici
Posts: 46365
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2294 Re: Hayat

Post by pici »

plain vanilla wrote:pa sto ne spasise Obrena sinoc? :evil: :x

bas mi ga zao
katastrofa je ovo što je hayat prdakšen uradiJo...izbaciše momka koji fino pjeva, ima stil kao pokojni Luis jako interesantan itd...mislim da ovo nije trebalo švrakiću end company :oops:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70243
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2295 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

da, bas je interesantan..oma specifican glas i stil, a i simpa je lik skroz.
zato su ostali oni za koje uvijek zaboravim da postoje..nek je profesor na njemu bas sinoc trenirao strogocu, ccccc
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#2296 Re: Hayat

Post by neo7 »

Jel' ovo bio playback od ove male !?

edit: jeste :D Sto je sejla ismija ono posteno..mada ni ostali nisu zaostajali :evil:
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#2297 Re: Hayat

Post by Ductus Holedocus »

a mala je ko?
ona me sejletina tako nervira(otela mi momka :D )
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#2298 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Pici, zasto ostavljas tako proste komentare? Nemam nista protiv tebe, ali msm da mozes privuci paznju na sebe i na drugi (bolji) nacin.
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#2299 Re: Hayat

Post by luckylaka »

dusa_raskopuša wrote:Pici, zasto ostavljas tako proste komentare? Nemam nista protiv tebe, ali msm da mozes privuci paznju na sebe i na drugi (bolji) nacin.
Ma i ja mislio reci al ne bi se zamjero covjekom,sve su to necija djeca al nebitno.Ono sinoc na zmbt katastrofa ispade onaj Gavrilo-Obren kako se zove a onaj Gedz-Gadzo sinoc truba,onaj Ado sinoc ni zasta isto.Postaje polako cirkus.Onaj Igor toliko napuhan jebo ga Svrakic sto ga forsira.Prije sam izletio za onog Fikru al coek pravo na svom mjestu.I kako bi volio sutnuti onu Sheilu i onu Tuzlansku mljekaru.P.S.Veceras gledo Pink grand(valjda pijan jebem li ga)pjeva ona Sarajka Nikolina svaka joj cast(prosla je dalje)a Hari V.bio u komisiji kaze odprilike,,ovo je bozanstvo od ljepote,,jes cura bolja i ljepsa od Anide :razz: Gledam i navijam za Nikolinu next sabado :DP.S.,,Pici,,saltaj u subotu na pink grand da vidis Nikolinu,oborit ce te sa nogu
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2300 Re: Hayat

Post by karanana »

pici prostachino.
ugledaj se na nas ostale.
Post Reply