Hayat
Moderator: anex
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#2276 Re: Hayat
Joj Fikro..."ja zamalo pa da padnem" kekekeke ...dusa 
- pici
- Posts: 46365
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2277 Re: Hayat
ideeeemooooo...uhhh Vesnice u crnom kožnjaku 
- pici
- Posts: 46365
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2278 Re: Hayat
uuuuu vid Emineee i ona u kožnjacima
....kožnjaci RULEEESSS

- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2279 Re: Hayat
Gdje je @karanana, fale i njegovi komentari
- pici
- Posts: 46365
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2280 Re: Hayat
en karanane u prvom safu mašHe s Anidinom slikicom...pokušava da joj ufati ćipkicu s none
....uhhh Aniiideeee

- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#2281 Re: Hayat
koga je fikret ozenio 
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2282 Re: Hayat
http://ekskluziva.ba/vijest-1083 Neku slatkicu 
-
Shader
- Posts: 3
- Joined: 24/11/2011 18:07
#2283 Re: Hayat
xDDD Svaka televizija govori za sebe kako su baš oni najgledaniji. "Istraživanja" koja se sprovode su u najmanju ruku smiješna.Comrad wrote:Al Hayat je prvi po gledanosti...
Tako govore njihova istrazivanja.
Inače mislim da program televizije Hayat nije loš, samo me živcira ova vrsta marketinga koja se sprovodi na ZMBT u backstage-u. Nije humano nimalo. -.-
- plain vanilla
- Posts: 70243
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2284 Re: Hayat
zbog reklama nikad ne gledam do kraja ..
oni pjevaju tri minute, komentar zirija ne traje ni minutu..znaci, njih 18 po 4 minuta je malo vise od sat vremena..ostalo su reklame..strashno..
onaj mali Nermin mi je najbolji
oni pjevaju tri minute, komentar zirija ne traje ni minutu..znaci, njih 18 po 4 minuta je malo vise od sat vremena..ostalo su reklame..strashno..
onaj mali Nermin mi je najbolji
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2285 Re: Hayat
evo me tek sad.
joj sifona kod anide. mada po mom ukusu malo mi je prepunachka oko struka i ispod sifona. znaci taj dio izmedju sifona i guze mi je nekako prepun. pa cak mi je i guza malo prevelika za moj ukus.
ova mala anisa je fina.
joj sifona kod anide. mada po mom ukusu malo mi je prepunachka oko struka i ispod sifona. znaci taj dio izmedju sifona i guze mi je nekako prepun. pa cak mi je i guza malo prevelika za moj ukus.
ova mala anisa je fina.
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2286 Re: Hayat
I opet Sara ode dalje

- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2287 Re: Hayat
premalo je cura. 13:5 za muskarce. moraju se malo izravnati.
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2288 Re: Hayat
Sigurno je do toga.
Sjetih se večeras svog Izudina iz prošle sezone, Enes ga može zamijeniti haman
Košarkaši oba 
Sjetih se večeras svog Izudina iz prošle sezone, Enes ga može zamijeniti haman
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#2289 Re: Hayat
Au, kako je ovo bilo, nabrzaka i neocekivano. Obren? Au, sav se zbunio jadan. Zao mi ga, bas.
- pici
- Posts: 46365
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2290 Re: Hayat
ma i meni žao Obrena vopra...mada nije mu legla ona pjesma al momka su izbacili a toliko ima gorih od njega da je nevjerovatno...onaj mirza aljović pod hitno pedala iz šHoua...katastrofa je TOTALNI ANTISLUHISTA i FALŠER al kolko ga ana profesorica nafali
to ga rodjena mati nebi naHvalila onako...plaĆeniĆke dušHe 
- KiSSgirl
- Posts: 518
- Joined: 23/04/2011 04:05
- Location: nema me
#2291 Re: Hayat
cuj ozenio se Fikret? aaaaa

- plain vanilla
- Posts: 70243
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2292 Re: Hayat
pa sto ne spasise Obrena sinoc?
bas mi ga zao
bas mi ga zao
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#2293 Re: Hayat
a jebo te, svi placu kao sada...pa svi ce morati ispasti kao da bi neko zamjenio Obrena na onoj fotelji sada 
- pici
- Posts: 46365
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2294 Re: Hayat
katastrofa je ovo što je hayat prdakšen uradiJo...izbaciše momka koji fino pjeva, ima stil kao pokojni Luis jako interesantan itd...mislim da ovo nije trebalo švrakiću end companyplain vanilla wrote:pa sto ne spasise Obrena sinoc?![]()
![]()
bas mi ga zao
- plain vanilla
- Posts: 70243
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2295 Re: Hayat
da, bas je interesantan..oma specifican glas i stil, a i simpa je lik skroz.
zato su ostali oni za koje uvijek zaboravim da postoje..nek je profesor na njemu bas sinoc trenirao strogocu, ccccc
zato su ostali oni za koje uvijek zaboravim da postoje..nek je profesor na njemu bas sinoc trenirao strogocu, ccccc
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#2296 Re: Hayat
Jel' ovo bio playback od ove male !?
edit: jeste
Sto je sejla ismija ono posteno..mada ni ostali nisu zaostajali 
edit: jeste
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#2297 Re: Hayat
a mala je ko?
ona me sejletina tako nervira(otela mi momka
)
ona me sejletina tako nervira(otela mi momka
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#2298 Re: Hayat
Pici, zasto ostavljas tako proste komentare? Nemam nista protiv tebe, ali msm da mozes privuci paznju na sebe i na drugi (bolji) nacin.
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2299 Re: Hayat
Ma i ja mislio reci al ne bi se zamjero covjekom,sve su to necija djeca al nebitno.Ono sinoc na zmbt katastrofa ispade onaj Gavrilo-Obren kako se zove a onaj Gedz-Gadzo sinoc truba,onaj Ado sinoc ni zasta isto.Postaje polako cirkus.Onaj Igor toliko napuhan jebo ga Svrakic sto ga forsira.Prije sam izletio za onog Fikru al coek pravo na svom mjestu.I kako bi volio sutnuti onu Sheilu i onu Tuzlansku mljekaru.P.S.Veceras gledo Pink grand(valjda pijan jebem li ga)pjeva ona Sarajka Nikolina svaka joj cast(prosla je dalje)a Hari V.bio u komisiji kaze odprilike,,ovo je bozanstvo od ljepote,,jes cura bolja i ljepsa od Anidedusa_raskopuša wrote:Pici, zasto ostavljas tako proste komentare? Nemam nista protiv tebe, ali msm da mozes privuci paznju na sebe i na drugi (bolji) nacin.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2300 Re: Hayat
pici prostachino.
ugledaj se na nas ostale.
ugledaj se na nas ostale.
