Sjećam se kad je Ibrahim Jukan u isto vrijeme bio na iftaru na Hayatu i TVSA! Vjerovali ili ne! Neki će reći da je to povijesni trenutak, kako nauke i tehnologije, tako i televizijskog programa u BiH, dok će skeptici zaključiti da su ipak emisije iftara snimane mjesecima ranije.just principe wrote:Ovaj ramazanski program snime 3-4 mjeseca ranije, a ko fole se pretvaraju da cekaju iftar
Hayat
Moderator: anex
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2001 Re: Hayat
- plain vanilla
- Posts: 70249
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2002 Re: Hayat
Atticus Finch wrote:
Sjećam se kad je Ibrahim Jukan u isto vrijeme bio na iftaru na Hayatu i TVSA! Vjerovali ili ne! Neki će reći da je to povijesni trenutak, kako nauke i tehnologije, tako i televizijskog programa u BiH, dok će skeptici zaključiti da su ipak emisije iftara snimane mjesecima ranije.
klonovi i na TV
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2003 Re: Hayat
ko je ona nova voditeljica na Ispuni mi Zelju? Brineta ona

- Sasvim_Obican
- Posts: 1784
- Joined: 17/08/2010 16:58
- Location: partijska dalekovidnica
#2005 Re: Hayat
OMG ! Vratili se ZMBT-ovci. Evo sad upratih da ih je čitava brigada u studiju. Neće sad valjda početi jednog po jednog izbacivati ?!
"Bod minus dajem Šaćiru. To su nijanse odlučile"
"Bod minus dajem Šaćiru. To su nijanse odlučile"
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2006 Re: Hayat
khm,khmtodd_smith wrote:ko je ona nova voditeljica na Ispuni mi Zelju? Brineta ona![]()
![]()
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#2008 Re: Hayat
meni je ona sto vodi zelju plus prelijepa, a i dobra je i ovako, kao voditeljica
i ona druga je ok, ali onaj tip, isti mirza,taman se obradova nema mirze
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2009 Re: Hayat
Koji cirkus ovaj ZMBT

- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2010 Re: Hayat
jos se nisam ukljucio u pracenje ove sezone.
ima li dobrih treba? zamijetio sam neku crnku prije jedno mjesec, nikolina se zove cini mi se. da li je ona jos uvijek u show-u?
ima li dobrih treba? zamijetio sam neku crnku prije jedno mjesec, nikolina se zove cini mi se. da li je ona jos uvijek u show-u?
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2011 Re: Hayat
Ma nisam ni ja, al haos žešći, koliko čujem, većina ih veze nema sa pjevanjem, ali ne fali turbo folk odjeće

- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2012 Re: Hayat
eh evo gotova tekma i sada se ukljucujem da ih gledam. ima jos 45 minuta. valjda ce kakva dobra izaci pa da imam favorita.
opa, prvo pa musko....solidna anida. ustvari mislim da je se sjecam iz onih audicija. cini mi se da je iz crne gore ona, ako ne grijesim.
opa, prvo pa musko....solidna anida. ustvari mislim da je se sjecam iz onih audicija. cini mi se da je iz crne gore ona, ako ne grijesim.
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2013 Re: Hayat
Šejla je očito još pod dojmom Ramazana pa ima haljinu do poda 
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2015 Re: Hayat
Odakle je ova Dalila spala, gdje nađe cipelice

- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2016 Re: Hayat
ahahahaha, sto je i profesor provali i spusti joj.
crnogorka najbolja od ovoga sto sam vidio. i stasom i glasom. dogurace daleko.
a evo i gibonija.
edit: vesna malic nije losa.
edit broj 2: nikolina je beton! ako u ovom ciklusu ne potrosim 50 feninga - marku, necu nikad.
crnogorka najbolja od ovoga sto sam vidio. i stasom i glasom. dogurace daleko.
a evo i gibonija.
edit: vesna malic nije losa.
edit broj 2: nikolina je beton! ako u ovom ciklusu ne potrosim 50 feninga - marku, necu nikad.
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2017 Re: Hayat
Eno Nikoline, neće valjda ispasti 
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2018 Re: Hayat
nema sanse.
nadam se da nece pored dalile i one druge.
uh, prodje nikolina, ali ne mogu vjerovayi da i one druge dvije prodjose.
nadam se da nece pored dalile i one druge.
uh, prodje nikolina, ali ne mogu vjerovayi da i one druge dvije prodjose.
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2019 Re: Hayat
Čuj, potrošit ćeš 0.5- 1 km
Baš ćeš se pretrgnuti 
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#2020 Re: Hayat
kako se zove ova "voditeljica" što ima emisiju "Ženski razgovori", a sponzor piletina ovako onako.
Dakle, sa novinarstvom... ni dodirne tačka. Loše, vještački, pitanja glupa, zamuckuje, rječnik jedno 123 riječi...
Dakle, sa novinarstvom... ni dodirne tačka. Loše, vještački, pitanja glupa, zamuckuje, rječnik jedno 123 riječi...
- iPod
- Posts: 1801
- Joined: 20/11/2006 17:20
#2021 Re: Hayat
Da nije Aida Mehić, koja voli piletinu, kako ona to voli reći ne zbog toga što je aman Ovako sponzor već sto ona to vooooli, sto je to zdravoooooo
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#2022 Re: Hayat
Ne znam, zato i pitam. Plava. Ali što to loše radi, taj posao................... Beli imamo izabrat između odrona od voditela i novinara, ali bi po meni, ona bila uvjerljivo prva..iPod wrote:Da nije Aida Mehić, koja voli piletinu, kako ona to voli reći ne zbog toga što je aman Ovako sponzor već sto ona to vooooli, sto je to zdravoooooo
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2023 Re: Hayat
Džena ZeničaaninKatarinaKosaca wrote:kako se zove ova "voditeljica" što ima emisiju "Ženski razgovori", a sponzor piletina ovako onako.
Dakle, sa novinarstvom... ni dodirne tačka. Loše, vještački, pitanja glupa, zamuckuje, rječnik jedno 123 riječi...
Pravi prototiv mahalskog voditelja Hayat televizija
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#2024 Re: Hayat
Mislim da nije. Jel Džena ona što reklamira dormeo i kaže kako radi 23 sata na dan? Kad počne o Cv.u kao da je lari kingStupskaBitanga wrote:Džena Zeničaanin
Pravi prototiv mahalskog voditelja Hayat televizija
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#2025 Re: Hayat
ma garant aida, i ja sam jednom gledala, samo u najavi je upotrijebila jednu rijec masu puta, joj ne mogu se sjetit koja je bila rijec, al nije nesto sto se bas u svakoj recenici mora koristit
zmbt, meni super facu ima mala vanja, o pjevanju necu, kad ih pola ne zna pjevat
zmbt, meni super facu ima mala vanja, o pjevanju necu, kad ih pola ne zna pjevat
