Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2001 Re: Hayat

Post by Atticus Finch »

just principe wrote:Ovaj ramazanski program snime 3-4 mjeseca ranije, a ko fole se pretvaraju da cekaju iftar :run:
Sjećam se kad je Ibrahim Jukan u isto vrijeme bio na iftaru na Hayatu i TVSA! Vjerovali ili ne! Neki će reći da je to povijesni trenutak, kako nauke i tehnologije, tako i televizijskog programa u BiH, dok će skeptici zaključiti da su ipak emisije iftara snimane mjesecima ranije. :D

:-)
User avatar
plain vanilla
Posts: 70249
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2002 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Atticus Finch wrote:
Sjećam se kad je Ibrahim Jukan u isto vrijeme bio na iftaru na Hayatu i TVSA! Vjerovali ili ne! Neki će reći da je to povijesni trenutak, kako nauke i tehnologije, tako i televizijskog programa u BiH, dok će skeptici zaključiti da su ipak emisije iftara snimane mjesecima ranije. :D

:-)
:lol: :lol: :lol:

klonovi i na TV :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2003 Re: Hayat

Post by todd_smith »

ko je ona nova voditeljica na Ispuni mi Zelju? Brineta ona :oops: :skoljka: :mrgreen:
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#2004 Re: Hayat

Post by zonbirile »

ja što probijaju Verenu C,bruka :D
User avatar
Sasvim_Obican
Posts: 1784
Joined: 17/08/2010 16:58
Location: partijska dalekovidnica

#2005 Re: Hayat

Post by Sasvim_Obican »

OMG ! Vratili se ZMBT-ovci. Evo sad upratih da ih je čitava brigada u studiju. Neće sad valjda početi jednog po jednog izbacivati ?! :? :shock:

"Bod minus dajem Šaćiru. To su nijanse odlučile" :zjev:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2006 Re: Hayat

Post by todd_smith »

todd_smith wrote:ko je ona nova voditeljica na Ispuni mi Zelju? Brineta ona :oops: :skoljka: :mrgreen:
khm,khm :oops: :skoljka: :mrgreen:
ZeljeznicarLE
Posts: 30
Joined: 19/08/2011 15:33

#2007 Re: Hayat

Post by ZeljeznicarLE »

Meni je bas brado :D
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#2008 Re: Hayat

Post by boracha »

meni je ona sto vodi zelju plus prelijepa, a i dobra je i ovako, kao voditeljica :D i ona druga je ok, ali onaj tip, isti mirza,taman se obradova nema mirze
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2009 Re: Hayat

Post by ema_ »

Koji cirkus ovaj ZMBT :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-) :roll:
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2010 Re: Hayat

Post by karanana »

jos se nisam ukljucio u pracenje ove sezone.
ima li dobrih treba? zamijetio sam neku crnku prije jedno mjesec, nikolina se zove cini mi se. da li je ona jos uvijek u show-u?
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2011 Re: Hayat

Post by ema_ »

Ma nisam ni ja, al haos žešći, koliko čujem, većina ih veze nema sa pjevanjem, ali ne fali turbo folk odjeće :-) :-)
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2012 Re: Hayat

Post by karanana »

eh evo gotova tekma i sada se ukljucujem da ih gledam. ima jos 45 minuta. valjda ce kakva dobra izaci pa da imam favorita.

opa, prvo pa musko....solidna anida. ustvari mislim da je se sjecam iz onih audicija. cini mi se da je iz crne gore ona, ako ne grijesim.
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2013 Re: Hayat

Post by ema_ »

Šejla je očito još pod dojmom Ramazana pa ima haljinu do poda :D
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2014 Re: Hayat

Post by karanana »

kriza.
fikrete, sta si ti pusto.
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2015 Re: Hayat

Post by ema_ »

Odakle je ova Dalila spala, gdje nađe cipelice :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2016 Re: Hayat

Post by karanana »

ahahahaha, sto je i profesor provali i spusti joj.
crnogorka najbolja od ovoga sto sam vidio. i stasom i glasom. dogurace daleko.

a evo i gibonija.

edit: vesna malic nije losa.

edit broj 2: nikolina je beton! ako u ovom ciklusu ne potrosim 50 feninga - marku, necu nikad.
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2017 Re: Hayat

Post by ema_ »

Eno Nikoline, neće valjda ispasti :D
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2018 Re: Hayat

Post by karanana »

nema sanse.
nadam se da nece pored dalile i one druge.

uh, prodje nikolina, ali ne mogu vjerovayi da i one druge dvije prodjose.
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2019 Re: Hayat

Post by ema_ »

Čuj, potrošit ćeš 0.5- 1 km :lol: :lol: :lol: Baš ćeš se pretrgnuti :D
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2020 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

kako se zove ova "voditeljica" što ima emisiju "Ženski razgovori", a sponzor piletina ovako onako.
Dakle, sa novinarstvom... ni dodirne tačka. Loše, vještački, pitanja glupa, zamuckuje, rječnik jedno 123 riječi... :-)
User avatar
iPod
Posts: 1801
Joined: 20/11/2006 17:20

#2021 Re: Hayat

Post by iPod »

Da nije Aida Mehić, koja voli piletinu, kako ona to voli reći ne zbog toga što je aman Ovako sponzor već sto ona to vooooli, sto je to zdravoooooo
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2022 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

iPod wrote:Da nije Aida Mehić, koja voli piletinu, kako ona to voli reći ne zbog toga što je aman Ovako sponzor već sto ona to vooooli, sto je to zdravoooooo
Ne znam, zato i pitam. Plava. Ali što to loše radi, taj posao................... Beli imamo izabrat između odrona od voditela i novinara, ali bi po meni, ona bila uvjerljivo prva.. :-)
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2023 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

KatarinaKosaca wrote:kako se zove ova "voditeljica" što ima emisiju "Ženski razgovori", a sponzor piletina ovako onako.
Dakle, sa novinarstvom... ni dodirne tačka. Loše, vještački, pitanja glupa, zamuckuje, rječnik jedno 123 riječi... :-)
Džena Zeničaanin
Pravi prototiv mahalskog voditelja Hayat televizija
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2024 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

StupskaBitanga wrote:Džena Zeničaanin
Pravi prototiv mahalskog voditelja Hayat televizija
Mislim da nije. Jel Džena ona što reklamira dormeo i kaže kako radi 23 sata na dan? Kad počne o Cv.u kao da je lari king :lol: . Ova nije ona. Malo prije imala emisiju :-) :-) :-)
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#2025 Re: Hayat

Post by boracha »

ma garant aida, i ja sam jednom gledala, samo u najavi je upotrijebila jednu rijec masu puta, joj ne mogu se sjetit koja je bila rijec, al nije nesto sto se bas u svakoj recenici mora koristit :D
zmbt, meni super facu ima mala vanja, o pjevanju necu, kad ih pola ne zna pjevat :D
Post Reply