hayat protiv TV Sarajevo

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
seLL

#1 hayat protiv TV Sarajevo

Post by seLL » 17/01/2008 21:39

gledala sam prilog u vijestima NTV Hayat i popljuvase oni i TV Sa i ljude i pare sto im daju.
Last edited by seLL on 21/01/2008 15:33, edited 1 time in total.

StupskaBitanga

Post by StupskaBitanga » 17/01/2008 22:22

o čem ti to

uputi nas koji negledaju mahalsku ntv hayat

a TV SA je postala konkurencija hayatu

seLL

Post by seLL » 17/01/2008 22:40

hayat je mozda mahalska tv po pitanju nekih emisija ali imaju realno jako dobar informativni program i vijesti u 7 su jako dobre i za razliku od TV Sa imaju i neka jaka imena u novinarstvu i govore o problemima u B i H i prvi su progovorili o sredstvima koja se daju TV sa a iznose 6 mil.a nista su.Kako TV Sa moze postati konkurencija Hayatu kad Hayat ima super program i sami zaradjuju a ovi imaju 6 mil i nista su napravili ovo godina postojanja.

StupskaBitanga

Post by StupskaBitanga » 17/01/2008 22:46

eee pa staro rukovdstvo je kralo

to je Amir Zukić čim je doša na TVSA rekao

seLL

Post by seLL » 17/01/2008 22:55

ma isti su oni svi pa sta je taj Zukić uradio na BHT,Nista,vise nije tamo!!!

seLL

Post by seLL » 17/01/2008 22:57

i ko je to tamo tako dobar pa eto kao hayat ima konkurenciju :lol:

StupskaBitanga

Post by StupskaBitanga » 17/01/2008 23:10

pa Almira Huseinoić (nezvanično)
Zvonko Marić, Batko, Brankica Rudan, Onaj što je na hayatu vodio cooking show, Amir Krivošia

ali ruku na srce TVSA ima kvalitetnije voditelj od hayata (arduana, džena, faruk)

d2

Post by d2 » 17/01/2008 23:21

kantonalna je na budzetu, sljedece godine nece biti na budzetu volio bih da vidim kako ce da izgleda ta njihova tranzicija sa osiguranih para na moram sam da zaradim

meni se cini da ce svi ovi koji su sada na kantonalnoj za godinu da se brze bolje vrate tamo odakle su dosli jer moze hayat biti los. mozete svi biti u pravu sa tim da nema sta da se gleda itd, hayat ipak vec godinama zivi od onoga sto zaradi sto kaze da ipak nije tako los ili bar da nije tako los svima, kantonalna tek treba poceti da zaradjuje sto bi se moglo pokazati vise nego problematicnim posebno u sadasnjem okruzenju te tome da ih do sada nisu morali zaraditi ...

d2

Post by d2 » 17/01/2008 23:25

emir101 wrote:A znas li zasto nije tamo? :)

Na TVSA sam makar gledao onu hroniku kantona i obavezan smjer. Na Hayatu ne znam nijednu emisiju, osim centralnog dnevnika. Odkad su ukinuli one kečere :D , nište nije vrijedno gledanja. Ne znam jeli OZ bude na Hayatu :?

A u zadnje vrijeme je na TVSA preslo dosta strucnih ljudi, a mislim da je Zukic legalista i demokrata, i mislim da je vrijeme da i ta opcija dobije sansu u ovoj drzavi, pored raznih Alfi, Hayata, 99tki, OSM-ova, BN-ova i sličnih.

Jos samo da plate nekom da im napravi web stranicu :)
ta opcija ti nece dati nista drugo sto vec nemas, ono sto bi ti moglo dati to sto zelis je da dodje recimo jedan RTL ili CME i kupi recimo Alfu ili mozda Hayat ili mozda 99. Onda ces imati BH RTL ili BH Novu sto je pretpostavljam ono sto bi ti zelio.
Last edited by d2 on 17/01/2008 23:33, edited 1 time in total.

d2

Post by d2 » 17/01/2008 23:29

StupskaBitanga wrote:o čem ti to

uputi nas koji negledaju mahalsku ntv hayat

a TV SA je postala konkurencija hayatu
Jeste, teoretski jer se bavi istm poslom kao Hayat, to je taman konkurencija koliko sam ja koji subotom igram lopte konkurencija recimo Ronaldu jer obojica zapravo igramo lopte...

Prakticno - nije i tesko da ce uskoro biti.
Last edited by d2 on 17/01/2008 23:32, edited 1 time in total.

tehnolog

Post by tehnolog » 17/01/2008 23:31

Vidjecemo sta ce napraviti ZUkic i koliki je legalista.
Do sada je TV SA bila samo obican servis Samira Silajdzica i Denisa Zvizdica i emisije su im se svodile na odavanje pocasti za sve sto su odnosno nisu uradili u nasem gradu.
Iako mi je Hayat jedna od zadnjih opcija na daljinskom treba priznati da su makar u informativnim emisijama izvjestavali o sramotnim guzvama u Sa,kasnjenju u realizaciji zapadnog prilaza gradu i ostalim infrastrukturnim promasajima vlade KS-a.
NA TV SA zadnjih godinu dana nisam vidio nijedan kriticki osvrt na pomenute probleme.

d2

Post by d2 » 17/01/2008 23:33

pa kako ce kritikovati sami sebe, znas kako kazu - ne grizi ruku koja te hrani.

seLL

Post by seLL » 17/01/2008 23:39

StupskaBitanga wrote:pa Almira Huseinoić (nezvanično)
Zvonko Marić, Batko, Brankica Rudan, Onaj što je na hayatu vodio cooking show, Amir Krivošia

ali ruku na srce TVSA ima kvalitetnije voditelj od hayata (arduana, džena, faruk)
pa gdje ti je ta Almira.Nju je Zukić doveo na BHT pa i na kantonalnu!!!Tek sad mi se gade kad to procitah....Zena ba samo se kezi i trepce okicama.Nisam ni za hayat 100% ali barem imaju neka dobra imena.A Batko je neko ime :lol: Trose po nekoliko mil.a program im je kriza

Comrad

Post by Comrad » 17/01/2008 23:58

seLL koliko dugo vec radis u Hayatu.

:D

DonDavudes

Post by DonDavudes » 18/01/2008 00:22

emir101 wrote:Odkad su ukinuli one kečere :D , nište nije vrijedno gledanja. :)
:lol: :lol: :lol:
joj keceri su bili zakon
kad se sjetyim samo onog "strucnog" komentatora :lol: :lol:

ja_sarajevo

Post by ja_sarajevo » 18/01/2008 02:56

da li su ovi ljudi presli na TV SA ? Brankica Rudan, Zvonko Maric ? Negdje sam procito da je Sanela Dujkovic PR TV SA a nekad je bila NA Hayatu

dobra luka

Post by dobra luka » 18/01/2008 05:19

vidi vamo.rodjak mi radi na tvsa.platio ljepo covjek 10.000km,dobio posao u tehnici.
a ovdje poredite hayat i tvsa.hayat bar sve sto ima,stekao je svojim radom,kakvim takvim.
pa gdje to ima da od nasih para koje iz budjeta dobiju placamo sve te likove koji su zene i familija od raznih politicara.a imaju tamo i dobrih voditelji,recimo ona skalamerija od trebe dzenita bravic, :lol: pa neko se dobro zabebavao kad je nju stavio tamo.ona je nesto najljepse sto covjek moze pozeljeti kad ustane u podne,pa uz kafu gleda nju,a ona sa izrazom lica-mama,jel mi lijepa cibuljica na nosu-e ona jadnica tamo radi vec 3 godine kao mora biti zvjezda,jer je bila na fakultetu toliko ruzna da su na zurnalistici,a generacija smo pa znam,ljudi placali za njenu sliku da imaju raji pokazati. :lol: niko se nije druzio sa njom,koliko je ruzna,a ko je pokupi i poljubi,evo dajem stoju,ako objavi sliku.ali da ostane slika objavljena,da svi vide.
e,a imaju oni i onog gurabiju,guhdiju zarifa,covjek u srcu bosanac,on je starija generacija na zurnalistici,ali i za njega sam cuo.njega netreba ljubiti,za njega necu nista platiti a otkud on na tvsa?e on je zurnalistiku zavrsio preko veze,zaposlio se na tvsa preko veze a presmjesan je,cak ponekad za trunku bolji od ove jadnice.
a kad neko gleda tv pa vidi gurabiju,salje poruku-okreni na tvsa,pobjeze ti krava
a zvijezde kod njih su batko i brankica,zukic,maric.
pa taj zvonko maric je promjenio ime radi djecijeg doplatka,ima puno djece,sedmero cini mi se,zvao se nesto drugacije,pise kad mu ukucas ime.a pise da je nekim invalidima iz srebrenice u emisiji koju je radio,brutalno oteo 13.000 svedskih kruna.ima na google-u ka ukucate njegovo ime.donirao neki svedjanin,pa sve napisao.hoce covjek da ga tuzi. :?

tog urednika zukica,njega su izbacili sa drzavne televizije.....

taxi_driver

Post by taxi_driver » 18/01/2008 07:45

dobra luka wrote:vidi vamo.rodjak mi radi na tvsa.platio ljepo covjek 10.000km,dobio posao u tehnici.
a ovdje poredite hayat i tvsa.hayat bar sve sto ima,stekao je svojim radom,kakvim takvim.
pa gdje to ima da od nasih para koje iz budjeta dobiju placamo sve te likove koji su zene i familija od raznih politicara.a imaju tamo i dobrih voditelji,recimo ona skalamerija od trebe dzenita bravic, :lol: pa neko se dobro zabebavao kad je nju stavio tamo.ona je nesto najljepse sto covjek moze pozeljeti kad ustane u podne,pa uz kafu gleda nju,a ona sa izrazom lica-mama,jel mi lijepa cibuljica na nosu-e ona jadnica tamo radi vec 3 godine kao mora biti zvjezda,jer je bila na fakultetu toliko ruzna da su na zurnalistici,a generacija smo pa znam,ljudi placali za njenu sliku da imaju raji pokazati. :lol: niko se nije druzio sa njom,koliko je ruzna,a ko je pokupi i poljubi,evo dajem stoju,ako objavi sliku.ali da ostane slika objavljena,da svi vide.
e,a imaju oni i onog gurabiju,guhdiju zarifa,covjek u srcu bosanac,on je starija generacija na zurnalistici,ali i za njega sam cuo.njega netreba ljubiti,za njega necu nista platiti a otkud on na tvsa?e on je zurnalistiku zavrsio preko veze,zaposlio se na tvsa preko veze a presmjesan je,cak ponekad za trunku bolji od ove jadnice.
a kad neko gleda tv pa vidi gurabiju,salje poruku-okreni na tvsa,pobjeze ti krava
pa taj zvonko maric je promjenio ime radi djecijeg doplatka,ima puno djece,sedmero cini mi se,zvao se nesto drugacije,pise kad mu ukucas ime.a pise da je nekim invalidima iz srebrenice u emisiji koju je radio,brutalno oteo 13.000 svedskih kruna.ima na google-u ka ukucate njegovo ime.donirao neki svedjanin,pa sve napisao.hoce covjek da ga tuzi. :?

sve si nam rekao u svom prvom postu na sa-x.odvratnijeg posta ne procitah odavno ovdje..faco,postavi sliku pa da vidimo kako ti izgledas,kad vec komentarises neciji izgled. :x

johntra

Post by johntra » 18/01/2008 09:15

hebem ja žurnalistiku koju ti studiraš kad si tako nepismen....ustvari hebem ja žurnalistiku koju i sam studiram, jer tamo možeš samo naučiti gluposti...
e sad, Zukić nije izbačen sa BHT-a, nego je sam napustio BHT...TVSA i nije tako loša televizija, al da su lezihljebovići koji žive na budžetu, to je istina...
Hayat također nije loša televizija, al brate nema crnjeg informativnog programa na svijetu od Vijesti u 7...tamo je 80 posto crnjaka, dok 20 posto otpada na vedrije teme...zamjerka Hayatu ide na neograničenu glupost koju manekenke/voditeljke znaju izreći..to je najveća mana...

karanana

Post by karanana » 18/01/2008 09:23

meni TVSA nije losa. Doduse ne gledam je previse, vecinom samo pogledam one vijesti u pola 7 i ponekad bude poneki gost ok kao sto su nacelnici opstina.

Hayat mi isto nije nista posebno a kvaliteta CD-a koji mi je bio omiljena emisija se u zadnjih nekoliko mjeseci toliko srozala da mi se gadi. a prije sam jedva cekao subotu i 7 sati.

cico x

Post by cico x » 18/01/2008 09:43

bice alfa najaca tv kuca za 5 godina,zivi bili pa vidjeli !

ZZZlica

Post by ZZZlica » 18/01/2008 09:44

dobra luka wrote: a ovdje poredite hayat i tvsa.hayat bar sve sto ima,stekao je svojim radom,kakvim takvim.
...
tog urednika zukica, njega su izbacili sa drzavne televizije.....
Hmmm, neko je malo neupućen ili se pravi lud :-)

Hayat, tj. Elvir Švrakić je preko babe "pregaoca" Emira (Zelene Beretke, član gradskog vijeća, dežurni patriota) OTEO zgradu gdje se sada nalaze (Bistrik) od "Dobrih vibracija"... činjenica je da ima najljepše voditeljice, ali to su djevojke koje većinom rade za šminku i frizuru (i možda pokoji komad garderobe)... a program im je, po meni, odron :roll:

Što se tiče Amira Zukića, on je kvalitetan novinar, a s BHTV je otišao kad su mu ukinuli emisiju na intervenciju Nikole Špirića i ostale "demokratske" bratije iz RS-a: "prema ocjeni Vlade RS, u jednoj sinoć prikazanoj emisiji "u vrlo nelagodnu poziciju je stavljen Nikola Špirić". Radi se o emisiji „Javna tajna“ Amira Zukića, glavnog urednika Informativnog programa BHT 1, u kojoj je premijera BiH, Nikolu Špirića, pitao hoće li on dopustiti da ga se, poput njegovog prethodnika Adnana Terzića, naziva budalom. Špirić je na to odgovorio – da sam znao da će te me to pitati, ne bih se odazvao gostovanju u emisiji. Vlada ima zamjerke i na emisiju „Pošteno govoreći“ novinarke Duške Jurišić u kojoj se „nekorektno pristupilo učesnicima u emisiji“."

Nakon toga su i Zukić i Duška otišli s BHTV.

Kratko pamćenje, šta li?
:zzzz:

skojotovski

Post by skojotovski » 18/01/2008 09:49

dobra luka wrote:vidi vamo.rodjak mi radi na tvsa.platio ljepo covjek 10.000km,dobio posao u tehnici.

e, usro se ti!

madner

Post by madner » 18/01/2008 09:55

dobra luka wrote: pa gdje to ima da od nasih para koje iz budjeta dobiju placamo sve te likove koji su zene i familija od raznih politicara.a imaju tamo i dobrih voditelji,recimo ona skalamerija od trebe dzenita bravic, :lol: pa neko se dobro zabebavao kad je nju stavio tamo.ona je nesto najljepse sto covjek moze pozeljeti kad ustane u podne,pa uz kafu gleda nju,a ona sa izrazom lica-mama,jel mi lijepa cibuljica na nosu-e ona jadnica tamo radi vec 3 godine kao mora biti zvjezda,jer je bila na fakultetu toliko ruzna da su na zurnalistici,a generacija smo pa znam,ljudi placali za njenu sliku da imaju raji pokazati. :lol: niko se nije druzio sa njom,koliko je ruzna,a ko je pokupi i poljubi,evo dajem stoju,ako objavi sliku.ali da ostane slika objavljena,da svi vide.
:lol:

:lol:

skojotovski

Post by skojotovski » 18/01/2008 10:04

cuj batko ime??? brankica rudan??? je ko ova Kriva-šija??? oklen njega???

Bitango, jedino ime je zvonko maric. to je cinjenica

Locked