Hapsenje

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
kustah

#1 Hapsenje

Post by kustah » 15/06/2007 17:36

http://www.sarajevo-x.com/clanak/070615127

Moze li mi neko ovo obijasniti! Jeli ovo istina i jeli objasnjenje tacno! :x

oslobad

#2 Re: Hapsenje

Post by oslobad » 15/06/2007 18:03

kustah wrote:http://www.sarajevo-x.com/clanak/070615127

Moze li mi neko ovo obijasniti! Jeli ovo istina i jeli objasnjenje tacno! :x
jest' druze,istina je, ali ona gorka istina.doslo vrijeme da se hapse rodoljubi i patriote a ratni zlocinci slobodno prelaze iz Bosne u Srbiju i obratno.

nadam se da ce prije pohvatati ove nase patriote nego svoje zlocince,da se jednom dogodi pravda.

Ergot

Post by Ergot » 15/06/2007 19:05

1) Ovo ako prodje tek tako onda se na ovu drzavu treba izbljuvati i prekriziti je za sva vremena. Pa dokle vise mater im jebem nenormalnu?!?!
2) SDP je ovdje ispao licemjeran; zasto nisu reagirali prije par sedmica kad je uhapsen, tj. otet, Ilija Jurisic?
3) Cestitke urednistvu portala - ova vijest se nalazi negdje na dnu stranice, a na vrhu je ekskluzivna informacija o bijelom pranju Jessice Albe. Nek se narod zabavlja hollywoodskim tracevima, ko jebe Selima.
Last edited by Ergot on 15/06/2007 19:07, edited 1 time in total.

Liberalism

Post by Liberalism » 15/06/2007 19:07

Neka su Beslagica uhapsili, a Duska Kornjacku koji jos s kokardom hoda po Čajnicu neka niko ne dira.... sta ces kad je u koaliciji sa SDA jos uvijek!

Joško

Post by Joško » 15/06/2007 19:08

Vala ako ovo prođe :x jebeš ti nas!

Ergot

Post by Ergot » 15/06/2007 19:08

Zna li se kako su i gdje "uhapseni", i ko je izvrsio "hapsenje"?

edinbug

Post by edinbug » 15/06/2007 19:16

SDP je reagovao u slučaju hapšenja Ilije Jurišića, samo što nisu ovi iz Ministarstva sigurnosti (SDA) i vanjskih poslova (Stranka zagraBiH).
Valjda neće zato što je "vlah" a još SDP-eovac.

Ergot

Post by Ergot » 15/06/2007 19:18

edinbug wrote:SDP je reagovao u sluèaju hap¹enja Ilije Juri¹iæa, samo ¹to nisu ovi iz Ministarstva sigurnosti (SDA) i vanjskih poslova (Stranka zagraBiH).
Valjda neæe zato ¹to je "vlah" a jo¹ SDP-eovac.
Ok, ta reakcija SDPa mi je promakla, I stand corrected.

spreca
Has thanked: 229 times
Been thanked: 79 times

Post by spreca » 15/06/2007 19:31

Cinimi se da je dosao kraj svim strpljenjima i da ovu vladu treba rusiti pod hitno,nisam protiv da se hapse zlocinci ali to moze da da se radi samo posle hapsenja mladica i karadzica ali ne mogu da ne upitam zasto bas Beslagica i ostale ?????????valjda zbog toga sto su sprjecili cetnike da naprave jos jednu Srebrenicu,ili je ovo pslednji pokusaj SDA i cetnika da podjele BiH e nece moci jeeeebbbbeeeem vam mateeeeeeeer.
Mislim da pod hitno u Tuzli i cijeloj BiH treba organizovati proteste sa blokadom svih drzavnih institucija sve dok i ne puste na slobodu ne dozvoliti ni jednoj gnjidi da udje u parlament i ostala sranja ako treba blokirati SIPU i ostale policijske stanice .

FFK as Lucy01

Post by FFK as Lucy01 » 15/06/2007 19:42

Odlicno :shock:
Jos treba Mladicu i Kradzicu orden zasluga za narod, "dokazati" da su Markale i Kapija djelo ABiH, izvrsiti masovno pokrstavanje i da se pocne rahat zivjet....ne moze vo vise 'vako :D

kustah

Post by kustah » 15/06/2007 19:51

Dali neko zna sta znaci ono: "sumnje da je koristio zabranjena sredstva ratovanja"

oslobad

Post by oslobad » 15/06/2007 19:55

spreca wrote:Cinimi se da je dosao kraj svim strpljenjima i da ovu vladu treba rusiti pod hitno,nisam protiv da se hapse zlocinci ali to moze da da se radi samo posle hapsenja mladica i karadzica ali ne mogu da ne upitam zasto bas Beslagica i ostale ?????????valjda zbog toga sto su sprjecili cetnike da naprave jos jednu Srebrenicu,ili je ovo pslednji pokusaj SDA i cetnika da podjele BiH e nece moci jeeeebbbbeeeem vam mateeeeeeeer.
Mislim da pod hitno u Tuzli i cijeloj BiH treba organizovati proteste sa blokadom svih drzavnih institucija sve dok i ne puste na slobodu ne dozvoliti ni jednoj gnjidi da udje u parlament i ostala sranja ako treba blokirati SIPU i ostale policijske stanice .
nisam protiv da se hapse zlocinci ali to moze da da se radi samo posle hapsenja mladica i karadzica
-------------------------------------------------------------
problem je sto su uspjeli dovesti pod istu ravan i branioce i agresore.

ljudi moji,oni koji su branili Bosnu ne mogu nikako biti zlocinci,u ovom slucaju gospodin/drug Selim Beslagic.

zabog cega i u ime cega se ne kaze javno ko su branioci a ko agresori i od te politike se nesmije ni za milimetar odstupati dok god oni koji su osudjeni za genocid ne priznaju i ne prihvate odluku Medjunarodnog suda.svako malo popustanje ili uljuljkivanje u lazne snove nas dovodi da Srbija hapsi,naredjuje koga se mora uhapsiti a sama nece da uhapsi najveca dva monstruma koj su ikad rodjeni na Balkanu.

FFK as Lucy01

Post by FFK as Lucy01 » 15/06/2007 19:56

kustah wrote:Dali neko zna sta znaci ono: "sumnje da je koristio zabranjena sredstva ratovanja"
U zargonu Dubajica (tadasnjeg komandanta Tuzlanske kasarne) vjerovatno znaci da se usudio planirati odbranu Tuzle....moRes mislit, ONO se diglo da brani Tuzlu i Tuzlake protiv jedne mocne i do zuba naoruzane vojske....i jos mi komsija bio :D....yebote mozda i mene isporuce iz Ju Es of Ej :D sto sam zivjela u komsiluku sa jednim "zlocincem" Beslagicem ...cccc....:D :D

hame

Post by hame » 15/06/2007 19:59

kustah wrote:Dali neko zna sta znaci ono: "sumnje da je koristio zabranjena sredstva ratovanja"
ma ne znaci to nista. Sviranje k...cu

spreca

Post by spreca » 15/06/2007 20:07

oslobad wrote:
spreca wrote:Cinimi se da je dosao kraj svim strpljenjima i da ovu vladu treba rusiti pod hitno,nisam protiv da se hapse zlocinci ali to moze da da se radi samo posle hapsenja mladica i karadzica ali ne mogu da ne upitam zasto bas Beslagica i ostale ?????????valjda zbog toga sto su sprjecili cetnike da naprave jos jednu Srebrenicu,ili je ovo pslednji pokusaj SDA i cetnika da podjele BiH e nece moci jeeeebbbbeeeem vam mateeeeeeeer.
nisam protiv da se hapse zlocinci ali to moze da da se radi samo posle hapsenja mladica i karadzica
-------------------------------------------------------------
problem je sto su uspjeli dovesti pod istu ravan i branioce i agresore.

ljudi moji,oni koji su branili Bosnu ne mogu nikako biti zlocinci,u ovom slucaju gospodin/drug Selim Beslagic.

zabog cega i u ime cega se ne kaze javno ko su branioci a ko agresori i od te politike se nesmije ni za milimetar odstupati dok god oni koji su osudjeni za genocid ne priznaju i ne prihvate odluku Medjunarodnog suda.svako malo popustanje ili uljuljkivanje u lazne snove nas dovodi da Srbija hapsi,naredjuje koga se mora uhapsiti a sama nece da uhapsi najveca dva monstruma koj su ikad rodjeni na Balkanu.

Kad ronhil govori oreferendumu svi vladajuci PEDERI cute a kad nesto kaze Silajdzic ronhil hoce odmah da ga tuzi i opet vladajuci PEDERI cute i zato oni cute da ne dodju ronhilu na hatar a mozda im smeta Beslagic pa je bolje da ga se otarase.

U potpunosti se slazem sa tobom.

oslobad

Post by oslobad » 15/06/2007 20:08

kako da ne znamo,koristio ono strasno tajno oruzje koje jos nema ni Amerika ni Rusija.

greska mu bila sto nije prepustio Tuzlu i tuzlake na milost i nemilost,hahahahaa..

majcicu im....6em.

spreca

Post by spreca » 15/06/2007 20:10

Kakvi su to gadovi jos ce reci da je koristio i nuklearno oruzje koje je proizvodio Nedzad Salkovic po narudzbi Beslagica

lugavina

Post by lugavina » 15/06/2007 20:15

Ovo hapsenje je mjera naseg ponizenja. Jurisic vec par mjeseci lezi u Beogradu zbog iste stvari. I niko nista.

Da su valjda pustili da naprave jos jednu Srebrenicu, Prijedor ili Zvornik to bi valjada bilo ok. Pa ti ljudi ili mladici koji su pobijeni su bili vojnici u uniformama zlocinacke vojske. Dakle, legitiman vojni cilj.

Kazem opet, da su cetnici pobili par hiljada zene i djece to bi valjda bilo bogougodno djelo. I ne bi niko pricao o ratnim zlocinima Valjda je to deritizacija, dakle krajne opravdana sanitarna mjera.

oslobad

Post by oslobad » 15/06/2007 20:26

lugavina wrote:Ovo hapsenje je mjera naseg ponizenja. Jurisic vec par mjeseci lezi u Beogradu zbog iste stvari. I niko nista.

Da su valjda pustili da naprave jos jednu Srebrenicu, Prijedor ili Zvornik to bi valjada bilo ok. Pa ti ljudi ili mladici koji su pobijeni su bili vojnici u uniformama zlocinacke vojske. Dakle, legitiman vojni cilj.

Kazem opet, da su cetnici pobili par hiljada zene i djece to bi valjda bilo bogougodno djelo. I ne bi niko pricao o ratnim zlocinima Valjda je to deritizacija, dakle krajne opravdana sanitarna mjera.
da je kojim slucajem Bosna optuzena kao sto je Srbija osudjena za ne sprijecavanje genocida nad Bosnjacima,miza sljedecih sto godina ne bi smjeli uhom mrdnuti.

Srbija i dalje pored svega se ponasa bahato kao da je Bosna njezino vlastito dvoriste,doduse istine radi polovina i jeste a Bogami ima i u ovoj drugoj polovici veliki uticaj.

pa joj se moze!!!

water

Post by water » 15/06/2007 20:45

ko je sledeci na listi ratnih zlocinaca: Jovo Divjak, Dragan Vikic, Slavisa Sucur, a mogli bi posthumno i Safeta Zajku; Ja se obicno ne javljam na temu kad treba braniti svoje, ja volim svoje kritikovati, ali ovo je previse. Ovim se unistava svaka nada da ima i truncica dobra u ljudima, da ima i truncica sanse da ce dobro prevladati. Jebem mater svima redom: onima koji su ih uhapsili, onima koji ih nisu odbranili, onima koji o tome sute. Svima. :x :x :x :x

danas

Post by danas » 15/06/2007 20:49

water wrote:ko je sledeci na listi ratnih zlocinaca: Jovo Divjak, Dragan Vikic, Slavisa Sucur, a mogli bi posthumno i Safeta Zajku; Ja se obicno ne javljam na temu kad treba braniti svoje, ja volim svoje kritikovati, ali ovo je previse. Ovim se unistava svaka nada da ima i truncica dobra u ljudima, da ima i truncica sanse da ce dobro prevladati. Jebem mater svima redom: onima koji su ih uhapsili, onima koji ih nisu odbranili, onima koji o tome sute. Svima. :x :x :x :x
Last edited by danas on 15/06/2007 20:49, edited 1 time in total.

black
Has thanked: 7 times
Been thanked: 100 times

Post by black » 15/06/2007 20:49

water wrote:ko je sledeci na listi ratnih zlocinaca: Jovo Divjak, Dragan Vikic, Slavisa Sucur, a mogli bi posthumno i Safeta Zajku; Ja se obicno ne javljam na temu kad treba braniti svoje, ja volim svoje kritikovati, ali ovo je previse. Ovim se unistava svaka nada da ima i truncica dobra u ljudima, da ima i truncica sanse da ce dobro prevladati. Jebem mater svima redom: onima koji su ih uhapsili, onima koji ih nisu odbranili, onima koji o tome sute. Svima. :x :x :x :x
pridruzujem se...

Ergot

Post by Ergot » 15/06/2007 20:53

+1, od prve do zadnje rijeci.

atmel
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Post by atmel » 15/06/2007 20:55

nemogu da vjerujem.
u šoku sam.
pa šta radi naša vlada mamu joj ......
srbija se jebe sa zapadom već 12 godina oko izručenja onih majmuna.
nismo mi ništa bolje zaslužili
trebo je ko aljo pričat kako rata neće biti, i čekat da mu četnici u dvorište uđu.
mi smo dno dna.
čuj da ga još izruči Srbiji.
ja još uvijek mislim da ovo sanjam.

kustah

Post by kustah » 15/06/2007 20:55

Samo jos jedna od dokaza da klero-mafija vlada Bosnom i Hercegovinom. Prvo su nas natjerali da se ubijamo pa su nas podijelili po svim mogucim linijama a sada hapse istaknute clanove opozicionih stranaka.

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... &start=475

Post Reply