Halid Kenjac i ljubavnik iz Neuma

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Mahalac

Halid Kenjac i ljubavnik iz Neuma

Post by Mahalac » 17/05/2007 22:59

Neka me neko obraduje i ubijedi da su sinoćnji nastup Halida Kenjca i noćašnji ovog posrnulog ljubavnika pardon premijera, dio nekog plana šutnje i pokrivanja ušima izdatog iz neke bošnjačke vrhuške.
Ili u suprotnom da se fino isječem tupim nožem kada sam dočekao da nam interese brani te nadasve to pokušava neki novinar iz Mostara.

Pa zar mi stvarno nemamo čovjeka -političara koji je što se ono kaže hljeba jeo pa da se uspravi, zagalami i zatjera fino kulturno magarca iz Laktaša i njegove paripe u tri PM gdje i pripadaju.

Dokle više slušati i gledati ovaj intelektocid te trpiti seljačke folove i geste traktoriste i njegovih krompira, ima'l iko živ da se uspravi :x

..pa da bar nedostaje argumenata pa hajd al :?

almah

Re: Halid Kenjac i ljubavnik iz Neuma

Post by almah » 17/05/2007 23:09

Mahalac wrote:Neka me neko obraduje i ubijedi da su sinoćnji nastup Halida Kenjca i noćašnji ovog posrnulog ljubavnika pardon premijera, dio nekog plana šutnje i pokrivanja ušima izdatog iz neke bošnjačke vrhuške.
Ili u suprotnom da se fino isječem tupim nožem kada sam dočekao da nam interese brani te nadasve to pokušava neki novinar iz Mostara.

Pa zar mi stvarno nemamo čovjeka -političara koji je što se ono kaže hljeba jeo pa da se uspravi, zagalami i zatjera fino kulturno magarca iz Laktaša i njegove paripe u tri PM gdje i pripadaju.

Dokle više slušati i gledati ovaj intelektocid te trpiti seljačke folove i geste traktoriste i njegovih krompira, ima'l iko živ da se uspravi :x

Neznam o cemu se radi.
Objasni molim te.

daduli_sa

Post by daduli_sa » 17/05/2007 23:16

:roll:
A pricamo o cemu?!

Unjustice

Re: Halid Kenjac i ljubavnik iz Neuma

Post by Unjustice » 18/05/2007 02:09

Mahalac wrote:Neka me neko obraduje i ubijedi da su sinoćnji nastup Halida Kenjca i noćašnji ovog posrnulog ljubavnika pardon premijera, dio nekog plana šutnje i pokrivanja ušima izdatog iz neke bošnjačke vrhuške.

Imam ja, samo ne znam o cemu se radi? Sta je sad uradio? Prodao 950 grama krompira, a naplatio 1kg?

Pasiflora

Post by Pasiflora » 18/05/2007 04:58

Ma imamo Zlatka Lagumdziju. Politicara koji je jedini dovoljno elokventan, obrazovan, a ako cemo posteno i bezobrazan kad zatreba, jedinog trenutno sposobnog da biznismenu iz Laktasa objasni da nije sposoban ni za sta vece od trafike. Medjutim, Lagumdziji se vise zamjera sto je pohlepne demobilisane borce, koji misle da sad u drzavi mogu raditi sta hoce, spustio na zemlju, nego Harisu sto je potpisao Dejton pa se sad sjetio da ne valja i poziva na juris da rusimo RS. E upravo takve Dodik voli. On toboze ne podnosi Silajdzica, a da mu da nije ne bi dobio izbore u RS.
Ko nas "vodi" i odlucuje umjesto nas - nek nam je bog na pomoci do sljedecih izbora.
Da podsjetim samo da je Lagumdzija izgubio izbore jer nije dozvolio da se treci GSM operator uvede za predlozenu cijenu od 4 miliona KM. Posto je prevara razotkrivena, treci operator je uveden 82 miliona. Hvala ti Zlatko sto si drzavi spasio 78 miliona pa taman nek si izgubio i vlast. Ima valjda nesto sto vrijedi sacuvati za istoriju. O Harisu ce pisati da je potpisao Dejton i onda ljetujuci negdje u Turskoj sjetio se da bi od BH sirotinje mogao uzeti jos koju marku.

mostarac

Post by mostarac » 18/05/2007 05:16

e sad ces vidit sta znaci u potpunosti rijec - NAJEB'O :D

Eshek

Post by Eshek » 18/05/2007 05:29

Ženo, daj pivu prije nego počne... :D :D

Deset u pola

Post by Deset u pola » 18/05/2007 09:52

Stvarno, koji je onaj Branković šmokljo, to je da ne povjeruješ.
Sa onom tupom, imbecilnom facom, tuc, muc, užas.
Pa nama je super, ko nas predstavlja.

Vingo

Post by Vingo » 18/05/2007 09:56

Jel govorimo o Ogijevoj emisiji?
O bozze, stvarno kabadahija je imao vlastiti folk show, a tek finale u kreshendu..."Gledaj, pa dobri su rezultati...Vidis???Jos malo poradimo na tome i...." :lol: :roll:

Brankovic??? Nemam rijeci...Mi smo svi ovdje fini i merhametli....nama je mrznja uvezena iz vana. I nisu nas klali nasi cetnici, no njihovi....
Strahota.

I fakat - ko da nesto zamjeri Dodiku u cijeloj toj tuznoj prici....

(Kriv je Zlatko)

striker

Post by striker » 18/05/2007 10:59

sitno wrote:Ma imamo Zlatka Lagumdziju. Politicara koji je jedini dovoljno elokventan, obrazovan, a ako cemo posteno i bezobrazan kad zatreba, jedinog trenutno sposobnog da biznismenu iz Laktasa objasni da nije sposoban ni za sta vece od trafike. Medjutim, Lagumdziji se vise zamjera sto je pohlepne demobilisane borce, koji misle da sad u drzavi mogu raditi sta hoce, spustio na zemlju, nego Harisu sto je potpisao Dejton pa se sad sjetio da ne valja i poziva na juris da rusimo RS. E upravo takve Dodik voli. On toboze ne podnosi Silajdzica, a da mu da nije ne bi dobio izbore u RS.
Ko nas "vodi" i odlucuje umjesto nas - nek nam je bog na pomoci do sljedecih izbora.
Da podsjetim samo da je Lagumdzija izgubio izbore jer nije dozvolio da se treci GSM operator uvede za predlozenu cijenu od 4 miliona KM. Posto je prevara razotkrivena, treci operator je uveden 82 miliona. Hvala ti Zlatko sto si drzavi spasio 78 miliona pa taman nek si izgubio i vlast. Ima valjda nesto sto vrijedi sacuvati za istoriju. O Harisu ce pisati da je potpisao Dejton i onda ljetujuci negdje u Turskoj sjetio se da bi od BH sirotinje mogao uzeti jos koju marku.

Pa da je Zlatko toliko sposoban da biznismenu iz Laktaša objasni neke stvari vjerovatno bi to već učinio.On je "hrabar" pametovati najboljim sinovima ove zemlje kako ih ti nazva "pohlepnim demobilisanim borcima".

E za ovu rečenicu: "Medjutim, Lagumdziji se vise zamjera sto je pohlepne demobilisane borce, koji misle da sad u drzavi mogu raditi sta hoce" nek te je stid ko god da si!!!
Ovo je uvreda u stilu biznismena iz Laktaša i dokaz na takvih glava ima još u BiH samo što nisu svi premijeri entiteta pa da ljudi znaju za njih.

I još na kraju... nemaš ti šta da zamjeraš Harisu što se u neka doba sjetio da ne valja Dejton,pa poziva na rušenje RS kad i ti isto počneš pisanje na ovom forumu kao žensko i onda se sjetiš da bi mogla pisati malo kao muško pa onda umjesto u ženskom rodu pišeš u muškom!?

Vingo

Post by Vingo » 18/05/2007 11:06

Nikad nisi cuo da bracni par npr. koristi isti nick?

A da je Zlatko kriv - kriv je...znala sam :-)

_BosanaC

Post by _BosanaC » 18/05/2007 11:07

Licna prepucavanja i ocjenjivanja ostavite za PM :oops:

Shahab

Post by Shahab » 18/05/2007 11:12

Branković je posljedica a uzrok su uličari koji su ga tu postavili!
Mafija sa Poljina!

Mahalac

Post by Mahalac » 18/05/2007 11:13

Genocid u entitetu rs = genocid nad srbima u Sarajevu :shock: i niko nista :shock: :shock:
Pa nekad smo se smijali kad bi onaj majmun od slavuja to spominjao al eto sinoc to i postade istina...jel ako vec Dodik tako kaze!

Pa federalizacija BIH i "prijateljski" prijedlozi o podjeli federacije!
Jedino jos da energicnog Safeta Halilovica pozovemo u pomoc pa da im on nako zustro kako to samo on zna odsjece :shock:

...a ostatku bosnjacke elite da "salijemo stravu" jer im to ocito u suceljavanju sa traktoristom treba :oops:

Vingo

Post by Vingo » 18/05/2007 11:19

Mahalac wrote:Genocid u entitetu rs = genocid nad srbima u Sarajevu :shock: i niko nista :shock: :shock:
Pa nekad smo se smijali kad bi onaj majmun od slavuja to spominjao al eto sinoc to i postade istina...jel ako vec Dodik tako kaze!

Jedino jos da energicnog Safeta Halilovica pozovemo u pomoc pa da im on nako zustro kako to samo on zna odsjece :shock:

...a ostatku bosnjacke elite da "salijemo stravu" jer im to ocito u suceljavanju sa traktoristom treba :oops:

Podrzavam! :D

Dezze

Post by Dezze » 18/05/2007 11:34

Mahalac wrote:Genocid u entitetu rs = genocid nad srbima u Sarajevu :shock: i niko nista :shock: :shock:

Ja sam samo kraj gledao, kad je Mile rekao da je u Sarajevu trenutno 10.000 Srba. Koliko sam shvatio. To je apsolutno netacno, ali Brankovic nije imao podatak koliko ih je (valjda je mislio da je dovoljno doci ugladjen). Doduse, imao je podatak da se na celnim funkcijama u ovom gradu NE NALAZE Srbi..... a da ne pricam o Hrvatima. Tako da prica Bosnjaka o bratstvu&jedinstvu zaracenih strana (koju je jucer predstavljao Brankovic) ne pije vode. Dodik je, po meni, sinoc bio realan. Barem ono pri kraju sto sam gledao. Rekao je da smo mi ovdje razliciti i da svako svoje interese u ovoj zemlji treba ganjati. U okviru BiH. Mislim da je to dobra izjava nekoga ko je do jucer trubio o referendumu. Izvinjenje za Srebrenicu, rekao je da ce je podrzati ekonomski..... od koga je dobro je!

Mahalac

Post by Mahalac » 18/05/2007 11:38

:roll:
ja mislim da si ti malo plitak (s duznim postovanjem) kad govoris o Dodiku i realnosti.

Dezze

Post by Dezze » 18/05/2007 11:44

Mahalac wrote::roll:
ja mislim da si ti malo plitak (s duznim postovanjem) kad govoris o Dodiku i realnosti.

Zato sto se ne slazem s tobom i ne pljujem po njemu "bjanko"....

gol-man

Post by gol-man » 18/05/2007 13:10

gledao sam i ja, i mogu vam reci da sminker Brankovic nema sanse sa Dodikom. Covjek mu je redao jedno za drugim a ovaj nas je samo klimao glavom , i govorio jeste , jeste , tako je. Razgovor je prilicno bio normalan , i ono kad Dodik kaze za povratak , to 100% istina jer sam boravio u B.Luci par dana i navece hrpa stanova je prazna jer se ljudi ne zele vratiti iz inostranstva...tako je u 90 % BH gradova , sto bi se vracali u nesto gdje imaju samo stan i nista vise , i ostavili posao i slicno . Tako je i sa stanovnistvom Istocne Bosne , koji se NECE nikad vratiti tamo jer mu je bolje u Sarajevu , jer je tu nasao i posao i sredio zivot . A politicari mogu vracati starce i pricati i dalje kako se omladina ne zeli vratiti...Da budemo iskreni , nebih ni ja...

Pasiflora

Post by Pasiflora » 18/05/2007 14:56

Nikad nisi cuo da bracni par npr. koristi isti nick?

Unjustice

Post by Unjustice » 18/05/2007 14:58

gol-man wrote:gledao sam i ja, i mogu vam reci da sminker Brankovic nema sanse sa Dodikom. Covjek mu je redao jedno za drugim a ovaj nas je samo klimao glavom , i govorio jeste , jeste , tako je. Razgovor je prilicno bio normalan , i ono kad Dodik kaze za povratak , to 100% istina jer sam boravio u B.Luci par dana i navece hrpa stanova je prazna jer se ljudi ne zele vratiti iz inostranstva...tako je u 90 % BH gradova , sto bi se vracali u nesto gdje imaju samo stan i nista vise , i ostavili posao i slicno . Tako je i sa stanovnistvom Istocne Bosne , koji se NECE nikad vratiti tamo jer mu je bolje u Sarajevu , jer je tu nasao i posao i sredio zivot . A politicari mogu vracati starce i pricati i dalje kako se omladina ne zeli vratiti...Da budemo iskreni , nebih ni ja...
Hajde ne budali, sta da se vracaju i da slusaju "Boze Pravde", da pricaju na ekavici i da zive u sistemu koji ih je i istjerao, pobio i opljackao? Glupost je tavko sto i ocekivati. Poenta je ta sto je taj teritorij zapisan od strane Srba, a morali su ici u halu (Srbiju) pa ga tamo pisati, jer koliko god Bluka je srpska toliko je hrvatska i bosnjacka. Samo budala moze pristati na lazi pa reci da ce danas u Bluci jedan Bosnjak ili Hrvat imati ista prava kao Srbi, i ne samo to oni nece imati nikakva prava u genocidnom entitetu, da ne govorim o zaposljavanju ili cemu vec. Sta je sa naseljenim Srbima iz Hrvatske i kad ce oni doma, gdje god da im je? Sta kaze glasnovornik tezgarosa iz Laktasa o tome?

Dok god se ljiljani ne budu vijorili u centru Bluke, Bjeljine itd i dok god su oni zapisani kao srpski nema povratka i biti ga nece, a dok god nema prijeratnih stanovnika u genociditetu i dok god se ne poniste rezultati rata bilo gdje na tom genocidnom terenu NEMA BOSNE i ona moze samo biti san i to maltene neostvariv.

Ukinuti sve sto podsjeca da je taj dio Bosne eksluzivno srpski, samo ime genociditeta, imena ulica, imena dijelova gradova pa i imena samih gradova i svega ostalog promijenog od strane Radovana, Milosevica i njihovih piuna kao sto je Ronhil od 1991 do danas, zabraniti sve partije ukljucujuci SNSD, SDS i cetnicku partiju (i onako izmedju njih nema nikakve razlike), napraviti paritet u svim drzavnim sluzbama po formuli 1+1+1 pocev od najvisih do najnizih funkcija ukljucujuci u to sve oblasti, ponistiti privatizacije i pljacku, suspendirati svaki povlasten odnos sa Srbijom, vratiti naseljene Srbe tamo odakle su i dosli, uvesti efikasne kontrole ljudskih prava i tek onda reci ako se ljudi ne budu vracali da je to zato sto im je bolje na drugom mjestu. Ovo sto Ronhil prodaje moze prodati na laktaskoj pijaci. Ali moze laprdati kad ima kome.

Kad se je neki bosnjacki politicar iz Sarajeva se interesovao kako zive onih par staraca sto je ostalo od Bosnjaka u genocidnom entitetu? Naravno da ce biti tuke koje samo gledaju dok svercer laprda, laze i falsifikuje. Ne poznaju materiju o kojoj diskutuju i onda im mozes reci sta hoces oni ce klimati glavom.

Yes & No

Post by Yes & No » 18/05/2007 15:04

Dezze wrote:

Ja sam samo kraj gledao, kad je Mile rekao da je u Sarajevu trenutno 10.000 Srba. Koliko sam shvatio. To je apsolutno netacno, ali Brankovic nije imao podatak koliko ih je (valjda je mislio da je dovoljno doci ugladjen). Doduse, imao je podatak da se na celnim funkcijama u ovom gradu NE NALAZE Srbi..... a da ne pricam o Hrvatima. Tako da prica Bosnjaka o bratstvu&jedinstvu zaracenih strana (koju je jucer predstavljao Brankovic) ne pije vode. Dodik je, po meni, sinoc bio realan. Barem ono pri kraju sto sam gledao. Rekao je da smo mi ovdje razliciti i da svako svoje interese u ovoj zemlji treba ganjati. U okviru BiH. Mislim da je to dobra izjava nekoga ko je do jucer trubio o referendumu. Izvinjenje za Srebrenicu, rekao je da ce je podrzati ekonomski..... od koga je dobro je!

A danas samo trubi o hrvatskom entitetu i podjeli federacije .A sutra kad nam ponudi u Sarajevu cetvrti entitet za Kineze ....ti ces reci " od koga je dobro je " .Ti si nesto plaho zaljubljen u covjeka koji je kao sto rekoh gori od Karadjica .Puno gori i puno pokvareniji.I drskiji i oholiji jer Raso nije imao sumsku na papiru , a ovaj ima . Uzivaj i dalje u liku i djelu tog odvratnog cetnika koji gazi Bosnu i bosanske kosti istim onim cizmama i cokulama koje je nosio Mladic i njegova " junacka " vojska. Nece ni vasa vjecno .Evo vec 16 godina gledam Dodike i Dodikice kako kolju Bosance i ubijaju Bosnu .Jucer referendumom , prekjucer Srebrenicom a danas trecim entitetom .

KENJAC

Post by KENJAC » 18/05/2007 15:08

Mile iz Laktasa je najkonkretniji politicar trenutno na Balkanu! Vise je uradio za RS nego iko drugi (a samim tim i za BiH) Ako ovako nastavi, i jos ako otvori aerodrum u Trebinju, uci ce u istoriju BiH a ovi sto govore da nije ni za vodit trafiku mogu uci samo u biologiju ove zemlje! Volio to neko ili ne! Prije pet godina federacija je bila svjetlosnu godinu ispred RS (takozvane) a sad .... Pa vi vidite!

Eshek

Post by Eshek » 18/05/2007 15:17

Pegasus317 wrote:Ženo, daj pivu prije nego počne... :D :D

Počelo je... :D :D

Zavatoni
Has thanked: 1 time

Post by Zavatoni » 18/05/2007 15:26

KENJAC wrote:Mile iz Laktasa je najkonkretniji politicar trenutno na Balkanu! Vise je uradio za RS nego iko drugi (a samim tim i za BiH) Ako ovako nastavi, i jos ako otvori aerodrum u Trebinju, uci ce u istoriju BiH a ovi sto govore da nije ni za vodit trafiku mogu uci samo u biologiju ove zemlje! Volio to neko ili ne! Prije pet godina federacija je bila svjetlosnu godinu ispred RS (takozvane) a sad .... Pa vi vidite!

...a sad, RS po nekim ekonomskim parametrima ima bolje rezultate i od nekoliko kantona u federaciji :D

Post Reply