guzva u sarajevu

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderator: O'zone

Post Reply
taxi_driver

#1 guzva u sarajevu

Post by taxi_driver » 06/06/2006 19:15

evo upravo na dnevniku sam pogledao prilog o asfaltiranju centra grada.kazu velike se guzve stvaraju zato sto se jos nije poslo sa asfaltiranjem.a neka odgovorna osoba kaze da zbog niskih temp. nije moguce asfalt postaviti.e sad se ja pitam kako je moguce da ovi holandjani asfaltiraju ulice citavu godinu.po kisi,snijegu suncu.i nista im ne smeta.da oni cekaju ko nasi u sa da im odgovara temp,jos bi se ovdje vozilo po makadamu.
zar ne moze onaj glupan doci u holandiju i pitati kolege" izvinite mi u bosni smo glupi sto se tice asfalta,mozete li nam pomoci i reci nam kako vi to radite".
u pm. jos uvijek se sjecam ljetosnjih guzvi.samo jos i ovo ljeto treba da se mucim u svom A6 2006 god sa klimom po sarajevu.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edin H.
Has thanked: 48 times
Been thanked: 29 times

Post by Edin H. » 06/06/2006 20:18

Je li to ona njemacka kompanija sto kupuju oni koji bi voljeli da voze pravo auto poput BMW-a, ali nemaju dovoljno para. :shock:

Ne brinem se ja za tebe kada si u autu da ces se skuhati, ali kada izadjes iz istoga pojedinci mogu imati isti recept za rashladjenje, a za upraznjavanje istog recepta ce im biti potrebno tvoje vozilo.

Ali kao sto rekoh nije BMW pa da se sekiras. 8)

taxi_driver

Post by taxi_driver » 06/06/2006 21:25

ma znam da bmw niko nece.nego nema ve3ze treba biti human.nek se ljudi rasladjuju.sve dok je kasko ja ne brinem.
nego lako cemo mi za auto,nego sta cemo za asfalt koji ceka da temp. zraka bude 35-40 stepeni?

Post Reply