...guess who's back , guess who's back....

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Post Reply
Midas1970

...guess who's back , guess who's back....

Post by Midas1970 » 27/07/2006 15:23

Last night (July 26 06), there was a rally in Toronto Canada, to support the Israeli invasion of Lebanon. The rally was attended by ten thousand people and included very civilized attractions like live, big-screen broadcast of Israeli guns shelling Lebanon, and signing-up volunteers to go fight in the Israeli military.
The big-shot keynote speaker of the night was no other than Gen Lewis MacKenzie, who blamed the UN for the Israeli military's killing of 4 UN peace keepers, and who praised Israel for their military actions.
Looks like MacKenzie's hate list is not limited to Bosnians, and includes Arabs as well....

Stitch__

Post by Stitch__ » 27/07/2006 15:26

:x i wish someone rapes his family the way he did rape bosnian girls in restaurant "Sonja" :x that bacteria doesn't deserve to live :x :x

mostarac

Post by mostarac » 27/07/2006 15:31

Image

PipiDugaDevetka
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

Post by PipiDugaDevetka » 28/07/2006 04:18

http://www.artistsnetwork.org/news7/news287.html wrote:SHAKIRA MAKES ANTI-WAR STATEMENT AT LA SHOW

Shakira-for Nobel Prize!

addo888

Post by addo888 » 28/07/2006 20:41

Gay :x

ps:why do we speak english? :D

Qler
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Post by Qler » 28/07/2006 20:45

i don't have pojma :D:D

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 28/07/2006 20:46

addo888 wrote:Gay :x

so entire world could understand us...

bljak... sjeba mi se dan odmah, cim procitah ime i prezime...uff....

ahmed&nedzad

Post by ahmed&nedzad » 28/07/2006 20:50

mIRCerka wrote:
addo888 wrote:Gay :x

so entire world could understand us...

bljak... sjeba mi se dan odmah, cim procitah ime i prezime...uff....

Ma treba zadužiti nekog od naše mafije tamo u Americi da ga rokne. :x

Jastreb35

Post by Jastreb35 » 28/07/2006 21:33

treba zadužiti nekog od naše mafije tamo u Americi da ga rokne

Nema mafije koja je nasa. Policija to moze biti, ali mafija ni u kom slucaju. Napucani foleri koji bi da budu glavni akteri, pa makar i u balkanskom tangu, nisu nasi, nego paraziti kojih se drustvo treba rijesiti odlucnim djelovanjem. Sve dok postoji ideja "nase" mafije, postojace i mali fakini koji bi da upadnu u adidaske Juke, Niske i Ismeta Cele. A tako se otezava zivot prosjecnih gradjana i posao nasih prijatelja u policijskoj uniformi.

Razumljiva je nelagoda koju posten covjek osjeti pri pomenu Mekenzija, ali kada bilo kakav vid anarhije postane "nas" i opravdan, ciljevi za koje se zalazemo vise nemaju vrijednost.

ahmed&nedzad

Post by ahmed&nedzad » 28/07/2006 22:23

Jastreb35 wrote:
treba zadužiti nekog od naše mafije tamo u Americi da ga rokne

Nema mafije koja je nasa. Policija to moze biti, ali mafija ni u kom slucaju. Napucani foleri koji bi da budu glavni akteri, pa makar i u balkanskom tangu, nisu nasi, nego paraziti kojih se drustvo treba rijesiti odlucnim djelovanjem. Sve dok postoji ideja "nase" mafije, postojace i mali fakini koji bi da upadnu u adidaske Juke, Niske i Ismeta Cele. A tako se otezava zivot prosjecnih gradjana i posao nasih prijatelja u policijskoj uniformi.

Razumljiva je nelagoda koju posten covjek osjeti pri pomenu Mekenzija, ali kada bilo kakav vid anarhije postane "nas" i opravdan, ciljevi za koje se zalazemo vise nemaju vrijednost.

Haj ba ohani. :zzzz: Pod 'naše' mislio sam porijeklom sa 'ex-yu' prostora. :oops:

A_I_

Post by A_I_ » 28/07/2006 22:39

Gargamel wrote:Haj ba ohani. :zzzz: Pod 'naše' mislio sam porijeklom sa 'ex-yu' prostora. :oops:

ma don't worry be Cappy :D - nem're ti taj bez preljevanja iz supljeg u prazno :-)

chinese_water

Post by chinese_water » 28/07/2006 23:46

A_I_ wrote:
Gargamel wrote:Haj ba ohani. :zzzz: Pod 'naše' mislio sam porijeklom sa 'ex-yu' prostora. :oops:

ma don't worry be Cappy :D - nem're ti taj bez preljevanja iz supljeg u prazno :-)

pridruzujem se cestitkama :-)
nego mekenzi...nije on bezveze...on od zvake i bombone napravi avion...a za 20000 kerma...pjevao po kanadi kako smo mi zivotinje... :x :x :x

Jastreb35

Post by Jastreb35 » 29/07/2006 01:25

Pod 'naše' mislio sam porijeklom sa 'ex-yu' prostora.

Legija, Gotovina i Keljmendi nikada ne mogu biti tvoji. Izgleda da kampanja "Kupujmo domace" kod tebe prelazi granicu. Tvoji su Vesovic, Dizdarevic i ona omladina u Nisu sto lijepi potjernice za Ratkom. Kriminalcima kojim bi ti placao za likvidaciju Mekenzija je mjesto iza resetaka, a eventualno i tebi s njima. Ako imas korisne informacije, trebas stupiti u kontakt sa policijskim organima, a ne reklamirati kriminalne krugove kao potencijalne saveznike Dobru. Snage Dobra ne trebaju saveznistvo tog olosa, naprotiv.

http://jastreb.blogger.ba/

jeza u ledja
Been thanked: 4 times

Post by jeza u ledja » 29/07/2006 09:58

Jastreb35 wrote:

Legija, Gotovina i Keljmendi nikada ne mogu biti tvoji. Izgleda da kampanja "Kupujmo domace" kod tebe prelazi granicu. Tvoji su Vesovic, Dizdarevic i ona omladina u Nisu sto lijepi potjernice za Ratkom. Kriminalcima kojim bi ti placao za likvidaciju Mekenzija je mjesto iza resetaka, a eventualno i tebi s njima. Ako imas korisne informacije, trebas stupiti u kontakt sa policijskim organima, a ne reklamirati kriminalne krugove kao potencijalne saveznike Dobru. Snage Dobra ne trebaju saveznistvo tog olosa, naprotiv.

Ha? :shock:

ahmed&nedzad

Post by ahmed&nedzad » 29/07/2006 11:55

Jastreb35 wrote:

Fakat sam u jednom momentu pomislio da si normalan. :-?

Kukuruz_Barbe-q

Post by Kukuruz_Barbe-q » 29/07/2006 12:05

Meni najsmjesnije kad je Arnold Svarcenger govorio na skupu podrske Izraelu a stari mu bio u SS-u :lol:
Sto se tice ovog Kanadjana-to je ameba.

mostarac

Post by mostarac » 29/07/2006 12:18

Jastreb35 wrote:

pomjesao si kruske i jabuke, a biti ponosan na svoju naciju ima jednako onoliko smisla, koliko i to da si ponosan na to da si se rodio kao musko, a ne kao zensko.
Fanaticne ponose svojim nacijama imaju samo ljudi koji nemaju vlastitog kvaliteta da bi bili ponosni na vlastita dostignuca, pa se moraju kititi tudjim perjem u cijem kreiranju nemaju nikakvog udjela.

Jastreb35

Post by Jastreb35 » 29/07/2006 18:11

Oduvijek je na sceni sukob lopova i postenih, zlikovaca i casnih ljudi. Trenutno su u armiji Dobra Atif Dudakovic, Marko Vesovic i srbijanska omladina koja po Nisu lijepi potjernice za Ratkom. U redovima zla su Ljubo Cesic Rojs, Seselj i svaki dzeparos u sarajevskim tramvajima. Vidis, ova podjela uopste ne uzima nacionalnost kao relevantan parametar.

Onog trenutka kada se operativca Zla, Jusufa Prazinu, pokusa iskoristiti za nasu stvar, borba gubi smisao. Juku se preko noci transformise iz diletanta koji je obijao grilove i u njima (uglavnom posred objekta) vrsio veliku nuzdu, u narodnog heroja.

Na ovoj je temi za Mekenzija receno :

"i wish someone rapes his family"

"treba zadužiti nekog od naše mafije tamo u Americi da ga rokne"

Ovaj javni poziv na kriminalne aktivnosti je uglavnom ignorisan jer se ne govori o silovanju nase porodice. Alternativno objasnjenje je da ne postoji vjera u pravnu drzavu i pravosudne organe, nego da stvari treba rjesavati spontano, uz vile i motike. A manjina koja ovakve ispade definise djecjim nestaslucima, svojim povladjivanjem indirektno steti drustvu.

chinese_water

Post by chinese_water » 29/07/2006 20:06

joj sto ne mogu ovih napuhanih pokvarenjaka niske kvalitete...pih

ahmed&nedzad

Post by ahmed&nedzad » 29/07/2006 20:21

Jastreb35 wrote:Oduvijek je na sceni sukob lopova i postenih, zlikovaca i casnih ljudi. Trenutno su u armiji Dobra Atif Dudakovic, Marko Vesovic i srbijanska omladina koja po Nisu lijepi potjernice za Ratkom. U redovima zla su Ljubo Cesic Rojs, Seselj i svaki dzeparos u sarajevskim tramvajima. Vidis, ova podjela uopste ne uzima nacionalnost kao relevantan parametar.

Onog trenutka kada se operativca Zla, Jusufa Prazinu, pokusa iskoristiti za nasu stvar, borba gubi smisao. Juku se preko noci transformise iz diletanta koji je obijao grilove i u njima (uglavnom posred objekta) vrsio veliku nuzdu, u narodnog heroja.

Na ovoj je temi za Mekenzija receno :

"i wish someone rapes his family"

"treba zadužiti nekog od naše mafije tamo u Americi da ga rokne"

Ovaj javni poziv na kriminalne aktivnosti je uglavnom ignorisan jer se ne govori o silovanju nase porodice. Alternativno objasnjenje je da ne postoji vjera u pravnu drzavu i pravosudne organe, nego da stvari treba rjesavati spontano, uz vile i motike. A manjina koja ovakve ispade definise djecjim nestaslucima, svojim povladjivanjem indirektno steti drustvu.

Što si ti isfrustriran lik. :roll:
Ne vjeruju ljudi u pravdu?!
Taj isti Mekenzi, čiju familiju žališ, kao UN-ov general silovao djevojke u srpskim logorima. Taj isti Mekenzi je došao u BiH kako bi sprječio rat, ali vidjeli smo šta je uradio. I ti žališ njega i njegovu porodicu?! Šta to govori o tebi? A uz to pričaš i o nekakvim sudovima i pravdi?! Možda neki sud poput onog u Hagu, gdje pojedini dobiju nekoliko mjeseci po jednom čovjeku kojeg je ubio?! I sudu koji brani Karli Del Ponte da govori o Srebrenici?! A uz to još glavni osumnječeni Karadžić i Mladić hlade muda na Havajima.
Zapitaj se malo kako bi gledao na to da je Mekenzi tebi (ne daj Bože) nekoga silovao?!
Što se mene tiče, tog smrada treba u mašinu za faširanje mesa, a ti biraj 'čija' će mafija to uraditi. :x :x :x

Jastreb35

Post by Jastreb35 » 29/07/2006 20:52

ti žališ njega i njegovu porodicu?

Prvo, Mekenzijeva porodica ne snosi odgovornost za njegova (ne)djela. Srbi koji su ubijanje Bosnjaka pravdali vladavinom Osmanlija je samo jedan od primjera gdje to tvoje rezonovanje moze odvesti.

Drugo, samo zato sto kritikujem tvoj sud, tvoju presudu i predlozene metode kaznjavanja, ne znaci da zalim Mekenzija, niti da mislim kako nije odgovoran. Izvoli se ukljuciti u pravosudni sistem, te nadji pravne puteve kojim bi se imenovanog dovelo pred sud.

addo888

Post by addo888 » 29/07/2006 21:15

Jastreb35 wrote:

Prvo, Mekenzijeva porodica ne snosi odgovornost za njegova (ne)djela. Srbi koji su ubijanje Bosnjaka pravdali vladavinom Osmanlija je samo jedan od primjera gdje to tvoje rezonovanje moze odvesti.

Drugo, samo zato sto kritikujem tvoj sud, tvoju presudu i predlozene metode kaznjavanja, ne znaci da zalim Mekenzija, niti da mislim kako nije odgovoran. Izvoli se ukljuciti u pravosudni sistem, te nadji pravne puteve kojim bi se imenovanog dovelo pred sud.

Srbi se nisu imali za sto zaliti, osmanlije su bili pravedni vladari,to je prije jedan excsuse.Dobro oni znaju ko smo i sta smo mi

ahmed&nedzad

Post by ahmed&nedzad » 30/07/2006 10:58

Jastreb35 wrote:

I tu se vraćamo na ono moje pitanje o sudu. Možda sud u Hagu?! :oops:

Post Reply