Greta Thunberg

Post Reply
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#1 Greta Thunberg

Post by stakasa »

Apsolutni hit na drustvenim mrezama, neki dan je prestigla i Trumpa po broju followera.
Ima Aspergerov sindrom sto je cini potpuno nezainteresiranom sta ce ko reci, sminka, umjetne slike, Iphonei. Sto je vjerovatno bio i preduslov da napravi sta je napravila - pocne strajkovat pred svedskim parlamentom i pokrene lavinu kakvu je pokrenula.
Meni je Greta super. A i od same Grete mi je bolje kakve reakcije izaziva, sto je vododjelnica gdje sav pismilet ide na jednu stranu a progresivan svijet na drugu.
Eno vidim sada je polusvijet optuzuje i da je Hitlerova kcerka :D
User avatar
cyprus
Posts: 39285
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2 Re: Greta Thunberg

Post by cyprus »

Greta :thumbup:

Bijednicima i moralnom talogu koji se obrušava na dijete samo zato što je ustalo da kaže nešto što se tiče budućnosti svih nas, a pogotovo budućnosti naše djece, jebem sve po spisku :)
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#3 Re: Greta Thunberg

Post by Nadzornik »

Kako me ova mala nervira,gore nego Trampa.

Francuski filozof Michel Onfray Gretu Thunberg (djevojku klimatskih promjena) naziva „svedskim kiborgom“


Image
Image

https://www.breitbart.com/europe/2019/0 ... sh-cyborg/

Image
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#4 Re: Greta Thunberg

Post by stakasa »

Pojesce vas Greta sve za dorucak, Greta je unstoppable :izet:
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#5 Re: Greta Thunberg

Post by Nadzornik »

Image

Kako je Tramp ignorise a mala ljuta kao ris... :D

Greta Thunberg stares down Donald Trump as he arrives for UN climate summit

Novak20
Posts: 14028
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#6 Re: Greta Thunberg

Post by Novak20 »

Je li što laže ?

Mala je u pravu i podsjeti me na onu ekološku "Misli globalno, radi lokalno".
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#7 Re: Greta Thunberg

Post by JThomas »

generalno za bilo kakvu priču o promjenama, najjače je "obrazloženje" to su interesi i talovi. k'o biva, u postojećem poretku nema interesa i talova. trampovi i šeici naftu valjaju za naše dobro :mrgreen:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#8 Re: Greta Thunberg

Post by insomnia78 »

Jos jedna ubleha za internet levate
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#9 Re: Greta Thunberg

Post by stakasa »

Veliku vecinu ljudi na svijetu Trump i ne primjecuje, protiv Grete se bori i trenutno je u fazi da je ignorise ili cak u posljednjim tweetovima ismijava. Nije joj los track record za godinu dana. Kako god, Greta je medu uticajnijim licnostima danasnjice
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#10 Re: Greta Thunberg

Post by bingov buraz »

Kao kad bi Jasona Vorheesa angažirali za prodaju hokejaških maski :mrgreen:

Jezivo dijete,bolest ne objašnjava preglumljivanje i teatralnost,krajnji cilj je svakako dobar ali čini mi se da će ovo dijete više raje odbiti nego pridobiti za svoj cilj.
Last edited by bingov buraz on 25/09/2019 11:32, edited 2 times in total.
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#11 Re: Greta Thunberg

Post by stakasa »

JThomas wrote:generalno za bilo kakvu priču o promjenama, najjače je "obrazloženje" to su interesi i talovi. k'o biva, u postojećem poretku nema interesa i talova. trampovi i šeici naftu valjaju za naše dobro :mrgreen:
Moze primjer? Jednostavno se nisam susretao i zivo me interesuje sta im to znaci. Pretpostavljam o kojem profilu ljudi je rijec
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#12 Re: Greta Thunberg

Post by The 51st State »

mala je izmanipulisana od svojih pocetaka, a i antipaticna je za bilo cause.
problemi vise srednje klase iz svedske zdravo, licemjerni supci.
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#13 Re: Greta Thunberg

Post by stakasa »

bingov buraz wrote:Kao kad bi Jasona Vorheesa angažirali za prodaju skijaških maski :mrgreen:

Jezivo dijete,bolest ne objašnjava preglumljivanje i teatralnost,krajnji cilj je svakako dobar ali čini mi se da će ovo dijete više raje odbiti nego pridobiti za svoj cilj.
Pa nije dosad niko bio blizu da animira javnost u mjeri u kojoj je to ova mala uradila
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#14 Re: Greta Thunberg

Post by Nadzornik »

cyprus wrote:Greta :thumbup:

Bijednicima i moralnom talogu koji se obrušava na dijete samo zato što je ustalo da kaže nešto što se tiče budućnosti svih nas, a pogotovo budućnosti naše djece, jebem sve po spisku :)
Mala se razumije u klimatske promjene samo tako... :-)

Manipuliranje djecom me izludjuje... :oops:


Image
Image
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#15 Re: Greta Thunberg

Post by stakasa »

Nadzornik wrote:
cyprus wrote:Greta :thumbup:

Bijednicima i moralnom talogu koji se obrušava na dijete samo zato što je ustalo da kaže nešto što se tiče budućnosti svih nas, a pogotovo budućnosti naše djece, jebem sve po spisku :)
Mala se razumije u klimatske promjene samo tako... :-)

Manipuliranje djecom me izludjuje... :oops:


Image
Image
Boga ti sta Aleppo, sta Greta Thunberg, kakve veze ona ima sa tragedijom Aleppa?
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16 Re: Greta Thunberg

Post by JThomas »

stakasa wrote:
JThomas wrote:generalno za bilo kakvu priču o promjenama, najjače je "obrazloženje" to su interesi i talovi. k'o biva, u postojećem poretku nema interesa i talova. trampovi i šeici naftu valjaju za naše dobro :mrgreen:
Moze primjer? Jednostavno se nisam susretao i zivo me interesuje sta im to znaci. Pretpostavljam o kojem profilu ljudi je rijec
pa evo imaš na članku na naslovnici, to su te priče. ili što je generalni sekretar OPECa rekao da su sto sve "nenaučni" napadi na naftnu industriju. k'o oni filantropi, a napadaju ih interesne grupe.
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#17 Re: Greta Thunberg

Post by Nadzornik »

stakasa wrote: Boga ti sta Aleppo, sta Greta Thunberg, kakve veze ona ima sa tragedijom Aleppa?
Ovdje se radi o klimatskoj tragediji.

Greta je primjetila da joj je u skoli sve vise i vise vrsnjaka tamne puti i konta to mora da je do klimatskih promjena.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#18 Re: Greta Thunberg

Post by JThomas »

a ovi "sirijci" su stvarno zreli za jedan kolektivni temeljiti pregled i procjenu, svi redom...
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#19 Re: Greta Thunberg

Post by stakasa »

JThomas wrote:
stakasa wrote:
JThomas wrote:generalno za bilo kakvu priču o promjenama, najjače je "obrazloženje" to su interesi i talovi. k'o biva, u postojećem poretku nema interesa i talova. trampovi i šeici naftu valjaju za naše dobro :mrgreen:
Moze primjer? Jednostavno se nisam susretao i zivo me interesuje sta im to znaci. Pretpostavljam o kojem profilu ljudi je rijec
pa evo imaš na članku na naslovnici, to su te priče. ili što je generalni sekretar OPECa rekao da su sto sve "nenaučni" napadi na naftnu industriju. k'o oni filantropi, a napadaju ih interesne grupe.
hahahahahahahahhaha
Clanak nisam procitao a masta mi nije toliko prljava da bi sam mogao nadoci. Ali ih je lijepo slusat :thumbup:
User avatar
cyprus
Posts: 39285
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#20 Re: Greta Thunberg

Post by cyprus »

Nadzornik wrote:
cyprus wrote:Greta :thumbup:

Bijednicima i moralnom talogu koji se obrušava na dijete samo zato što je ustalo da kaže nešto što se tiče budućnosti svih nas, a pogotovo budućnosti naše djece, jebem sve po spisku :)
Mala se razumije u klimatske promjene samo tako... :-)

Manipuliranje djecom me izludjuje... :oops:
Nema ona šta da se razumije, dovoljno je samo da ne bude zatucana tuka, čiji će se interes svoditi na mobitele, odjeću, izlaske i provod... O klimatskim promjenama se vrlo dobro znaju činjenice (ko hoće da zna), i ne moraš biti nikakav ekspert da bi o njima znao nešto... Napasti dijete koje podiglo glas sa pričom koju svi trebaju pričati, a pogotovo na argumentima "vidi kakva je", po meni je znak nečijeg moralnog ništavila i neljudskosti...
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#21 Re: Greta Thunberg

Post by stakasa »

Nadzornik wrote:
stakasa wrote: Boga ti sta Aleppo, sta Greta Thunberg, kakve veze ona ima sa tragedijom Aleppa?
Ovdje se radi o klimatskoj tragediji.

Greta je primjetila da joj je u skoli sve vise i vise vrsnjaka tamne puti i konta to mora da je do klimatskih promjena.
Bez zajebancije, je li ti ovo prico neki rodak iz Svedske ili si sam nadoso? Kako si dosao do ovog zakljucka?
Gretina mama je Malena Thunberg, operna pjevacica, ja mislim da je jedne godine i na Evroviziji bila. Mislim da nema zesceg borca za prava izbjeglica od nje. I izbjeglica i onih rumunskih prosjaka i ratobornijek protivnika vlade koja je uvela izbjeglicke kvote (jer su prije toga primili najvise na svijetu, per capita, i kao rezultat dobili jacanje ekstremne desnice).
A Greta je kao takva, svoja, potpuno nezainteresovana za socijalne norme i sta ce ko reci, izopstena u svojoj skoli. U tolikoj mjeri da je na kraju prestala ici u skolu. A skola je potpuno bijela, tu od sirijeske djece nema nijedno.
Zato nadzornice, nemoj napamet pricat i pravit budalu od sebe.
Last edited by stakasa on 25/09/2019 11:46, edited 1 time in total.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#22 Re: Greta Thunberg

Post by bingov buraz »

stakasa wrote:
bingov buraz wrote:Kao kad bi Jasona Vorheesa angažirali za prodaju skijaških maski :mrgreen:

Jezivo dijete,bolest ne objašnjava preglumljivanje i teatralnost,krajnji cilj je svakako dobar ali čini mi se da će ovo dijete više raje odbiti nego pridobiti za svoj cilj.
Pa nije dosad niko bio blizu da animira javnost u mjeri u kojoj je to ova mala uradila
Privukla je pažnju definitivno,privuče pažnju i masovna pucnjava,epidemija neke bolešćure i tako dalje :mrgreen:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#23 Re: Greta Thunberg

Post by insomnia78 »

bingov buraz wrote:
stakasa wrote:
bingov buraz wrote:Kao kad bi Jasona Vorheesa angažirali za prodaju skijaških maski :mrgreen:

Jezivo dijete,bolest ne objašnjava preglumljivanje i teatralnost,krajnji cilj je svakako dobar ali čini mi se da će ovo dijete više raje odbiti nego pridobiti za svoj cilj.
Pa nije dosad niko bio blizu da animira javnost u mjeri u kojoj je to ova mala uradila
Privukla je pažnju definitivno,privuče pažnju i masovna pucnjava,epidemija neke bolešćure i tako dalje :mrgreen:
Privukla je paznju cvikerasa s interneta koji misle da su bitni. Otprilike ko i upad u Area51
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#24 Re: Greta Thunberg

Post by Nadzornik »

cyprus wrote:
Nema ona šta da se razumije, dovoljno je samo da ne bude zatucana tuka, čiji će se interes svoditi na mobitele, odjeću, izlaske i provod... O klimatskim promjenama se vrlo dobro znaju činjenice (ko hoće da zna), i ne moraš biti nikakav ekspert da bi o njima znao nešto... Napasti dijete koje podiglo glas sa pričom koju svi trebaju pričati, a pogotovo na argumentima "vidi kakva je", po meni je znak nečijeg moralnog ništavila i neljudskosti...
Druze Cipruse,djetetu je mjesto u skoli.
I moja djeca su svjesna klimatskih promjena ali moraju ici u skolu a Boga mi ni ja nemam jedrilicu na solarni pogon a slobodnih dana jos manje da
ih prebacim do New Yorka.
Zasjedanje UN-a o klimatskim promjenama se svodi kako optuziti Iran i jos jednu zemlju spaliti na radost demokratskog svijeta koji
se bori protiv klimatskih promjena.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#25 Re: Greta Thunberg

Post by The 51st State »

klimatske promjene uzrokovane ljudskom aktivnoscu su ubleha pogotovo ovo sa co2, plastiku treba ukinuti, a ostalo je glupost sirih razmjera.
Post Reply