grasove kazne

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
occulto
Posts: 22
Joined: 19/07/2006 11:48

#1 grasove kazne

Post by occulto »

eh,raja zanima me slijedeca stvar: sta bude u slucaju ako ne platis grasovu kaznu koja ti dodje kuci. ovo mi je prvi put da su me uhvatili revizori i uzeli podatke iz licne. nisam iz principa htjela da platim. pa me sada zanima ostatak procedure.

:?
bosn.om
Posts: 441
Joined: 27/06/2006 09:46

#2

Post by bosn.om »

A jel' moguce znati iz kakvog prinicipa si odbila da platis? Protiv si intermedijacije novca izmedju ekonomskih agenata il'...? :-)
User avatar
cartman
Posts: 1106
Joined: 02/12/2004 13:31

#3

Post by cartman »

uuuu prva greska je sto si dala svoje lichne podatke =) trebala si slagat nest...Dzefika Lagovich il nesta tako :D a sad jbga moras tipla nea` dalje
melb26sa
Posts: 2449
Joined: 28/04/2006 10:40
Location: SAD/SA
Contact:

#4

Post by melb26sa »

trebace vremena dok ti dodje bilo kakva prijava - onda navodno na sud a i to ce potrajati jer ti predmeti nisu na vrhu liste - i na kraju platis cirka 20 feninga (tako meni rekose kad sam prosle godine isla na sastanak u gras).
ja ne bih brinula, ko zna hoce li ti uopste poslati prijavu
sljedeci put reci da nemas licne, imas amneziju ili tako nesto :-D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#5

Post by mIRCerka »

melb26sa wrote:trebace vremena dok ti dodje bilo kakva prijava - onda navodno na sud a i to ce potrajati jer ti predmeti nisu na vrhu liste - i na kraju platis cirka 20 feninga (tako meni rekose kad sam prosle godine isla na sastanak u gras).
ja ne bih brinula, ko zna hoce li ti uopste poslati prijavu
sljedeci put reci da nemas licne, imas amneziju ili tako nesto :-D
mislim da nece biti tako lako, jer je sad DOPLATNA karta 26,60 KM....a prije je bila 10 KM....
ma treba bojkotovati javni prevoz dok je lijepo vrjieme i dok se ne unormale...
mislim da je sramota da u BG bus ili tram karta kosta 10 dinara, sto je 30ak feninga, a imaju vise komfora nego kod nas...
Bobi
Forum administrator
Posts: 32183
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#6

Post by Bobi »

mIRCerka wrote:
melb26sa wrote:trebace vremena dok ti dodje bilo kakva prijava - onda navodno na sud a i to ce potrajati jer ti predmeti nisu na vrhu liste - i na kraju platis cirka 20 feninga (tako meni rekose kad sam prosle godine isla na sastanak u gras).
ja ne bih brinula, ko zna hoce li ti uopste poslati prijavu
sljedeci put reci da nemas licne, imas amneziju ili tako nesto :-D
mislim da nece biti tako lako, jer je sad DOPLATNA karta 26,60 KM....a prije je bila 10 KM....
ma treba bojkotovati javni prevoz dok je lijepo vrjieme i dok se ne unormale...
mislim da je sramota da u BG bus ili tram karta kosta 10 dinara, sto je 30ak feninga, a imaju vise komfora nego kod nas...
Eeeee...Sarajevo je metropola :lol: ...takve su i cijene...sta se bunite koji vrag :D :D :D .
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#7

Post by Skyfox »

Trebalo bi bojkotavati GRAS bar dok ne budu imali neku konkurentsku firmu.

Ja se inace sveram godinama, rijetko kad da me izbace (kad su coporativno).

NIKAD im nedaj licnu!!! :x
Post Reply