GRAS - karte

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Ergun
Posts: 77
Joined: 11/01/2012 13:10
Location: Sarajevo

#2276 Re: GRAS - karte

Post by Ergun »

FreeSol2 wrote:A da glasamo za SDP, promjene izviru iz njih? :-)
Ma kakav SDP. Oni su možda i najveći prodavači magle.
Kad su u opoziciji kritikuju sve i svašta, niko od njih ne ostade živ, a na kraju kad su pobijedili na izborima, ušli u koaliciju sa onima koje su najviše krivili i osipali po njima drvlje i kamenje.
Barem u BiH svakim danom ima sve više i više političkih stranaka, tako da ono "Nemam za koga drugog glasati" je i više nego glupava i nezrela.
Imaš npr. BPS Sefer Halilovic, BOSS-Mirnes Ajanović, SDU, Naša stranka, LDP.... :bih:
User avatar
dharma
Posts: 3501
Joined: 14/06/2010 09:44
Location: u sobi

#2277 Re: GRAS - karte

Post by dharma »

perfect_guy wrote:
Baudelaire wrote:Koliko se čeka na ovu kartu? Mislim u oba smisla, koliki je red, i koliko im treba da je naprave?
bio sam na Otoci, i za par minuta je gotovo. Dok ova na šalteru sredi papire od slijedećeg u redu, druga tamo iza sredi tvoju kartu
Dok se dogovore za koga glasati :-) :-) Gdje dodje to na otoci, i u koliko si sati bio pa nije bila velika guzva. Hvala :D
User avatar
Ergun
Posts: 77
Joined: 11/01/2012 13:10
Location: Sarajevo

#2278 Re: GRAS - karte

Post by Ergun »

dharma wrote:
perfect_guy wrote:
Baudelaire wrote:Koliko se čeka na ovu kartu? Mislim u oba smisla, koliki je red, i koliko im treba da je naprave?
bio sam na Otoci, i za par minuta je gotovo. Dok ova na šalteru sredi papire od slijedećeg u redu, druga tamo iza sredi tvoju kartu
Dok se dogovore za koga glasati :-) :-) Gdje dodje to na otoci, i u koliko si sati bio pa nije bila velika guzva. Hvala :D
Možeš to uraditi i na Dobrinji. Tamo nikad nema gužve. Kad god dodjes, ili nema nikoga, ili eventualno ima 2-3 ljudi.
User avatar
dharma
Posts: 3501
Joined: 14/06/2010 09:44
Location: u sobi

#2279 Re: GRAS - karte

Post by dharma »

Ergun wrote:Možeš to uraditi i na Dobrinji. Tamo nikad nema gužve. Kad god dodjes, ili nema nikoga, ili eventualno ima 2-3 ljudi.
Bliza mi je Otoka, ali ako bude guzve mozda se i do Dobrinje ode :D Hvala ti puno :-D
User avatar
perfect_guy
Posts: 6503
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#2280 Re: GRAS - karte

Post by perfect_guy »

dharma wrote:
perfect_guy wrote:
Baudelaire wrote:Koliko se čeka na ovu kartu? Mislim u oba smisla, koliki je red, i koliko im treba da je naprave?
bio sam na Otoci, i za par minuta je gotovo. Dok ova na šalteru sredi papire od slijedećeg u redu, druga tamo iza sredi tvoju kartu
Dok se dogovore za koga glasati :-) :-) Gdje dodje to na otoci, i u koliko si sati bio pa nije bila velika guzva. Hvala :D
to ti je na samoj trolejbuskoj okretaljci. Penzioneri su na jednom šalteru, a ovaj drugi je za ostale
User avatar
dharma
Posts: 3501
Joined: 14/06/2010 09:44
Location: u sobi

#2281 Re: GRAS - karte

Post by dharma »

perfect_guy wrote:to ti je na samoj trolejbuskoj okretaljci. Penzioneri su na jednom šalteru, a ovaj drugi je za ostale
Hvala ti puno :D
User avatar
frfi.
Posts: 406
Joined: 05/04/2009 14:56

#2282 Re: GRAS - karte

Post by frfi. »

meni jaranice rekose da ne daju da se zamijeni slika-tj sa stare karte da prebacis na novu :? :-? :roll:
ima li neko neku drugu info?
one su valjda uzimale na salteru onom u gradu ispod strose...
User avatar
Ergun
Posts: 77
Joined: 11/01/2012 13:10
Location: Sarajevo

#2283 Re: GRAS - karte

Post by Ergun »

frfi. wrote:meni jaranice rekose da ne daju da se zamijeni slika-tj sa stare karte da prebacis na novu :? :-? :roll:
ima li neko neku drugu info?
one su valjda uzimale na salteru onom u gradu ispod strose...
Pa ok, šta ako i ne daju.
Baš si se to proljepšala od zadnjeg puta, pa hoces novu sliku da stavis ? :lol: :lol:
User avatar
travar
Posts: 2760
Joined: 14/08/2006 21:23
Location: Tudena

#2284 Re: GRAS - karte

Post by travar »

Le kvešćn:
Jel' se mora ovaj mjesec uzeti iskaznica ili mogu nekad poslije?
User avatar
frfi.
Posts: 406
Joined: 05/04/2009 14:56

#2285 Re: GRAS - karte

Post by frfi. »

Ergun wrote:
frfi. wrote:meni jaranice rekose da ne daju da se zamijeni slika-tj sa stare karte da prebacis na novu :? :-? :roll:
ima li neko neku drugu info?
one su valjda uzimale na salteru onom u gradu ispod strose...
Pa ok, šta ako i ne daju.
Baš si se to proljepšala od zadnjeg puta, pa hoces novu sliku da stavis ? :lol: :lol:
ili se ja nisam dobro izrazila il me nisi razumio/razumjela :D :D
ne daju da iskoristis staru sliku, dakle ponavljam-sa stare karte da prebacim na novu kartu staru sliku, odnosno drugim rijecima da se ne slikam ponovo jer mi je mrsko sminkati se :D shvacas sad :D :D

dakle je li neko slucajno iskoristio staru sliku sa stare karte ili to fkt ne daju i mora nova slika??

odg. na prethodno-mislim da je ne moras zamijeniti ovaj mjesec, vec samo da ona studentska vazi do 17. jel... ali nisam sigurna, ako hoces provjerim u pon pa javim :)
Walter76
Posts: 323
Joined: 05/09/2011 23:54

#2286 Re: GRAS - karte

Post by Walter76 »

Idete na Dobrinju, prolazim tu svaki dan i nema nikoga :-D
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#2287 Re: GRAS - karte

Post by The Realist »

frfi. wrote: ili se ja nisam dobro izrazila il me nisi razumio/razumjela :D :D
ne daju da iskoristis staru sliku, dakle ponavljam-sa stare karte da prebacim na novu kartu staru sliku, odnosno drugim rijecima da se ne slikam ponovo jer mi je mrsko sminkati se :D shvacas sad :D :D

dakle je li neko slucajno iskoristio staru sliku sa stare karte ili to fkt ne daju i mora nova slika??

odg. na prethodno-mislim da je ne moras zamijeniti ovaj mjesec, vec samo da ona studentska vazi do 17. jel... ali nisam sigurna, ako hoces provjerim u pon pa javim :)
Meni rekoše da može stara karta i tu planiram i predati, a.B.d.!

Pardon, mislio sam na staru fotografiju.
Last edited by The Realist on 15/01/2012 15:47, edited 1 time in total.
mahalik
Posts: 1917
Joined: 12/09/2009 16:48

#2288 Re: GRAS - karte

Post by mahalik »

jel ova važi samo za januar
mislim glupo mi dati 16KM za 15dana
User avatar
dharma
Posts: 3501
Joined: 14/06/2010 09:44
Location: u sobi

#2289 Re: GRAS - karte

Post by dharma »

mahalik wrote:jel ova važi samo za januar
mislim glupo mi dati 16KM za 15dana
Do 05.02. :)
User avatar
frfi.
Posts: 406
Joined: 05/04/2009 14:56

#2290 Re: GRAS - karte

Post by frfi. »

dharma wrote:
mahalik wrote:jel ova važi samo za januar
mislim glupo mi dati 16KM za 15dana
Do 05.02. :)
a moze li se izvaditi karta bez da kupujem januarski kupon, fkt bi trebalo da moze..
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#2291 Re: GRAS - karte

Post by mrtva kokoš »

frfi. wrote: a moze li se izvaditi karta bez da kupujem januarski kupon, fkt bi trebalo da moze..
moze!!
understood
Posts: 18
Joined: 13/02/2011 13:25

#2292 Re: GRAS - karte

Post by understood »

Do kojeg datuma se moze izvaditi iskaznica, da ne bude kao za ove prije sto se desilo, raja nije odmah predala papire jer nije imala tokom ljeta prijavu da su redovni i kasnije im nisu dali za izvade onu polugodišnju jer su zakasnili navodno.

Jel se i ovaj put moze zakasniti ili su to regulisali??
smijesni_ste
Posts: 5966
Joined: 09/10/2009 16:46

#2293 Re: GRAS - karte

Post by smijesni_ste »

Takodjer me zanima ovo što pitaše već ljudi...jel to sutra posljednji rok ili može i poslije se izvaditi...do sad sam sve odmah uzimao pa mi i nije palo na pamet niti sam čuo da nisu poslije dali :D
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2294 Re: GRAS - karte

Post by Baudelaire »

smijesni_ste wrote:Takodjer me zanima ovo što pitaše već ljudi...jel to sutra posljednji rok ili može i poslije se izvaditi...do sad sam sve odmah uzimao pa mi i nije palo na pamet niti sam čuo da nisu poslije dali :D
Ma može se sigurno uzeti i poslije, kao da bi sami sebi rezali profit od karata :D Samo je fazon što se još sutra može voziti sa ovim polugodišnjim, nakon sutra one više ne vrijede.
smijesni_ste
Posts: 5966
Joined: 09/10/2009 16:46

#2295 Re: GRAS - karte

Post by smijesni_ste »

Hvala...ma ja..sve što si napisao mi je palo na pamet...al vidim pitaju ljudi pa kontam da nije belaj kakav sad :D
User avatar
Deriguz
Posts: 636
Joined: 30/07/2009 21:29

#2296 Re: GRAS - karte

Post by Deriguz »

Rece ona na Otoci, da studenti ne cekaju u redu kad podizu kartu... sta joj to znaci
Satrace me oni penzioneri ako krenem hladno preko reda :mrgreen: :run:
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#2297 Re: GRAS - karte

Post by neo7 »

Za penzionere i studente nije isti salter, onaj desni je za studente a lijevi za penzionere..koliko ja znam :D
User avatar
Deriguz
Posts: 636
Joined: 30/07/2009 21:29

#2298 Re: GRAS - karte

Post by Deriguz »

kad sam predavao jedan je bio za predavanje drugi za podizanje
sanaman
Posts: 1040
Joined: 31/05/2004 20:19

#2299 Re: GRAS - karte

Post by sanaman »

wow, koliko samo radnh mjesta..koja produktivnost :-) dok radnik A radi i ubi se od psla jer ima npr. puno penzionera koji cekaju po dva sata...ovaj drugi nista, sjedi i ako koji student naleti :-) a za podizanje imamo poseban salter wow... :lol:

jedno je razdvajti stvari po prirodi posla, stvari od stvari koje nemaju veze jedna sa drugom..ali prodavanje karate razdvajati, trebali bi mozda uvesti jos po prezimenima, pa salter za A-B, C-D itd. :D
User avatar
perfect_guy
Posts: 6503
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#2300 Re: GRAS - karte

Post by perfect_guy »

sanaman wrote:wow, koliko samo radnh mjesta..koja produktivnost :-) dok radnik A radi i ubi se od psla jer ima npr. puno penzionera koji cekaju po dva sata...ovaj drugi nista, sjedi i ako koji student naleti :-) a za podizanje imamo poseban salter wow... :lol:

jedno je razdvajti stvari po prirodi posla, stvari od stvari koje nemaju veze jedna sa drugom..ali prodavanje karate razdvajati, trebali bi mozda uvesti jos po prezimenima, pa salter za A-B, C-D itd. :D
završava se na istom šalteru, dok jedna obrađuje dokumente, druga tamo u pozadini pravi karte
Post Reply