golf 3 Tdi
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
miiiree
- Posts: 4
- Joined: 03/11/2010 18:01
#1 golf 3 Tdi
ovako ljudi..problem je sledeci,kad nabije izmedju 3000-4000 obrtaja,..pocne mi da..kao prekida.pa pusti .pa opet i sve tako..jednostavno kao nesto da ga presjece.kad je u punoj snazi... nadam se da me razumijete o cemu je rijec..preso 268000.66kw.isao sam kod 2-3majstora.i nista nisu uspijeli...turbina nije.nijedan ventil nije.procistio ga..neznam sta vise bi moglo biti...hvala vam puno
- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#2 Re: golf 3 Tdi
Auuuu šta je ovih tema za trojke. Izgleda da su odradili svoje. Samo je dvičina neuništiva 
-
Blobi
- Posts: 1085
- Joined: 16/02/2010 09:21
#3 Re: golf 3 Tdi
Provjeri MAF (Mass Air Flow) senzor (ako ga ima na tvom autu). Ako je zaprljan, probaj ga ocistit, ako nije, zamijeni ga.
- Jimmy_The_Saint
- Posts: 2435
- Joined: 09/01/2006 11:16
- Location: Koliba na Rogoju
- Contact:
#4 Re: golf 3 Tdi
Jelde Blobi VW se ne mere pokvarit.... 
-
miiiree
- Posts: 4
- Joined: 03/11/2010 18:01
#5 Re: golf 3 Tdi
cišcen druze,mjenjat.nista..isti problem.vecinu djelova..sam cistio mjenjo .al nista.Blobi wrote:Provjeri MAF (Mass Air Flow) senzor (ako ga ima na tvom autu). Ako je zaprljan, probaj ga ocistit, ako nije, zamijeni ga.
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#6 Re: golf 3 Tdi
prodaj ga dok ovaj uvoz jos nije zazivio
-
gila
- Posts: 26
- Joined: 21/09/2010 09:42
#7 Re: golf 3 Tdi
Fali goriva, bos pumpa ,dizne, filter goriva
-
Blobi
- Posts: 1085
- Joined: 16/02/2010 09:21
#8 Re: golf 3 Tdi
Ma ja, toJimmy_The_Saint wrote:Jelde Blobi VW se ne mere pokvarit....
-
bbaakkiirr
- Posts: 41
- Joined: 15/05/2009 14:43
#9 Re: golf 3 Tdi
Slican problem sam imao i ja na svojoj trojci 66kw odem majstoru bospumpa se skvasila pa je zbog toga kao presijeca gas slicno kao kod tebe.. jesi mozda dje naletio na neku vecu kolicinu vode s autom?? Uzmi naspi ATF-a u auto omjer ti je nedje oko 1l tog na rezervoar goriva vidi vozi malo duze vidjet ces promjene kod mene je i dalje trzo al nakon nekih 15 dana je prestalo potpuno i radi ko sat;)miiiree wrote:ovako ljudi..problem je sledeci,kad nabije izmedju 3000-4000 obrtaja,..pocne mi da..kao prekida.pa pusti .pa opet i sve tako..jednostavno kao nesto da ga presjece.kad je u punoj snazi... nadam se da me razumijete o cemu je rijec..preso 268000.66kw.isao sam kod 2-3majstora.i nista nisu uspijeli...turbina nije.nijedan ventil nije.procistio ga..neznam sta vise bi moglo biti...hvala vam puno
-
miiiree
- Posts: 4
- Joined: 03/11/2010 18:01
#10 Re: golf 3 Tdi
ej druze da nisam probao to.pa et..svaki put kad sipam pun rezervar goriva.sipam i 1l atf ulja..to radim evo ima 2-3mjeseca..al nista..opet isto..vjeruj da to je sitnica..al ga zeza..dosta.bas kad je u punoj snazi.to ga zezne..nezz vise sta.da uradim..bbaakkiirr wrote:Slican problem sam imao i ja na svojoj trojci 66kw odem majstoru bospumpa se skvasila pa je zbog toga kao presijeca gas slicno kao kod tebe.. jesi mozda dje naletio na neku vecu kolicinu vode s autom?? Uzmi naspi ATF-a u auto omjer ti je nedje oko 1l tog na rezervoar goriva vidi vozi malo duze vidjet ces promjene kod mene je i dalje trzo al nakon nekih 15 dana je prestalo potpuno i radi ko sat;)miiiree wrote:ovako ljudi..problem je sledeci,kad nabije izmedju 3000-4000 obrtaja,..pocne mi da..kao prekida.pa pusti .pa opet i sve tako..jednostavno kao nesto da ga presjece.kad je u punoj snazi... nadam se da me razumijete o cemu je rijec..preso 268000.66kw.isao sam kod 2-3majstora.i nista nisu uspijeli...turbina nije.nijedan ventil nije.procistio ga..neznam sta vise bi moglo biti...hvala vam puno
