GLOBTOUR - Putovanje s njima strava i uzas

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Post Reply
ovo_malo_duse

GLOBTOUR - Putovanje s njima strava i uzas

Post by ovo_malo_duse » 06/08/2007 12:16

To sto sam ovog vikenda dozivio na putovanju Sarajevo - Danska sa Globtourom nemoze se opisati :twisted: :twisted: . Putovanje je trajalo 40 sati ( normalno traje nekih 20 do 25 sati).Putovanje uzasa sa presjedanjima, cekanjima i autobusom koji ne zadovoljava ni medzugratsku voznju. Zato savjet svim kjoji su namjeravali da putuju sa GLOBTOUROM bilo odakle i bilo gdje nemojte, ne nasjedajte na reklame od 40 autobusa A kalsse 5 zvijezdica i tome slicno... Ja sam nasjeo i napravio gresku vi nemorate...

Motokultivator

Post by Motokultivator » 06/08/2007 13:13

E sad bi ovi neki sto se nasladjuju tudjom mukom rekli. Hos u dijasporu eh eto vam ga :D :D :D

Blueboy-

Post by Blueboy- » 06/08/2007 13:29

To sto sam ovog vikenda dozivio na putovanju Sarajevo - Danska sa Globtourom nemoze se opisati . Putovanje je trajalo 40 sati ( normalno traje nekih 20 do 25 sati).Putovanje uzasa sa presjedanjima, cekanjima i autobusom koji ne zadovoljava ni medzugratsku voznju. Zato savjet svim kjoji su namjeravali da putuju sa GLOBTOUROM bilo odakle i bilo gdje nemojte, ne nasjedajte na reklame od 40 autobusa A kalsse 5 zvijezdica i tome slicno... Ja sam nasjeo i napravio gresku vi nemorate...

Nisi jedini, imo sam na zalost isto iskustvo 2006, nikad vise. Putvanje koje traje bas ti neku 40 sati, autobusi ne ispunjavaju nista, a soferi se ponasaju ko najveci krkani. Presjedanja u svakoj rupi, pa cak nije bilo kontrole ni sa brojem mjesta i brojem putnika koje su primljeni.

Sada sam naso drugu kompaniju koja ima liniju na relaciji danska-nih, putujem cak i do 5 puta godisnje, i nebi ih mjenjo nizakoga.

realna do boli

Post by realna do boli » 06/08/2007 14:59

Nemam veze sa dijasporom ali pridruzujem se kritici firme "GLOBTUR"..i na domacim linijama nije nista bolje.
Putnici se tretiraju kao kreteni ,nema zustavljanja osim u njihovoj "bazi" u Medjugorju ,ali ne daju izlaziti iz autobusa.
Vozaci voze kao manijaci a ako se pozalite na nesto zna vam se dogoditi i ono ..de suti mataereti bez obzira na godine osobe koja se zali .
Sve u svemu ..cista O..za autoprevoznike koji staju gdje god ko pozeli ili uz put digne ruku..a ako je neko "domaci" u autobusu ..pa moze i "isporuka" do kucnih vrata.
Autotrevoznik za svaku odsudu....

Post Reply