Glavni vehabija SAFF-ovaca u zatvoru !

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Sheki_Lyon

Post by Sheki_Lyon » 09/10/2006 09:50

De ne glupirajte se pojedini :roll:
Serijatske policije nikad nije ni bilo u Sarajevu niti ce je biti.
Ne sirite bezpotrebne dezinformacije kad niste upoznati sa situacijom konkretno.Dzabe potpomazete lice starenju nepotrebnim nerviranjem.

Autoru teme jedno veliko buuuaaaa!!!

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 09/10/2006 09:58

Sheki_Lyon wrote:De ne glupirajte se pojedini :roll:
Serijatske policije nikad nije ni bilo u Sarajevu niti ce je biti.
Ne sirite bezpotrebne dezinformacije kad niste upoznati sa situacijom konkretno.Dzabe potpomazete lice starenju nepotrebnim nerviranjem.

Autoru teme jedno veliko buuuaaaa!!!
ne nema onih koji ti dobacuju, ili prijete batinama...ili nosi prutice i cure u suknjama sibaju po butinama.... :roll:

Sheki_Lyon

Post by Sheki_Lyon » 09/10/2006 10:07

mIRCerka wrote:

ne nema onih koji ti dobacuju, ili prijete batinama...ili nosi prutice i cure u suknjama sibaju po butinama.... :roll:
Jel' se tebi to licno dogodilo,ili je to 'rekla-kazala' :zzzz:

horns&drums
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

Post by horns&drums » 09/10/2006 10:07

cure u suknjama sibaju po butinama
Poznajem osobe zenskog roda koje placaju za to :D:D a i poneke muskarce :D:D

Kao i mjesta gdje se pruzaju takve usluge :D:D

ztluhcs
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.

Post by ztluhcs » 09/10/2006 10:24

horns&drums wrote:
cure u suknjama sibaju po butinama
Poznajem osobe zenskog roda koje placaju za to :D:D a i poneke muskarce :D:D

Kao i mjesta gdje se pruzaju takve usluge :D:D
Da spominju Boga tamo to znam, ali da to rade u njegovo ime nije mi poznato...

:roll:

:lol:

horns&drums

Post by horns&drums » 09/10/2006 10:26

Rade i u Njegovo ime, samo treba dodatno platiti :D:D:D :lol: :lol:

mIRCerka

Post by mIRCerka » 09/10/2006 10:30

Sheki_Lyon wrote:
mIRCerka wrote:

procitaj malo cijelu temu, pa skontaj... :D

sva sreca da je moj dajdza policajac, a vehabi ne smiju udariti na znacku...tj tad nisu smjeli...
hajd zdravo..

horns&drums

Post by horns&drums » 09/10/2006 10:32

A evo i policije :D:D :

Image

Image

Predajte se :lol: :lol: :lol:

Sheki_Lyon

Post by Sheki_Lyon » 09/10/2006 11:48

mIRCerka wrote:
Sheki_Lyon wrote:
mIRCerka wrote:

sva sreca da je moj dajdza policajac, a vehabi ne smiju udariti na znacku...tj tad nisu smjeli...
hajd zdravo..
Pa ovo dosad sto sam procitao mi je dovoljno reklo i o tebi.
:D

Horns&drums 8-) Svaka cast.Ovo nije garant serijatska policija :lol:

horns&drums

Post by horns&drums » 09/10/2006 11:51

Jeste ba, ali undercovered :lol: :lol: :lol:

mIRCerka

Post by mIRCerka » 09/10/2006 11:52

Sheki_Lyon wrote:
mIRCerka wrote:
Sheki_Lyon wrote: Jel' se tebi to licno dogodilo,ili je to 'rekla-kazala' :zzzz:

hajd zdravo..
Pa ovo dosad sto sam procitao mi je dovoljno reklo i o tebi.
:D

prevedi :?

mIRCerka

Post by mIRCerka » 09/10/2006 11:57

Lijeni Sheki, evo ti primjera...mojih licnih...pa ti ukljuci mozak...ako ga imas...
mIRCerka wrote:
1. 1997. godina, mjesto Ricica, kod Kaknja...izletiste....rjecica tu, milina....nakon 5 godina vidim familiju, vode me da se odmorim...napravili ljudi branu, napravili kupaliste...i izlete brade iz shumarka, sa sve sipkicama u rukama i sve zensko na sta su naletili nasibaju...dok nisu dosli do naseg dijela kupalista, dok im nisu ljudi pokazali u kojem se vijeku nalaze...naravno, dobili su prijave za remecenje javnog reda i mira....
2. Emila Zole, parkic iza...1999. godina....7 poslijepodne, ljeto...jos uvijek dan, jos uvijek sunce na nebu.... drugarica i ja setamo po Dobrinji, planiramo kako proslaviti rodjendan koji nam pada na isti dan, i BUM sipak ne mozes proci jer stoje trojica...i nesto mumljaju na arapskom... sreca, od drugarice otac arapin, njoj arapski ko meni bosanski... i pitam je STA KAZU a oni kazu NE MOZETE PROCI U TIM MAJICAMA ZENE SU NAM TAMO...a nas dvije nosimo farmerice i majice na bretele... i zamisli fakat ne daju...ja pogledam preko, kad tri zene i 7 djece fakat u parku...a jos dvojica tamo stoje i cuvaju...ebo lud zbunjenog...i onda mu moja drugarica na arapskom kaze da se skloni da rpodjemo...i nece... i ne daju...i ne daju...dok ona nije pocela urlati na arapskom, i dok nas drot nije skuzio...dodje drot, i ovi i dalje ne daju...a ja se zainatila, ma da je trebalo 5 sati, stajala bih toliko... sreca pa su zene u medjuvremenu odvele djecu na sladoled, pa su patrolu izmjestili dalje...a jedan drot im nista nije mogao...
3. policija zna i za dilanje droge iza moje zgrade, i za gledanje u nebo... i prodju pocesto...ali smatraju da sa ovoliko pucnjava i bombi, sex u bibiju ne predstavlja toliki problem....

Dovoljno argumentovano?
:-)

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 09/10/2006 11:58

mIRCerka wrote:Lijeni Sheki, evo ti primjera...mojih licnih...pa ti ukljuci mozak...ako ga imas...
mIRCerka wrote:
1. 1997. godina, mjesto Ricica, kod Kaknja...izletiste....rjecica tu, milina....nakon 5 godina vidim familiju, vode me da se odmorim...napravili ljudi branu, napravili kupaliste...i izlete brade iz shumarka, sa sve sipkicama u rukama i sve zensko na sta su naletili nasibaju...dok nisu dosli do naseg dijela kupalista, dok im nisu ljudi pokazali u kojem se vijeku nalaze...naravno, dobili su prijave za remecenje javnog reda i mira....
2. Emila Zole, parkic iza...1999. godina....7 poslijepodne, ljeto...jos uvijek dan, jos uvijek sunce na nebu.... drugarica i ja setamo po Dobrinji, planiramo kako proslaviti rodjendan koji nam pada na isti dan, i BUM sipak ne mozes proci jer stoje trojica...i nesto mumljaju na arapskom... sreca, od drugarice otac arapin, njoj arapski ko meni bosanski... i pitam je STA KAZU a oni kazu NE MOZETE PROCI U TIM MAJICAMA ZENE SU NAM TAMO...a nas dvije nosimo farmerice i majice na bretele... i zamisli fakat ne daju...ja pogledam preko, kad tri zene i 7 djece fakat u parku...a jos dvojica tamo stoje i cuvaju...ebo lud zbunjenog...i onda mu moja drugarica na arapskom kaze da se skloni da rpodjemo...i nece... i ne daju...i ne daju...dok ona nije pocela urlati na arapskom, i dok nas drot nije skuzio...dodje drot, i ovi i dalje ne daju...a ja se zainatila, ma da je trebalo 5 sati, stajala bih toliko... sreca pa su zene u medjuvremenu odvele djecu na sladoled, pa su patrolu izmjestili dalje...a jedan drot im nista nije mogao...
3. policija zna i za dilanje droge iza moje zgrade, i za gledanje u nebo... i prodju pocesto...ali smatraju da sa ovoliko pucnjava i bombi, sex u bibiju ne predstavlja toliki problem....

Dovoljno argumentovano?
Dramaticno :lol:

mIRCerka

Post by mIRCerka » 09/10/2006 12:00

Grom iz vedra neba wrote:
mIRCerka wrote:Lijeni Sheki, evo ti primjera...mojih licnih...pa ti ukljuci mozak...ako ga imas...
mIRCerka wrote:
2. Emila Zole, parkic iza...1999. godina....7 poslijepodne, ljeto...jos uvijek dan, jos uvijek sunce na nebu.... drugarica i ja setamo po Dobrinji, planiramo kako proslaviti rodjendan koji nam pada na isti dan, i BUM sipak ne mozes proci jer stoje trojica...i nesto mumljaju na arapskom... sreca, od drugarice otac arapin, njoj

arapski ko meni bosanski... i pitam je STA KAZU a oni kazu NE MOZETE PROCI U TIM MAJICAMA ZENE SU NAM TAMO...a nas dvije nosimo farmerice i majice na bretele... i zamisli fakat ne daju...ja pogledam preko, kad tri zene i 7 djece fakat u parku...a jos dvojica tamo stoje i cuvaju...ebo lud zbunjenog...i onda mu moja drugarica na arapskom kaze da se skloni da rpodjemo...i nece... i ne daju...i ne daju...dok ona nije pocela urlati na arapskom, i dok nas drot nije skuzio...dodje drot, i ovi i dalje ne daju...a ja se zainatila, ma da je trebalo 5 sati, stajala bih toliko... sreca pa su zene u medjuvremenu odvele djecu na sladoled, pa su patrolu izmjestili dalje...a jedan drot im nista nije mogao...

Dovoljno argumentovano?
Vec sam na ovoj temi konstatovala da si debil, a sad ti mogu samo pozelit da ti se isto kcerki desi pa da vidis sto je smijesno.

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 09/10/2006 12:08

mIRCerka wrote:
Vec sam na ovoj temi konstatovala da si debil, a sad ti mogu samo pozelit da ti se isto kcerki desi pa da vidis sto je smijesno.
Od koga je dobro je :zzzz:

Inace, Ricica kod Kaknja, for God's sake :lol:

Odisej

Post by Odisej » 09/10/2006 12:09

:oops:

Groz iz mutna neba ipak!

Odisej

Post by Odisej » 09/10/2006 12:10

:sad:

Pardon

GROM IZ MUTNA I MRAČNA NEBA! IPAK...

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 09/10/2006 12:13

Odisej wrote::oops:

Groz iz mutna neba ipak!
Ne kontam u cemu je fol, pa je sad kao trend da se vrijedjaju oni koji drugacije misle o svemu ovom, pogotovo o "serijatskog policji".

Ja imam svoje misljenje, koje sam fino obrazlozio, nije moj problem sto ne mozete saslusat drugacije razmisaljnje, pa onda vrijedjate.

To govori da nemate argumenata, prvo je zapocelo s pricom o serijatskoj policiji u SARAJEVU da bi se zavrsilo u 97oj u ricici kod kaknja :-)

Bravo!

_BosanaC

Post by _BosanaC » 09/10/2006 12:16

Odisej wrote::oops:

Groz iz mutna neba ipak!
Ne kontam u cemu je fol, pa je sad kao trend da se vrijedjaju oni koji drugacije misle o svemu ovom, pogotovo o "serijatskog policji".

Ja imam svoje misljenje, koje sam fino obrazlozio, nije moj problem sto ne mozete saslusat drugacije razmisaljnje, pa onda vrijedjate.

To govori da nemate argumenata, prvo je zapocelo s pricom o serijatskoj policiji u SARAJEVU da bi se zavrsilo u 97oj u ricici kod kaknja :-)

Bravo!
Zasto je tebi problem vjerovati u vlastita iskustva pojedinih koji time argumentiraju ono sto ti neces da priznas da se desava?

bice_bice

Post by bice_bice » 09/10/2006 12:16

mIRCerka wrote:
nema teme na koju ti nemas bar jednu pricu iz licnog iskustva.. odkud ti samo toliko fantazije :) a onda se nerviras kad te raja zajebaje.. i gdje iskopa jaranicu sto arapski bolje neg bosanski prica, hahahaha.. NeUrozna, glavna si majke mi..
Zasto je tebi problem vjerovati u vlastita iskustva pojedinih koji time argumentiraju ono sto ti neces da priznas da se desava?
de ba, ne prosipaj se..

horns&drums

Post by horns&drums » 09/10/2006 12:20

Ulyses, predvidjam ban zbog neistomisljenja :D:D

_BosanaC

Post by _BosanaC » 09/10/2006 12:21

bice_bice wrote:
mIRCerka wrote:
Grom iz vedra neba wrote: Dramaticno :lol:
nema teme na koju ti nemas bar jednu pricu iz licnog iskustva.. odkud ti samo toliko fantazije :) a onda se nerviras kad te raja zajebaje.. i gdje iskopa jaranicu sto arapski bolje neg bosanski prica, hahahaha.. NeUrozna, glavna si majke mi..
de ba, ne prosipaj se..
:?

U nedostatku argumenata - ne prosipaj se?

mIRCerka

Post by mIRCerka » 11/10/2006 11:44

bice_bice wrote:
de ba, ne prosipaj se..
bice bice, nisam ti ja kriva sto te drzi na uzici u avliji :D na i ne stignes nista prozivjeti..
Jaranicin otac je arapin, sestra joj je udata na Vratniku, za srednjeg brata poznate familije. Ako zelis mogu ti proslijediti i broj telefona pa sam provjeri.
Ili izadji iz avlije. Nece te niko pojest. Mogu te samo pljunuti ili istuci na ulici. ali te niko pojest nece.

delly

Post by delly » 12/10/2006 11:09

Zvanicno SP nema u Sarajevu niti u drugim mjestima koje su ucesnici spominjali sirom nam nase lijepe... Ali svi mi znamo, a neki su i osjetili na svojoj koži postojanje iste. Nemožemo se ponašati u stilu cega zvanicno nema to i ne postoji. Treba li svako od nas zato sto drugacije razmislja i prihvata ovaj svijet ovakav kakav jeste, sa svim svojim razlicitostima, strahovati zbog toga. Da li nam je potrebno da svi isto mislimo i svi se isto ponasamo. Treba li da nam se desi kao u ovom citatu Martina Niemoellera ...

U Njemačkoj,

prvo su došli po komuniste,
ja se nisam protivio,
jer nisam bio komunista,
onda dođoše po Jevreje,
ja se nisam bunio,
jer nisam bio Jevrej,
onda su došli po unioniste,
ja nisam protestovao,
jer nisam bio unionist,
onda su došli po Katolike,
ja se nisam suprostavio,
jer sam bio Protestant,
Kad su došli po mene,
niko više nije ni ostao,
ko bi mogao da se pobuni.

Martin Niemoeller

Zar nam je malo bilo agresije na nasa tijela, umove?
Last edited by delly on 12/10/2006 11:45, edited 1 time in total.

deset_u_pola

Post by deset_u_pola » 12/10/2006 11:30

Pa zar stvarno mislite da postoji nešto kao što je "šerijatska policija" da policija i sud do sada ne bi reagovali?!

Kako možete iznosti ovakve dokaze i argumente. Ima li barem jedna novina, TV kuća ili radio stanica koja je nešto pričala o ovome.

Pa ni Dodik, vrli borac protiv islamizacije BiH društva i koji Sarajevo smatra Teheranom, ne spominje šerijatsku policiju. A srbi bi jedva dočekali da pričaju o takvim stvarima. Pa kad oni ne seru o tome bez dokaza, nemoje ni vi.

Post Reply