Glavni vehabija SAFF-ovaca u zatvoru !

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Post Reply
Abu FEED el-Castro

Glavni vehabija SAFF-ovaca u zatvoru !

Post by Abu FEED el-Castro » 03/09/2006 01:22

:-) :roll: :o :sad:
Kemal Baković, urednik vehabijskog lista Saff (ko ne zna to su oni fini mirotvorci sto mrava ne bi zgazili i sto nemaju veze sa Aktivnom islam. omladinom, i sto pogotovo nemaju nikakve veze sa serijatsIM policijAMA i helem sto nemaju veze s vezom), eh taj lik cujem preko direktnog linka je jos uvijek u zatvoru. Navodno je i on tamo zbog tog njihovog vehabijskog serijatskog "policijstvovanja", istog onog s kojim nemaju nikakve veze, kao jos u ratu je prebio nekog momka zbog "neislamskog" ponasanja, tjerao ga u rijeku puskom, pucao radi zastrasivanja itd. Momak ga naravno tuzio i to nekad skoro doslo na red da se rjesava. Saffovci o svemu sute, a interesuje mi gdje se moze to zvanicno potvrditi (link mi je skroz siguran ali nije zvanican) :?
:-x :-? :x :oops:
Last edited by Abu FEED el-Castro on 04/09/2006 22:07, edited 1 time in total.

horns&drums
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

Post by horns&drums » 03/09/2006 01:25

Pa izabrao je svoj put nakon jedinog puta (ne zna papaq), u cemu je problem?

Black swan

Post by Black swan » 04/09/2006 11:52

eh kako su ta naša prezimena veoma čudna

da je kako pratiti kroz generacije sudbine ljudi od prvog pokoljenja do danas... recimo prezimena baković

radikalni katolički klerik :D Don Anto Baković koji je urednik nekog lista za populacijsku obnovu u zagrebu inače rodom iz goražda ili istočne bosne... robijao u komunističkim zatvorima godinama... zbog svojih uvjernja i jake katoličke vjere :D

mala-i

Post by mala-i » 04/09/2006 15:56

komi wrote:eh kako su ta naša prezimena veoma čudna

da je kako pratiti kroz generacije sudbine ljudi od prvog pokoljenja do danas... recimo prezimena baković

radikalni katolički klerik :D Don Anto Baković koji je urednik nekog lista za populacijsku obnovu u zagrebu inače rodom iz goražda ili istočne bosne... robijao u komunističkim zatvorima godinama... zbog svojih uvjernja i jake katoličke vjere :D

ma je li to onaj Baković koji je svojevremeno rado citiran u feralovoj rubrici Shit of the week?

Black swan

Post by Black swan » 04/09/2006 15:59

mislim da jeste...

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 04/09/2006 22:22

Ne znam zasto pokretac teme laze?!

Niti je Saff vehabijski casopis, niti je urednik tog casopisa u zatvoru, niti u sarajevu postoji niti je postojala "serijatska policija". Ovu vijest o "policiji" bez ijedne potvrde bilo od MUP-a bilo od nekog potpisanog svjedoka, prvo je plasirala srpska novina: Nezavisne novine, a potom i ustaski partneri u propagandi poput SS Vecernjeg lista, a onda su po obicaju priglupi ili zlonamjerni ljudi uzeli to zdravo za gotovo.

Postoje sudovi, pa fino...da vidimo tu optuznicu protiv toga i toga. Do sada ne postoji takvo nesto, samo spekulacije koje su dosle od ljudi poznatog cetnickog zadaha.

Sarajlija sam, i nikada do sada nisam vidio nikakvu "serijatski policiju". Zato prestanite da serete vise ovakve lazi o Sarajevu, sram vas bilo, ovaj grad je prezivio najduzu opsadu u historiji civilizacije od srbo-cetnickih agresora, koji su ubili 11 hiljada ljudi u svom terorisanju grada.

:x

Govorili su da se sami ubijamo, sada izmisljaju "radikalni islam" kako cetnici tako i ustase.

Sto se tice Saffa, nedavno sam citao jedan broj tog casopisa, i prijatno sam iznenadjen, pa cak i odusevljen, kako bi se licno uvjerio o kakvom je casopisu rijec. Mogu samo reci da ova sranja koja cetnici podvaljuju kao uvijek da se radi o nekakvih radikalima je cista glupost. A to cetnici najmanje imaju pravo da kazu jer su zaradili hipoteku koju ce nositi jos stotinu godina zbog svoje zlocinacke proslosti i genocida koji su pocinili.

Dakle, za taj casopis pisu izmedju ostalih dr. Ferid Muhic, dr. Dzemaludin Latic, Fatmir Alispahic, Sejo Omeragic, Mirnes Ajanovic, potom niz dr. koji komentarisu vjerska pitanja, politicke analize i sl. Casopis je sarolik i ima dosta razlicitih pogleda. Takodjer ima dosta dobrih intervjua, o aktuelnim temama itd.

Zelim im svaku srecu pogotovo kada u sivilu medija poput ustasa/cetnika u Slobodnoj Bosni i dupelizaca Zlatka Lagumdzije u Danima, i prodanih dusa u Avazu ili Oslobodjenja koje je na rubu propasti, nema ni jednog medija u kojem se moze procitati neka kvalitetna politicka analiza. Saff ocigledno pokusava da okupi kolumniste razlicitih profila koji nude svoje analize.

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 04/09/2006 22:25

Dakle, za taj casopis pisu izmedju ostalih dr. Ferid Muhic, dr. Dzemaludin Latic, Fatmir Alispahic, Sejo Omeragic, Mirnes Ajanovic, potom niz dr. koji komentarisu vjerska pitanja, politicke analize i sl. Casopis je sarolik i ima dosta razlicitih pogleda. Takodjer ima dosta dobrih intervjua, o aktuelnim temama itd.
aferim ja liste autora...saroliki fasizam...a lazu i raja sa parkinga da je bilo belaja...cccc znate li ista drugo no se pljuvati?

Abu FEED el-Castro

Post by Abu FEED el-Castro » 04/09/2006 22:39

Ja nisam četnik a svojim sam očima vidio "serijatsku policiju" u akciji! Šta ćemo sad??!! :? :shock: :x
I još ne znam dokle ćemo sve živo i mrtvo opravdavati četnicima, šta bi da nam nije njih?! :-? Ono u stilu: "ma pusti pričju gripu, četnici su nas poklali"... :-) :shock:

A nemam vala potrebe da lazem, zapravo, ako malo bolje pročitaš, vidjećeš da gore stoji pitanje. Uostalom nazovi Saff pa ih pitaj gdje im je gazda. Mene zanima da li je ijedan medij to objavio jer oni nešto nisu.
Helem...

edikamedika

Post by edikamedika » 04/09/2006 22:40

Opa, urednistvo Saffa glavom i bradom :D

mIRCerka

Post by mIRCerka » 04/09/2006 22:44

Zelim im svaku srecu pogotovo kada u sivilu medija poput ustasa/cetnika u Slobodnoj Bosni i dupelizaca Zlatka Lagumdzije u Danima, i prodanih dusa u Avazu ili Oslobodjenja koje je na rubu propasti, nema ni jednog medija u kojem se moze procitati neka kvalitetna politicka analiza. Saff ocigledno pokusava da okupi kolumniste razlicitih profila koji nude svoje analize.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: izvini ali fakat ovdje prestajem sa diskusijom...ako ti je Fatmir ANALITICAR onda stvarno....ili Latic.... Latic pise divne pripovjetke i nek se drzi toga....a nek svoju djecu, ako ih ima, naziva frustriranim muccima i genetskim otpadom...

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 04/09/2006 22:45

mIRCerka wrote:
aferim ja liste autora...saroliki fasizam...a lazu i raja sa parkinga da je bilo belaja...cccc znate li ista drugo no se pljuvati?

Jesi argumentovala, nema sta? Zbog cega je Fatmir fasista?! Zbog toga sto je jedan lopov, Jakob Finci, koji se cetnicima uvlacio u guzicu pricajuci po svijetu da nije bilo genocida, naljutio na Fatmira, sto mu je ovaj u svojim tekstovima napao na Izrael, pa je cekao momenat kada ce Fatmir nesto neprimjereno reci kako bi svoje cionisticke manire iskalio na Fatmiru.

Ja razmisaljm svojom glavom, a ne glavom Zlatka Lagumdzije kojom razmislja Bakir Hadziomerovic, i ne interesuje me sta oni kazu. Procitacu tekst i ocjeniti nesto svojom glavom bez obzira sta neko govorio ili mislio.

Abu FEED el-Castro

Post by Abu FEED el-Castro » 04/09/2006 22:47

I još kad smo kod laži, samo da ti kažem da ti likovi što ih pobroja NE PIŠU za Saff. Sasvim je različito je ako je njihov članak-dva ili intervju izašao u tom listu. Koliko znam s izuzetkom Fatmira.
Tako da mi više izgleda da si novajlija na ovom terenu kojem je bilo neophodno osvježenje sedmičnih novina pa si zalutao ni više ni manje no na SAFF!! pa te tako fasciniro...
Ili si pak prikriveni vehos :P :-? gluho bilo :o

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 04/09/2006 22:47

edikamedika wrote:Opa, urednistvo Saffa glavom i bradom :D

Bas mi je drago kada ti to kazes. Nego sta ima novog u Vecernjaku, hocetel pravit novu agresiju ili ste nas se okanili :-)

mIRCerka

Post by mIRCerka » 04/09/2006 22:51

Grom iz vedra neba wrote:
mIRCerka wrote:

Jesi argumentovala, nema sta? Zbog cega je Fatmir fasista?! Zbog toga sto je jedan lopov, Jakob Finci, koji se cetnicima uvlacio u guzicu pricajuci po svijetu da nije bilo genocida, naljutio na Fatmira, sto mu je ovaj u svojim tekstovima napao na Izrael, pa je cekao momenat kada ce Fatmir nesto neprimjereno reci kako bi svoje cionisticke manire iskalio na Fatmiru.

Ja razmisaljm svojom glavom, a ne glavom Zlatka Lagumdzije kojom razmislja Bakir Hadziomerovic, i ne interesuje me sta oni kazu. Procitacu tekst i ocjeniti nesto svojom glavom bez obzira sta neko govorio ili mislio.

Znaci, ako ne volim Fatmira, volim Zlatka...jadnicak... :-) Ja sam naucila citati jos 1985.godine, i to oba pisma...tako da citam i vidim kad je neko fasista a kad nije... Fatmir je mali Hico...sa nasih prostora...Latic ni sam ne zna sta prica...i kako pljuje... I kakve veze ima Bakir sa SAFFom? Ili Zlatko.... de, obnovi gradivo malo pa cemo se onda svadjati...

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 04/09/2006 22:51

cojek wrote:Ja nisam četnik a svojim sam očima vidio "serijatsku policiju" u akciji! Šta ćemo sad??!! :? :shock: :x

Ma dje si to ti vidio serijatsku policiju?

Hajde da cujem? Gdje? Sto nisi otisao u policiju i prijavio tu policiju? Kakve su unifome nosili? Jesul nosili naoruzanje. Kakve boje su im sapke?

I još ne znam dokle ćemo sve živo i mrtvo opravdavati četnicima, šta bi da nam nije njih?! :-? Ono u stilu: "ma pusti pričju gripu, četnici su nas poklali"... :-) :shock:

Ja ne znam dokle cete vi od nas praviti budale. Zar ti mislis da sam ja budala. Ja koji sam Sarajlija i koji nikada nije vidio ni "sh" od neke serijatske policiji, nego sam jedino vidio cetnicke podvale.

A nemam vala potrebe da lazem, zapravo, ako malo bolje pročitaš, vidjećeš da gore stoji pitanje. Uostalom nazovi Saff pa ih pitaj gdje im je gazda. Mene zanima da li je ijedan medij to objavio jer oni nešto nisu.
Helem...

Jesil ti nazvao saff da provjeris ovu vijest?

mIRCerka

Post by mIRCerka » 04/09/2006 22:57

Hajde da cujem? Gdje? Sto nisi otisao u policiju i prijavio tu policiju? Kakve su unifome nosili? Jesul nosili naoruzanje. Kakve boje su im sapke?

Ja ne znam dokle cete vi od nas praviti budale. Zar ti mislis da sam ja budala. Ja koji sam Sarajlija i koji nikada nije vidio ni "sh" od neke serijatske policiji, nego sam jedino vidio cetnicke podvale.

nemaju bajtu svi ko ti, pa moraju ici u mrak...evo ovog trenutka iza moje zgrade ima 6 automobila i sigurno ne gledaju zvjezdano nebo....
ako ocekujes uniforme i sapke, onda bi trebao znati da bi kao takvi bili paravojna formacija, vec se ponasaju kao vigilante-uzeli pravdu u svoje ruke... :D
Parkic iza Emila Zole na dobrinji je cesto bio pun takvih "snaga" pa dok se njihove zene i djeca igraju u parku, niko ne moze proci, kamoli cura u farmerkama i majici na bretele...

Nosferatu
Location: Give me your tired, your poor, Your huddled masses yearning to breathe free

Post by Nosferatu » 04/09/2006 22:59

mIRCerka wrote:
mIRCerka wrote:

Znaci, ako ne volim Fatmira, volim Zlatka...jadnicak... :-) Ja sam naucila citati jos 1985.godine, i to oba pisma...tako da citam i vidim kad je neko fasista a kad nije... Fatmir je mali Hico...sa nasih prostora...Latic ni sam ne zna sta prica...i kako pljuje... I kakve veze ima Bakir sa SAFFom? Ili Zlatko.... de, obnovi gradivo malo pa cemo se onda svadjati...

Ja mislim mIRCerko da ti potajno zelis da se udas za jednog SAFF-ovca. Da mu pravis gurabije i siskas bradu, potkracujes nogavice na tolama i da ga obozavas dok ti ne da da vozis auto il' gledas Sex and the City na tv-u anymore...

To bi bila veze ispunjena do posljednjeg momenta sa zaokretima i preokretima, ispunjena romantikom i sa dosta strasti...a izasla bi vjerski i genetski prociscena i obogacena. Cak bi pocela gugutati na Arapskom - razne ljubavne termine...ono dirty talking on Arabi'c.

p.s. Kakva je razlika izmedju SAFF-a i Preporda? Mislim - u ime koga SAFF govori? Islamske omladine?

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 04/09/2006 23:00

mIRCerka wrote:
mIRCerka wrote:

Ja sam primjetio od kako citam ovaj forum, a citam ga duze nego sto sam se uclanio, da ti stvarno seres non-stop. Niko vise ne sere na forumu od tebe. Ne znam kako mozes toliko da pametujes i to sve ove isprazne floskule sa te ve-a, koje cujem svaki dan od nasih bajnih politicara ili novinara.

Ne znam da li volis Zlatka niti me interesuje kad si naucila citat ili pisat, to je irelevatno, ali znam da olako ljude nazivas fasistima?! A nazivas ih jer je takvo javno mijenje bilo nastrojeno na celu sa cetoberima Munje Alibabica iz Slobodne Bosne, koji su ratovali sa Fatmirom. I sad si kao zajebana, kada kazes da je Fatmir fasista? Bravo za tebe, sada ce te svi tapsati po ramenu. Procitao sam nekoliko Fatmirovih tekstova, i svi su bili odlicni, i na osnovu toga nema teorije da covjeka zovem fasistom zato sto se to svidja nekome.

Sto se tice toga da sam jadnicak ?! interesantno je da ti sa tako beskicmenjackim stavom nesto kazes, jer nemas uopste svoje ja, nego su u sivilu ostalih koji kao papagaji ponavljaju jedne te iste floskule?

I sta si molim te ti procitala od Latica? Nisi nikad nista. A ovdje seres o tome kako je fasista. Hajde curo na spavanje.

Abu FEED el-Castro

Post by Abu FEED el-Castro » 04/09/2006 23:02

I šta da kažem policiji: vidio sam serijatsku policiju, jel??? :?
Al hajd to sad ne bi vodilo nikuda: jesam vidio, nisi vidio...
No sta cemo zato sa onim čije su slike svijet obisle, jesul i njih četnici poslali ili šta, ciljam na one junake sto su zastave po Ferhadiji palili i druga herojstva pravili, naravno to je bio zadnji njihov istup do sad, niposto prvi, a po svemu sudeći ni posljednji.

P.S.
I ja sam Sarajlija. I nisam četnik. I jesam ih vidio :D Zapravo znam par njih u tim vodama u glavu. Sad ćeš ti ponovo ponoviti ovo svoje da ih prijavim. Prijavim ih i šta onda, kad se ljudi okolo ubijaju, ustvari ne okolo nego u sred grada (sinoć bijaše zadnje ako me pamet ne vara), i sad će naši policajci reagovat i nešto tu uradit. I tako dalje: droga, kriminal, korupcija...četnici :-) :lol: :P

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 04/09/2006 23:05

mIRCerka wrote:

nemaju bajtu svi ko ti, pa moraju ici u mrak...evo ovog trenutka iza moje zgrade ima 6 automobila i sigurno ne gledaju zvjezdano nebo....
ako ocekujes uniforme i sapke, onda bi trebao znati da bi kao takvi bili paravojna formacija, vec se ponasaju kao vigilante-uzeli pravdu u svoje ruke... :D

Prvo pitanje, ko su oni? Daj ih identificiraj. Drugo pitanje, kako su uzeli pravdu u svoje ruke? Trece pitanje, zasto ne pozoves policiju? Cetvrto pitaje, ako nemaju uniformu, kako su onda policija? Peto pitanje, jesil ih ti ikada vidjela kako uzimaju pravdu u svoje ruke i kako su uzeli pravdu u svoje ruke?

mIRCerka

Post by mIRCerka » 04/09/2006 23:07

Grome, ja ne serem vec kakim, nasitno...jer sa likovima poput tebe ne ukljucujem mozak za komunikaciju...
Fatmir je fasista jer skoro svakim tekstom poziva na etnicki ciste brakove, haman na linc svega nemuslimanskog...malo zakamuflira i dobijes radovana na govornici skupstine davno nekad... Laticeve pripovjetke imam, a citala sam i Ljiljan i SAFF dok si ti po mahali klikera igrao...
Latic je takodjer extrem svoje vrste, jer su nejmu djeca iz mjesanih brakova frustrirani mucci i genetski otpad...a naucno je dokazano, LEPI GROME MOJ ( :lol: ) da se povremeno treba "osvjeziti" krv, tj prestati se razmnozavati sa ljudima koji su ti bliski ili dalji rodjaci, cega su nasa sela puna... jer geni cuda cine :D

e sad, sto se floskula tice, sta ja mogu kad svi pricamo bosanski, pa mnoge fraze ponavljamo...ili, da ne bismo ponavljali floskule sa TVa, hajde da autoput i korridor 5c zovemo nekim drugim imenom...posto si ti kicmenjak, de do ujutro nadji kakav prikladan termin kako ne bismo ponavljali ni zlatka ni harisa ni tutansulju....
do tad, uzivaj :D i popij gastal, dobices gastritis od sekiracije...

@Nosferatu, 100% si u pravu :D

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 04/09/2006 23:09

cojek wrote:I šta da kažem policiji: vidio sam serijatsku policiju, jel??? :?
Al hajd to sad ne bi vodilo nikuda: jesam vidio, nisi vidio...
No sta cemo zato sa onim čije su slike svijet obisle, jesul i njih četnici poslali ili šta, ciljam na one junake sto su zastave po Ferhadiji palili i druga herojstva pravili, naravno to je bio zadnji njihov istup do sad, niposto prvi, a po svemu sudeći ni posljednji.

P.S.
I ja sam Sarajlija. I nisam četnik. I jesam ih vidio :D Zapravo znam par njih u tim vodama u glavu. Sad ćeš ti ponovo ponoviti ovo svoje da ih prijavim. Prijavim ih i šta onda, kad se ljudi okolo ubijaju, ustvari ne okolo nego u sred grada (sinoć bijaše zadnje ako me pamet ne vara), i sad će naši policajci reagovat i nešto tu uradit. I tako dalje: droga, kriminal, korupcija...četnici :-) :lol: :P

Nisi ti meni nista odgovorio, ali si indirektno potvrdio vlastitu izmisljotinu. Dakle, gdje si vidio serijatsku policiju? Kada si je vidio? Kako su izgledali to jest kakve su im uniforme, jer kazes da je to policija?

Price o tome kako se bojis prijaviti nekog su pateticne, postoji anoniman telefon i svako moze prijaviti svakoga a policija i tuzilastvo su ti koji ocjene da li je to validno. Do sada nije bilo nikakve optuznice protiv neke serijatke policije, zato dont shit, jer si providan.

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 04/09/2006 23:13

mIRCerka wrote:Grome, ja ne serem vec kakim, nasitno...jer sa likovima poput tebe ne ukljucujem mozak za komunikaciju...
Fatmir je fasista jer skoro svakim tekstom poziva na etnicki ciste brakove, haman na linc svega nemuslimanskog...malo zakamuflira i dobijes radovana na govornici skupstine davno nekad... Laticeve pripovjetke imam, a citala sam i Ljiljan i SAFF dok si ti po mahali klikera igrao...
Latic je takodjer extrem svoje vrste, jer su nejmu djeca iz mjesanih brakova frustrirani mucci i genetski otpad...a naucno je dokazano, LEPI GROME MOJ ( :lol: ) da se povremeno treba "osvjeziti" krv, tj prestati se razmnozavati sa ljudima koji su ti bliski ili dalji rodjaci, cega su nasa sela puna... jer geni cuda cine :D

e sad, sto se floskula tice, sta ja mogu kad svi pricamo bosanski, pa mnoge fraze ponavljamo...ili, da ne bismo ponavljali floskule sa TVa, hajde da autoput i korridor 5c zovemo nekim drugim imenom...posto si ti kicmenjak, de do ujutro nadji kakav prikladan termin kako ne bismo ponavljali ni zlatka ni harisa ni tutansulju....

Djaba ti "duhovitost", kad si paglu. Kazes Fatmir u skoro svakom tekstu poziva na etnicki ciste brakove. To mozemo lako provjeriti, daj mi tri teksta njegova (izaberi nasumicno) da vidim gdje to on poziva ne etnicki ciste brakove, jer kazes da on to radi u skoro svakom tesktu.

I onda ces sama zakljuciti da lazes. Zato bi bio red da malo manje seres, dosadna si.

mIRCerka

Post by mIRCerka » 04/09/2006 23:16

Prvo pitanje, ko su oni? Daj ih identificiraj. Drugo pitanje, kako su uzeli pravdu u svoje ruke? Trece pitanje, zasto ne pozoves policiju? Cetvrto pitaje, ako nemaju uniformu, kako su onda policija? Peto pitanje, jesil ih ti ikada vidjela kako uzimaju pravdu u svoje ruke i kako su uzeli pravdu u svoje ruke?

1. 1997. godina, mjesto Ricica, kod Kaknja...izletiste....rjecica tu, milina....nakon 5 godina vidim familiju, vode me da se odmorim...napravili ljudi branu, napravili kupaliste...i izlete brade iz shumarka, sa sve sipkicama u rukama i sve zensko na sta su naletili nasibaju...dok nisu dosli do naseg dijela kupalista, dok im nisu ljudi pokazali u kojem se vijeku nalaze...naravno, dobili su prijave za remecenje javnog reda i mira....
2. Emila Zole, parkic iza...1999. godina....7 poslijepodne, ljeto...jos uvijek dan, jos uvijek sunce na nebu.... drugarica i ja setamo po Dobrinji, planiramo kako proslaviti rodjendan koji nam pada na isti dan, i BUM sipak ne mozes proci jer stoje trojica...i nesto mumljaju na arapskom... sreca, od drugarice otac arapin, njoj arapski ko meni bosanski... i pitam je STA KAZU a oni kazu NE MOZETE PROCI U TIM MAJICAMA ZENE SU NAM TAMO...a nas dvije nosimo farmerice i majice na bretele... i zamisli fakat ne daju...ja pogledam preko, kad tri zene i 7 djece fakat u parku...a jos dvojica tamo stoje i cuvaju...ebo lud zbunjenog...i onda mu moja drugarica na arapskom kaze da se skloni da rpodjemo...i nece... i ne daju...i ne daju...dok ona nije pocela urlati na arapskom, i dok nas drot nije skuzio...dodje drot, i ovi i dalje ne daju...a ja se zainatila, ma da je trebalo 5 sati, stajala bih toliko... sreca pa su zene u medjuvremenu odvele djecu na sladoled, pa su patrolu izmjestili dalje...a jedan drot im nista nije mogao...
3. policija zna i za dilanje droge iza moje zgrade, i za gledanje u nebo... i prodju pocesto...ali smatraju da sa ovoliko pucnjava i bombi, sex u bibiju ne predstavlja toliki problem....

Dovoljno argumentovano?
:-)

mIRCerka

Post by mIRCerka » 04/09/2006 23:17

mIRCerka wrote:Grome, ja ne serem vec kakim, nasitno...jer sa likovima poput tebe ne ukljucujem mozak za komunikaciju...

Djaba ti "duhovitost", kad si paglu. Kazes Fatmir u skoro svakom tekstu poziva na etnicki ciste brakove. To mozemo lako provjeriti, daj mi tri teksta njegova (izaberi nasumicno) da vidim gdje to on poziva ne etnicki ciste brakove, jer kazes da on to radi u skoro svakom tesktu.

I onda ces sama zakljuciti da lazes. Zato bi bio red da malo manje seres, dosadna si.

Macak, to SERES ostavi za raju :D mi to BOGU hvala nismo...

Post Reply