Gdje u Banjaluci ugraditi plin?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderator: Bobi

Post Reply
vlaboz

Gdje u Banjaluci ugraditi plin?

Post by vlaboz » 03/10/2015 17:32

Pozdrav svima!
Dakle, kao sto i sam naziv teme kaze, zanima me gdje u Banjaluci ili uzoj okolini je najbolje ili najisplativije ugraditi plin u auto? Auto je Skoda Octavia 2.0, 85kW. Dobro bi mi dosla i vasa iskustva i slicno.

Hvala unaprijed.

drndalo

Re: Gdje u Banjaluci ugraditi plin?

Post by drndalo » 03/10/2015 23:15

Moj savjet je da ugradis gdje je najkvalitetnije, pa tek onda da gledas cijenu... Najpovoljnije ako gledas samo kao najjeftinije cesto bude najskuplje...

Ja sam 2006 ugradio kod Danija (Gas sistem) na Starcevici, i jos ga vozim... Preporuka... Ozbiljno rade, ali nisu najjeftiniji...

preludezalude

Post by preludezalude » 03/10/2015 23:25

Nemoj gledati gdje je najjeftinije i da ti to bude presudno. Jako bitno je da ti se to ugradi kvalitetno. Raspitaj se dobro, pokupi informacije o garanciji, iskustva drugih. Razmisljaj o ovome kao da npr popravljas auto. Hoces li dati auto nekome ko zna sta radi ili nekome da se uci na tvom autu?

vlaboz

Post by vlaboz » 04/10/2015 18:46

Savjeti su vam na mjestu, jer baš tako i planiram birati gdje ću ugraditi plin, na prvom mjestu da bude kvalitet.

Ovu sam preporuku dobio na drugom forumu, ali bi mi trebalo još malo pojasniti sve. Zna li neko detaljnije?

Nemoj da ugradjujete atiker ni slucajno. Gledajte dobru opremu HANA injektore ili BRC....tomaseto isparivac...i STAG elektroniku. I auto radi kao da ide na benzin. Ne cuje se lulanje injektora pod haubom.

prsan

Post by prsan » 05/10/2015 08:52

vlaboz wrote:Savjeti su vam na mjestu, jer baš tako i planiram birati gdje ću ugraditi plin, na prvom mjestu da bude kvalitet.

Ovu sam preporuku dobio na drugom forumu, ali bi mi trebalo još malo pojasniti sve. Zna li neko detaljnije?

Nemoj da ugradjujete atiker ni slucajno. Gledajte dobru opremu HANA injektore ili BRC....tomaseto isparivac...i STAG elektroniku. I auto radi kao da ide na benzin. Ne cuje se lulanje injektora pod haubom.

Atiker je smece to nemoj ugraditi niposto!

U Banja Luci imas Momogas,Auto Sina,Autogas Karać,NTS,Gassistem.

Potrazi ih malo.

Post Reply