Gdje kupiti police za zid?

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...
Post Reply
serum

Gdje kupiti police za zid?

Post by serum » 27/09/2011 12:56

Zna li ko gdje kupiti police za zid, za igračke,stvarčice razne i sl.
Obišao sve, Obi,Merkur (ima nisu lijepe, obične obložene špere, plus moraš kupiti nosače izađe poskupo).
Bio u Udobnosti,Robotu, raznim salonima namještaja,nigdje lijepih drvenih prijeratnih polica.
Ima da se naprave (jedna mala polica na ku stanu 3 igračke košta preko 100KM)=preskupo.

Ima li ko info o ovome, neka javi hitno!!!

LieToMe

Re: Gdje kupiti police za zid?

Post by LieToMe » 27/09/2011 13:17

mi kad smo pravili uzeli smo u primus balkanu plocu citavu i samo nacrtali na koliko da nam izrezu (ne sjecam se dimenzija bilo je prije 2 godine-od jedne ploce smo napravili dvije stalaze (visina 60 cm,duzina 80 cm, puna ledja i dvije police) i police za sobu i plus nam je ostalo viska. uzeli smo hrast chatou sivi, mislim da je oko 200 KM bila ta velika ploca (nisam bas sigurna mogu negdje iskopati racun), uradili su rezanje, kantiranje bukvalno sve mi samo kuci sastavili. nosace smo uzeli u peniju. sretno

melody

Re: Gdje kupiti police za zid?

Post by melody » 30/09/2011 12:03

Bilo je lijepih debelih polica koje se postavljaju na one nosače što se ne vide tj. navlače se - u Peniju kod Velešića. Sjećam se da jedna od oko metar dužine bila 25KM..al su fakat lijepe.

Moja prijateljica je otišla u Primus Balkan (kod Carine) i od njih kupila nešto pravo jeftino. Mislim da su je tri police izašle oko 40-50 KM i to u bojama. Navodno oni imaju te ostatke od namještaja pa kažeš samo kolika ti treba polica i koje boje.

Post Reply