Gdje kupiti klizaljke? Hrasno?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderator: O'zone

Post Reply
melb26sa

Gdje kupiti klizaljke? Hrasno?

Post by melb26sa » 05/01/2007 20:04

Trebaju mi normalne klizaljke (ne za hokej) i rekli su mi da ima da se kupi i Hrasnom kod Robota - neka radnja Bombastic ili tako nesto. Da li neko zna adresu ove radnje i kako doci do nje?

Zahvaljujem unaprijed :D

King Kikapu

Re: Gdje kupiti klizaljke? Hrasno?

Post by King Kikapu » 05/01/2007 20:15

melb26sa wrote:Trebaju mi normalne klizaljke (ne za hokej) i rekli su mi da ima da se kupi i Hrasnom kod Robota - neka radnja Bombastic ili tako nesto. Da li neko zna adresu ove radnje i kako doci do nje?

sjednes na tramvaj tricu i sidjes na dolac malti. ako dolazis sa ilidze moraces preci na desnu stranu mosta kad ides od malte prema hrasnom brdu, tj se desne na lijevu obalu miljacke. kada to uradis ides pravo, prodjes dvije trafike i sejinu piljaru, pa INA-u, pa jedan neboder, pa samoposlugu. sve je to s desne strane tebe kad ides od miljacke prema hrasnom brdu. onda ces kraj samoposluge doci do pjesackog prelaza i pripadajuceg semafora. sacekaj zeleno pa predji. kada predjes s desne strane tebe ce se naci zgrada. pomenuta radnja nalazi se u toj zgradi i takodje ces je vidjeti s desne strane sebe kada budes isla trotoarom koji se nalazi izmedju zgrade i ulice azize sacirbegovic. eto. nadam se da sam pomogao.

melb26sa

Post by melb26sa » 05/01/2007 20:18

King Kikapu wrote:
melb26sa wrote:Trebaju mi normalne klizaljke (ne za hokej) i rekli su mi da ima da se kupi i Hrasnom kod Robota - neka radnja Bombastic ili tako nesto. Da li neko zna adresu ove radnje i kako doci do nje?

sjednes na tramvaj tricu i sidjes na dolac malti. ako dolazis sa ilidze moraces preci na desnu stranu mosta kad ides od malte prema hrasnom brdu, tj se desne na lijevu obalu miljacke. kada to uradis ides pravo, prodjes dvije trafike i sejinu piljaru, pa INA-u, pa jedan neboder, pa samoposlugu. sve je to s desne strane tebe kad ides od miljacke prema hrasnom brdu. onda ces kraj samoposluge doci do pjesackog prelaza i pripadajuceg semafora. sacekaj zeleno pa predji. kada predjes s desne strane tebe ce se naci zgrada. pomenuta radnja nalazi se u toj zgradi i takodje ces je vidjeti s desne strane sebe kada budes isla trotoarom koji se nalazi izmedju zgrade i ulice azize sacirbegovic. eto. nadam se da sam pomogao.

Hvala puno!!!! :-D Idem sutra da ih kupim!

shuriken

Post by shuriken » 05/01/2007 20:49

i naravno u intersportu u mercatoru
pozuri dok se nisu rasprodale
jer kad pocne klizanje na zetri
a pocelo je
onda nestane nekih brojeva

tech10

Post by tech10 » 05/01/2007 20:53

King Kikapu wrote:

Ovo nije obavezno. :D

Post Reply