Gdje izvodite pse?

Za sve koji vole ta divna stvorenja...
Post Reply
dizzy_devil

Gdje izvodite pse?

Post by dizzy_devil » 28/07/2007 22:03

Evo, veceras idem s cukom preko vilsa i u setnji od skoro 2 sata vidim 2 psa!!
ono sto se meni konkretno javlja kao problem sto imam psa koji je navikao da cumura s drugim cukama, pa evo sad konkretno postavljam pitanje gdje izvodite pse da se medjusobno igraju?
proslo ljeto epicentar je bila livada kod helikoptera(kod zemaljskog) evo vise nije ni to, 2 psa s kojima je lordi odrastao a koji ga prakticno vise uopste ne zanimaju svakako dodju tek oko pola 10 sto je meni kasno da mi tek tada negdje izlazi, pa mislim na neko vrijeme oko 7-8navecer, ja bi ga stvarno odvela negdje da se izigra jer nigdje nikoga, a kako cujem od ljudi masovno su jedni drugima rekli kako je ovo s brnjicama, da im ne pada na pamet da ih vode vise na vils, svi su se ˝zakopali˝ po parkicima ispred zgrada i sl... :sad:

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 28/07/2007 22:55

ja sam bas prije nekih sat,dva dosla iz setnje sa svojim bebcem..
obicno ga vodim,kod druge gimnazije,tamo bude dosta cuka,ovako,prije mraka ...
inace sve ostalo vrlo tesko,sve se svodi na neke lokalne livadice oko stana ..
bila sam odusevljena kada sam vidjela kako vani,postoje ogradjeni prostori,i tu se skupi dosta pasa i ono,trckaraju,igraju se a da nikome ne smetaju..
mislim da bi to i nama trebalo ..ali kao sto vec neko rece na nekoj drugoj temi,nasi ljudi(vlast,kako god)nemaju srca za vaznije stvari u vezi zivotinja a kamol za "neki glupi odvojeni parkic"

dizzy_devil

Post by dizzy_devil » 29/07/2007 10:26

Moj je imao neko svoje drustvo, ali evo i to se ˝raspalo˝ jer su ljudi zbog ovih ili onih razloga krenuli sa psima na druge strane, tako da mi je stvarno tesko naci psa s kim bi se izigrao, jos sam sretna kad naidjemo na lutalicu s njima se najvise i izigra kad ih sretnemo izuzev par puta sto su mu skakali za vrat kao i mnogi ˝neciji˝ psi, bas mi je bio sladak sreli smo jednog cukicu lutalica, lijep pravo pa se igrao s njim ali ne mogu sad ici stalno ganjat lutalice da igra s njima, pa bi stvarno dosla s njim negdje gdje ima ˝normalnih, nekoljacki raspolozenih pasa˝ :D

Phia

Post by Phia » 30/07/2007 10:33

Po livadama Betanije :)

Post Reply