Frizer za pse?

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

nosty
Posts: 59
Joined: 05/02/2007 20:36
Location: SA

#51

Post by nosty »

Aaaaa gjedaj ih jooooj :D

Boni je rodjen prije 6 mjeseci, tacnije sutra mu je tacno 6 :-D

Poklonile su mi ga jedne studentice jer se nisu mogle brinuti o njemu, a Boni potice od neke kujice koja je valjda otisla za Ameriku zajedno s vlasnicom. Ako me ne slagase :D Bilo je 4 mladih.

I tako se nas dvoje vec 4 mjeseca volimo najvise na svijetu :D
a i ostali ukucani ga gotive vise nego mene, al' hajde eto i ja kebara postadoh :lol:

Joj ako mu je to tata, ja ga moram povesti da se upozna :-D organizovacemo kao ono Sve za ljubav, da se porodica ponovo okupi :lol: mada ja nisam sigurna...
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#52

Post by mIRCerka »

nosty wrote:Aaaaa gjedaj ih jooooj :D

Boni je rodjen prije 6 mjeseci, tacnije sutra mu je tacno 6 :-D

Poklonile su mi ga jedne studentice jer se nisu mogle brinuti o njemu, a Boni potice od neke kujice koja je valjda otisla za Ameriku zajedno s vlasnicom. Ako me ne slagase :D Bilo je 4 mladih.

I tako se nas dvoje vec 4 mjeseca volimo najvise na svijetu :D
a i ostali ukucani ga gotive vise nego mene, al' hajde eto i ja kebara postadoh :lol:

Joj ako mu je to tata, ja ga moram povesti da se upozna :-D organizovacemo kao ono Sve za ljubav, da se porodica ponovo okupi :lol: mada ja nisam sigurna...
tamo gdje Pjegica zivi ima basta i mjesto za rostiljadu, pa makar i ne bili familija, eto povoda za dernek.
Cober
Posts: 916
Joined: 14/05/2005 03:26

#53

Post by Cober »

nosty wrote:Aaaaa gjedaj ih jooooj :D

Boni je rodjen prije 6 mjeseci, tacnije sutra mu je tacno 6 :-D

Poklonile su mi ga jedne studentice jer se nisu mogle brinuti o njemu, a Boni potice od neke kujice koja je valjda otisla za Ameriku zajedno s vlasnicom. Ako me ne slagase :D Bilo je 4 mladih.

I tako se nas dvoje vec 4 mjeseca volimo najvise na svijetu :D
a i ostali ukucani ga gotive vise nego mene, al' hajde eto i ja kebara postadoh :lol:

Joj ako mu je to tata, ja ga moram povesti da se upozna :-D organizovacemo kao ono Sve za ljubav, da se porodica ponovo okupi :lol: mada ja nisam sigurna...
Ma nema teorije da nisu Blekijevi. Pa vidi slike, misliš da ima šanse da postoji još mađarskih pulija sa bijelim flekicama na prsima šapicama i vrhu brade.. No chance. Familija.

Image
nosty
Posts: 59
Joined: 05/02/2007 20:36
Location: SA

#54

Post by nosty »

:D meni srce ko Big Ben :D

Evo nas pravo sa prvog sisanja. Sve je proteklo super! Boni je bio tako dobar da sam se i sama iznenadila. Djevojka koja ga je sisala je super ljubazna i zna sa zivotinjama. Kao nagradu je dobio od nje i par pusica u njusku :-D Ma sta da kazem, zavodnik :D

Zao mi je samo sto nemam kakav digitalac pri ruci da vam ga pokazem kako je sladak :-)
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#55

Post by mIRCerka »

nosty wrote::D meni srce ko Big Ben :D

Evo nas pravo sa prvog sisanja. Sve je proteklo super! Boni je bio tako dobar da sam se i sama iznenadila. Djevojka koja ga je sisala je super ljubazna i zna sa zivotinjama. Kao nagradu je dobio od nje i par pusica u njusku :-D Ma sta da kazem, zavodnik :D

Zao mi je samo sto nemam kakav digitalac pri ruci da vam ga pokazem kako je sladak :-)
o yasto nisi slikala mobitelom aaaaaaaaaaa
nosty
Posts: 59
Joined: 05/02/2007 20:36
Location: SA

#56

Post by nosty »

Mogu ga i sada uslikati ali nemam potrebnu opremu da prebacim na kompjuter.

Moracu uhvatiti momka da mi to sredi cim se vrati s puta :-D

Vidjecete, lafcina prava, ali mi nekako zgoljavo izgleda :D nakon one njegove rujne i bujne dlake.
Cober
Posts: 916
Joined: 14/05/2005 03:26

#57

Post by Cober »

nosty wrote::D meni srce ko Big Ben :D

Ma sta da kazem, zavodnik :D

Hjaa, zavodnik na babu.. -)
realna do boli
Posts: 1674
Joined: 08/06/2006 13:04
Location: na mjestu ...

#58

Post by realna do boli »

Kompletno profesionalno uredjivanje pasa!
Sisam i trimam pse - Pruzite vasem ljubimcu najbolje- uz profesionalnu americka kozmetiku All Systems i Pet Silk, cetke, trimeri, masine za sisanje ...
kompletno uredjivanje pasa, njega noktiju i usiju...

Kontakt podaci
Username: boots
Mobitel: +38761228194
Grad: Sarajevo
Regija: Bosna i Hercegovina


nadjoh ovo na oglasima..mozda pomogne ...
realna do boli
Posts: 1674
Joined: 08/06/2006 13:04
Location: na mjestu ...

#59

Post by realna do boli »

Tek sam sada skuzila da je to ona moja Amira....zena je o.k....
nosty
Posts: 59
Joined: 05/02/2007 20:36
Location: SA

#60

Post by nosty »

Ako je to onaj oglas koji sam ja zvala, neka hvala lijepo...
Usluga koju sam ja trebala je 50 km, a ista u Svijetu ljubimaca 25.
Ne kontam u cemu je tu caka pa je tolika razlika u cijeni.
Dakle, trebala sam samo sisanje i rezanje kandzica. :roll:

Sve mi se cini da je to taj oglas, nadjoh ga na Marketu.ba
Post Reply