Frizer za pse?

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

nosty
Posts: 59
Joined: 05/02/2007 20:36
Location: SA

#1 Frizer za pse?

Post by nosty »

Gdje šišate svoje pse?

Treba mi hitno da šišnem ovu svoju pudlu :D

Imate nekoga za preporučiti? Dobro bi mi došao neki frizer koji dodje kući a nije skup 8-)

Zvala sam jedan oglas koji nadjoh na netu. Reče mi žena da je 50 kaemova šišanje i rezanje kandžica :roll:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#2

Post by mIRCerka »

Svijet kucnih ljubimaca, kod MEDIA CENTRA, super shishaju i mace i cuke :D
nosty
Posts: 59
Joined: 05/02/2007 20:36
Location: SA

#3

Post by nosty »

hvala! :)

Zakazali smo upravo tamo.

Srijeda, prvo sisanje u Bonijevom zivotu :D

Inace koga god sam pitala tamo su me poslali. Svi su prezadovoljni uslugom koju pruze, a i cijene su povoljne.

Nasla sam jedan oglas na netu i kada sam nazvala da pitam koliko je sisanje i podrezivanje kandzica, zena mi lijepo rece 50 km :roll:

dok je u Svijetu ta ista usluga u pola cijene, dakle 25 km.

Vidjecemo na sta ce mali cupavac liciti nakon sisanja :D
ljasima
Posts: 38
Joined: 29/03/2007 19:49

#4

Post by ljasima »

Ako ti je bliže,pse šišaju u Kolodvorskoj ulici,na pofaličima,čini mi se "Zoo centar"
Cober
Posts: 916
Joined: 14/05/2005 03:26

#5

Post by Cober »

mIRCerka wrote:Svijet kucnih ljubimaca, kod MEDIA CENTRA, super shishaju i mace i cuke :D
Gdje je MEDIA CENTAR? Zar nije Svijet ljubimaca u Kolodvorskoj? Tu se Bleki šiša. 20 KM.
User avatar
new_jazzWa
Posts: 930
Joined: 24/10/2006 20:28
Location: zamalo pa izgubljena

#6

Post by new_jazzWa »

Ja Maxa mog sama shisham,jer ne volim da izgleda ko drugi kokeri...Oni sa dugim resicama mi nekako previse hminkerski,a onaj moj belajdzija je susta suprotnost od shminkera...Prva bara i blato njegovi,valja se ko krme,i jos da se zezam da mu pustam "kosu"??? Jok,vala,cesljanje svaki dan,ali frizerka sam mu ja!!!
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#7

Post by debela »

Cober wrote:
mIRCerka wrote:Svijet kucnih ljubimaca, kod MEDIA CENTRA, super shishaju i mace i cuke :D
Gdje je MEDIA CENTAR? Zar nije Svijet ljubimaca u Kolodvorskoj? Tu se Bleki šiša. 20 KM.
pa to je to. svi pricate o istoj radnji.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14794
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#8

Post by DaysleepeR »

Imao sam prilike da gledam kako to sisanje izgleda i po meni je to trauma za zivotinju koja laje cvili i otima se jer joj nepoznati ljudi vezu njusku i drze je dok je sisaju.

Ljudi ako vec imate psa, kupajte ga, izvodite, cistite i sredjujte sami.

Ako vam je pas modni asesoar nemojte ga ni imati.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#9

Post by Neelix »

DaysleepeR wrote:Imao sam prilike da gledam kako to sisanje izgleda i po meni je to trauma za zivotinju koja laje cvili i otima se jer joj nepoznati ljudi vezu njusku i drze je dok je sisaju.

Ljudi ako vec imate psa, kupajte ga, izvodite, cistite i sredjujte sami.

Ako vam je pas modni asesoar nemojte ga ni imati.
ja sam opet gledao psa koji mirno stoji dok ga sisaju. sve ti je to individualno. sto bi rekli stari, 100 pasa 100 cudi, 100 kuja 500 sisa :D :D
nosty
Posts: 59
Joined: 05/02/2007 20:36
Location: SA

#10

Post by nosty »

Cuj pas modni asesoar :?

Kod mene je madjarska pudla i moram je sisati. To je jedna od onih vrsta koje je preporucljivo povremeno sisnuti.

Ovo mu je prvo sisanje i ne bih htjela da sama experimentisem i unakazim ga, zato cu ga prvi put odvesti strucnoj osobi. Ubuduce bih ga sama sisala, samo dok vidim kako to ide.

Naravno da necu dopustiti da se izivljavaju na njemu i bit cu cijelo vrijeme uz njega tijekom procesa sisanja.

U srijedu cemo biti lijepi :D
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14794
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#11

Post by DaysleepeR »

nosty wrote:Cuj pas modni asesoar :?

Kod mene je madjarska pudla i moram je sisati. To je jedna od onih vrsta koje je preporucljivo povremeno sisnuti.

Ovo mu je prvo sisanje i ne bih htjela da sama experimentisem i unakazim ga, zato cu ga prvi put odvesti strucnoj osobi. Ubuduce bih ga sama sisala, samo dok vidim kako to ide.

Naravno da necu dopustiti da se izivljavaju na njemu i bit cu cijelo vrijeme uz njega tijekom procesa sisanja.

U srijedu cemo biti lijepi :D
Jah zamisli modni asesoar, stvarno nemoguce.

Jednom moras eksperimentisati, jel prvo jal drugo sisanje, kako god okrenes tebi mora biti prvo.

Imas internet na raspolaganju, nije tesko naci instrukcije, pa polako sa ljlubavlju a i tvoj ce pas biti miran dok ga ti sisas.
nosty
Posts: 59
Joined: 05/02/2007 20:36
Location: SA

#12

Post by nosty »

DaysleepeR wrote:
nosty wrote:Cuj pas modni asesoar :?

Kod mene je madjarska pudla i moram je sisati. To je jedna od onih vrsta koje je preporucljivo povremeno sisnuti.

Ovo mu je prvo sisanje i ne bih htjela da sama experimentisem i unakazim ga, zato cu ga prvi put odvesti strucnoj osobi. Ubuduce bih ga sama sisala, samo dok vidim kako to ide.

Naravno da necu dopustiti da se izivljavaju na njemu i bit cu cijelo vrijeme uz njega tijekom procesa sisanja.

U srijedu cemo biti lijepi :D
Jah zamisli modni asesoar, stvarno nemoguce.

Jednom moras eksperimentisati, jel prvo jal drugo sisanje, kako god okrenes tebi mora biti prvo.

Imas internet na raspolaganju, nije tesko naci instrukcije, pa polako sa ljlubavlju a i tvoj ce pas biti miran dok ga ti sisas.
Ne znam uopce odakle ti pade na pamet da ljudi koji brinu o svojim psima odmah pse imaju kao modni asesoar, jer je to upravo tema na ovom mjestu.

Licno, volim vidjeti da je pas uredan i nije zapusten. Ako ces imati psa, moras se i brinuti o njemu koliko i o sebi. Sasvim je nebitno hoces li psa prepustiti stucnim licima ili ces ti svu brigu uzeti u svoje ruke.
Ako vidim da ja uplasen ili da mu ne odgovara nesto, naravno da cu se potruditi da to obavljam na bolji nacin za njega, tj. sama. Ali, ako sve protekne bez problema, zasto ga ne bih vodila tamo gdje ce to neko obaviti bolje nego ja.

To da li cu ja sama sisati psa ili ce to neko drugi raditi nije tvoja briga. Ti sa svojim ljubimcima postupaj kako zelis. :x Ja cu o svome kako mislim da je najbolje za njega
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14794
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#13

Post by DaysleepeR »

nosty wrote:
DaysleepeR wrote:
nosty wrote:Cuj pas modni asesoar :?

Kod mene je madjarska pudla i moram je sisati. To je jedna od onih vrsta koje je preporucljivo povremeno sisnuti.

Ovo mu je prvo sisanje i ne bih htjela da sama experimentisem i unakazim ga, zato cu ga prvi put odvesti strucnoj osobi. Ubuduce bih ga sama sisala, samo dok vidim kako to ide.

Naravno da necu dopustiti da se izivljavaju na njemu i bit cu cijelo vrijeme uz njega tijekom procesa sisanja.

U srijedu cemo biti lijepi :D
Jah zamisli modni asesoar, stvarno nemoguce.

Jednom moras eksperimentisati, jel prvo jal drugo sisanje, kako god okrenes tebi mora biti prvo.

Imas internet na raspolaganju, nije tesko naci instrukcije, pa polako sa ljlubavlju a i tvoj ce pas biti miran dok ga ti sisas.
Ne znam uopce odakle ti pade na pamet da ljudi koji brinu o svojim psima odmah pse imaju kao modni asesoar, jer je to upravo tema na ovom mjestu.

Licno, volim vidjeti da je pas uredan i nije zapusten. Ako ces imati psa, moras se i brinuti o njemu koliko i o sebi. Sasvim je nebitno hoces li psa prepustiti stucnim licima ili ces ti svu brigu uzeti u svoje ruke.
Ako vidim da ja uplasen ili da mu ne odgovara nesto, naravno da cu se potruditi da to obavljam na bolji nacin za njega, tj. sama. Ali, ako sve protekne bez problema, zasto ga ne bih vodila tamo gdje ce to neko obaviti bolje nego ja.

To da li cu ja sama sisati psa ili ce to neko drugi raditi nije tvoja briga. Ti sa svojim ljubimcima postupaj kako zelis. :x Ja cu o svome kako mislim da je najbolje za njega
To sto ti volis vidjeti i sto mislis da je najbolje za nekog nemora biti ispravno.

Isto tako kao sto neko moze mislit da voli zivotinje a postupcima im itekako nanijeti zlo.

Tacno se uklapas u jedan profil.

Koji, to cu zadrzati za sebe.
nosty
Posts: 59
Joined: 05/02/2007 20:36
Location: SA

#14

Post by nosty »

DaysleepeR wrote:
nosty wrote:
DaysleepeR wrote: Jah zamisli modni asesoar, stvarno nemoguce.

Jednom moras eksperimentisati, jel prvo jal drugo sisanje, kako god okrenes tebi mora biti prvo.

Imas internet na raspolaganju, nije tesko naci instrukcije, pa polako sa ljlubavlju a i tvoj ce pas biti miran dok ga ti sisas.
Ne znam uopce odakle ti pade na pamet da ljudi koji brinu o svojim psima odmah pse imaju kao modni asesoar, jer je to upravo tema na ovom mjestu.

Licno, volim vidjeti da je pas uredan i nije zapusten. Ako ces imati psa, moras se i brinuti o njemu koliko i o sebi. Sasvim je nebitno hoces li psa prepustiti stucnim licima ili ces ti svu brigu uzeti u svoje ruke.
Ako vidim da ja uplasen ili da mu ne odgovara nesto, naravno da cu se potruditi da to obavljam na bolji nacin za njega, tj. sama. Ali, ako sve protekne bez problema, zasto ga ne bih vodila tamo gdje ce to neko obaviti bolje nego ja.

To da li cu ja sama sisati psa ili ce to neko drugi raditi nije tvoja briga. Ti sa svojim ljubimcima postupaj kako zelis. :x Ja cu o svome kako mislim da je najbolje za njega
To sto ti volis vidjeti i sto mislis da je najbolje za nekog nemora biti ispravno.

Isto tako kao sto neko moze mislit da voli zivotinje a postupcima im itekako nanijeti zlo.

Tacno se uklapas u jedan profil.

Koji, to cu zadrzati za sebe.
Ma znas koliko me interesuje :D Ja necu cijelu noc zaspati zbog tvog misljenja :lol:

Ti si bas neko ko mi moze reci u koji profil ljudi ja to spadam. :music2:

Bravo! Blago tebi kada mozes na osnovu par recenica donijeti sud o nekome. Pljes, pljes!

:roll:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#15

Post by mIRCerka »

prekinite oboje, inace cu vas oshishati na nulu!!!!
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14794
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#16

Post by DaysleepeR »

mirci, no no se meni tako obracat.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#17

Post by mIRCerka »

DaysleepeR wrote:mirci, no no se meni tako obracat.
:D no kako cu? Ko kakve pijacarke se zakaciste, moracu ja sa mashinicom hodat u torbi, pa cim sretnem shishshish....
:-D


U Svijetu Kucnih Ljubimaca ja redovno shisham Pljosnu, bude presmijesna kad je oshishaju .... toliko smijesna da mi je prosto zao bude...
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14794
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#18

Post by DaysleepeR »

mIRCerka wrote:
DaysleepeR wrote:mirci, no no se meni tako obracat.
:D no kako cu?
Onako kako i ja tebi :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#19

Post by mIRCerka »

DaysleepeR wrote:
mIRCerka wrote:
DaysleepeR wrote:mirci, no no se meni tako obracat.
:D no kako cu?
Onako kako i ja tebi :D
Ih, da se bogdom svi tako fino obracaju ko ti meni i ja tebi, dje bi nam kraj bio, nego vas dvoje ovdje poceli jos malo pa rat...

Ma sto se bojis za frizuru? Znas kako ja dobro shisham :D
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14794
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#20

Post by DaysleepeR »

Ma kakav rat, nego jednom imah priliku gledat sisanje psa koje nije umalo ugodno bilo a i rezutat je bio bezveze u poredjenju sa onim kako je to radio nespretni vlasnik.

A da je bilo skupo bilo je.

Te sve ukupno ne vidim svrhu osim u trendu.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#21

Post by mIRCerka »

DaysleepeR wrote:Ma kakav rat, nego jednom imah priliku gledat sisanje psa koje nije umalo ugodno bilo a i rezutat je bio bezveze u poredjenju sa onim kako je to radio nespretni vlasnik.

A da je bilo skupo bilo je.

Te sve ukupno ne vidim svrhu osim u trendu.
meni je prava drama sa dlakama, pogotovo sa husnijinim i od mame mu....

jebote nista crno ne mogu obuc bez depilacije odjece selotejpom.....

i onda odnesemo dugodlaku bijelu perzijku na shishanje, sve sem glave, bude ko husnija, a glava chupava, i dlaka naraste za mjesec dana...bude presmijesna....ali ljeti joj to moram raditi, inace se gushi u vlastitim dlakama...
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14794
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#22

Post by DaysleepeR »

mIRCerka wrote:
DaysleepeR wrote:Ma kakav rat, nego jednom imah priliku gledat sisanje psa koje nije umalo ugodno bilo a i rezutat je bio bezveze u poredjenju sa onim kako je to radio nespretni vlasnik.

A da je bilo skupo bilo je.

Te sve ukupno ne vidim svrhu osim u trendu.
meni je prava drama sa dlakama, pogotovo sa husnijinim i od mame mu....

jebote nista crno ne mogu obuc bez depilacije odjece selotejpom.....

i onda odnesemo dugodlaku bijelu perzijku na shishanje, sve sem glave, bude ko husnija, a glava chupava, i dlaka naraste za mjesec dana...bude presmijesna....ali ljeti joj to moram raditi, inace se gushi u vlastitim dlakama...
Pa jel volite te ljubimce ili ne majku mu, sta je par dlaka.
Cober
Posts: 916
Joined: 14/05/2005 03:26

#23

Post by Cober »

Day molim te na začatavaj. Kakav asesoar šta lupaš, ti znaš Blekija, on se tamo šiša a ti mi na to kažeš da ga držim kao asesoar. Znaš i da je on ravnopravan član familije i koliko je neistraumiran. On fakat uživa u šišanju i silnom češkanju koje ide uz to, a fen OBOŽAVA. U kući niko ne može upaliti fen da suši kosu a da mu se on ne uvaljuje pod mlaz vrućeg zraka.. Osim toga ti nemaš psa, vjerovatatno i ne simpatišeš to na taj način kao mi, pa što će ti onda ovakvi zlonamjerni komentari tipa "ako već imate psa" i slično osim da začatavaš.

Molim Administratora da briše ovo, tema je ko gdje i kako šiša psa.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#24

Post by mIRCerka »

DaysleepeR wrote:
mIRCerka wrote:
DaysleepeR wrote:Ma kakav rat, nego jednom imah priliku gledat sisanje psa koje nije umalo ugodno bilo a i rezutat je bio bezveze u poredjenju sa onim kako je to radio nespretni vlasnik.

A da je bilo skupo bilo je.

Te sve ukupno ne vidim svrhu osim u trendu.
meni je prava drama sa dlakama, pogotovo sa husnijinim i od mame mu....

jebote nista crno ne mogu obuc bez depilacije odjece selotejpom.....

i onda odnesemo dugodlaku bijelu perzijku na shishanje, sve sem glave, bude ko husnija, a glava chupava, i dlaka naraste za mjesec dana...bude presmijesna....ali ljeti joj to moram raditi, inace se gushi u vlastitim dlakama...
Pa jel volite te ljubimce ili ne majku mu, sta je par dlaka.
u pitanju je stan od 80 kvadrata i 11 macaka :D to je par hiljada dlaka :D

Cober, nosty je otvorila temu trayeci pomoc, pomoc je dobila, mislim da nema boljih SHISHACHA od ovih gdje i ja shisham pljosnu... :D

Ovo ostalo je diskusija koja nije opterecena nacio elementima :D

Nego, posto sad ide sezona shishanja, sta mislite da probamo napraviti nesto kao galeriju slika PRIJE i POSLIJE shishanja?
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14794
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#25

Post by DaysleepeR »

Cober wrote:Day molim te na začatavaj. Kakav asesoar šta lupaš, ti znaš Blekija, on se tamo šiša a ti mi na to kažeš da ga držim kao asesoar. Znaš i da je on ravnopravan član familije i koliko je neistraumiran. On fakat uživa u šišanju i silnom češkanju koje ide uz to, a fen OBOŽAVA. U kući niko ne može upaliti fen da suši kosu a da mu se on ne uvaljuje pod mlaz vrućeg zraka.. Osim toga ti nemaš psa, vjerovatatno i ne simpatišeš to na taj način kao mi, pa što će ti onda ovakvi zlonamjerni komentari tipa "ako već imate psa" i slično osim da začatavaš.

Molim Administratora da briše ovo, tema je ko gdje i kako šiša psa.
Jebem ti Cober ko bi reko da si ovako zajeban. :D

Samo mi nemoj reci da nema ljudi koji kupuju pse iz totalno pogresnih razloga.

I sto Blekija u ovo petljas, on je pas za sebe :D
Post Reply