Bolje ti je kupi onaj mikser pa budi dj ko i sva raja sto ne zna svirat nijedan instrumenttriconja wrote: Jesam, ali primjetio sam da u par pjesama sviraju bas kad je d jednom d drugi put a i tako sve. Ima ona pjesma ciciban, tu sam prvi put to skonto.
Nemam nista muzicke naobrazbe, nego skidam i kontam u praksi kako je
Friendzone
Moderators: _BataZiv_0809, Euridika
- BajramBarecula
- Posts: 541
- Joined: 03/07/2017 18:30
#876 Re: Friendzone
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#877 Re: Friendzone
Pokusaji da djeluju odraslo i iskusno.lmo wrote:koliko samo ima zajedljivih, neosnovanih i površnih komentara. ja se nadam da je to samo zbog forumskog stila.
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#878 Re: Friendzone
Ucim klavijature, gitaru znamsuperiska wrote:Joj od kad nisam harmoniku svirala![]()
![]()
Trico, je l ' to sviraš?
Milina svirat moja ti
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#879 Re: Friendzone
To hem skupo hem komplikovano, more struja ubitBajramBarecula wrote:Bolje ti je kupi onaj mikser pa budi dj ko i sva raja sto ne zna svirat nijedan instrumenttriconja wrote: Jesam, ali primjetio sam da u par pjesama sviraju bas kad je d jednom d drugi put a i tako sve. Ima ona pjesma ciciban, tu sam prvi put to skonto.
Nemam nista muzicke naobrazbe, nego skidam i kontam u praksi kako je
- superiska
- Posts: 2278
- Joined: 08/09/2017 12:27
- Location: Šeher
#880 Re: Friendzone
To je super, mlad si, samo učitriconja wrote:Ucim klavijature, gitaru znamsuperiska wrote:Joj od kad nisam harmoniku svirala![]()
![]()
Trico, je l ' to sviraš?
Milina svirat moja ti
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#881 Re: Friendzone
Prodaj ti to oboje i kupi motor, znam jer sam svirao godinama, ja zabavljam raju a oni se izmedju sebe muntaju a sviracu taraba.triconja wrote:Ucim klavijature, gitaru znamsuperiska wrote:Joj od kad nisam harmoniku svirala![]()
![]()
Trico, je l ' to sviraš?
Milina svirat moja ti
- BajramBarecula
- Posts: 541
- Joined: 03/07/2017 18:30
#883 Re: Friendzone
Ima i na gorivotriconja wrote:To hem skupo hem komplikovano, more struja ubitBajramBarecula wrote:Bolje ti je kupi onaj mikser pa budi dj ko i sva raja sto ne zna svirat nijedan instrumenttriconja wrote: Jesam, ali primjetio sam da u par pjesama sviraju bas kad je d jednom d drugi put a i tako sve. Ima ona pjesma ciciban, tu sam prvi put to skonto.
Nemam nista muzicke naobrazbe, nego skidam i kontam u praksi kako je![]()
![]()
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#884 Re: Friendzone
Sta si ti sviro?Ramzess Veliki wrote:Prodaj ti to oboje i kupi motor, znam jer sam svirao godinama, ja zabavljam raju a oni se izmedju sebe muntaju a sviracu taraba.triconja wrote:Ucim klavijature, gitaru znamsuperiska wrote:Joj od kad nisam harmoniku svirala![]()
![]()
Trico, je l ' to sviraš?
Milina svirat moja ti
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#885 Re: Friendzone
Tamburutriconja wrote: Sta si ti sviro?
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
- superiska
- Posts: 2278
- Joined: 08/09/2017 12:27
- Location: Šeher
#887 Re: Friendzone
Kako ih sada zabavljaš, turiraš?Ramzess Veliki wrote:Prodaj ti to oboje i kupi motor, znam jer sam svirao godinama, ja zabavljam raju a oni se izmedju sebe muntaju a sviracu taraba.triconja wrote:Ucim klavijature, gitaru znamsuperiska wrote:Joj od kad nisam harmoniku svirala![]()
![]()
Trico, je l ' to sviraš?
Milina svirat moja ti
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#888 Re: Friendzone
Jel il me zeni il tamburu kupi, i otac mu uzo tamburuTomahawk11 wrote:Tamburutriconja wrote: Sta si ti sviro?
- BajramBarecula
- Posts: 541
- Joined: 03/07/2017 18:30
#889 Re: Friendzone
Koja ironija kad te tamburanje moze sprijecit u tamburanju 
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#890 Re: Friendzone
Jok ... samo poziram, dodju one same ...superiska wrote: Kako ih sada zabavljaš, turiraš?(je l' se to tako zove?)

- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#891 Re: Friendzone
Evo Tomo me zastupa ako imas jos pitanja ...Tomahawk11 wrote:Tamburutriconja wrote: Sta si ti sviro?
Gitaru, jos sviram ali za svoj ceif.
- CPT
- Posts: 6246
- Joined: 16/05/2018 11:13
#892 Re: Friendzone
sve je to ljubavXavier1 wrote:Jeste cudno kad nije nikoga mogla naci u dvadesetim, nego uspije sa 35 kad joj je izbor mnogo manji i slabiji. I to se uda mjesec dana nakon upoznavanja i za godinu vec rodi.
- superiska
- Posts: 2278
- Joined: 08/09/2017 12:27
- Location: Šeher
#893 Re: Friendzone
Ma hajte molim vasRamzess Veliki wrote:Jok ... samo poziram, dodju one same ...superiska wrote: Kako ih sada zabavljaš, turiraš?(je l' se to tako zove?)
A ja kontam ti raju zabavljao
- CPT
- Posts: 6246
- Joined: 16/05/2018 11:13
#894 Re: Friendzone
Ne kazem ti ja tako vec statistika i razum...MarlboroGold wrote:Ako ti tako kažeš...CPT wrote:Nije nemoguce dobiti SEDMICU ali sansi su ti minimalne.MarlboroGold wrote: Što da ne. Hoćeš reći da je nemoguće? Mogu ti X primjera iz svog društva navesti gdje nije u pitanju biološki sat iako bi neko, sa strane, na prvu rekao da jeste. To je najlakše.
i stotine anketa&analiza
Svaki dan je populacija iz koje biras manja, pa tako i tvoje "sanse". Teoretski nije nemoguce ali u praksi ...
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#895 Re: Friendzone
A daaaaj ... kupo sam motor da izgledam kao opasan frajer, ne da budalesam za raju ...superiska wrote:Ma hajte molim vas![]()
A ja kontam ti raju zabavljao
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#896 Re: Friendzone
Pa, dobro ako je i manja-- ne znaci da je bez kvaliteta i da je u skladu sa nasim 'zrelijim' godinama, sasvim dovljna da nadjes partenera s kojim ces se sasvom dobro uklapati. Taj isti ili slican je i u dvadesetim bio moguc ali se ponasao kao ''pas kroz rosu'', pa smo ih zaobilazili. 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#897 Re: Friendzone
Ramzess Veliki wrote:A daaaaj ... kupo sam motor da izgledam kao opasan frajer, ne da budalesam za raju ...superiska wrote:Ma hajte molim vas![]()
A ja kontam ti raju zabavljao
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#898 Re: Friendzone
Bali-beg je vec institucija ... da me zenska prevari sa njim ja bih pitao kakav je.mad_max_ba wrote:ma hajte molim Vas
ništa bez baliBega
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#899 Re: Friendzone
... ili su bili u braku a sad su slobodni - otvorena sezona lova.moonca wrote:Pa, dobro ako je i manja-- ne znaci da je bez kvaliteta i da je u skladu sa nasim 'zrelijim' godinama, sasvim dovljna da nadjes partenera s kojim ces se sasvom dobro uklapati. Taj isti ili slican je i u dvadesetim bio moguc ali se ponasao kao ''pas kroz rosu'', pa smo ih zaobilazili.
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#900 Re: Friendzone
Ma ne toooo ... to je za njive, za orat ...Tomahawk11 wrote:Ramzess Veliki wrote:A daaaaj ... kupo sam motor da izgledam kao opasan frajer, ne da budalesam za raju ...superiska wrote:Ma hajte molim vas![]()
A ja kontam ti raju zabavljao![]()
