Friendzone

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
BajramBarecula
Posts: 541
Joined: 03/07/2017 18:30

#876 Re: Friendzone

Post by BajramBarecula »

triconja wrote: Jesam, ali primjetio sam da u par pjesama sviraju bas kad je d jednom d drugi put a i tako sve. Ima ona pjesma ciciban, tu sam prvi put to skonto.

Nemam nista muzicke naobrazbe, nego skidam i kontam u praksi kako je :mrgreen:
Bolje ti je kupi onaj mikser pa budi dj ko i sva raja sto ne zna svirat nijedan instrument :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#877 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

lmo wrote:koliko samo ima zajedljivih, neosnovanih i površnih komentara. ja se nadam da je to samo zbog forumskog stila.
Pokusaji da djeluju odraslo i iskusno.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#878 Re: Friendzone

Post by triconja »

superiska wrote:Joj od kad nisam harmoniku svirala :serbo: :srce:
Trico, je l ' to sviraš?
Ucim klavijature, gitaru znam :lol:

Milina svirat moja ti :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#879 Re: Friendzone

Post by triconja »

BajramBarecula wrote:
triconja wrote: Jesam, ali primjetio sam da u par pjesama sviraju bas kad je d jednom d drugi put a i tako sve. Ima ona pjesma ciciban, tu sam prvi put to skonto.

Nemam nista muzicke naobrazbe, nego skidam i kontam u praksi kako je :mrgreen:
Bolje ti je kupi onaj mikser pa budi dj ko i sva raja sto ne zna svirat nijedan instrument :D
To hem skupo hem komplikovano, more struja ubit :lol: :lol: :lol:
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#880 Re: Friendzone

Post by superiska »

triconja wrote:
superiska wrote:Joj od kad nisam harmoniku svirala :serbo: :srce:
Trico, je l ' to sviraš?
Ucim klavijature, gitaru znam :lol:

Milina svirat moja ti :D
To je super, mlad si, samo uči :D :thumbup:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#881 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

triconja wrote:
superiska wrote:Joj od kad nisam harmoniku svirala :serbo: :srce:
Trico, je l ' to sviraš?
Ucim klavijature, gitaru znam :lol:

Milina svirat moja ti :D
Prodaj ti to oboje i kupi motor, znam jer sam svirao godinama, ja zabavljam raju a oni se izmedju sebe muntaju a sviracu taraba. :zid:
User avatar
Belay Queen
Posts: 31936
Joined: 28/08/2015 11:58

#882 Re: Friendzone

Post by Belay Queen »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
BajramBarecula
Posts: 541
Joined: 03/07/2017 18:30

#883 Re: Friendzone

Post by BajramBarecula »

triconja wrote:
BajramBarecula wrote:
triconja wrote: Jesam, ali primjetio sam da u par pjesama sviraju bas kad je d jednom d drugi put a i tako sve. Ima ona pjesma ciciban, tu sam prvi put to skonto.

Nemam nista muzicke naobrazbe, nego skidam i kontam u praksi kako je :mrgreen:
Bolje ti je kupi onaj mikser pa budi dj ko i sva raja sto ne zna svirat nijedan instrument :D
To hem skupo hem komplikovano, more struja ubit :lol: :lol: :lol:
Ima i na gorivo :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#884 Re: Friendzone

Post by triconja »

Ramzess Veliki wrote:
triconja wrote:
superiska wrote:Joj od kad nisam harmoniku svirala :serbo: :srce:
Trico, je l ' to sviraš?
Ucim klavijature, gitaru znam :lol:

Milina svirat moja ti :D
Prodaj ti to oboje i kupi motor, znam jer sam svirao godinama, ja zabavljam raju a oni se izmedju sebe muntaju a sviracu taraba. :zid:
Sta si ti sviro? :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#885 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

triconja wrote: Sta si ti sviro? :D
Tamburu :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#886 Re: Friendzone

Post by spreca »

triconja wrote:[friendzone-t150226s875.html
Sta si ti sviro? :D
da ne kazem :oops: :lol: :lol:
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#887 Re: Friendzone

Post by superiska »

Ramzess Veliki wrote:
triconja wrote:
superiska wrote:Joj od kad nisam harmoniku svirala :serbo: :srce:
Trico, je l ' to sviraš?
Ucim klavijature, gitaru znam :lol:

Milina svirat moja ti :D
Prodaj ti to oboje i kupi motor, znam jer sam svirao godinama, ja zabavljam raju a oni se izmedju sebe muntaju a sviracu taraba. :zid:
Kako ih sada zabavljaš, turiraš? :D (je l' se to tako zove?)
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#888 Re: Friendzone

Post by triconja »

Tomahawk11 wrote:
triconja wrote: Sta si ti sviro? :D
Tamburu :D
Jel il me zeni il tamburu kupi, i otac mu uzo tamburu :lol: :lol: :lol:
User avatar
BajramBarecula
Posts: 541
Joined: 03/07/2017 18:30

#889 Re: Friendzone

Post by BajramBarecula »

Koja ironija kad te tamburanje moze sprijecit u tamburanju :izet:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#890 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

superiska wrote: Kako ih sada zabavljaš, turiraš? :D (je l' se to tako zove?)
Jok ... samo poziram, dodju one same ...
Image
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#891 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

Tomahawk11 wrote:
triconja wrote: Sta si ti sviro? :D
Tamburu :D
Evo Tomo me zastupa ako imas jos pitanja ... :lol:

Gitaru, jos sviram ali za svoj ceif.
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#892 Re: Friendzone

Post by CPT »

Xavier1 wrote:Jeste cudno kad nije nikoga mogla naci u dvadesetim, nego uspije sa 35 kad joj je izbor mnogo manji i slabiji. I to se uda mjesec dana nakon upoznavanja i za godinu vec rodi. :lol:
sve je to ljubav :lol:
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#893 Re: Friendzone

Post by superiska »

Ramzess Veliki wrote:
superiska wrote: Kako ih sada zabavljaš, turiraš? :D (je l' se to tako zove?)
Jok ... samo poziram, dodju one same ...
Image
Ma hajte molim vas 8-)
A ja kontam ti raju zabavljao :D
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#894 Re: Friendzone

Post by CPT »

MarlboroGold wrote:
CPT wrote:
MarlboroGold wrote: Što da ne. Hoćeš reći da je nemoguće? Mogu ti X primjera iz svog društva navesti gdje nije u pitanju biološki sat iako bi neko, sa strane, na prvu rekao da jeste. To je najlakše.
Nije nemoguce dobiti SEDMICU ali sansi su ti minimalne.
Ako ti tako kažeš...
Ne kazem ti ja tako vec statistika i razum...
i stotine anketa&analiza

Svaki dan je populacija iz koje biras manja, pa tako i tvoje "sanse". Teoretski nije nemoguce ali u praksi ...
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#895 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

superiska wrote:Ma hajte molim vas 8-)
A ja kontam ti raju zabavljao :D
A daaaaj ... kupo sam motor da izgledam kao opasan frajer, ne da budalesam za raju ... :sad:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#896 Re: Friendzone

Post by moonca »

Pa, dobro ako je i manja-- ne znaci da je bez kvaliteta i da je u skladu sa nasim 'zrelijim' godinama, sasvim dovljna da nadjes partenera s kojim ces se sasvom dobro uklapati. Taj isti ili slican je i u dvadesetim bio moguc ali se ponasao kao ''pas kroz rosu'', pa smo ih zaobilazili. :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#897 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

Ramzess Veliki wrote:
superiska wrote:Ma hajte molim vas 8-)
A ja kontam ti raju zabavljao :D
A daaaaj ... kupo sam motor da izgledam kao opasan frajer, ne da budalesam za raju ... :sad:
Image :?
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#898 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

mad_max_ba wrote:ma hajte molim Vas
ništa bez baliBega :D
Bali-beg je vec institucija ... da me zenska prevari sa njim ja bih pitao kakav je. :lol: :lol: :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#899 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

moonca wrote:Pa, dobro ako je i manja-- ne znaci da je bez kvaliteta i da je u skladu sa nasim 'zrelijim' godinama, sasvim dovljna da nadjes partenera s kojim ces se sasvom dobro uklapati. Taj isti ili slican je i u dvadesetim bio moguc ali se ponasao kao ''pas kroz rosu'', pa smo ih zaobilazili. :-)
... ili su bili u braku a sad su slobodni - otvorena sezona lova. :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18286
Joined: 11/02/2013 11:32

#900 Re: Friendzone

Post by Ramzess Veliki »

Tomahawk11 wrote:
Ramzess Veliki wrote:
superiska wrote:Ma hajte molim vas 8-)
A ja kontam ti raju zabavljao :D
A daaaaj ... kupo sam motor da izgledam kao opasan frajer, ne da budalesam za raju ... :sad:
Image :?
Ma ne toooo ... to je za njive, za orat ... :lol:
Post Reply