Friendzone

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#851 Re: Friendzone

Post by pizarro »

i ronaldo vara drzavu!
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#852 Re: Friendzone

Post by CPT »

MarlboroGold wrote:
CPT wrote:
Vidi se da si mlad :) i da ces nahebati :)
Druže, ne sporim ja ni biološki sat. Ja samo mogu žaliti one koje zbog toga ulaze u veze, brak pa se kasnije pokaju. Bolje je nikako ne ulaziti.
Pusti se tih dječijih komentara kad ti neko proturiječi. Nisam ja Smrčak.
Pa zbog cega mislis da ulaze u brak u tim godinama? Eto nasle ljubav&ljepotu&pamet koju 35 godina nisu. Aha :izet:
User avatar
lmo
Posts: 7815
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#853 Re: Friendzone

Post by lmo »

Xavier1 wrote:
Tomahawk11 wrote:Ljepota je u oku posmatrača.
Pa i ne bas. Malo je zena kojima se ovaj ne svidja naprimjer.

Image
ovaj muškarac je zgodan.
izraz lica koji ima, meni se, lično, ne dopada, a da bih mogla odgovoriti na pitanje da li mi se sviđa, morala bih ga upoznati :-)
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#854 Re: Friendzone

Post by triconja »

BajramBarecula wrote:Ovog incela opasni kompleksi jebu
:lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#855 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

CPT wrote:
MarlboroGold wrote:
CPT wrote:
Vidi se da si mlad :) i da ces nahebati :)
Druže, ne sporim ja ni biološki sat. Ja samo mogu žaliti one koje zbog toga ulaze u veze, brak pa se kasnije pokaju. Bolje je nikako ne ulaziti.
Pusti se tih dječijih komentara kad ti neko proturiječi. Nisam ja Smrčak.
Pa zbog cega mislis da ulaze u brak u tim godinama? Eto nasle ljubav&ljepotu&pamet koju 35 godina nisu. Aha :izet:
Što da ne. Hoćeš reći da je nemoguće? Mogu ti X primjera iz svog društva navesti gdje nije u pitanju biološki sat iako bi neko, sa strane, na prvu rekao da jeste. To je najlakše. Činjenica je da ljudi sa strane vole davati takve komentare znali ne znali.
Last edited by MarlboroGold on 18/09/2018 13:24, edited 1 time in total.
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#856 Re: Friendzone

Post by male_okice »

CPT wrote:
MarlboroGold wrote:
CPT wrote:
Vidi se da si mlad :) i da ces nahebati :)
Druže, ne sporim ja ni biološki sat. Ja samo mogu žaliti one koje zbog toga ulaze u veze, brak pa se kasnije pokaju. Bolje je nikako ne ulaziti.
Pusti se tih dječijih komentara kad ti neko proturiječi. Nisam ja Smrčak.
Pa zbog cega mislis da ulaze u brak u tim godinama? Eto nasle ljubav&ljepotu&pamet koju 35 godina nisu. Aha :izet:
pa eto po tebi samo ako imas 20 volis i imas pravo valjda na ljubav i to je jedino pravo ili sta? u svim periodima zivota covjek moze da voli i da se zaljubi, nije to iskljucivo vezano za godine, plus bolje je uci sa 35 godina u brak (kad imas i zivotnog iskustva iza sebe i zavrsio si i skolu i imas posao i svasta nesto), za koji znas da imas osobu koju volis, i cijenis i postujes i sa kojom mozes imati lijep zivot i buducnost a ne sa 20 se zaletis i skontas da to nije to kad dijete zakmeci u neko doba a ti bi najradije u disko pa do 35 budes razveden i u hrpi problema.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#857 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

BajramBarecula wrote:Ovog incela opasni kompleksi jebu
Ma džaba govoriti.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#858 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

lmo wrote:
ovaj muškarac je zgodan.
izraz lica koji ima, meni se, lično, ne dopada, a da bih mogla odgovoriti na pitanje da li mi se sviđa, morala bih ga upoznati :-)
:thumbup:
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#859 Re: Friendzone

Post by CPT »

MarlboroGold wrote: Što da ne. Hoćeš reći da je nemoguće? Mogu ti X primjera iz svog društva navesti gdje nije u pitanju biološki sat iako bi neko, sa strane, na prvu rekao da jeste. To je najlakše.
Nije nemoguce dobiti SEDMICU ali sansi su ti minimalne.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#860 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

CPT wrote:
MarlboroGold wrote: Što da ne. Hoćeš reći da je nemoguće? Mogu ti X primjera iz svog društva navesti gdje nije u pitanju biološki sat iako bi neko, sa strane, na prvu rekao da jeste. To je najlakše.
Nije nemoguce dobiti SEDMICU ali sansi su ti minimalne.
Ako ti tako kažeš...
User avatar
lmo
Posts: 7815
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#861 Re: Friendzone

Post by lmo »

CPT wrote:
MarlboroGold wrote: Što da ne. Hoćeš reći da je nemoguće? Mogu ti X primjera iz svog društva navesti gdje nije u pitanju biološki sat iako bi neko, sa strane, na prvu rekao da jeste. To je najlakše.
Nije nemoguce dobiti SEDMICU ali sansi su ti minimalne.
ne radi se o sedmici, nego o tvom pogrešno formiranom stavu.
zipoo
Posts: 18881
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#862 Re: Friendzone

Post by zipoo »

puu jebo on sve svoje jest lijep
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#863 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

Jeste cudno kad nije nikoga mogla naci u dvadesetim, nego uspije sa 35 kad joj je izbor mnogo manji i slabiji. I to se uda mjesec dana nakon upoznavanja i za godinu vec rodi. :lol:
User avatar
BajramBarecula
Posts: 541
Joined: 03/07/2017 18:30

#864 Re: Friendzone

Post by BajramBarecula »

Xavier1 wrote:Jeste cudno kad nije nikoga mogla naci u dvadesetim, nego uspije sa 35 kad joj je izbor mnogo manji i slabiji. I to se uda mjesec dana nakon upoznavanja i za godinu vec rodi. :lol:
Sta je tu cudno druze?
User avatar
lmo
Posts: 7815
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#865 Re: Friendzone

Post by lmo »

koliko samo ima zajedljivih, neosnovanih i površnih komentara. ja se nadam da je to samo zbog forumskog stila.
User avatar
BajramBarecula
Posts: 541
Joined: 03/07/2017 18:30

#866 Re: Friendzone

Post by BajramBarecula »

lmo wrote:koliko samo ima zajedljivih, neosnovanih i površnih komentara. ja se nadam da je to samo zbog forumskog stila.
Tesko da na forumu moze glumit karakter totalno suprotan i drugaciji od onog u rl, osim ako nije neki sizofrenicar :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#867 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

lmo wrote:koliko samo ima zajedljivih, neosnovanih i površnih komentara. ja se nadam da je to samo zbog forumskog stila.
Raja je generalno zajedljiva i zločesta, mada ima i ovog bold.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#868 Re: Friendzone

Post by triconja »

lmo wrote:koliko samo ima zajedljivih, neosnovanih i površnih komentara. ja se nadam da je to samo zbog forumskog stila.
Kako bona na harmonici rade oni basovi? Koji su to tonovi?

Jel kad je d akord bas je d i a note?
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#869 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

BajramBarecula wrote:
Xavier1 wrote:Jeste cudno kad nije nikoga mogla naci u dvadesetim, nego uspije sa 35 kad joj je izbor mnogo manji i slabiji. I to se uda mjesec dana nakon upoznavanja i za godinu vec rodi. :lol:
Sta je tu cudno druze?
Nije meni nista cudno. Jeste Marlboru vjerovatno i ostalim naivcinama sa teme.
User avatar
BajramBarecula
Posts: 541
Joined: 03/07/2017 18:30

#870 Re: Friendzone

Post by BajramBarecula »

Jes ti onaj sto ne konta ljude koji kupuju skupe telefone :-)
User avatar
lmo
Posts: 7815
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#871 Re: Friendzone

Post by lmo »

triconja wrote:
lmo wrote:koliko samo ima zajedljivih, neosnovanih i površnih komentara. ja se nadam da je to samo zbog forumskog stila.
Kako bona na harmonici rade oni basovi? Koji su to tonovi?

Jel kad je d akord bas je d i a note?
koliko ti harmonika ima basova? znaš li išta? znaš li da je bas C udubljen i služi kao orijentir i u tom redu su ti osnovni basovi?
e, ako to znaš, onda ..d dur...sviraš d g a
jes me to pito? :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#872 Re: Friendzone

Post by moonca »

Ne bi trebalo etiketirati forumase i analizirati njihov karakter radije argumentima protiv.
Prilicno smo isti i ovdje u RL, sa malo 'egzibicaja' naravno,zbog dinamike . :-)
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#873 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

moonca wrote:Ne bi trebalo etiketirati forumase i analizirati njihov karakter radije argumentima protiv.
Prilicno smo isti i ovdje u RL, sa malo 'egzibicaja' naravno,zbog dinamike . :-)
Ma nek radi ko sta hoce. Dopusteno je dok ne predju granicu ko Merlinka jadna. :zoka:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#874 Re: Friendzone

Post by triconja »

lmo wrote:
triconja wrote:
lmo wrote:koliko samo ima zajedljivih, neosnovanih i površnih komentara. ja se nadam da je to samo zbog forumskog stila.
Kako bona na harmonici rade oni basovi? Koji su to tonovi?

Jel kad je d akord bas je d i a note?
koliko ti harmonika ima basova? znaš li išta? znaš li da je bas C udubljen i služi kao orijentir i u tom redu su ti osnovni basovi?
e, ako to znaš, onda ..d dur...sviraš d g a
jes me to pito? :D
Jesam, ali primjetio sam da u par pjesama sviraju bas kad je d jednom d drugi put a i tako sve. Ima ona pjesma ciciban, tu sam prvi put to skonto.

Nemam nista muzicke naobrazbe, nego skidam i kontam u praksi kako je :mrgreen:
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#875 Re: Friendzone

Post by superiska »

Joj od kad nisam harmoniku svirala :serbo: :srce:
Trico, je l ' to sviraš?
Post Reply