Od ostalih, Ford mi je najdrazi, i vozam ih
Focus, stabilan, u svakoj verziji, u svakoj generaciji. Neku vece, sa jaranima se poganjam, ono od semafora tri trake, bez ulijetanja, cisto drag
Malo je reci da je oderan
Kod Mk1 mi se svidja kvaliteta unutrasnjosti, kod Mk2 je dosta losija. Pogotovo tapacirunzi na vratima. Mk2 ima veci gepek, dobar mu je onaj 1.6 TDCI motor, ima i malo vise prostora unutra. Mah, za 15k KM dvojka focus, 2006-2007 godina, po meni kako god, bolja kupovina od golfa 5, 2004 godina, bingo oprema...
