filozofski fakultet-francuski jezik i knjizevnost

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
Post Reply
_hana_

filozofski fakultet-francuski jezik i knjizevnost

Post by _hana_ » 15/06/2011 11:32

Cao svima, bonjour tout le monde! htjela bih upisati francuski jezik i knjizevnost i pitam se da li da se prijavim na konkurs kao strani drzavljanin ili drzavljanin BiH, posto sam duze vrijeme zivjela u francuskoj i imam tu mogucnost. Moze li neko da me savjetuje oko toga, ima li ikakvih razlika i kako mi je veca sansa da budem primljena posto znam da nema prijemnog??? :) unaprijed hvala svima

sarajev_o

Re: filozofski fakultet-francuski jezik i knjizevnost

Post by sarajev_o » 15/06/2011 11:36

kako god da se prijavis nemozes studirati samo francuski moras i talijanski :/

_hana_

Post by _hana_ » 15/06/2011 16:00

ja kako sam vidjela ima i jednopredmetni studij francuski jezik i knjizevnost...

antropolog

Post by antropolog » 15/06/2011 16:21

_hana_ wrote:Cao svima, bonjour tout le monde! htjela bih upisati francuski jezik i knjizevnost i pitam se da li da se prijavim na konkurs kao strani drzavljanin ili drzavljanin BiH, posto sam duze vrijeme zivjela u francuskoj i imam tu mogucnost. Moze li neko da me savjetuje oko toga, ima li ikakvih razlika i kako mi je veca sansa da budem primljena posto znam da nema prijemnog??? :) unaprijed hvala svima

bonjour Hana

bolje je da se prijavis kao drzavljanin BIH, konkurencuija nije velika, moguce je studirati jednopredmetni francuski, znaci samo francuski jezik i knjizevnost, a mozes i u kominaciji francuski i talijanski i francuski+ bilo koja druga studijska grupa osim psihologije i arheologije koje su iskljucivo jednopredmetne studijske grupe. Puno srece na upisu i vidimo se u septembru :D :D

Au revoir

Post Reply