FIFA 21

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
pepermint31
Posts: 346
Joined: 07/03/2012 18:39

#151 Re: FIFA 21

Post by pepermint31 »

Plavo-bijeli wrote: 20/10/2020 00:24 Bem ti heroin.
Nije pomoglo ni to što sam gledao svaki dan Borasa i Krasia.
Žali bože što sam bar 150k bezveze potrosio jer nisam mislio nastavljati.

Image
Promjenio danas 3,4 ekipe i to je sad za sad.

Od pojačanja nadam se Albi, Militao, Hazard, Valverde.
Nadam se da će i meni uletiti jedan Dalglish :D

Neki prijedlog nešto?
Ma los sa coinsima, kad sve prodam sad imat cu mozda 25-30k, pa nadat se jos 70k da cu nabrat i uzet hazarda koji bi trebao u spicu sa rodrigom.
Za desno krilo RM Hakimi iz Intera je odličan, 84 rated a pace mu je 95 ako se ne varam. Stavi Lautara na desnu stranu i upari ga sa Hakimijem, a toga CM iz Atletika stavi na lijevu stranu uz Carasca.
pepermint31
Posts: 346
Joined: 07/03/2012 18:39

#152 Re: FIFA 21

Post by pepermint31 »

Image
Trenutno sa ovim i jako zadovoljan. Pace je ove godine bitnij nego lani i jeftina ekipa sa odličnim brzim igračima može biti konkurentna jačim. Inače ova FIFA 21 uvjerljivo najgora po meni unazad zadnjih deset godina. Pace, pace i samo pace. Meni se čini da weak foot ne igra toliku ulogu kao lani ili griješim?
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#153 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Image

Image

Image
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#154 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

4 poraza po 1 razlike, 3 na produžetke. Bio bolji u svih 30 tekmi. Jednu zijanim 6:5, 3 gola iz kornera i 1 iz slobodnog.

Image
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#155 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

KDB je napustio klub nakon 7 tekmi :lol: u proslom komentaru rekoh nakon 5, dobro je izdrzao :mrgreen: mozda sto sam ga igrao na 7 chema, ali ne lezi mi lik nikako, nije ni prethodnih godina, cak ni TOTS/TOTY kartice mi nisu bile nesto, iako su ga svi gotivili... ne moze se okrenuti, ja driblam na lijevi puno, okrecem se u mjestu da izbjegnem tackle, ali njemu treba po' godine, lik ga zatvori s ledja prije nego sto uputi pas, mozda je i do laga kod mene, ali za 280k ocekujem daleko vise, Modric je 15k i pruzao mi je iste partije na CMu... 7 tekmi 1 gol 2 asistencije... sreca dobio ga bio za 20k ispod cijene, pa sam sad izgubio samo 7k na njemu :mrgreen:

Mane solidan, puno brzi od Hazarda pri driblingu, ali i njemu nesto fali, nije mu sut konstantan kao recimo Sonu, malo mu i lopta bjezi kad dribla, ne drzi je blizu sebe kao sto gotivim... 7 tekmi 10 golova 7 asistencija

Griezmann 'nako, promijenili mu work rates, ne ubacuje se sa CAMa u napadu kao prije, gotivio sam njega i Salaha u prethodnim fifama jer su imali strasan finesse sut, ali u ovoj nemam ni prilike da sutam na taj nacin sa 16-20m... ili sam u kontri, pa trcim 1v1 ili kad gradim napad sporije onda se brane sa 10 igraca u kaznenom, svaki sut blokira AI cak i kad nisu ni blizu lopte, bacaju se na nju sami :-) 7 tekmi 3 gola 7 asistencija... dva meca su rivals

Kontam Gabriela Jesusa dovesti i Firmina, pa Hazarda na CAM, a Firmina CM, ali sacekat cu vjerovatno nagrade da Firmino bude opet na marketu, jer ce pasti jos bar 10k...


Zadnja tekma je presudila da stanem na gold 3... lik imao loan base r9, ma ne mozes ga zaustaviti, fake shot u trku prolazi kroz igrace, procitam ga svaki put, ali prodje opet... a Adama mu na krilu, 90 minuta trcanja i prolazi sto je najgore... borasov pulen, pokusao onaj cancel la croqueta 15 puta, procitam svaki put, napravim odlican tackle, lopta mu se vrati...

5-5, on imao 5 suteva... tek u produzecima igra se smiluje, zabijem mu 3 gola i on izadje... na kraju 5-5 njegovi sutevi, meni 19 - 13...

14-2, kad vidim sta drugi dobijaju u packovima i sta ja dobijam, ne vrijedi se peglati za vise, isti mi racku los red pick iz gold1/elite ili iz gold3, ovako se bar manje peglam :mrgreen:
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#156 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Danas ili sutra se ocekuje MM za UCL, vjerovatno ce opet izbaciti one debilne plave kartice...
Vec sam spominjao da uvijek pred neki dnevni SBC treba kupiti common gold igrace jeftino i preprodavati...

Image

Nikakav trud, za 10-15 min snajpas 100 igraca, stavis na market i samo relistas svakih sat vremena, nekad se proda 70-80 u satu, nekad 10-15, sve zavisi kolika je potraznja u tom trenutku, a i kakve cijene stavis... ja drzim ovako na ispod 1000, pa se brze proda, neke se kad tek izadje SBC mogu prodati i sa 2000, ali meni se ne da peglati...

Sve kupljene za 400-450 coins... na 100 kartica dobar 30-40k, pa eto kome se da, bujrum... odbrana i krila su po meni najbolji za kupovinu, ali sve sto se nabavi za 350 je dobro jer se prodaje bar za 600
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2533
Joined: 28/02/2010 19:25

#157 Re: FIFA 21

Post by Plavo-bijeli »

@pepermint31 ma probao sam odmah Hakimija jer je davao svima jake linkove ali je spor u driblingu..dzaba mu pace kad neke skillove radi ko da za sobom vuce kolica iz Mercatora.

Image
Ovo ce biti za vikend ako ne izvucem nekog igraca od 100k+ pa jos nesto novo ne dodam. Od pocetka 4-4-2, Martinez i Hazard u spicu, Rodri na krilu. Sve u svemu zadao sam pobjeda nakon prvih kiksova, vidjet cemo koliko cu imat volje za WL.

@MensurM
Svaka čast. Samo ne znam koliko su ovo potrošili, 5000€? ili vise... koja im je svrha igranja i za sta sad igra... ZA r9? bzs..

Moram probati ove od rogera za snajpanje , fino bi doslo coinsa... volio bih probati onog Salaha cini se ko Bog po krilima...
Jel moze Rodrigo po lijevom krilu, te da li da mu onda dam huntera ili finishera.. tek sad vidio da mi je citavo vrijeme igrao kao hunter na spicu a realno trebao je finisher jos +15 dribling, a kao i takav vrlo dobar i okretan i ne znam ko je bolji izmedju njega i martineza zato mi ih zao mijenjati...
Vidjet cemo naingolana sa enginom kakav ce biti.
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#158 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Malo mijenjao tim, kontam hajd' par rivals meceva da bacim, bukvalno dva odigrao i ne zna se koji je gori... da ne bude da izmisljam i pretjerujem uvijek, e'o slikovito :mrgreen:



AI blokovi s jedne strane i odbice nakon tackla s druge... i tako cijelu tekmu, samo ovaj treci gol sam ja zajebao jer mi je okrenulo na pogresnog igraca, pa sam ispao, a gameplay ocajan, kasni sve sekundu... kod zadnjeg gola okrenem na Manea jer znam sta hoce, on se zabije u protivnika i ne mogu da ga pomjerim dok ovaj ne izvede faul :-) s druge strane ja bukvalno moram usetati u gol, a ni to nekad nije dovoljno, gledaj na kraju odakle su moji sutevi na mapi...

Drugi mec...



Kakve su ovo sudije, koji je ovo racku, je l' ovo nova meta sad? Rusi s ledja i to je to, nema crvenih :-)

Lik paraplegicar, ali kad mi smece od igre ne da ni takve da pobijedim... cim sam poveo poceo je pauzirati i petljati oko konekcije, jer se nakon toga nisam mogao pomjeriti do kraja...

E'o i bonus...



Zbog laga morao svaki pas ili sut unaprijed raditi, pa ovdje s Hazardom nisam smio rizikovati da vucem loptu, kontam zabit ce se u golmana kako to obicno ide kod zadnjeg koraka ili ce me ovaj s ledja blokirati... a u drugom dijelu klipa dva mi pasa kao da su djeca od 5 godina u pitanju, a napunio 3 crtice... :-)

Smijesna igra, Dembele dobar :mrgreen:
soha96
Posts: 2377
Joined: 13/01/2015 23:30

#159 Re: FIFA 21

Post by soha96 »

Kad budu prva veca snizenja za FIFU inace? Za PC. Znam da za black friday budu na ps store.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#160 Re: FIFA 21

Post by Raigor Stonehoof »

gledam ove videe i ne mogu da vjerujem da je fifa popularnija od pesa :-) jebo te licenca, ako ces igrat usminkani Goal 3 :lol:
User avatar
forum_selektor
Posts: 593
Joined: 15/11/2009 14:27
Location: Villa Ravijojla

#161 Re: FIFA 21

Post by forum_selektor »

Image

Kad imaš tim, a da nisi šutnuo loptu, i marke uložio, neprocjenjivo. :D
ProgramskiJezik
Posts: 564
Joined: 07/03/2019 13:47

#162 Re: FIFA 21

Post by ProgramskiJezik »

joj, zasto kupujete Fifu 21 zar niste vidjeli headlines da je bukvalno kopija igra iz Fifa 20 ?? joj nikad se opametiti + ubacili su bruku microtransakcija..
fokusni
Posts: 17
Joined: 09/06/2015 23:34

#163 Re: FIFA 21

Post by fokusni »

ProgramskiJezik wrote: 22/10/2020 10:34 joj, zasto kupujete Fifu 21 zar niste vidjeli headlines da je bukvalno kopija igra iz Fifa 20 ?? joj nikad se opametiti + ubacili su bruku microtransakcija..
ne znam zašto konstantno ljudi imaju potrebu da ''kritikuju'' na ovakav način, besmislen je post skroz
soha96
Posts: 2377
Joined: 13/01/2015 23:30

#164 Re: FIFA 21

Post by soha96 »

Mene ne zanima online, kupio bih samo za offline igranje ali je fifa 21 jedina na steamu. Ostali launcheri me ne zanimaju.
ProgramskiJezik
Posts: 564
Joined: 07/03/2019 13:47

#165 Re: FIFA 21

Post by ProgramskiJezik »

fokusni wrote: 22/10/2020 11:41
ProgramskiJezik wrote: 22/10/2020 10:34 joj, zasto kupujete Fifu 21 zar niste vidjeli headlines da je bukvalno kopija igra iz Fifa 20 ?? joj nikad se opametiti + ubacili su bruku microtransakcija..
ne znam zašto konstantno ljudi imaju potrebu da ''kritikuju'' na ovakav način, besmislen je post skroz
Posteno, ako nemas proslogodisnju verziju ok. Ali ako imas fifu 2020 i sad kupujes 2021 samo je lose za sve. Jer gledaj sta rade ubacuju bruku nekih microtransakcija, igru minimalno izmijene i to je to. Samo vise zaradjuju na nama ovcama, polako to ide i na druge igre sto je najgore, 2k su unistili svoj NBA, ubacuju ljudi reklame u igru dok se loada..
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#166 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

Vec tema rahmetli :mrgreen: Cudi me da se neko od vas nije pohvalio crvenim Rashfordom ili srednjim r9 :lol:


Ja dobio strasnog Florenzia i KuduZa 8-) ali sreca djeca panice na marketu, pa sam tu bio dobar... na futbinu nisu na vrijeme update cijene za Firmina uradili, pisalo da je 73k, a u igri bio 85k, pa svakih 20-30 sekundi jedan bi se pojavio za 73k :lol: uzeo tu oko 200k, toliko nisam na packovima uzeo sve ukupno od starta :mrgreen:

Ekipa za WL, morao zamijeniti bekove, Lodi i Navas su dobri, ali stamina ih jebe kad igram na balanced

Image
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#167 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Ja imam 550k i nemam napadača jer sam u Elite nagradama dobio samo 100k. U rivalsima iz Ultimate packa i Mege ni 50.

@Rodzer Mur hoće li padati Rashford do subote ili da uzmem Wernera?
Rodzer Mur
Posts: 322
Joined: 27/08/2018 18:28

#168 Re: FIFA 21

Post by Rodzer Mur »

@MensurM

Zavisi sta ce sutra biti za promo, hoce li izbacivati dodatne packove u 19h ili ne, ono 5 mega packova za svakog ili nesto na taj fazon, ne vjerujem da ce biti ikakvih lightning rounds prije Black Fridaya... ako bude packova, a promo tim bude dobar, onda ce sigurno biti bar nekih pola sata vremena kad ce paniciti i prodavati ispod cijene vecinu kartica, jos koliko vidim najavljuje se Kane sa 91 pace, to bi moglo utjecati na cijenu napadaca iz PL... onda navecer nekad oko 22h bi trebale sve meta kartice ici prema gore s cijenom, jer ce tad kupovati timove ovi koji cekaju da vide kakav ce promo biti...

Prosle godine je rasprodaja od WL pocinjala vec u subotu poslijepodne, ne znam jos tacno kako ce biti ove s obzirom na novu semu s rivalsima, ali u nedjelju sve ide prema dole, vjerovatno ne kao sto je bilo ovih dana, ali nize nego danas...

Zajebano je za predvidjeti kakvo ce stanje na marketu biti, vjeruj pate se i ovi sto trejdaju po 10h dnevno, u top 100, ne znaju unaprijed ove godine... treba par WL proci da se uhoda sve i da dobijemo neki sablon, ovo sad je sve nagadjanje

Ja se licno ne bih uvaljivao u IF Rashforda, od ovih likova sto su koristili obje verzije, kazu da je IF ista kao gold, ali najbolje sam testirati :mrgreen:
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2533
Joined: 28/02/2010 19:25

#169 Re: FIFA 21

Post by Plavo-bijeli »

Image
Ja sastavio ovu ekipu, dosta dosta vise nego sto sam ocekivao, i to bez nekih walkouta itd..
Jucer dok nisam imao de jonga i dembelea igrao bas majstorski razbijao, umalo u drugu upao i danas eto dovedem pojacanja i doduse igrao preko volje al izgubim 4 za redom wtf...
nikakve energije i sinergije u ekipi, sve naopako... ne kontam mozda fakat sam umoran i nije mi ni do cega pa zbog tog il...
Mozda mi i De jong ne odgovara u ovoj 4-4-2 jer tu nekako najvise odgovaraju high high ne znam....
Mozda naingolana da vratim, i sta cu onda sa 60,70,80k ? veze nemam sta..

Inače bruka za EA pustiti ovako nedovršenu igru, nevjerovatno koliko bugova i nece je moc ispraviti ni u narednih pola godine :-)
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2533
Joined: 28/02/2010 19:25

#170 Re: FIFA 21

Post by Plavo-bijeli »

Raigor Stonehoof wrote: 21/10/2020 14:16 gledam ove videe i ne mogu da vjerujem da je fifa popularnija od pesa :-) jebo te licenca, ako ces igrat usminkani Goal 3 :lol:
ProgramskiJezik wrote: 22/10/2020 10:34 joj, zasto kupujete Fifu 21 zar niste vidjeli headlines da je bukvalno kopija igra iz Fifa 20 ?? joj nikad se opametiti + ubacili su bruku microtransakcija..
Jel vi fakat mislite da raja kupuje igru zbog gameplaya? U kojem ste vi svijetu...

P.S fifa 21 i fifa 20 dvije razlicite igre.
P.S2 kakve nove mikrotransakcije, o cemu pricas?
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#171 Re: FIFA 21

Post by Raigor Stonehoof »

Dobro, mozda sam ja u nekom drugom svijetu fakat...volio bih da PES ima licence kao Fifa, MyClub, ekvivalent FUTu je u PESu mrtvo sranje... ili da fifa ima gameplay kao pes, svejedno :)
djama
Posts: 1796
Joined: 19/07/2013 20:52

#172 Re: FIFA 21

Post by djama »

Image

5 tekmi sinoc sa ovom ekipom 4 w i jedan remi i ulazak u diviziju 2.
Na fifi 20 sam se patio u div4 a sad div2.
Jos uvijek ne znam tj ne mogu da skontam sta je tolika ingame razlika da sam sada bolji.
Helem nejse wl nagrade iz paketica jedino vrijedile delaney i ederson if i odmah prodani.
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2533
Joined: 28/02/2010 19:25

#173 Re: FIFA 21

Post by Plavo-bijeli »

Ja opet prodao pola ekipe i onda ovo sastavio:
Image

Sad mi izgleda dosta više povezanija i nadam se da će sve dobro funkcionisati.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#174 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Plavo-bijeli wrote: 23/10/2020 11:54 Ja opet prodao pola ekipe i onda ovo sastavio:
Image

Sad mi izgleda dosta više povezanija i nadam se da će sve dobro funkcionisati.
A nako. Bježi od tih Talijana i Ben Yeddera. Probaj špansku obranu, Dembelea i sredinu i napad iz Premierlige.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#175 Re: FIFA 21

Post by MensurM »

Ja danas krenuo bez prvog napadača. Dok Arminho Exotic čeka pojačanje u napadu od pola miliona, stigao je Rodrigo kojeg poznajemo iz prve sedmice igre. Mane je prebačen na špica i bolestan je.

Image
Post Reply