Fidova sklopka

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
Ibrisimovic.D.

Fidova sklopka

Post by Ibrisimovic.D. » 20/05/2012 21:16

Pozdrav.
Imam jedno pitanje u vezi fidove sklopke prije par dana mi je iskocio glavni osigurac, oborio sam sve osigurace i vracajuci jedan po jedan nasao problem u uticnici u koju je ukljucen frizider, prebacio sam ga u drugu sobu i on je narednih dana radio normalno bez da je osigurac izbacivao. E sad sam ponovo vratio frizider na staro mjesto tj u kuhinju jer nije prakticno hodati iz sobe u sobu i osigurac vise ne izbacuje, zanima me u cemu je bio problem i da li ce se to izbacivanje ponavljati ? Hvala unaprijed.

sparky

Re: Fidova sklopka

Post by sparky » 20/05/2012 21:23

trebao bi provjeriti sta ti sve ide preko tog osiguraca na kojem je bio frizider i koliko je jak.
moguce je da ti je u trenutku iskakanja jos neki jaci potrosac bio ukljucen.
mada mi je vrlo cudno sto je izbacila fid sklopka a ne samo taj osigurac preko kojeg ide frizider.

:run:

Ibrisimovic.D.

Post by Ibrisimovic.D. » 20/05/2012 21:57

U to vrijeme istina bilo je opterecenje jer je radila ves masina, elektricna pec i frizider, a na tom su osiguracu su uticnice od elektricne peci i frizidera, a iznenadilo me sto je izbacilo na glavnom osiguracu a i na panceru, ali evo sad sve radi normalno ukljucim elektricni i frizider i rade normalno.

quarterback

Post by quarterback » 23/05/2012 23:15

imao sam i ja taj problem u proslom stanu, elektricar ga je rijesio ali se vise ne sjecam kako tako da ti nisam od pomoci, jedino ti mogu preporuciti tog covjeka ako hoces

Post Reply