Ferhadija-vasar

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Celicna_saka
Posts: 902
Joined: 15/07/2005 21:47

#1 Ferhadija-vasar

Post by Celicna_saka »

Koristim priliku samo da se sjetim familije nacelniku opstine Stari grad ili ko je god vec odgovoran, zato sto je dozvolio instaliranje onih vasarskih standova po Ferhadiji i tako nam grad ucinio jos vecom kasabom nego sto jeste. Samo me interesuje kolika je to cijena bila da se dopusti onako nesto.
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#2 Re: Ferhadija-vasar

Post by Prenj »

Sad cekajmo Wanderera da se javi ... :D
mačak u čizmama
Posts: 1189
Joined: 17/03/2004 09:18

#3 Re: Ferhadija-vasar

Post by mačak u čizmama »

Celicna_saka wrote: zato sto je dozvolio instaliranje onih vasarskih standova po Ferhadiji i tako nam grad ucinio jos vecom kasabom nego sto jeste.
nije kasaba zbog štandova nego zbog nečeg drugog :oops:
kad smo već kod estetike, jel...

meni ne smataju štandovi, naprotiv, ima tu neke romantike...
stvaraju šarenilo i prazničnu atmosferu 8)
a i šansa je za neke ljude da zarade, zašto da ne :?

jedino što sam promrzla čekajući klinju dok sve razgleda i traži petarde :zoka: :zoka:
wanderer
Posts: 725
Joined: 11/12/2004 13:10

#4

Post by wanderer »

Pa kada me vec prozivate... :D Posto na Carsiji nisam bio vec nekoliko mjeseci ne znam tacno o kojim se standovima radi i kako to izgleda. Reci cu, medjutim, ovo -- ulice zakrcene standovima sam vidio i u Londonu, NY (tacnije Manhattanu) i Parizu. :D
mačak u čizmama
Posts: 1189
Joined: 17/03/2004 09:18

#5

Post by mačak u čizmama »

wanderer wrote: Reci cu, medjutim, ovo -- ulice zakrcene standovima sam vidio i u Londonu, NY (tacnije Manhattanu) i Parizu. :D
baš sam mislila da i to da pomenem, većina svjetskih gradova
živne i zašareni se pred praznike, upravo zbog štandova :)
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#6

Post by Prenj »

wanderer wrote:Pa kada me vec prozivate... :D Posto na Carsiji nisam bio vec nekoliko mjeseci ne znam tacno o kojim se standovima radi i kako to izgleda. Reci cu, medjutim, ovo -- ulice zakrcene standovima sam vidio i u Londonu, NY (tacnije Manhattanu) i Parizu. :D
SDU rules ... :D
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#7

Post by Vingo »

Sa Seyfom u Evropu!
wanderer
Posts: 725
Joined: 11/12/2004 13:10

#8

Post by wanderer »

znao sam ja da cete i vi doc tobe :D
Celicna_saka
Posts: 902
Joined: 15/07/2005 21:47

#9

Post by Celicna_saka »

Stoja, Ceca i roba sumnjivog sadrzaja i kvaliteta, praceno vrhunski izradjenim standovima zaista daju neponomljiv smek metropoli uoci blagdana.
wanderer
Posts: 725
Joined: 11/12/2004 13:10

#10

Post by wanderer »

Toga ima i u SoHou :D Zezam se, ne zvuci najbolje... Da je bar Shaban, pa hajde...
Nigmus
Posts: 115
Joined: 06/12/2005 00:02
Location: Seher Sarajevo
Contact:

#11

Post by Nigmus »

Celicna_saka wrote:Stoja, Ceca i roba sumnjivog sadrzaja i kvaliteta, praceno vrhunski izradjenim standovima zaista daju neponomljiv smek metropoli uoci blagdana.
Kic i cirkus - slika mentaliteta balkana - hljeba i igara :-)
Post Reply