FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44951 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Jutros su pisali neke spekulacije da će tražiti za Ardu da bude registrovan ranije.
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#44952 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Crvena Tifoza wrote:Jutros su pisali neke spekulacije da će tražiti za Ardu da bude registrovan ranije.
procitah i ja, ali nešto ne vjerujem da ce FIFA dozvoliti bilo kakvu registraciju :roll:

do januara je to stanje zamrznuto
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44953 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

LSD wrote:
Crvena Tifoza wrote:Jutros su pisali neke spekulacije da će tražiti za Ardu da bude registrovan ranije.
procitah i ja, ali nešto ne vjerujem da ce FIFA dozvoliti bilo kakvu registraciju :roll:

do januara je to stanje zamrznuto
Jedino da im popuste što je igrač povrijeđen. Ne znam. Izgleda da nemaju baš veze i vezice u svjetskoj kući fudbala, što je pomalo i čudno za klub njihove veličine.

Odužilo se i ovo sa kaznom.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44954 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:
Crvena Tifoza wrote:Jutros su pisali neke spekulacije da će tražiti za Ardu da bude registrovan ranije.
procitah i ja, ali nešto ne vjerujem da ce FIFA dozvoliti bilo kakvu registraciju :roll:

do januara je to stanje zamrznuto
Danas je portparol FIFA rekao da je za njih kazna istekla zadnjeg dana prelaznog roka. E sad, po pravilima lige šampiona, mogao bi se prijaviti samo golman u slucaju da je jedan od prijavljenih povrijeđen mjesec dana. Dakle to otpada. Za ligu bi moglo, ali prvo fifa mora poslati dopis u sjediste lige, pa da se onda nesto napravi.
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#44955 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

dobro, zna li neko šta se dešava u ovom španskom fudbalu?? Danas gledam Real M. Granada. Poništii čist gol Granadi sudije, a onda Real daje gol iz ofsajda. jedino što je nedostajalo su penali, tako da je Ronaldo vjerovatno nezadovoljan.
A Barci se skoro svaku utakmicu poništi gol zbog nepostojeceg ofsajda ili se neke druge gluposti desavaju!

POstoji li tamo savez koji prati te utakmice? ne mozes sudijskim greskama pravdat citavu sezonu. Izgleda da cemo i ove godine isto gledati
User avatar
ODB
Posts: 1403
Joined: 09/11/2014 02:48

#44956 Re: FC Barcelona

Post by ODB »

Šta će jadan klub ,ne mogu bez sudija i penala ništa.Sramotna utakmica...
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#44957 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

tufahija12345 wrote:dobro, zna li neko šta se dešava u ovom španskom fudbalu?? Danas gledam Real M. Granada. Poništii čist gol Granadi sudije, a onda Real daje gol iz ofsajda. jedino što je nedostajalo su penali, tako da je Ronaldo vjerovatno nezadovoljan.
A Barci se skoro svaku utakmicu poništi gol zbog nepostojeceg ofsajda ili se neke druge gluposti desavaju!

POstoji li tamo savez koji prati te utakmice? ne mozes sudijskim greskama pravdat citavu sezonu. Izgleda da cemo i ove godine isto gledati
ti se i u stvarnosti i na sokeru samo na sudijske greške žališ :mrgreen:
pashasolidni
Posts: 3926
Joined: 04/04/2014 14:21

#44958 Re: FC Barcelona

Post by pashasolidni »

Saian wrote:
pashasolidni wrote:
Saian wrote:3:1 za Barcu

Ako Keita pocinje, 4:1 :D
struchnjak,pogodi l' se shta :D...Sejdo beton
bjezh ba, ne zna se koga je gol vise iznenadio, Ter Stegena il' ovog Alessandra "Sedam Brace" Florenzija :D, zao mi Rafinhe, decko je bas krenuo lijepo pridonositi, jebo bod, ionako je grupa miki maus

na Sejdu sam upozoravao pod utiskom one utakmice s Juventusom, u njoj nije zajeb'o samo kad je kostobrane sebi u svlacionici na pocetku namjest'o, ostalo, koje se lopte primio tu je i obatalio

s 3:1 sam neskromno fulao, al, nesh vjerovat', nisam znao da je pogresno kad sam prognozir'o :D, u medjuvremenu se odigrala utakmica, a po ovom tvom sarkazmu pretpostavljam da si ti bacio tacn(ij)u prognozu negdje ? :D :D :D ako je bila prije utakmice uputi me da cestitam na providenciji :D
a nismo ni mi ostali neiznenadjeni nesvakidashnjim golom Alessandra ''Dvanaest Apostola'' Florenzija :D,srchan,rimsko dijete
Sejdo je rudar koji zna igu,ali vec u godinama,pa mu ne mozhemo zamjerati puno
ne kladim se,prizheljkivao sam jedan nula,al izvukoshe se katalonci golom Suareza iz ofsajda :D
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#44959 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Kemal Malovčić wrote:
tufahija12345 wrote:dobro, zna li neko šta se dešava u ovom španskom fudbalu?? Danas gledam Real M. Granada. Poništii čist gol Granadi sudije, a onda Real daje gol iz ofsajda. jedino što je nedostajalo su penali, tako da je Ronaldo vjerovatno nezadovoljan.
A Barci se skoro svaku utakmicu poništi gol zbog nepostojeceg ofsajda ili se neke druge gluposti desavaju!

POstoji li tamo savez koji prati te utakmice? ne mozes sudijskim greskama pravdat citavu sezonu. Izgleda da cemo i ove godine isto gledati
ti se i u stvarnosti i na sokeru samo na sudijske greške žališ :mrgreen:
o jebemti zivot, stas ti ovdje, nije ovo za tebe. Ti jos uvijek mislis da je CImirot bolji od Xavija :D :D :D
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#44960 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

Sandoval (trener Granade) nakon utakmice sa Real Madridom:''Mi smo zeleli da pobedimo, postigli smo regualaran gol koji je ponisten a primili smo priznat neregularan gol. Barcelona i Atletico Madrid moraju da se fokusiraju na Ligu Sampiona jer je Primera vec poklonjena Real Madridu.'' :D
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#44961 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

legendarna izjava
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#44962 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

skenderija04 wrote:
LSD wrote:
Crvena Tifoza wrote:Jutros su pisali neke spekulacije da će tražiti za Ardu da bude registrovan ranije.
procitah i ja, ali nešto ne vjerujem da ce FIFA dozvoliti bilo kakvu registraciju :roll:

do januara je to stanje zamrznuto
Danas je portparol FIFA rekao da je za njih kazna istekla zadnjeg dana prelaznog roka. E sad, po pravilima lige šampiona, mogao bi se prijaviti samo golman u slucaju da je jedan od prijavljenih povrijeđen mjesec dana. Dakle to otpada. Za ligu bi moglo, ali prvo fifa mora poslati dopis u sjediste lige, pa da se onda nesto napravi.
Iz Enriqueovog intervjua jasno je da nema nista od toga.

Ali eto, Gumbau ce cini se dobiti priliku :D
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#44963 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

Halil danas dosta dobar protiv Depora.
faraon_s_krilima
Posts: 284
Joined: 21/09/2013 19:19

#44964 Re: FC Barcelona

Post by faraon_s_krilima »

Line-up:

Alves D., Bartra M., Busquets S., Adriano, El Haddadi M., Mascherano J., Messi L. (C), Neymar, Rakitic I., Ramirez S. i ter Stegen M. (G)

Sandra sam manje više i očekivao, al' i Sandro i Munir. :shock: :D
Kako li će to izgledati na terenu!?
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44965 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

ascari wrote:Halil danas dosta dobar protiv Depora.

Kakva asistencija za gol :shock: :thumbup:
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#44966 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

Eno sad djedice na balkonu cangrzaju sto Enrique mora ubaciti mladjariju :D
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44967 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

Messi Image :D
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44968 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Bartra maestralno odigrao.
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#44969 Re: FC Barcelona

Post by AmirBaa »

Tuga me opet uhvati kad Bartra uze dres Rafinhe :( valjda se vrati covjek u formu opet, brat mu je isto imao problema sa povredama pa je sad dobar u bayernu. Utakmica ok sasvim, lagano :)
tufahija12345
Posts: 566
Joined: 06/06/2013 00:57

#44970 Re: FC Barcelona

Post by tufahija12345 »

U srijedu sa Celtom. Jebeno, gori su mi od Reala. Patnja živa. I X je dobar :D
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44971 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Zeznuto gostovanje.

Još Celta, Bayer i Sevilla do kraja mjeseca.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44972 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Ovo danasnje izdanje je klasicno ekonomisanje baterije. Dobro je da se moze na bar jednoj utakmici. Ja ovo mogu porediti samo sa pocetkom prrosle sezone. Za razliku od tog perioda kada se nije znalo ko pije a ko placa , ovo je skroz dobro. Ekipa ima strukturu uz logicno padanje kada igraju rezerve. Sve ok, Barsa stvara sanse i to je najvaznije. Raspored je sada najmanje bitan. Neka dodje treba da dodje. Samo da je docekati januar.
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#44973 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Ja nekako jedva čekam januar pa da vidim kako će Arda izgledati u Barçi.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44974 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Crvena Tifoza wrote:Ja nekako jedva čekam januar pa da vidim kako će Arda izgledati u Barçi.
Arda Vidal, i sad je valjda jasno da se mora dovesti i napadac pa makar i neka starudija od 4 banke.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28540
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#44975 Re: FC Barcelona

Post by BHF_Manijak »

Samo brat bratu, niste se vi bas usrecili sa ter Stegenom! :mrgreen: :mrgreen: I ovo govori izraziti "stovalac" Nijemaca, valjda se to dosad zna. :mrgreen:
Post Reply