FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44576 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Tomahawk11 wrote: Ok. Je li bila gol tehnologija?
Nije mogao vidjeti, jasno, tako nesto je tesko vidjeti golim okom. Dakle, instiktivna odluka. A ako nije presla, onda znaci da nije ponistio nikakav gol. Dakle, ispravna odluka.
A znas kako, i sudije su ljudi, cesto pogrijese (ne)namjerno, a slabo ko vidi kad donose dobre odluke. To se, je li, od njih ocekuje.
to svakako. no, usporedi raspored, recimo prvih 5 kola, ili prvih pola sezone, ako hoces. pa kazne koje barcelona dobija, lako se dobije dojam da je jedan tim poprilicno povlascen, dok se drugom otezava na svakom mogucem koraku. ali hajde, to je moje subjektivno gledanje. mozda neko vidi skroz drugacije.

no, niko me ne moze ubijediti da je linijski sudija mogao vidjeti da je lopta okrznula liniju, iako izgleda da se odbila iza linije. rijec je o odbijenoj lopti od precku, velikom brzinom. rijec je o djelicu sekunde i o milimetrima. pa cak i u usporenom snimku je tesko razluciti da li je gol ili nije. ipak, svaka cast sudiji. kao sto rekoh, oko sokolovo. evo ti slika, pa sam vidi o cemu se radi.


Image



no, nije sramota za real. i barca b je prosle godine igrala nerijeseno sa sportingom. :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#44577 Re: FC Barcelona

Post by Tomahawk11 »

Nije vraga, ovo su izgubljena dva boda, nikako jedan dobijen.
No, tu je fat w...., tako da, no sikiriki. Ocekujem jos slicnih i gorih rezultata. Od sezone - nista, takva je situacija.
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44578 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

I poslije lopte s očima nova lopta s očima

Image

Ali se Suarez sinoć borio ko lav, kao uostalom uvijek što se bori. Zasluženo gol, recka prva /
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#44579 Re: FC Barcelona

Post by sumirprimus »

auh jes sjela..
al mesi tanak,onaj jedan prodor i sebicnost na kraju..
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44580 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Hajd nek su se riješili više ovog Bilbaa. Sinoć mi se tačno nije dalo gledati utakmicu :D.
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#44581 Re: FC Barcelona

Post by Saian »



ravno 10 godina
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44582 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Joj sjećam se dobro te utakmice. Noć kad je magija počela :D.
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#44583 Re: FC Barcelona

Post by Saian »



Zebina i Vieira kakvi ratari majku ti :-)

svi na nogama kad direktor izlazi :D
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#44584 Re: FC Barcelona

Post by Saian »

6 mjeseci poslije, Arjen Robben s kosom :D no bez lopte :D

faraon_s_krilima
Posts: 284
Joined: 21/09/2013 19:19

#44585 Re: FC Barcelona

Post by faraon_s_krilima »

faraon_s_krilima
Posts: 284
Joined: 21/09/2013 19:19

#44586 Re: FC Barcelona

Post by faraon_s_krilima »

User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44587 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Nolito produzio ugovor sa Celtom. Klauzula 18 miliona do 31.08. Tik tak tik tak......
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44588 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

skenderija04 wrote:Nolito produzio ugovor sa Celtom. Klauzula 18 miliona do 31.08. Tik tak tik tak......
Ma onaj Yarmolenko jebe keve... Kakav Nolito, kakvi bakrači. :D

User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44589 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

HB_BHF wrote:
skenderija04 wrote:Nolito produzio ugovor sa Celtom. Klauzula 18 miliona do 31.08. Tik tak tik tak......
Ma onaj Yarmolenko jebe keve... Kakav Nolito, kakvi bakrači. :D

Sumnjam da ima nesto od toga.
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#44590 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

ne da mi se guglati ( :D) a ni ici po drugim temama, koliko je atletiko zaradio na transferu filipe luisa? prodali ga za, kupili ga sad za? ili su :GASP: :nevjerica: u minusu?
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44591 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

omar little wrote:ne da mi se guglati ( :D) a ni ici po drugim temama, koliko je atletiko zaradio na transferu filipe luisa? prodali ga za, kupili ga sad za? ili su :GASP: :nevjerica: u minusu?
Atletico :arrow: Chelsea = 20 M

Chelsea :arrow: Atletico = 16 M
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#44592 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

Vala i taj Chelsea ne zna da li bi piskio ili kakio. Luis, Salah, Cuadrado, De Bruyne, Lukaku, i jos kamara igraca koji su bili sezonu-dvije i sutnuti napolje. :-)
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#44593 Re: FC Barcelona

Post by groove »

Tito_i_Partija wrote:Vala i taj Chelsea ne zna da li bi piskio ili kakio. Luis, Salah, Cuadrado, De Bruyne, Lukaku, i jos kamara igraca koji su bili sezonu-dvije i sutnuti napolje. :-)
pa ono sto ne odgovara ili nije jos proradilo proslijede dalje.
sasvim legitimno.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#44594 Re: FC Barcelona

Post by Tito_i_Partija »

groove wrote:
Tito_i_Partija wrote:Vala i taj Chelsea ne zna da li bi piskio ili kakio. Luis, Salah, Cuadrado, De Bruyne, Lukaku, i jos kamara igraca koji su bili sezonu-dvije i sutnuti napolje. :-)
pa ono sto ne odgovara ili nije jos proradilo proslijede dalje.
sasvim legitimno.
Ne kazem da nije legitimno, ali to rade daleko vise od ostalih ekipa. Pa jbt ne mozes ni obicni dres kupit', jer ne znas hoce li taj igrac bit tu sledece sezone. :lol:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#44595 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

Kada bi sastavio ekipu od igraca "sto ne odgovaraju ili nisu proradili"dobio bi vise nego respektabilan tim.
Politika koju oni vode ce im kad tad doci glave.
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#44596 Re: FC Barcelona

Post by groove »

vidi bavaraca sto se brinu :D
zna gospodin mourinho sta radi 8-)
covjek gradi ekipu koja ce u narednih 5 godina najmanje 3x uzeti lp.
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#44597 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

hvala, skenderija. 4 milke za godinu dana, najs.

tako to rade profiji. :D njegovo velicanstvo dobilo po labrti dvije tekme i gledaj ga sad, povampirio se u transferima. :-) isto kao da je neko drugi, ne znam ko, kupovao za njega prosle sezone. :D

ko ga jebe, nek' kupuje i prodaje koliko hoce, samo da mi ga oci vise ne gledaju svaki vikend u primeri.
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#44598 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

groove wrote:vidi bavaraca sto se brinu :D
zna gospodin mourinho sta radi 8-)
covjek gradi ekipu koja ce u narednih 5 godina najmanje 3x uzeti lp.
pa može on gradit, nije u tom problem. Valja IZgraditi, a to neće sigurno.
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#44599 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

jes, jes, tri puta za redom, postaviti rekord. i kupiti mullera normalno 8-) bez mullera ce sve to jako tesko ici.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#44600 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

groove wrote:vidi bavaraca sto se brinu :D
zna gospodin mourinho sta radi 8-)
covjek gradi ekipu koja ce u narednih 5 godina najmanje 3x uzeti lp.
Pometi u svojoj avliji.Raspada ti se klub ako niti dnao.






Idemo u off :oops:
Post Reply