FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44526 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

faraon_s_krilima wrote:
HB_BHF wrote:Pedro potpisuje za Chelsea.... 28 mil € + 2 mil € bonusi.
Btw Neymar od sutra počinje trenirati sa ekipom...
Ima li nekih vijesti za Albu, hoce li biti spreman prvo kolo?
Nista zvanicno. Najverovatnije ne.
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44527 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

faraon_s_krilima wrote:
Ima li nekih vijesti za Albu, hoce li biti spreman prvo kolo?
Neće. Teško da će biti spreman i za drugo kolo. Najvjerovatnije da će zaigrati u trećem, protiv Atletico Madrida u gostima.
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44528 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

skenderija04 wrote: Nista zvanicno. Najverovatnije ne.
Hoće li se popunjavati Pedrova pozicija u januaru (ako ovaj ode)?
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44529 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

HB_BHF wrote:Pedro potpisuje za Chelsea.... 28 mil € + 2 mil € bonusi.
Btw Neymar od sutra počinje trenirati sa ekipom...
Mou ce ispuniti svoju želju da trenira barsu, pa makar i u djelovima. :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44530 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

HB_BHF wrote:
skenderija04 wrote: Nista zvanicno. Najverovatnije ne.
Hoće li se popunjavati Pedrova pozicija u januaru (ako ovaj ode)?
Sve ovo je u sluzbi obnavljanja ugovora Messiju i Neymaru. Sve ove prodaje sluze da se na kraju 2016 dodje sa vecim parama. Nolito 18 miliona, ali Barsa hoce da spusti :run:
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#44531 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

Za vikend pare pa protiv Barce. Mislim da je kota 4 na bilbao, a na dvoznak 2. Opet duplanje, savršeno. Jednostavno iz igre koju su pokazali u prva dva susreta ne vidim nikakvu mogućnost da se nešto promijeni pa da sad pobijede. Nije da su igrali s pola gasa.
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44532 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

"Prema navodima ''RAC1'', izvori bliski Barceloni vjeruju da će Alba, koji se oporavlja od ozljede mišića, biti spreman za utakmicu protiv Athletic Bilbaa koja se igra u nedelju (18:30)"

:thumbup:
User avatar
mbenz
Posts: 1019
Joined: 18/06/2013 16:26

#44533 Re: FC Barcelona

Post by mbenz »

Prvu utakmicu protiv Bilbaoa nisam pratio imao sam obaveza, ali vidio sam da je sastav bio dosta saren, drugu sam gledao i nije mi se ni malo svidilo , samo srklet, preskakavnje igre, sto je i logicno s obzirom da su trebali stici 4 gola razlike, mislim da je iduca utakmica nesto sasvim drugo, rezultat je opet 0:0 i mozemo igrati igru kakvu i igramo doduse bez 3-4 standardna ali nema veze :)
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#44534 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Početnih 11 u engleskoj premier ligi, sastavljeni od bivših igrača Barce. Solidan tim :-D

Image
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#44535 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

HB_BHF wrote:Početnih 11 u engleskoj premier ligi, sastavljeni od bivših igrača Barce. Solidan tim :-D

Image
Trener van Gaal, zamjenik Mourinho. :mrgreen:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44536 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Ovi se ne bi napatili oko ostanka. :mrgreen:

Chelsea je postao najbolji klijent Barcelone, sa 110. Miliona ostavljenih u kasi. Od Ferrera do Pedra.
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#44537 Re: FC Barcelona

Post by °u° »

.
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44538 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44539 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

Koliko li bi mogli nagurat ove sezone?

User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#44540 Re: FC Barcelona

Post by supercali »

Moglo bi ovo izaci na nekih 150
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44541 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

tzipiripi wrote:Ima li istine u ovome?

http://www.flybarca.com/2015/08/tebas-b ... me-on.html
Ko zna. Tebas je budala koja previse prica. Do sada su tri puta mjenjali kalendar tako da...
Tebas je sada u rukama vlasnika tv prava, tako da ovo sto prica si vjerovatno njihove zelje.
faraon_s_krilima
Posts: 284
Joined: 21/09/2013 19:19

#44542 Re: FC Barcelona

Post by faraon_s_krilima »

Line-up:

Bravo; Alves, Mascherano, Vermaelen, Alba, Sergio, Iniesta, Rakitic, Suárez, Messi, Rafinha,
Mustang1
Posts: 29947
Joined: 29/12/2010 17:31

#44543 Re: FC Barcelona

Post by Mustang1 »

Kakvo je ovo sudjenje :lol: :lol: :lol: Messi suta dok ne zabije :lol:
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#44544 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

prft
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44545 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Sergi Roberto na desnoj strani uopšte ne izgleda loše.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#44546 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

E jest ih krenulo, sada i Busquets povrijeđen.
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44547 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

skenderija04 wrote:Sergi Roberto na desnoj strani uopšte ne izgleda loše.
Odličan bio, zuji i nazad i naprijed.
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#44548 Re: FC Barcelona

Post by tzipiripi »

I Vermaelen je večeras položio.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#44549 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Ovo je bilo skroz pristojno imajući u vidu probleme prije i za vrijeme utakmice.
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#44550 Re: FC Barcelona

Post by sizifinho »

skenderija04 wrote:Ovo je bilo skroz pristojno imajući u vidu probleme prije i za vrijeme utakmice.
koje probleme :(
Post Reply