Nista zvanicno. Najverovatnije ne.faraon_s_krilima wrote:Ima li nekih vijesti za Albu, hoce li biti spreman prvo kolo?HB_BHF wrote:Pedro potpisuje za Chelsea.... 28 mil € + 2 mil € bonusi.
Btw Neymar od sutra počinje trenirati sa ekipom...
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44526 Re: FC Barcelona
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44527 Re: FC Barcelona
Neće. Teško da će biti spreman i za drugo kolo. Najvjerovatnije da će zaigrati u trećem, protiv Atletico Madrida u gostima.faraon_s_krilima wrote:
Ima li nekih vijesti za Albu, hoce li biti spreman prvo kolo?
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44528 Re: FC Barcelona
Hoće li se popunjavati Pedrova pozicija u januaru (ako ovaj ode)?skenderija04 wrote: Nista zvanicno. Najverovatnije ne.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44529 Re: FC Barcelona
Mou ce ispuniti svoju želju da trenira barsu, pa makar i u djelovima.HB_BHF wrote:Pedro potpisuje za Chelsea.... 28 mil € + 2 mil € bonusi.
Btw Neymar od sutra počinje trenirati sa ekipom...
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44530 Re: FC Barcelona
Sve ovo je u sluzbi obnavljanja ugovora Messiju i Neymaru. Sve ove prodaje sluze da se na kraju 2016 dodje sa vecim parama. Nolito 18 miliona, ali Barsa hoce da spustiHB_BHF wrote:Hoće li se popunjavati Pedrova pozicija u januaru (ako ovaj ode)?skenderija04 wrote: Nista zvanicno. Najverovatnije ne.
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#44531 Re: FC Barcelona
Za vikend pare pa protiv Barce. Mislim da je kota 4 na bilbao, a na dvoznak 2. Opet duplanje, savršeno. Jednostavno iz igre koju su pokazali u prva dva susreta ne vidim nikakvu mogućnost da se nešto promijeni pa da sad pobijede. Nije da su igrali s pola gasa.
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44532 Re: FC Barcelona
"Prema navodima ''RAC1'', izvori bliski Barceloni vjeruju da će Alba, koji se oporavlja od ozljede mišića, biti spreman za utakmicu protiv Athletic Bilbaa koja se igra u nedelju (18:30)"

- mbenz
- Posts: 1019
- Joined: 18/06/2013 16:26
#44533 Re: FC Barcelona
Prvu utakmicu protiv Bilbaoa nisam pratio imao sam obaveza, ali vidio sam da je sastav bio dosta saren, drugu sam gledao i nije mi se ni malo svidilo , samo srklet, preskakavnje igre, sto je i logicno s obzirom da su trebali stici 4 gola razlike, mislim da je iduca utakmica nesto sasvim drugo, rezultat je opet 0:0 i mozemo igrati igru kakvu i igramo doduse bez 3-4 standardna ali nema veze 
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#44534 Re: FC Barcelona
Početnih 11 u engleskoj premier ligi, sastavljeni od bivših igrača Barce. Solidan tim


-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#44535 Re: FC Barcelona
Trener van Gaal, zamjenik Mourinho.HB_BHF wrote:Početnih 11 u engleskoj premier ligi, sastavljeni od bivših igrača Barce. Solidan tim![]()
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44536 Re: FC Barcelona
Ovi se ne bi napatili oko ostanka. 
Chelsea je postao najbolji klijent Barcelone, sa 110. Miliona ostavljenih u kasi. Od Ferrera do Pedra.
Chelsea je postao najbolji klijent Barcelone, sa 110. Miliona ostavljenih u kasi. Od Ferrera do Pedra.
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#44539 Re: FC Barcelona
Koliko li bi mogli nagurat ove sezone?
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#44540 Re: FC Barcelona
Moglo bi ovo izaci na nekih 150
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44541 Re: FC Barcelona
Ko zna. Tebas je budala koja previse prica. Do sada su tri puta mjenjali kalendar tako da...
Tebas je sada u rukama vlasnika tv prava, tako da ovo sto prica si vjerovatno njihove zelje.
-
faraon_s_krilima
- Posts: 284
- Joined: 21/09/2013 19:19
#44542 Re: FC Barcelona
Line-up:
Bravo; Alves, Mascherano, Vermaelen, Alba, Sergio, Iniesta, Rakitic, Suárez, Messi, Rafinha,
Bravo; Alves, Mascherano, Vermaelen, Alba, Sergio, Iniesta, Rakitic, Suárez, Messi, Rafinha,
-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#44543 Re: FC Barcelona
Kakvo je ovo sudjenje
Messi suta dok ne zabije 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44545 Re: FC Barcelona
Sergi Roberto na desnoj strani uopšte ne izgleda loše.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#44546 Re: FC Barcelona
E jest ih krenulo, sada i Busquets povrijeđen.
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#44547 Re: FC Barcelona
Odličan bio, zuji i nazad i naprijed.skenderija04 wrote:Sergi Roberto na desnoj strani uopšte ne izgleda loše.
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#44548 Re: FC Barcelona
I Vermaelen je večeras položio.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#44549 Re: FC Barcelona
Ovo je bilo skroz pristojno imajući u vidu probleme prije i za vrijeme utakmice.
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#44550 Re: FC Barcelona
koje problemeskenderija04 wrote:Ovo je bilo skroz pristojno imajući u vidu probleme prije i za vrijeme utakmice.
