FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Adoxxx
Posts: 1170
Joined: 15/06/2012 21:52

#23976 Re: FC Barcelona

Post by Adoxxx »

505sCrtom wrote:
Adoxxx wrote:Kad je sljedeca tekma? kad ce svi biti na okupu?
lechia gdansk 30.7. 20:45
santos 2.8. 21:30

onda idu u aziju. tajland i malezija.
hoce li neymar igrati na boldiranoj utakmici?
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23977 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

Adoxxx wrote: hoce li neymar igrati na boldiranoj utakmici?
e to niko ne moze znati. male su sanse. predpostavljaju da ce prvi put igrati protiv santosa. ta ce se utakmica igra na camp nou, protiv njegovog bivseg kluba... znas kako to ide.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23978 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

505sCrtom wrote:
Adoxxx wrote: hoce li neymar igrati na boldiranoj utakmici?
e to niko ne moze znati. male su sanse. predpostavljaju da ce prvi put igrati protiv santosa. ta ce se utakmica igra na camp nou, protiv njegovog bivseg kluba... znas kako to ide.
Sutra ujutro trenira ekipa koja je juce igrala a ovi sto se prikljucuju idu na preglede. Posljepodne treniraju svi. U utorak igraju ovi sto su igrali ove prve dvije. Po ugovoru nije obavezno prisustvo svih igraca tako da ce grupa koja se prikljucila ostati u Barceloni sa Rourom i Rubijem. Gamper je prva tekma gdje ce svi biti za igru.
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23979 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#23980 Re: FC Barcelona

Post by kisni indijanac »

Ponovo napušta Barcelonu: Cesc se vraća u Englesku?
Vezni igrač Barcelone Cesc Fabregas dogovorio je sve uslove sa Manchester Unitedom, te bi od naredne sezone 26-godišnji veznjak trebao nositi des Crvenih đavola tvrdi Daily Express.
Barcelona je već odbijala ponude Manchester Uniteda za Fabregasa, ali je njegov agent održao pregovore sa rukovodstvom Crvenih đavola, te je Fabregas navodno već blizu prelaska u redove Uniteda.
Iako je katalonski tim odbijao ponude Uniteda, navodi se kako bi ipak mogli prihvatiti ponudu od 30 miliona funti, jer je navodno Fabregas izrazio želju da se vrati u Premiership.
Fabregas je nosio dres Arsenala od 2003. do 2011. godine nakon čega se vratio u Barcelonu, gdje je postigao 29 golova u 96 utakmica.
User avatar
p206
Posts: 8422
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#23981 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

Baš kad je trebao postati prvotimac... al ne vjerujem dok ne ode...
ako ode zbog toga što misli da će više igrati, ne vidim logiku nikakvu... zbog trenera ne ide, jer je došao novi... jedino ako žena ne upravlja, onda je... :)

5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23982 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

nema ni 10 dana kada su isto pisali o thiagu. samo su ime zamjenili. kako god, za koji dan ce cesc odrzati konferenciju za novinare, gdje bi trebao sve razjasniti.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23983 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Papucar :D :D :D :D Dobaaaaaaaaar.

MD vec trazi kandidate za zamjenu Fabregasa.

http://www.mundodeportivo.com/20130728/ ... 72431.html

Sto se tice prodaje, Unitedu se moze izbiti 50+ miliona. Ako su pametni pokrice Neymara. Mogu slati ponude koliko hoce. Postoji klauzula i ako zele trgovinu neka posalju kakvog delegata. Nervozni su, Moyesu je prva sezona,Bale ide u Madrid .....platice koliko bude Barcelona trazila. Ja vjerujem Martinu da vec ima zamjenu u glavi ako ovaj odluci da ide ali vidjecemo.
Ja sve vise vjerujem da ima nesto u ovoj prici. Sljedece sedmice rasplet. :D
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#23984 Re: FC Barcelona

Post by missko »

p206 wrote:Baš kad je trebao postati prvotimac... al ne vjerujem dok ne ode...
ako ode zbog toga što misli da će više igrati, ne vidim logiku nikakvu... zbog trenera ne ide, jer je došao novi... jedino ako žena ne upravlja, onda je... :)

Pa jedina logika i jeste da ide zbog vece minutaze i SP a jos logicnije je da mu se plata udvostruci.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23985 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »



User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23986 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Znam da je protivnik slab ali obecava




505 mozes li ovo fino postaviti Nesto nece :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23987 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

skenderija04 wrote:Znam da je protivnik slab ali obecava




505 mozes li ovo fino postaviti Nesto nece :D
izbrisi s iz https
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23988 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

hvala stari, nisam ovo znao :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23989 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

de nada :)
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#23990 Re: FC Barcelona

Post by kisni indijanac »

ne znam, bojim se da ne budu improvizacije u veznom redu k'o na stoperu ako fabregas ode, iniesta, xavi, koji je rovit i roberto su ono što barceloni ostaje među kreativcima, cesc je univerzalac, ja bih ga zadržao po svaku cijenu, kad se sjetim samo one trakavice oko povratka sa arsenalom...e jedino ako je istina da je izrazio želju da konačno uzme englesku ligu i navodno da opet igra sa van persijem...ova trojica kojima špekulira mundo deportivo mi baš i nisu adekvatne zamjene....nekako jedva čekam cescovo izjašnjavanje....
User avatar
Better Man
Posts: 18730
Joined: 01/10/2006 20:10

#23991 Re: FC Barcelona

Post by Better Man »

Fabregas nikad nije ni trebao doći u Barcelonu i to mu je najveća greška i karijeri. Zašto bi sjedio na klupi u Barceloni, kad može gdje hoće biti standardni prvotimac. Barcelona je inaće poznata kao tim koji će kupiti igrača samo da ga drugi ne kupe i ond držati na klupi. Već su imali slučaj sa Ibrahimovićem i da ne nabrajam druge. I da se zna nisu jedini klub koji to radi ima ih još.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23992 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23993 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Better Man wrote:Fabregas nikad nije ni trebao doći u Barcelonu i to mu je najveća greška i karijeri. Zašto bi sjedio na klupi u Barceloni, kad može gdje hoće biti standardni prvotimac. Barcelona je inaće poznata kao tim koji će kupiti igrača samo da ga drugi ne kupe i ond držati na klupi. Već su imali slučaj sa Ibrahimovićem i da ne nabrajam druge. I da se zna nisu jedini klub koji to radi ima ih još.
Zasto? Uzeo je sve osim LS. Barcelona ne kupuje da ga drugi ne dovedu. Problem je sto Barcelona ne garantuje nikome osim Messiju i Iniesti da ce igrati. U tome je fol. Ja bih volio da ostane ali ako on zeli da ide, siroko polje kao i svima. Neka dodju iz Manchestera da se dogovore i neka ga vode. Najgore je kada si tamo gdje ne zelis da budes bez obzira na razlog.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23994 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

cesc nije nikad bio rezervni igrac. vise je zavisilo od taktickih razloga nego od njegove forme. ja mislim da je on imao dobru proslu sezonu. njemu je sasvim dobro u barceloni. sad, sa novim trenerom mozda dobije i vise prostora.




Image
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23995 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

11 golova, 11 asistencija ,pored takve konkurencije kakvu ima u Barci - je sasvim dobra statistika za Fabregasa.
User avatar
Zmijuga loma
Posts: 1810
Joined: 16/11/2009 01:57
Location: 36' Kodro, 89' Kodro

#23996 Re: FC Barcelona

Post by Zmijuga loma »

missko wrote: Pa jedina logika i jeste da ide zbog vece minutaze i SP a jos logicnije je da mu se plata udvostruci.
"Barcelona will pay Arsenal 29m euros (£25.4m) up front for Fabregas, with the player contributing 1m euros (£880,000) from his salary each year of the initial contract."

Lola se odrekao svojih para samo da zaigra za presveti dres katalonskog ponosa i sad mu odjednom stalo do para. :oops: A minutaža je još manji problem posebno sad kad nema Thiaga. Evo na Kupu konfederacija je bio starter dok se nije povrijedio.

Od tog transfera nema ništa. Em što Cesc neće, em što Barcelona neće. Moyesu je bolje da ne gubi vrijeme i da traži centralnog na drugom mjestu. Da je Ferguson bio manje senilan uzeo bi Benata još prošle godine za siću i sad bi bili rahat.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23997 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

od 2003. godine barcelona je potrosila za napadace oko €336m. na odbranu €190m. na sredinu €77m. od tih 77, skoro pola na fabregasa.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23998 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Jeste Zmijuga,, ali za dvije godine se promijenilo dosta toga

1. Cesc nije ispunio ocekivanja navijaca ( Brojevi pristojni a utisak nikakav. Izvizdan vise puta)

2. Stalno setanje sa pozicije na poziciju. Uvijek osjecaj zakrpe ili da se zbog njega sve pretumba

3. Treca godina treci trener

4. U Engleskoj ga vise cijene

5. Porodicno stanje utice da razmislja o Engleskoj

6. U Unitedu ce biti broj 1

7. Ekonomski aspekt

8. Marketinski aspekt

9. Mundijal 2014

10. NECE GA POREDITI SVO VRIJEME SA XAVIJEM I INIESTOM


To su razlozi koji bi mogli biti u korist odlaska. Ja mislim da ce ostati ali..........
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#23999 Re: FC Barcelona

Post by 5 0 5 »

kad dodje prva ligaska utakmica protiv levantea, bice tacno 289 dana od zadnje ligaske utakmice na camp nou u kojoj messi nije postigao gol.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#24000 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote:Jeste Zmijuga,, ali za dvije godine se promijenilo dosta toga

1. Cesc nije ispunio ocekivanja navijaca ( Brojevi pristojni a utisak nikakav. Izvizdan vise puta)

2. Stalno setanje sa pozicije na poziciju. Uvijek osjecaj zakrpe ili da se zbog njega sve pretumba

3. Treca godina treci trener

4. U Engleskoj ga vise cijene

5. Porodicno stanje utice da razmislja o Engleskoj

6. U Unitedu ce biti broj 1

7. Ekonomski aspekt

8. Marketinski aspekt

9. Mundijal 2014

10. NECE GA POREDITI SVO VRIJEME SA XAVIJEM I INIESTOM


To su razlozi koji bi mogli biti u korist odlaska. Ja mislim da ce ostati ali..........
Ali ima i nekih argumenata protiv njegov odlaska iz Barce, to jest dolaska konkretno u Manchester United

1. Fabregas želi uspjeti u Barci, želi da ostavi trag u tom klubu...a i tu je kod svoje kuće
2. Prodali su Alcantaru, što znači da će imati više prilika u sredini koja je njegovo prirodno mjesto
3. Xavi je u godinama i sad kad su prodali Alcantaru, potreban im je Fabregas
4. Nema igrača na tržištu koji bi ga mogao zamjeniti adekvatno (Gundogan ostaje u Dortmundu)
5. Fabregasov odnos sa Wengerom, Arsnelova prošlost, ima kćer u Londonu
6. Upitnik iznad glave Moyesa (Moyes nije Ferguson i niko ne može garantovati kako ce United izgledati sa njim na klupi)
Post Reply