Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post Reply
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#151 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Drinski »

privremeni wrote:
Drinski wrote:ne znam, meni jos niko, osim papagajskog ponavljanja nekih općih mjesta i parola, nije argumentovano dokazao da Alispahić nije u pravu sa nekom konkretnom tezom.
Pomenuti je promijenio toliko strana, misljenja, stavova, da se nema sta dokazivati. On sam o sebi i svojem djelovanju (ne znam ni kako ga definisati)
najbolje govori. Ti se mozes sloziti sa nekim njegovim trenutnim stavom, ali sta sutra kad ga opet promijeni. Licno sam uvijek cijenio ljude koji su imali zaista stav, licni integritet i govorili ono sto su mislili, pa makar se s tim nimalo ne slagao. Ali sta reci za ovog pehlivana?? Ni licnog stava, ni morala, ni integriteta. Ako je on rjesenje za bilo sta u ovoj zemlji, tesko nama svima skupa. Da nema s vremena na vrijeme ispade, uglavnom smisljene da privuce paznju, koja mu je potrebna koliko i hljeb, malo bi ga ko pomenuo, da ne kazem posvetio mu slova, cak i na razbibrigama, kakvi su forumi.
ja nisam niti tvrdio da on treba biti političar ili tako nesto...samo sam kazao da je vrlo tesko naci tezu koja nije tacna. a svi mijenjaju stavove, samo budala i kamen ostaju isti.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#152 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by cyprus »

Drinski wrote:
cyprus wrote:
Drinski wrote:ne znam, meni jos niko, osim papagajskog ponavljanja nekih općih mjesta i parola, nije argumentovano dokazao da Alispahić nije u pravu sa nekom konkretnom tezom.
Evo npr. teza da neki Bošnjaci jedu svinjetinu je dokazana... Svaka čast Fatmiru na lucidnom razotkrivanju krmojeda :zzzz:

Na isti način su recimo nacisti bili upravu kada su upozoravali da neki Nijemci pomažu Jevreje... Nije da nisu bili upravu...
Imas li ti sta konkretno ili da tjeramo ovako podjebanciju? :)
Pa zar može konkretnije... Potvrdio sam tvoju tezu na jednom primjeru... Fatmir zaista ne griješi kad kaže i uz to još potkrijepi dokazom da neki Bošnjaci jedu svinjetinu... Dakle, Fatmir je upravu... To što on to radi u sklopu stigmatiziranja određenih ljudi zbog njihovog ličnog izbora o njihovoj ličnoj prehrani - nema veze... Bitno je da on nije pogriješio :oops:
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#153 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Drinski »

cyprus wrote: Pa zar može konkretnije... Potvrdio sam tvoju tezu na jednom primjeru... Fatmir zaista ne griješi kad kaže i uz to još potkrijepi dokazom da neki Bošnjaci jedu svinjetinu... Dakle, Fatmir je upravu... To što on to radi u sklopu stigmatiziranja određenih ljudi zbog njihovog ličnog izbora o njihovoj ličnoj prehrani - nema veze... Bitno je da on nije pogriješio :oops:
ooo, dobro smo danas raspoloženi. :)
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#154 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by cyprus »

Drinski wrote:
cyprus wrote: Pa zar može konkretnije... Potvrdio sam tvoju tezu na jednom primjeru... Fatmir zaista ne griješi kad kaže i uz to još potkrijepi dokazom da neki Bošnjaci jedu svinjetinu... Dakle, Fatmir je upravu... To što on to radi u sklopu stigmatiziranja određenih ljudi zbog njihovog ličnog izbora o njihovoj ličnoj prehrani - nema veze... Bitno je da on nije pogriješio :oops:
ooo, dobro smo danas raspoloženi. :)
Pa eto, ako imaš još neki drugi primjer nabaci...
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#155 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by GeeTnT »

cyprus wrote: Pa zar može konkretnije... Potvrdio sam tvoju tezu na jednom primjeru... Fatmir zaista ne griješi kad kaže i uz to još potkrijepi dokazom da neki Bošnjaci jedu svinjetinu... Dakle, Fatmir je upravu... To što on to radi u sklopu stigmatiziranja određenih ljudi zbog njihovog ličnog izbora o njihovoj ličnoj prehrani - nema veze... Bitno je da on nije pogriješio :oops:
...meni su cak stavljali svinjsku mast na pluca kad bih se prehladio i kasljao? Jel to problem? Mislim..imal to veze kakve sa tobom...sa tvojom percepcijom Bosnjaka?

Hoces Haribo?
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#156 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Drinski »

cyprus wrote: Pa eto, ako imaš još neki drugi primjer nabaci...
pa ne mogu, ipak su ovo ozbiljne stvari, mislim, mozda se ti volis zezati, ali jbg. danas ja nisam raspoložen, mozda zbog ponedjeljka.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#157 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by JoseMujica »

cyprus wrote:
Pa zar može konkretnije... Potvrdio sam tvoju tezu na jednom primjeru... Fatmir zaista ne griješi kad kaže i uz to još potkrijepi dokazom da neki Bošnjaci jedu svinjetinu... Dakle, Fatmir je upravu... To što on to radi u sklopu stigmatiziranja određenih ljudi zbog njihovog ličnog izbora o njihovoj ličnoj prehrani - nema veze... Bitno je da on nije pogriješio :oops:
pa šta ako neki Prošnjaci jedu svinjetinu :? Jeli možda prošnjaćka nacija utemeljena na nejedenju svinjetine? :facepalm:

Dakle, Fatmir je jedan nepismeni kreten koji dobija javni prostor samo zahvaljujuči ćinjenici da je bezobzirni kreten, a koji naciju u nastanku svodi na zvjersku grupu, taćno tamo gdje Zagreb i Beograd i želi da bidnu. Mekteblije bavite se maramama, svinjetinom, jel se prvo ustane jal sjedne kad se bogu moli, patnjom napačenih palestinaca, uzgojem golubova i ostalim perifernim glupostima a državu prepustite La famaliji Izmetbega i komšijama :-)
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#158 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Drinski »

Eto, kiparac, vidis, da i drugi ne kuze tvoju šalu. nije samo do mene.
privremeni
Posts: 1522
Joined: 29/07/2003 00:00

#159 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by privremeni »

Drinski wrote:
privremeni wrote:
Drinski wrote:ne znam, meni jos niko, osim papagajskog ponavljanja nekih općih mjesta i parola, nije argumentovano dokazao da Alispahić nije u pravu sa nekom konkretnom tezom.
Pomenuti je promijenio toliko strana, misljenja, stavova, da se nema sta dokazivati. On sam o sebi i svojem djelovanju (ne znam ni kako ga definisati)
najbolje govori. Ti se mozes sloziti sa nekim njegovim trenutnim stavom, ali sta sutra kad ga opet promijeni. Licno sam uvijek cijenio ljude koji su imali zaista stav, licni integritet i govorili ono sto su mislili, pa makar se s tim nimalo ne slagao. Ali sta reci za ovog pehlivana?? Ni licnog stava, ni morala, ni integriteta. Ako je on rjesenje za bilo sta u ovoj zemlji, tesko nama svima skupa. Da nema s vremena na vrijeme ispade, uglavnom smisljene da privuce paznju, koja mu je potrebna koliko i hljeb, malo bi ga ko pomenuo, da ne kazem posvetio mu slova, cak i na razbibrigama, kakvi su forumi.
ja nisam niti tvrdio da on treba biti političar ili tako nesto...samo sam kazao da je vrlo tesko naci tezu koja nije tacna. a svi mijenjaju stavove, samo budala i kamen ostaju isti.
Znaci, kod tebe pogodio u "sridu", a sto se mijenjanja misljenja tice, ono je kod kredibilnih ljudi rezultat zrelosti i promisljanja, pa cak ni tada se ne mijenjaju cesce nego carape na nogama.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#160 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by GeeTnT »

Neki Bosnjaci se radjaju sa vise ociju nego zuba.... ha Cipiripi, jel ovo istina??
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#161 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Drinski »

privremeni wrote:
Znaci, kod tebe pogodio u "sridu", a sto se mijenjanja misljenja tice, ono je kod kredibilnih ljudi rezultat zrelosti i promisljanja, pa cak ni tada se ne mijenjaju cesce nego carape na nogama.
ja samo kazem da cekam neko nesto ospori iz tih i tih razloga...

a ako mislis na promjene stavova u zadnjih 20,30 godina, lik veli da je ostao isti, ali čak i da nije, mislim da je jako, jako tesko naci nekoga koji nijedan svoj stav nije promijenio za to vrijeme. jel ti spadas među njih?
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#162 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by cyprus »

GeeTnT wrote:
cyprus wrote: Pa zar može konkretnije... Potvrdio sam tvoju tezu na jednom primjeru... Fatmir zaista ne griješi kad kaže i uz to još potkrijepi dokazom da neki Bošnjaci jedu svinjetinu... Dakle, Fatmir je upravu... To što on to radi u sklopu stigmatiziranja određenih ljudi zbog njihovog ličnog izbora o njihovoj ličnoj prehrani - nema veze... Bitno je da on nije pogriješio :oops:
...meni su cak stavljali svinjsku mast na pluca kad bih se prehladio i kasljao? Jel to problem? Mislim..imal to veze kakve sa tobom...sa tvojom percepcijom Bosnjaka?

Hoces Haribo?
Pitaj Fatmira jel problem... Nešto mi govori da jeste...
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#163 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by cyprus »

Drinski wrote:Eto, kiparac, vidis, da i drugi ne kuze tvoju šalu. nije samo do mene.
Ovo su ozbiljne stvari... Nije šala...
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#164 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Drinski »

cyprus wrote:
Drinski wrote:Eto, kiparac, vidis, da i drugi ne kuze tvoju šalu. nije samo do mene.
Ovo su ozbiljne stvari... Nije šala...
e pa, onda je do mene.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#165 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by cyprus »

Drinski wrote:
cyprus wrote:
Drinski wrote:Eto, kiparac, vidis, da i drugi ne kuze tvoju šalu. nije samo do mene.
Ovo su ozbiljne stvari... Nije šala...
e pa, onda je do mene.
Pa jbg, do koga je... Ti ovdje dođeš sa tvrdnjom da ne znaš gdje to Fatmir nije upravu, i onda optužiš druge da se šale :mrgreen:
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#166 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Drinski »

cyprus wrote:
Pa jbg, do koga je... Ti ovdje dođeš sa tvrdnjom da ne znaš gdje to Fatmir nije upravu, i onda optužiš druge da se šale :mrgreen:
pa dobro, dokazao si da se ne šališ, što jest, jest...al nisi dokazao da Fatmir nije u pravu, čak i na tom pitanju jelovnika.
privremeni
Posts: 1522
Joined: 29/07/2003 00:00

#167 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by privremeni »

Drinski wrote:
privremeni wrote:
Znaci, kod tebe pogodio u "sridu", a sto se mijenjanja misljenja tice, ono je kod kredibilnih ljudi rezultat zrelosti i promisljanja, pa cak ni tada se ne mijenjaju cesce nego carape na nogama.
ja samo kazem da cekam neko nesto ospori iz tih i tih razloga...

a ako mislis na promjene stavova u zadnjih 20,30 godina, lik veli da je ostao isti, ali čak i da nije, mislim da je jako, jako tesko naci nekoga koji nijedan svoj stav nije promijenio za to vrijeme. jel ti spadas među njih?
Procitaj ponovo ono na sto si mi replicirao. Doduse promisljanje i pomenuti ne mogu u istu recenicu, za utjehu nije jedini. On nema stava ni u cemu, osim onog da dopodne mrzi narod kojem pripada, a poslijepodne cijeli svijet, sve ostalo je egomanija. Kao sto rekoh ranije, ne zasluzuje slova, a kamo li moju paznju i vrijeme. Tebi mnogo slaganja i zajednickih stavova sa predmetom diskusije zelim :oops:
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#168 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Drinski »

privremeni wrote:
Procitaj ponovo ono na sto si mi replicirao. Doduse promisljanje i pomenuti ne mogu u istu recenicu, za utjehu nije jedini. On nema stava ni u cemu, osim onog da dopodne mrzi narod kojem pripada, a poslijepodne cijeli svijet, sve ostalo je egomanija. Kao sto rekoh ranije, ne zasluzuje slova, a kamo li moju paznju i vrijeme. Tebi mnogo slaganja i zajednickih stavova sa predmetom diskusije zelim :oops:
ok.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#169 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Banksy »

Chisum wrote:
Fatmir, ili, kako ga ICD-10 raja zovu, F20 Alispahic.
Proizvod vremena ... Danas, ta dijagnoza mu dođe skoro k'o preporuka.

edit: IZ je napravila kardinalnu grešku jer je ovim pismom, inače odličnim, ovakvog pacijenta uvela u igru i dala mu reflektore. Budalu samo na ignore.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#170 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by cyprus »

Drinski wrote:
cyprus wrote:
Pa jbg, do koga je... Ti ovdje dođeš sa tvrdnjom da ne znaš gdje to Fatmir nije upravu, i onda optužiš druge da se šale :mrgreen:
pa dobro, dokazao si da se ne šališ, što jest, jest...al nisi dokazao da Fatmir nije u pravu, čak i na tom pitanju jelovnika.
Ne, rekao sam da Fatmir jeste upravu u vezi jelovnika (nije mi cilj bilo tvrditi drugačije)... Ali sam također time i istakao da to možda i nije najvažnije u njegovoj retorici...
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#171 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by GeeTnT »

cyprus wrote:
Pitaj Fatmira jel problem... Nešto mi govori da jeste...
Ako ja pitam Fatmira, onda kakve ti imas veze sa cijelom pricom?
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#172 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by cyprus »

GeeTnT wrote:
cyprus wrote:
Pitaj Fatmira jel problem... Nešto mi govori da jeste...
Ako ja pitam Fatmira, onda kakve ti imas veze sa cijelom pricom?
Ja sam diskutant na ovoj temi, kao i desetine drugih. To je moja veza sa cijelom pričom.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8549
Joined: 15/04/2015 11:26

#173 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Thorgerson »

IN FATMIR WE TRUST!!!
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#174 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by JoseMujica »

moto za precedništvo 2018_

FATKO UPO GLATKO! :bih:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#175 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Kikibombona »

Alfons Kauders wrote:
Em2r wrote:Sta bi od onakvog pionira, komuniste, reformiste.
Neke iz te generacije je sbebo rat, neke heroin.

Fatmira - sizofrenija.



Steta. Rijetko inteligentan, kreativan i sposoban covjek. Mozda je zato i puko?
Fatmir se nije promijenio. Nekada je branio duge kose - sada brani duge brade!

Nego, zar ste vi Tuzlaci u to vrijeme bili toliki ljakani pa sikanirali metalce, hipike, dzankije...!?? :D
Post Reply