Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post Reply
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#101 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by fosna2014 »

Dobar je Fatmir, samo treba puno hodat gore dole. :D
User avatar
cyprus
Posts: 39277
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#102 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by cyprus »

zagortenej wrote:ne znam je li ko postavljao ovaj fatmirov uradak:



:bih:
Ne znam zašto, ali uvijek me zabezeknu razmjere bolesti ovog luđaka :-) :-)
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#103 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by General War »

NUB ˝Derviš Sušić˝ Tuzla
Saopćenje o otkazivanju matineje u povodu 50. godišnjice od objavljivanja ˝Memoara Živka Crnogorčevića
Menadžment Narodne i univerzitetske biblioteke "Derviš Sušić" Tuzla otkazuje matineju u povodu 50. godišnjice od objavljivanja "Memoara Živka Crnogorčevića" na kojoj su trebali uzeti učešće: doc.dr.Edin Jahić, Mr.sc.Fatmir Alispahić i Sabina Babajić dipl. komparativist i bibliotekar, planiranu za petak, 26. februar 2016. godine u našoj Biblioteci.

Razlog otkazivanja navedenog događaja, su istupi u medijima gospodina Fatmira Alispahića, u vezi sa organizacijom paradžemata u Bosni i Hercegovini, u kojima se on predstavlja kao njihov zastupnik. Na takav način, gospodin Alispahić podržava vaninstitucionalne oblike organizovanja vjerskih zajednica čime direktno urušava Islamsku zajednicu u BiH, ali i državu i društvo u cjelini.

Tim djelovanjem, želi da u našoj zemlji stvori vjerske zajednice ali i društvo koje nije kompatibilno sa našim društvom i državom već pripada nekim drugim podnebljima.


Narodna i univerzitetska biblioteka "Derviš Sušić" Tuzla kao kulturno - obrazovna ustanova koja pripada svim građanima, u svom radu i aktivnostima, neće propagirati osobe i stavove koji zastupaju ovakva djelovanja.

D i r e k t o r
doc.dr.sc. Edin Jahić
woooow :shock: :lol:
User avatar
sinuhe
Posts: 11507
Joined: 03/06/2011 11:33

#104 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by sinuhe »

Šizofrenija. Nije zabranjeno propovijedati a kao da nisu znali ko je Fatmir. :-)
User avatar
XXS
Posts: 1702
Joined: 29/11/2009 19:32

#105 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by XXS »

Fatmir ce mu glavu odfikariti kad vehabije dodju na vlast.
User avatar
asurbanipal
Posts: 6702
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#106 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by asurbanipal »

Korijeni Fatmirovih simpatija prema paradžematima leže ovdje.






Samo su biznis i interesi vječni... :lol:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#107 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by General War »

Fatmir Alispahić napadnut u Tuzli: Tvrdi da mu je nepoznati čovjek prijetio i nazvao ga teroristom :lol:
Fatmir Alispahić je u četvrtak preko svog Facebook profila obavijestio javnost da je od nepoznate osobe dobio ozbiljne verbalne prijetnje, piše Slobodona Bosna. “Nasilje koje sam doživio jutros sa mojom porodicom, jer smo bili izloženi prijetnjama N.N. lica, vozača bijelog golfa dvojke :D , koji je na semaforu napustio svoje vozilo, da bi me psovao kao “teroristu koji treba da ide u Siriju gdje mi i jeste mjesto”, napisao je Fatmir Alispahić na Facebooku.

Njegove kolege-novinari portala Saff.ba odmah su osudili napad i pozvali policiju da pronađe čovjeka koji je, kako navode, ugrozio sigurnost Fatmiru Alispahiću i njegovoj porodici, navodi SB. „Ovaj događaj se mora tretirati kao ozbiljna prijetnja i ugrožavanje Fatmirove sigurnosti. Pozivamo sve Bošnjake, naročito političko-vjerske predstavnike našeg naroda da se ne dozvoli stvaranje atmosfere linča. Sloboda je pravo koje pripada svakom građaninu BiH“, navodi Saff.ba.

(TIP/Foto: SB)
http://tip.ba/2016/02/25/fatmir-alispah ... eroristom/
User avatar
JoseMujica
Posts: 27618
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#108 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by JoseMujica »

aaaa pa Fatko ovu novonastalu situvaciju mora okrenut u svoju korist i razmišljat o TV i filmskim pravima o hajki na njeg poštena podrumaša HVO-a i patnji koju mu nanose ko pravovjernom Prošnjaku-muslimanu

evo predlažem mu za poćetak ovih par uradaka:

Fatmir Monty Python Alispahič and Unholly Krmetina medž Prošnjacima

Fatmir Monty Python Alispahič and completly different ćetnici

Fatmir Monty Python Alispahič's Meaning of Life, Faith and Economy

A i svakako se ibretim da bi naš Fatko ef. pristo da se pojavi u prostoru koji nosi ime jenog istaknutog kjafira
User avatar
XXS
Posts: 1702
Joined: 29/11/2009 19:32

#109 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by XXS »

General War wrote:Fatmir Alispahić napadnut u Tuzli: Tvrdi da mu je nepoznati čovjek prijetio i nazvao ga teroristom :lol:


....................vozača bijelog golfa dvojke :D ................
Sheki is on the road again!

Najbolji je naslov u slobodnoj bosni:

PARADŽEMATIMA UPRAVLJA FATMIR ALISPAHIĆ

Usrao se Fatmir k'o grlica. :odustajem:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#110 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by salik79 »

Ne zna covjek sta je gore - u ratu kada je, zajedno s babom, pjan zalutao u Carsijsku dzamiju "na namaz", ili sada, kada je trijezan zalutao u ove paradzemate. :-)
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#111 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by hAZNADAR »

Pozivamo sve Bošnjake, naročito političko-vjerske predstavnike našeg naroda da se ne dozvoli stvaranje atmosfere linča. Sloboda je pravo koje pripada svakom građaninu BiH“, navodi Saff.ba.
:lol: ma jelde

A Fatmir br jedan i u drzavi i u regionu u stvaranju atmosfere linca. Koliko je samo ljudi prozvao za izdajnistvo, cetnikoljubstvo, i pozvao na akciju. A i lov na svinjetinu je plaho velika sloboda gradjanina da konzumira sto mu je ceif. Bagra bi da izigrava serijatsku policiju.


Salu na stranu, ovo sa Fatmirom jeste ipak ozbiljno jer ima budala koje ga slusaju.
Vec vidim armiju glupana koji nazivaju cetnikom sve koji su kritikovali Fatmira.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27618
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#112 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by JoseMujica »

salik79 wrote:Ne zna covjek sta je gore - u ratu kada je, zajedno s babom, pjan zalutao u Carsijsku dzamiju "na namaz", ili sada, kada je trijezan zalutao u ove paradzemate. :-)

kreten ostaje kreten koju god da zastavu promjeni
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#113 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Danguba »

salik79 wrote:Ne zna covjek sta je gore - u ratu kada je, zajedno s babom, pjan zalutao u Carsijsku dzamiju "na namaz", ili sada, kada je trijezan zalutao u ove paradzemate. :-)
:lol:

Ne da se Fatmiru ni do potoka. :-)

(sjecam se toga. pricala carsija)
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#114 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by KB9 »

fatmirov babo je institucija za njega obicnog degenerika
Mobile_Disco
Posts: 1454
Joined: 03/02/2008 15:41
Location: Auckland

#115 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Mobile_Disco »

Stari Mindjusara :D
User avatar
asurbanipal
Posts: 6702
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#116 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by asurbanipal »

Fat i Mir

:mrgreen:


Image
User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#117 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Chisum »

Fatmir, ili, kako ga ICD-10 raja zovu, F20 Alispahic.
vade_mecum
Posts: 2300
Joined: 16/08/2009 09:34

#118 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by vade_mecum »

cyprus wrote:
zagortenej wrote:ne znam je li ko postavljao ovaj fatmirov uradak:



:bih:
Ne znam zašto, ali uvijek me zabezeknu razmjere bolesti ovog luđaka :-) :-)
ahaha oplakah...idu cvarci i slanina ko podmazani :lol: :lol:
Cartmane
Posts: 280
Joined: 28/04/2015 22:15

#119 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Cartmane »

Potreban je jedan socijalkonzervativac bosnjacki clan predsjednistva koji ce biti drzak, bahat i koji ce moci da odgovori na sve niske udarce, podle i podmukle pikanterije iz manjeg entiteta. Drugim rijecima, treba nam bosnjacka verzija Dodika.
Zgoljo
Posts: 1208
Joined: 26/12/2015 22:22

#120 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Zgoljo »

Cartmane wrote:Potreban je jedan socijalkonzervativac bosnjacki clan predsjednistva koji ce biti drzak, bahat i koji ce moci da odgovori na sve niske udarce, podle i podmukle pikanterije iz manjeg entiteta. Drugim rijecima, treba nam bosnjacka verzija Dodika.
Apsolutno.
Ocigledno da je ova taktika koju preferiraju nasi proleteri,tipa ko nas bre zavadi,zanemarimo stradanja i genocid jer ce nam se naljutit komsije pa nece htjeti suzivit s nama,ma bilo je zlocina i na nasoj strani-svi smo isti,nemoj puno vjere naljutice se komsije,nemoj da nas je preko 50 posto jer komsije ne vole to cuti,nece htjeti suzivit s nama,radije smanji,nema veze....sustinski pogresna,dakle,ta proleterska taktika ne daje rezultate,komsije bi ih unatoc tome najradije vidjele dole ispod,stalno im raskopavaju drzavu,opstruiraju sve zivo i mrtvo...

Znaci nova,djelotvorna, taktika bi bila ova:yebat cemo vam nanu naninu samo nastavite li srat,dosta smo se,sto rece jedan,mi prilagodjavali.
Brzo bi bili puno vise postovani,garantovano.
Cartmane
Posts: 280
Joined: 28/04/2015 22:15

#121 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Cartmane »

Zgoljo wrote:
Cartmane wrote:Potreban je jedan socijalkonzervativac bosnjacki clan predsjednistva koji ce biti drzak, bahat i koji ce moci da odgovori na sve niske udarce, podle i podmukle pikanterije iz manjeg entiteta. Drugim rijecima, treba nam bosnjacka verzija Dodika.
Apsolutno.
Ocigledno da je ova taktika koju preferiraju nasi proleteri,tipa ko nas bre zavadi,zanemarimo stradanja i genocid jer ce nam se naljutit komsije pa nece htjeti suzivit s nama,ma bilo je zlocina i na nasoj strani-svi smo isti,nemoj puno vjere naljutice se komsije,nemoj da nas je preko 50 posto jer komsije ne vole to cuti,nece htjeti suzivit s nama,radije smanji,nema veze....dakle,ta proleterska taktika ne daje rezultate,komsije bi ih unatoc tome najradije vidjele dole ispod,stalno im raskopavaju drzavu,opstruiraju sve zivo i mrtvo...

Znaci nova,djelotvorna, taktika bi bila ova:yebat cemo vam nanu naninu samo nastavite li srat,dosta smo se,sto rece jedan,mi prilagodjavali.
Brzo bi bili puno vise postovani,garantovano.

Zapravo mi to beskicmenjastvo kod bosnjackih politicara ide na zivce. "Netalasanje" da se ne bi zamjerilo Srbima i Hrvatima, bolka merhametli imidza zbog kojeg smo bezbroj puta nastradali kroz historiju. Nema vece naivcine od Bosnjaka. Dakle, neko ko ce se usuditi reci cetnicima da su cetnici i na vrijeme razotkriti njihove prljave igrice protiv i prema Bosnjacima i adekvatno odgovoriti na iste.
bhnapoleon1
Posts: 6504
Joined: 11/05/2014 23:47

#122 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by bhnapoleon1 »

Cartmane wrote:
Zgoljo wrote:
Cartmane wrote:Potreban je jedan socijalkonzervativac bosnjacki clan predsjednistva koji ce biti drzak, bahat i koji ce moci da odgovori na sve niske udarce, podle i podmukle pikanterije iz manjeg entiteta. Drugim rijecima, treba nam bosnjacka verzija Dodika.
Apsolutno.
Ocigledno da je ova taktika koju preferiraju nasi proleteri,tipa ko nas bre zavadi,zanemarimo stradanja i genocid jer ce nam se naljutit komsije pa nece htjeti suzivit s nama,ma bilo je zlocina i na nasoj strani-svi smo isti,nemoj puno vjere naljutice se komsije,nemoj da nas je preko 50 posto jer komsije ne vole to cuti,nece htjeti suzivit s nama,radije smanji,nema veze....dakle,ta proleterska taktika ne daje rezultate,komsije bi ih unatoc tome najradije vidjele dole ispod,stalno im raskopavaju drzavu,opstruiraju sve zivo i mrtvo...

Znaci nova,djelotvorna, taktika bi bila ova:yebat cemo vam nanu naninu samo nastavite li srat,dosta smo se,sto rece jedan,mi prilagodjavali.
Brzo bi bili puno vise postovani,garantovano.

Zapravo mi to beskicmenjastvo kod bosnjackih politicara ide na zivce. "Netalasanje" da se ne bi zamjerilo Srbima i Hrvatima, bolka merhametli imidza zbog kojeg smo bezbroj puta nastradali kroz historiju. Nema vece naivcine od Bosnjaka. Dakle, neko ko ce se usuditi reci cetnicima da su cetnici i na vrijeme razotkriti njihove prljave igrice protiv i prema Bosnjacima i adekvatno odgovoriti na iste.
Slozio bih se da na bosnjackoj politickoj sceni treba jedna muska ruka, ali taj neko ko ce udariti šakom od sto mora biti obrazovan i odmjeren, a ne kao ovaj fasista gore.
semsasuljakovic
Posts: 2019
Joined: 02/08/2015 21:30

#123 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by semsasuljakovic »

Čovjek uopšte nema političke aspiracije i zbog toga je tema suvišna. A da ima, svakako bi od mene imao glas.
Zgoljo
Posts: 1208
Joined: 26/12/2015 22:22

#124 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Zgoljo »

Razumijemo se druze.Sto smo mi finiji to su grobnice sa kostima nasih mrtvih obilnije,ciklusi se periodicno ponavljaju.

I intelektom dobrano zakinut homo sapiens bi do sada nesto naucio.Ne promjeni li Bosnjo razmisljanje iz temelja i ne podigne li glavu iz pjeska i uspravi je eto ubrzo novih stratista.Jasno ko sunce.
Cartmane
Posts: 280
Joined: 28/04/2015 22:15

#125 Re: Fatmir Alispahic, predsjednistvo 2018

Post by Cartmane »

Zgoljo wrote:Razumijemo se druze.Sto smo mi finiji to su grobnice sa kostima nasih mrtvih obilnije,ciklusi se periodicno ponavljaju.

I intelektom dobrano zakinut homo sapiens bi do sada nesto naucio.Ne promjeni li Bosnjo razmisljanje iz temelja i ne podigne li glavu iz pjeska i uspravi je eto ubrzo novih stratista.Jasno ko sunce.

Tako je. Hoce li to sada biti Fatmir Alispahic ili neko drugi, vidjeti cemo. Ja sam za to da bude neki mladi lik, obrazovan, artikuliran i metodican. Neko ko je osloboden mentalnih komunistickih okova. Socijalkonzervativac nacionalista.
Post Reply