FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4866
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#8351 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by duh_sa_sjekirom »

PM72 wrote: 27/05/2024 09:39 Ljudi napravili daljinski da se ne protežeš kad šaltaš programe...i dođe uz televiziju...
Nemam ja te novotarije.
Kod mene je c/b TV
User avatar
nepass1
Posts: 10201
Joined: 06/07/2017 07:35

#8352 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by nepass1 »

Karikaturist wrote: 26/05/2024 12:57 Naravno da nije, mi smo.
Gledati Senada nakon toliko godina je teski mazohizam, imao je blistavih momenata ali sad tavori po dnu.
Pa svi ga ovdje gledate, jbt ja sam zadnji put pogledao kad je muzur postao nacelnik ilidze i jos jednom intervjuvsa vucicem. Zvjezde granda taj kanal i nemam na tv, bukvalno nikad za nikad se nije prebacilo kod mene u kuci na tu emisiju.

Kad mi je dosadno u par mjeseci naletim na ovu temu da vidim sta pisete o doticnom
nekome
Posts: 3016
Joined: 17/05/2011 10:41

#8353 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by nekome »

PM72 wrote: 27/05/2024 09:39 Ljudi napravili daljinski da se ne protežeš kad šaltaš programe...i dođe uz televiziju...
sta kad bi ti rekao da postoje ljudi koji odu na youtube i ukucaju face tv i onda puste video :lol:
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14893
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#8354 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by DaysleepeR »

Ja to smeće ne gledam više od 10 godina... vidim šta ljudi pišu iz sedmice u sedmicu i ne kontam...
User avatar
dulekrele
Posts: 3921
Joined: 10/04/2014 18:25

#8355 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by dulekrele »

Svi srbijansski mediji ovo objavljuju i likuju.

User avatar
House
Posts: 47037
Joined: 17/03/2010 15:36

#8356 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by House »

govnar.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 41612
Joined: 29/06/2011 23:39

#8357 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by dječak sa šibicama »

Senadova namjera je bila da sukne Slucajnom prolazniku, ovi se uhvatili ko pjan plota, svako vrti teze po svom nahodjenju i sva prica je suplja.

Usvojeno, previse onih protiv suzdrzanih i koji nisu glasali sto je poraz same teme, ako imas manje od pola ZA onda je to tuzno ili zalosno, a opet usvojeno je pa koga briga. Cijela prica je puna politikanstva i meni je to sve skupa odvratno. Cim se ovaj sa Slucajnim obracunava na ovaj nacin, samo je usetao u politikanstvo i ljigavost cijele price. Prepucavanje preko kostiju ljudi koji leze negdje tamo, ogavno.
User avatar
addem
Posts: 2776
Joined: 13/02/2004 00:00

#8358 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by addem »

Senči je pobudalio.
Armin2013
Posts: 483
Joined: 19/08/2013 15:37

#8359 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Armin2013 »

Neću o Senadu i Face TV jer se očigledno nećemo složit.

Što se tiče rezolucije ona je usvojena tamam da je sa 1 glasom više.
Ali čovjek je u pravu (možda nije trebao onako to reći), od 171 zemlje, 19 protiv, 68 suzdržanih i 84 za
Ovih 19 protiv znamo ko su i šta su
Ovih 68 suzdržanih, ostali su suzdržani jer se nisu htjeli zamjeriti pokretačima rezolucije (trgovali su glasom) ali su ipak bili više naklonjeni ovim 19 koji su bili protiv. A kasnije ćemo vidjet šta su dobili da budu suzdržani.

To je današnje stanje društva u svijetu.
A s druge strane to je veliki poraz naše doplomatije, pa čak ni Islamski svijet nisu znali pridobit ili nisu htjeli. To i jest bit ovog Senadovog monologa. A sada se svi javljaju kao oni su to izlobirali. Da nije bilo Njemačke i Amerike i ovo bi propalo, sada znamo kakva nam je diplomatija.

Neću dalje.
lp,
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 5773
Joined: 12/10/2014 01:12

#8360 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by skupljac_zeljeza »

Armin2013 wrote: 27/05/2024 16:20 Da nije bilo Njemačke i Amerike i ovo bi propalo, sada znamo kakva nam je diplomatija.
A govori i o Americi i Njemačkoj i EU i OIC jer smo svi mislili što poguraju oni da mora proći većinom.
Armin2013
Posts: 483
Joined: 19/08/2013 15:37

#8361 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Armin2013 »

skupljac_zeljeza wrote: 27/05/2024 20:23
Armin2013 wrote: 27/05/2024 16:20 Da nije bilo Njemačke i Amerike i ovo bi propalo, sada znamo kakva nam je diplomatija.
A govori i o Americi i Njemačkoj i EU i OIC jer smo svi mislili što poguraju oni da mora proći većinom.
Negdje sam čuo: Diplomatija je trgovanje. I tačno je tako, koga briga za ubijenom djecom i ženama, nek sam ja dobio 500.000 za bolnicu od negatora genocida. A koliko je sve to jedan veliki biznis, govori činjenica da na jednoj strani osuđujemo genocid od prije 30 godina a drugi nam se dešava pred očima.
MAha
Posts: 368
Joined: 26/12/2002 00:00

#8362 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by MAha »

Sto vise razmisljam i gledam ovaj senadov "uradak" (namjerno malo "s") sve vise mislim da nije ni slucajno, ni greska u "koracima" ni samo radi umanjivanja doprinosa g.Lagumdzije. Bojim se da tu ima i nesto mnogo gore.
Konstrukcija da je Rezolucija morala biti usvojena konsenzusom je 100% srbijanska taktika i njihov "argument" i narativ pri lobiranju protiv iste i pripremi za relativizaciju. To jelte znaci da su i Srbija, i Rusija morale biti za (bajke su na drugom spratu). Dakle, otkud senadu 100% srbijanski narativ i konstrukcija? Omaklo se jelte...hm.
User avatar
jao_situacije
Posts: 17973
Joined: 29/03/2014 19:20

#8363 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by jao_situacije »

Image

Image

čak su i poklone razmijenili
Armin2013
Posts: 483
Joined: 19/08/2013 15:37

#8364 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Armin2013 »

MAha wrote: 28/05/2024 01:54 Sto vise razmisljam i gledam ovaj senadov "uradak" (namjerno malo "s") sve vise mislim da nije ni slucajno, ni greska u "koracima" ni samo radi umanjivanja doprinosa g.Lagumdzije. Bojim se da tu ima i nesto mnogo gore.
Senad ima nešto žestoko protiv Lagumdžije, i to ne krije u svojim emisijama.
I ja ga nešto ne gotivim, ali što se tiče Lagumdžije mislim da je najbolji bosansko-hercegovački diplomata, ne kažem da uvijek radi u interesu BiH, ali mislim da mu nema ravnog što se tiče politike i politiknastva. Šteta što više ne misli na BiH a manje na svoj džep.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12761
Joined: 01/07/2019 15:35

#8365 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by dr_Evil »

Armin2013 wrote: 28/05/2024 07:20
MAha wrote: 28/05/2024 01:54 Sto vise razmisljam i gledam ovaj senadov "uradak" (namjerno malo "s") sve vise mislim da nije ni slucajno, ni greska u "koracima" ni samo radi umanjivanja doprinosa g.Lagumdzije. Bojim se da tu ima i nesto mnogo gore.
Senad ima nešto žestoko protiv Lagumdžije, i to ne krije u svojim emisijama.
I ja ga nešto ne gotivim, ali što se tiče Lagumdžije mislim da je najbolji bosansko-hercegovački diplomata, ne kažem da uvijek radi u interesu BiH, ali mislim da mu nema ravnog što se tiče politike i politiknastva. Šteta što više ne misli na BiH a manje na svoj džep.
Oni su nesto familija, ali generalno mislim da su se zakacili jer je Senad bio urednik i kasnije direktor BHT-a, a nesto je krenulo oko 60 minuta dok je ta emisija bila.

Kad je prosli put uzeo SDP vlast i kad je Zlatko krenuo sa postavljanjem i smjenama, tu je puklo. Mislim da je u nekoj od zadnjih emisija sa gostovanjem Zlagumdzije to Senad rekao.

Nego, Zlagumdzija je fantastican govornik, i supljak, tako da mu se lako zaboravi sve ono lose sta je uradio, i ono sta je dobro trebao uradit pa nije.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?app=deskt ... b_imp_woyt[/youtube]
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 5773
Joined: 12/10/2014 01:12

#8366 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by skupljac_zeljeza »

MAha wrote: 28/05/2024 01:54 Omaklo se jelte...hm.
Ne mora biti da je u tome zla namjera, nego onaj osjećaj kiselosti kod svih nas kada je izglasana sa takvim odnosom i pitali smo se ko su nam sve prijatelji u svijetu. Ne znam kome je svejedno što je bilo tako jer su nas razočarali i oni u koje smo bili pa sigurni pa nam na to valjalo slušati Vučića i Dodika kako su oni pobjednici, a pokretači Rezolucije gubitnici. Puno možda mi očekujemo od ove Rezolucije jer ona nije ni za koga pravno obavezujuća osim što je moralni čin prema žrtvama tako što će se moći otvoriti izložba u zgradi UN-a na godišnjicu i što ćemo brže dobiti spomenik Cvijet Srebrenice pred zgradom 2 x 2 m, a što se razmatralo odvojeno od Rezolucije. Kakvi smo, mislim na vlasti koje ne mogu da se dogovore oko sudije, sumnjam da ćemo nešto više od ovo dvoje iskoristiti Rezolucijom.

A Arnaut je odgovorio Beogradu jasno da im matematika slabo ide, ali ne samo matematika...
Pravila u Generalnoj skupštini UN-a su drugačija. Dovoljno je više glasova za od glasova protiv i niko nema veto. Rezolucija o genocidu u Srebrenici je tu usvojena jer su 84. zemlje glasale za, a samo 19 protiv. BiH poštuje pravila, Srbija očito ne. Ni u međunarodnim organizacijama, a ni pravila ratovanja
milib988
Posts: 133
Joined: 19/11/2020 08:15
Location: Usa
Contact:

#8367 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by milib988 »

Moj Senade, us*ao si i sefa i stanicu!
MAha
Posts: 368
Joined: 26/12/2002 00:00

#8368 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by MAha »

skupljac_zeljeza wrote: 28/05/2024 09:50
MAha wrote: 28/05/2024 01:54 Omaklo se jelte...hm.
Ne mora biti da je u tome zla namjera, nego onaj osjećaj kiselosti kod svih nas kada je izglasana sa takvim odnosom i pitali smo se ko su nam sve prijatelji u svijetu. Ne znam kome je svejedno što je bilo tako jer su nas razočarali i oni u koje smo bili pa sigurni pa nam na to valjalo slušati Vučića i Dodika kako su oni pobjednici, a pokretači Rezolucije gubitnici. Puno možda mi očekujemo od ove Rezolucije jer ona nije ni za koga pravno obavezujuća osim što je moralni čin prema žrtvama tako što će se moći otvoriti izložba u zgradi UN-a na godišnjicu i što ćemo brže dobiti spomenik Cvijet Srebrenice pred zgradom 2 x 2 m, a što se razmatralo odvojeno od Rezolucije. Kakvi smo, mislim na vlasti koje ne mogu da se dogovore oko sudije, sumnjam da ćemo nešto više od ovo dvoje iskoristiti Rezolucijom.

A Arnaut je odgovorio Beogradu jasno da im matematika slabo ide, ali ne samo matematika...
Pravila u Generalnoj skupštini UN-a su drugačija. Dovoljno je više glasova za od glasova protiv i niko nema veto. Rezolucija o genocidu u Srebrenici je tu usvojena jer su 84. zemlje glasale za, a samo 19 protiv. BiH poštuje pravila, Srbija očito ne. Ni u međunarodnim organizacijama, a ni pravila ratovanja
Ja nisam imao osjecaj kiselosti. Pogotovo kad je g Lagumdzija pojasnio razloge pravila nacina glasanja. A evo i ova Arnautova matematika je touche. Zasto pristajati na srbijanski narativ? Jbt jesmo majstori izrelativizirati vlastitu pobjedu, uspjeh, nenadmasni. Sto rekao rahmetli Sidran, ne propustimo priliku da propustimo priliku.
Al opet sve je djaba, Rezolucija je usvojena i to nadmocnon vecinom. Pa nek se upinju i dalje sta cu im ja. Samo me boli kada nasi ljudi, koji vole Bosnu, pristanu na njihov naopaki, bolesni rezon i narativ. Neki nikad pameti doc nece izgleda.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12761
Joined: 01/07/2019 15:35

#8369 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by dr_Evil »




Naljutio nam podvelesca!
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 5773
Joined: 12/10/2014 01:12

#8370 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by skupljac_zeljeza »

MAha wrote: 28/05/2024 10:28
Spoiler
Show
skupljac_zeljeza wrote: 28/05/2024 09:50
MAha wrote: 28/05/2024 01:54 Omaklo se jelte...hm.
Ne mora biti da je u tome zla namjera, nego onaj osjećaj kiselosti kod svih nas kada je izglasana sa takvim odnosom i pitali smo se ko su nam sve prijatelji u svijetu. Ne znam kome je svejedno što je bilo tako jer su nas razočarali i oni u koje smo bili pa sigurni pa nam na to valjalo slušati Vučića i Dodika kako su oni pobjednici, a pokretači Rezolucije gubitnici. Puno možda mi očekujemo od ove Rezolucije jer ona nije ni za koga pravno obavezujuća osim što je moralni čin prema žrtvama tako što će se moći otvoriti izložba u zgradi UN-a na godišnjicu i što ćemo brže dobiti spomenik Cvijet Srebrenice pred zgradom 2 x 2 m, a što se razmatralo odvojeno od Rezolucije. Kakvi smo, mislim na vlasti koje ne mogu da se dogovore oko sudije, sumnjam da ćemo nešto više od ovo dvoje iskoristiti Rezolucijom.

A Arnaut je odgovorio Beogradu jasno da im matematika slabo ide, ali ne samo matematika...
Pravila u Generalnoj skupštini UN-a su drugačija. Dovoljno je više glasova za od glasova protiv i niko nema veto. Rezolucija o genocidu u Srebrenici je tu usvojena jer su 84. zemlje glasale za, a samo 19 protiv. BiH poštuje pravila, Srbija očito ne. Ni u međunarodnim organizacijama, a ni pravila ratovanja
Ja nisam imaonosjecaj kiselosti. Pogotovo kad je g Lagumdzija pojasnio razloge pravila nacina glasanja. A evo i ova Arnautova matematika je touche. Zasto pristajati na srbijanski narativ? Jbt jesmo majstori izrelativizirati vlastitu pobjedu, uspjeh, nenadmasni. Sto rekao rahmetli Sidran, ne propustimo priliku da propustimo priliku.
Al opet sve je djaba, Rezolucija je usvojena i ti nadmocnon vecinom. Pa nek se upinji i dalje sta cu im ja. Samome boli kada nasi ljudi, koji vole Bosnu, priatanu na njihov naopaki, bolesni rezon i narativ. Neki nikad oameti doc nece izgleda.
Imao sam ozbiljnu zabrinutost da li nam se može okliznuti kao prvi puta jer oni su se dobro pripremali po priči Dačića što je sinoć ponovio u Ćirilici. U toj kampanji Srbija kupuje od Francuza 12 Rafalea i bilo mi je jasno kakva će kampanja biti. Isplivalo je da su dijelili i donacije za bolnice za glas.

Onda sam sebi postavio pitanje da sutra bude rat između Srbije sa satelitom RS i Bosne, koliko bi država nas podržalo u odbrani? Rusija i Kina i njihovi satrapi sigurno ne bi nego bi podržali Srbiju kao što sada neki podržavaju cioniste protiv Palestinaca.

Ako Konaković uspije uz pomoć Rezolucije natjerati ambasadore da svi stave zastavu na pola koplja 11. jula bilo bi super. Znamo da do sada neki nisu htjeli. Da li će početi zbog Rezolucije se kažnjavati negiranje genocida? I tu sam skeptik.
Dugarry
Posts: 273
Joined: 09/10/2022 12:23

#8371 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Dugarry »

dr_Evil wrote: 28/05/2024 10:47


Naljutio nam podvelesca!
:D
MAha
Posts: 368
Joined: 26/12/2002 00:00

#8372 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by MAha »

skupljac_zeljeza wrote: 28/05/2024 10:50
MAha wrote: 28/05/2024 10:28
Spoiler
Show
skupljac_zeljeza wrote: 28/05/2024 09:50

Ne mora biti da je u tome zla namjera, nego onaj osjećaj kiselosti kod svih nas kada je izglasana sa takvim odnosom i pitali smo se ko su nam sve prijatelji u svijetu. Ne znam kome je svejedno što je bilo tako jer su nas razočarali i oni u koje smo bili pa sigurni pa nam na to valjalo slušati Vučića i Dodika kako su oni pobjednici, a pokretači Rezolucije gubitnici. Puno možda mi očekujemo od ove Rezolucije jer ona nije ni za koga pravno obavezujuća osim što je moralni čin prema žrtvama tako što će se moći otvoriti izložba u zgradi UN-a na godišnjicu i što ćemo brže dobiti spomenik Cvijet Srebrenice pred zgradom 2 x 2 m, a što se razmatralo odvojeno od Rezolucije. Kakvi smo, mislim na vlasti koje ne mogu da se dogovore oko sudije, sumnjam da ćemo nešto više od ovo dvoje iskoristiti Rezolucijom.

A Arnaut je odgovorio Beogradu jasno da im matematika slabo ide, ali ne samo matematika...

Ja nisam imaonosjecaj kiselosti. Pogotovo kad je g Lagumdzija pojasnio razloge pravila nacina glasanja. A evo i ova Arnautova matematika je touche. Zasto pristajati na srbijanski narativ? Jbt jesmo majstori izrelativizirati vlastitu pobjedu, uspjeh, nenadmasni. Sto rekao rahmetli Sidran, ne propustimo priliku da propustimo priliku.
Al opet sve je djaba, Rezolucija je usvojena i ti nadmocnon vecinom. Pa nek se upinji i dalje sta cu im ja. Samome boli kada nasi ljudi, koji vole Bosnu, priatanu na njihov naopaki, bolesni rezon i narativ. Neki nikad oameti doc nece izgleda.
Imao sam ozbiljnu zabrinutost da li nam se može okliznuti kao prvi puta jer oni su se dobro pripremali po priči Dačića što je sinoć ponovio u Ćirilici. U toj kampanji Srbija kupuje od Francuza 12 Rafalea i bilo mi je jasno kakva će kampanja biti. Isplivalo je da su dijelili i donacije za bolnice za glas.

Onda sam sebi postavio pitanje da sutra bude rat između Srbije sa satelitom RS i Bosne, koliko bi država nas podržalo u odbrani? Rusija i Kina i njihovi satrapi sigurno ne bi nego bi podržali Srbiju kao što sada neki podržavaju cioniste protiv Palestinaca.

Ako Konaković uspije uz pomoć Rezolucije natjerati ambasadore da svi stave zastavu na pola koplja 11. jula bilo bi super. Znamo da do sada neki nisu htjeli. Da li će početi zbog Rezolucije se kažnjavati negiranje genocida? I tu sam skeptik.
U slucaju ne daj Boze rata (ko je bio u ratu zna kako to izgleda, pa makara i da nisi bio vojnik na liniji, ili manevarakoj/divedznantkoj jedinici, dakle ne daj Boze da se dogodi, unistava, fizicki, psihicki, materijalno, na sve nacine), mislim da smo u sasvim drugacijoj situaciji u odbosu na 92. Plus, cak vjerujem da bi nivo naoruzanja i opremljenosti koja bi nam bila obezbjedjena od strane prijatelja, nadmasila ono sto bi srbija i rusija mogle oebzbjediti za ponovnu agresiju. Da ne pominjem da je NATO obavezan da intervenise u takvom slucaju. Zakljucak, mislim da oni koji bi eventualno zeljeli izazvati rat su duboko svjesni ovih cinjenica, te da istog nece biti.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12761
Joined: 01/07/2019 15:35

#8373 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by dr_Evil »

MAha wrote: 28/05/2024 11:30
U slucaju ne daj Boze rata (ko je bio u ratu zna kako to izgleda, pa makara i da nisi bio vojnik na liniji, ili manevarakoj/divedznantkoj jedinici, dakle ne daj Boze da se dogodi, unistava, fizicki, psihicki, materijalno, na sve nacine), mislim da smo u sasvim drugacijoj situaciji u odbosu na 92. Plus, cak vjerujem da bi nivo naoruzanja i opremljenosti koja bi nam bila obezbjedjena od strane prijatelja, nadmasila ono sto bi srbija i rusija mogle oebzbjediti za ponovnu agresiju. Da ne pominjem da je NATO obavezan da intervenise u takvom slucaju. Zakljucak, mislim da oni koji bi eventualno zeljeli izazvati rat su duboko svjesni ovih cinjenica, te da istog nece biti.
Mislis.. i nemoj dalje iskusavati teoriju od toga.

Ja se slazem s tobom, ali istovremeno znam kakve osjecaje burzoazija Europe ima prema BiH i Bosnjacima kao ostatcima Porte. Koliko bi se opet pitala Europa posto je u njezinom dvoristu, a koliko USA kauboji upitno je. Isto tako smo vidjeli primjer Afganistana ili Kurda, kako se situacija preokrene preko noci.
User avatar
dulekrele
Posts: 3921
Joined: 10/04/2014 18:25

#8374 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by dulekrele »

Armin2013 wrote: 27/05/2024 16:20 Neću o Senadu i Face TV jer se očigledno nećemo složit.

Što se tiče rezolucije ona je usvojena tamam da je sa 1 glasom više.
Ali čovjek je u pravu (možda nije trebao onako to reći), od 171 zemlje, 19 protiv, 68 suzdržanih i 84 za
Ovih 19 protiv znamo ko su i šta su
Ovih 68 suzdržanih, ostali su suzdržani jer se nisu htjeli zamjeriti pokretačima rezolucije (trgovali su glasom) ali su ipak bili više naklonjeni ovim 19 koji su bili protiv. A kasnije ćemo vidjet šta su dobili da budu suzdržani.

To je današnje stanje društva u svijetu.
A s druge strane to je veliki poraz naše doplomatije, pa čak ni Islamski svijet nisu znali pridobit ili nisu htjeli. To i jest bit ovog Senadovog monologa. A sada se svi javljaju kao oni su to izlobirali. Da nije bilo Njemačke i Amerike i ovo bi propalo, sada znamo kakva nam je diplomatija.

Neću dalje.
lp,
Ne znam o cemu ti pricas i jesi li svjestan kakve si budalastine napisao. Na osnovu cega si zakljucio da su suzdrzani naklonjeni ovim sto su bili protiv. Bas suprotno. Svi koji su bili suzdrzani su izjavili da je bio genocid i da podrzavaju osudu genocida. Da nije bilo Kine i Rusije bilo bi 90% ZA. Haj malo tom logikom dijeteta iz vrtica. Politika nije sigurica a nikad nije ni bila. Sve zavisi od trenutne geopoliticke situacije. Situacija je takva kakva je i opet je vecina glasala za rezoluciji ali ce se uvijek naci neki pametnjakovici kao sto si ti ili sad mogu komotno stalno pisati Nenad koji sve minimalizuju i kroz šarena laza pricu da se neko ne bi uvrijedio, glasanje ZA nipodastavaju.
Rezolucija je usvojena i tu nema vise nikakve diskusije pogotovo upadati u srpsku masinu lazi i mitomanije i padati u neke diskusije s njima. A Nenad je ispao teski paksu.
internazionale
Posts: 2245
Joined: 30/12/2009 15:52

#8375 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by internazionale »

dr_Evil wrote: 28/05/2024 10:47


Naljutio nam podvelesca!
Bravo Salkane, od A do Ž.

Jedino si fulio oko najveća pobjeda BiH

Senade jebo te Zlaja u dupe
Post Reply