FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
oldtajmer
Posts: 5274
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#8301 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by oldtajmer »

obzirom da je lova picoustog stigla i do hondurasa ko ce ga znati mozda je i nenad podmazan
MAha
Posts: 368
Joined: 26/12/2002 00:00

#8302 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by MAha »

Kako ruzan potez Senadov. Ne bih ulazio u razlicite teorije. Jednostavno, sta god da stoji iza ovakvoh Senadovih komentara i debatisanja u vezi Rezolucije, Senad je,.bar kod mene, "zavrsio karijeru"
Gledao sam njegove emisije, maltene svaku. Vise necu. Kod mene je izgubio kredibilitet. Sve druge atvari, njegove obracune sa ovim sa onim mogo sam "progutat", ovo sad nije nicija licna prcija i previse je krupno da bi se obracunavao bilo s kim.
Zao mi je, nekad sam ga cijenio hbg. Ali ovo je, nemam bas dobru rijec, dno, strasno, licemjerno, izdajnicki, ma svasta nesta u pm.
User avatar
konektovan
Posts: 41544
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#8303 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by konektovan »

Pa senad je roðeni srbijanac,..sta hocete, da gazi i pljuje na svoje?! :mrgreen:
suspect_zero
Posts: 26107
Joined: 11/10/2008 21:45

#8304 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by suspect_zero »

nekome wrote: 26/05/2024 11:00 Nije obrisano, o cemu pricate

Ja sam sinoć bila naletila na neki link i fakat nije moglo, 3 sekunde čini mi se i prekide....vidim danas ide.
MAha
Posts: 368
Joined: 26/12/2002 00:00

#8305 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by MAha »

konektovan wrote: 26/05/2024 13:01 Pa senad je roðeni srbijanac,..sta hocete, da gazi i pljuje na svoje?! :mrgreen:
Ma mislim da nije to, nemojte sad kalemit to. Ego triper, a sad se pokazalo i covjek bez principa, covjek koji stavlja sebe i svoj ego (ili sta vec nebitno) ispred dobrobiti drzave.
I kako mu vise vjerovati, jednistavno kako mu vise vjerovati kada obradjuje bilo sta.
LSD
Posts: 27436
Joined: 24/07/2007 08:26

#8306 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by LSD »

MAha wrote: 26/05/2024 13:00 Kako ruzan potez Senadov. Ne bih ulazio u razlicite teorije. Jednostavno, sta god da stoji iza ovakvoh Senadovih komentara i debatisanja u vezi Rezolucije, Senad je,.bar kod mene, "zavrsio karijeru"
Gledao sam njegove emisije, maltene svaku. Vise necu. Kod mene je izgubio kredibilitet. Sve druge atvari, njegove obracune sa ovim sa onim mogo sam "progutat", ovo sad nije nicija licna prcija i previse je krupno da bi se obracunavao bilo s kim.
Zao mi je, nekad sam ga cijenio hbg. Ali ovo je, nemam bas dobru rijec, dno, strasno, licemjerno, izdajnicki, ma svasta nesta u pm.
Tvoj je problem sto si se previse emocionalno investirao u Senada i Face TV, pa je sad razocarenje veliko.
Ali moram ti reci da je on vec 10 godina medijski sarlatan, bosanski Milomir Maric. 10 godina vec. On je dovodio onog mladog kokardasa Stanivukovica, Vukanovica, Karleusu, od njih pravio zvijezde, podilazio im, uvlacio se u rektum takvim nacionalistickim jazavcima...dizao ih u nebesa, a sebi rejting usput.
Pa kako ti vec tada nije zasmetao :wink: vec sad kad je opleo po Lagumdziji, jos jednom ublehasu.
User avatar
konektovan
Posts: 41544
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#8307 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by konektovan »

LSD wrote: 26/05/2024 13:11
MAha wrote: 26/05/2024 13:00 Kako ruzan potez Senadov. Ne bih ulazio u razlicite teorije. Jednostavno, sta god da stoji iza ovakvoh Senadovih komentara i debatisanja u vezi Rezolucije, Senad je,.bar kod mene, "zavrsio karijeru"
Gledao sam njegove emisije, maltene svaku. Vise necu. Kod mene je izgubio kredibilitet. Sve druge atvari, njegove obracune sa ovim sa onim mogo sam "progutat", ovo sad nije nicija licna prcija i previse je krupno da bi se obracunavao bilo s kim.
Zao mi je, nekad sam ga cijenio hbg. Ali ovo je, nemam bas dobru rijec, dno, strasno, licemjerno, izdajnicki, ma svasta nesta u pm.
Tvoj je problem sto si se previse emocionalno investirao u Senada i Face TV, pa je sad razocarenje veliko.
Ali moram ti reci da je on vec 10 godina medijski sarlatan, bosanski Milomir Maric. 10 godina vec. On je dovodio onog mladog kokardasa Stanivukovica, Vukanovica, Karleusu, od njih pravio zvijezde, podilazio im, uvlacio se u rektum takvim nacionalistickim jazavcima...dizao ih u nebesa, a sebi rejting usput.
Pa kako ti vec tada nije zasmetao :wink: vec sad kad je opleo po Lagumdziji, jos jednom ublehasu.
:thumbup:
MAha
Posts: 368
Joined: 26/12/2002 00:00

#8308 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by MAha »

LSD wrote: 26/05/2024 13:11
MAha wrote: 26/05/2024 13:00 Kako ruzan potez Senadov. Ne bih ulazio u razlicite teorije. Jednostavno, sta god da stoji iza ovakvoh Senadovih komentara i debatisanja u vezi Rezolucije, Senad je,.bar kod mene, "zavrsio karijeru"
Gledao sam njegove emisije, maltene svaku. Vise necu. Kod mene je izgubio kredibilitet. Sve druge atvari, njegove obracune sa ovim sa onim mogo sam "progutat", ovo sad nije nicija licna prcija i previse je krupno da bi se obracunavao bilo s kim.
Zao mi je, nekad sam ga cijenio hbg. Ali ovo je, nemam bas dobru rijec, dno, strasno, licemjerno, izdajnicki, ma svasta nesta u pm.
Tvoj je problem sto si se previse emocionalno investirao u Senada i Face TV, pa je sad razocarenje veliko.
Ali moram ti reci da je on vec 10 godina medijski sarlatan, bosanski Milomir Maric. 10 godina vec. On je dovodio onog mladog kokardasa Stanivukovica, Vukanovica, Karleusu, od njih pravio zvijezde, podilazio im, uvlacio se u rektum takvim nacionalistickim jazavcima...dizao ih u nebesa, a sebi rejting usput.
Pa kako ti vec tada nije zasmetao :wink: vec sad kad je opleo po Lagumdziji, jos jednom ublehasu.
Neke su mi stvari smetale i ranije, ali, po meni nisu bile ovako strasne. Nije on upleo Lagumdziju (gajticki jeste) ego je uoleo Rezoluciju u svoj licni obracun s njim, da bi umanjio njegov uspjeh. Neoprostivo za mene. Lamgundzija nije ublehas, jeste mangup, jeste i bio muljator kad je plivao u lokalnim politickim vodama. Al Bgm sad se (ponovo) pokazalo da covjek nije ublehas, nego diplomata i intelektualac nadregionalnog karaktera.
LSD
Posts: 27436
Joined: 24/07/2007 08:26

#8309 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by LSD »

MAha wrote: 26/05/2024 13:18
LSD wrote: 26/05/2024 13:11
MAha wrote: 26/05/2024 13:00 Kako ruzan potez Senadov. Ne bih ulazio u razlicite teorije. Jednostavno, sta god da stoji iza ovakvoh Senadovih komentara i debatisanja u vezi Rezolucije, Senad je,.bar kod mene, "zavrsio karijeru"
Gledao sam njegove emisije, maltene svaku. Vise necu. Kod mene je izgubio kredibilitet. Sve druge atvari, njegove obracune sa ovim sa onim mogo sam "progutat", ovo sad nije nicija licna prcija i previse je krupno da bi se obracunavao bilo s kim.
Zao mi je, nekad sam ga cijenio hbg. Ali ovo je, nemam bas dobru rijec, dno, strasno, licemjerno, izdajnicki, ma svasta nesta u pm.
Tvoj je problem sto si se previse emocionalno investirao u Senada i Face TV, pa je sad razocarenje veliko.
Ali moram ti reci da je on vec 10 godina medijski sarlatan, bosanski Milomir Maric. 10 godina vec. On je dovodio onog mladog kokardasa Stanivukovica, Vukanovica, Karleusu, od njih pravio zvijezde, podilazio im, uvlacio se u rektum takvim nacionalistickim jazavcima...dizao ih u nebesa, a sebi rejting usput.
Pa kako ti vec tada nije zasmetao :wink: vec sad kad je opleo po Lagumdziji, jos jednom ublehasu.
Neke su mi stvari smetale i ranije, ali, po meni nisu bile ovako strasne. Nije on upleo Lagumdziju (gajticki jeste) ego je uoleo Rezoluciju u svoj licni obracun s njim, da bi umanjio njegov uspjeh. Neoprostivo za mene. Lamgundzija nije ublehas, jeste mangup, jeste i bio muljator kad je plivao u lokalnim politickim vodama. Al Bgm sad se (ponovo) pokazalo da covjek nije ublehas, nego diplomata i intelektualac nadregionalnog karaktera.
1. Lagumdzija jest propali politicar i mrtvi ublehas
2. Lagmdzija je konacno uradio jednu dobru stvar za ovu drzavu, ucestvujuci u ovoj rezoluciju :thumbup: i trebalo je to pohvaliti a ne napadati ga, ali bolesni Sanad nije mogao izdrzati.

Ali nebitan je Lagudmzija u ovoj prici - vec kako tebi ne smeta citav koncept Face TV :-) pa frajer dovodi onu budalu Ramu Isaka da bi pravio sprdnju sa njim a sebi dizao gledanost preko njegovih kurchevitih izjava.. ili onog levata Kurchehajica koji ce vratiti Sutorinu u okvire BiH....zna odlicno da ce ti hajvani lupetati, ali da ce to i zabaviti svjetinu, da ce se gledati to...pa onda dovede ustašu Prkacina koji javno na HRT naziva bosnjake polunarodom ,a ovaj ga dovede u svoju emisiju pa zaboravi to pitati u emisiji ;-) ko fol...jos mu podilazi, jos ga velica sa generale :lol: kako ti to ne smeta.
Zali se Sidranu u sred emisije kako nema u Bosni historicara, a nikad nije pozvao u emisiju npr. rahmetli Mustafu Imamovica, najveceg historicara u drzavi...covjek mu bio pred nosom sve te godine, zivio u Sarajevu, umro 2017 ,a ovom nikad na pamet nije palo da ga pozove u emisiji, jer i ne zna za njega, ali zato zna srati kako nemamo historicara... jok bolje zvati Karleusu ili Selmu Bajrami.
Pa kako ti to ne smeta ? vec smeta samo ovo sa Lagumdzijom :mrgreen: e to je to o cemu ti pricam.
MAha
Posts: 368
Joined: 26/12/2002 00:00

#8310 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by MAha »

LSD wrote: 26/05/2024 13:33
MAha wrote: 26/05/2024 13:18
LSD wrote: 26/05/2024 13:11

Tvoj je problem sto si se previse emocionalno investirao u Senada i Face TV, pa je sad razocarenje veliko.
Ali moram ti reci da je on vec 10 godina medijski sarlatan, bosanski Milomir Maric. 10 godina vec. On je dovodio onog mladog kokardasa Stanivukovica, Vukanovica, Karleusu, od njih pravio zvijezde, podilazio im, uvlacio se u rektum takvim nacionalistickim jazavcima...dizao ih u nebesa, a sebi rejting usput.
Pa kako ti vec tada nije zasmetao :wink: vec sad kad je opleo po Lagumdziji, jos jednom ublehasu.
Neke su mi stvari smetale i ranije, ali, po meni nisu bile ovako strasne. Nije on upleo Lagumdziju (gajticki jeste) ego je uoleo Rezoluciju u svoj licni obracun s njim, da bi umanjio njegov uspjeh. Neoprostivo za mene. Lamgundzija nije ublehas, jeste mangup, jeste i bio muljator kad je plivao u lokalnim politickim vodama. Al Bgm sad se (ponovo) pokazalo da covjek nije ublehas, nego diplomata i intelektualac nadregionalnog karaktera.
1. Lagumdzija jest propali politicar i mrtvi ublehas
2. Lagmdzija je konacno uradio jednu dobru stvar za ovu drzavu, ucestvujuci u ovoj rezoluciju :thumbup: i trebalo je to pohvaliti a ne napadati ga, ali bolesni Sanad nije mogao izdrzati.

Ali nebitan je Lagudmzija u ovoj prici - vec kako tebi ne smeta citav koncept Face TV :-) pa frajer dovodi onu budalu Ramu Isaka da bi pravio sprdnju sa njim a sebi dizao gledanost preko njegovih kurchevitih izjava.. ili onog levata Kurchehajica koji ce vratiti Sutorinu u okvire BiH....zna odlicno da ce ti hajvani lupetati, ali da ce to i zabaviti svjetinu, da ce se gledati to...pa onda dovede ustašu Prkacina koji javno naziva bosnjake polunarodom ,a ovaj ga dovede u svoju emisiju pa zaboravi to pitati u emisiji ;-) ko fol...jos mu podilazi, jos ga velica sa generale :lol: kako ti to ne smeta.
Zali se Sidranu u sred emisije kako nema u Bosni historicara, a nikad nije pozvao u emisiju npr. rahmetli Mustafu Imamovica, najveceg historicara u drzavi...covjek mu bio pred nosom sve te godine, zivio u Sarajevu, umro 2017 ,a ovom nikad na pamet nije palo da ga pozove u emisiji, jer i ne zna za njega, ali zato zna srati kako nemamo historicara... jok bolje zvati Karleusu ili Selmu Bajrami.
Pa kako ti to ne smeta ? vec smeta samo ovo sa Lagumdzijom :mrgreen: e to je to o cemu ti pricam.
Pa hbg i ja sam dio svjetine koji voli pogledat takvu vrstu showa. Kazem, neke su mi stvari smetale, al se moglo "progutat". Ovo ne mogu.
iClass
Posts: 471
Joined: 18/06/2023 06:33

#8311 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by iClass »

PM72 wrote: 26/05/2024 10:02 Ja pijem...pođahkad.Ne drogiram se,ne kradem i ne varam.U džamiju ne idem ali nedam na nju.Jel to problem?
Ti si classic Bošnjo. Koliko ih samo znam što su izdvajali pare za džamiju ili što bi sutra dali život za džamiju ali nikada da uđu u nju :-)
User avatar
Haris033
Posts: 3896
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#8312 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Haris033 »

Senade, jučerašnjim pokušajem umanjenja značaja glasanja o rezoluciji, si pokazao koliki si šu***! Svoje lične obračune i frustracije sa Lagumdžijom si trebao ostaviti za sebe. Ovako, samo si sebi napravio autogol. Tvoje emisije će sve više da budu gledane u šumskom entitetu, pa ti predlažem da odeš na RTRS, jer od svih medijskih kuća, samo još tamo nisi bio.. :izet:
nekome
Posts: 3016
Joined: 17/05/2011 10:41

#8313 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by nekome »

meni je bilo ogavno sto je onog stevandica stavio u cetvrtak (inace je ogavna pojava), da je barem dan kasnije... nemam nista protiv da dovodi bilo koga, ali ono je bas nepostovanje i gledalaca i teme i sagovornika i na kraju sebe...

ja sam kao i vecina gledao jer je dovodio goste koje niko nije ni iz bliza mogao dovesti, pogotovo prije 10ak godina kada je i bio svojevrstan vakum na medijskoj sceni... on sada dovodi koga moze (ne koga hoce), jer mu nece da dolaze... ali eto... imao je i on i zdravstvenih problema i svega pa jbg tako je to vrijeme ide, doci ce neko novi, eno emela je ubola dva naj gosta na ovu temu, mozda je sencijev ego zato povrijedjen, ali me ne interesuje sto i zasto, ja sam samo obicni gledalac... i mi mozda trazimo previse, po 2-3 gosta svaki dan, valja to nafatati... ono sto mi je dobro je sto je na faceu svaki dan u dnevniku emisija sa gostima, i tim mladjim novinarima pa eto ima prilika da se cuje necija prica a i da mladji malo preuzmu... njegov ego mi je uvijek i bio odbojan, ali eto gosti su bili jaki... kakvi su licni ratovi u pozadini bi mozda bilo interesantno cuti, mada me ne zanima previse ali ocigledno da postoje
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 5773
Joined: 12/10/2014 01:12

#8314 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by skupljac_zeljeza »

Ma stigla ga Sekina kletva. :mrgreen:
PM72
Posts: 18005
Joined: 30/04/2012 16:54

#8315 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by PM72 »

iClass wrote: 26/05/2024 13:41
PM72 wrote: 26/05/2024 10:02 Ja pijem...pođahkad.Ne drogiram se,ne kradem i ne varam.U džamiju ne idem ali nedam na nju.Jel to problem?
Ti si classic Bošnjo. Koliko ih samo znam što su izdvajali pare za džamiju ili što bi sutra dali život za džamiju ali nikada da uđu u nju :-)
Bar ne varam ljude odlascima na džumu,šatro golem vjernik a duša ukrast i prevarit...zgadi mi se kad vidim recimo Ramu Isaka i onog mu frizera kako pucaju selfije pred džamijama ili se cerekaju pored mezarja u Potočarima
Dugarry
Posts: 273
Joined: 09/10/2022 12:23

#8316 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Dugarry »

konektovan wrote: 26/05/2024 13:15
LSD wrote: 26/05/2024 13:11
MAha wrote: 26/05/2024 13:00 Kako ruzan potez Senadov. Ne bih ulazio u razlicite teorije. Jednostavno, sta god da stoji iza ovakvoh Senadovih komentara i debatisanja u vezi Rezolucije, Senad je,.bar kod mene, "zavrsio karijeru"
Gledao sam njegove emisije, maltene svaku. Vise necu. Kod mene je izgubio kredibilitet. Sve druge atvari, njegove obracune sa ovim sa onim mogo sam "progutat", ovo sad nije nicija licna prcija i previse je krupno da bi se obracunavao bilo s kim.
Zao mi je, nekad sam ga cijenio hbg. Ali ovo je, nemam bas dobru rijec, dno, strasno, licemjerno, izdajnicki, ma svasta nesta u pm.
Tvoj je problem sto si se previse emocionalno investirao u Senada i Face TV, pa je sad razocarenje veliko.
Ali moram ti reci da je on vec 10 godina medijski sarlatan, bosanski Milomir Maric. 10 godina vec. On je dovodio onog mladog kokardasa Stanivukovica, Vukanovica, Karleusu, od njih pravio zvijezde, podilazio im, uvlacio se u rektum takvim nacionalistickim jazavcima...dizao ih u nebesa, a sebi rejting usput.
Pa kako ti vec tada nije zasmetao :wink: vec sad kad je opleo po Lagumdziji, jos jednom ublehasu.
:thumbup:

:thumbup:
User avatar
Haris.ba
Posts: 25427
Joined: 08/09/2005 20:08

#8317 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Haris.ba »

Dajte ljudi kakav info. Za kakvu lovu ga je to Zlaja izradio?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 41606
Joined: 29/06/2011 23:39

#8318 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by dječak sa šibicama »

Meni je mozda najjadnije bilo kad je dovukljao onu Kisicku da je isputuje o njenim sarajevskim danima, a ona sa gnusanjem prica o tome, sns vucicka ne smije ni reci nista o tome jer je SNS narativ da je bjezala pred razularenim mudzahedinima preko mosta bratstvo i jedinstvo.

Dodatna jadnost, njegovo slinjenje na njene sise i potenciranje njene fizicke vanjstine.
User avatar
sime_cipol
Posts: 17021
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#8319 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sime_cipol »

Jucerasnjim performansom kupio je sebi sponzora iz SRB za 3 godine. Na lijekove ih potrosio. AMIN
User avatar
laserShow
Posts: 4147
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#8320 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by laserShow »

iClass wrote: 26/05/2024 13:41
PM72 wrote: 26/05/2024 10:02 Ja pijem...pođahkad.Ne drogiram se,ne kradem i ne varam.U džamiju ne idem ali nedam na nju.Jel to problem?
Ti si classic Bošnjo. Koliko ih samo znam što su izdvajali pare za džamiju ili što bi sutra dali život za džamiju ali nikada da uđu u nju :-)
De mi reci, je li taj bosnjo koji je davao pare za dzamiju ista gori od onog bosnje koji parkira na trotoar ispred dzamije petkom i udje u nju? Kako racunas koji je veci, bolji ili gori?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 41606
Joined: 29/06/2011 23:39

#8321 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by dječak sa šibicama »

Inace napad na Lagumdziju skroz promasen, niti je Lagumdzija lobirao niti on moze lobirati kod ovih sto glasaju, tu su posao radili ovi veliki i jednako veliki su glasali protiv, nisu glasali ili su bili suzdrzani.

Eto bas je Lagumdzija vodio pregovore sa Kinezima, Izraelcima ili Rusima tamo negdje u zadimljenoj sobici u kojoj se napetost reze nozem.
User avatar
Edin H.
Posts: 47445
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#8322 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Edin H. »

Senad je novinar i njegovo je da postavlja pitanja, ne primjetih da na bilo koji način osporava, kao što neki napisaše Rezoluciju, nego smatra da je trebalo uraditi više na diplomatskom planu.

Neka ispravi neko ako griješim, ali Lagumdžija govori o projektu koji je pokrenuo, bez da spomene Žene Srebrenice koje su inicijatori i koje su očigledno o ovome razgovarale sa Gjutieresom prve i on ih je uputio na koji način to treba odraditi.
BiBi911
Posts: 3093
Joined: 09/12/2018 17:47

#8323 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by BiBi911 »

Haris.ba wrote: 26/05/2024 14:50 Dajte ljudi kakav info. Za kakvu lovu ga je to Zlaja izradio?
Mozda za onu knjigu sto se pravdao da je imao Investitora pa morao kredit uzeti
User avatar
video
Posts: 7017
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#8324 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by video »

Nista njega ne moze oprati.
Onaj narativ je sa informera.
Btw, njega vise gledaju u sumskoj a sada ce biti gledaniji i u malorusiji.
Zato i dovodi njihove politicare, ide im na noge, promovise njihove politike...
User avatar
laserShow
Posts: 4147
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#8325 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by laserShow »

Edin H. wrote: 26/05/2024 14:56 Neka ispravi neko ako griješim, ali Lagumdžija govori o projektu koji je pokrenuo, bez da spomene Žene Srebrenice koje su inicijatori i
Ispravljam te. Ne da je spomenuo jednom, vec vise puta, kako na FTV tako i kod Emele.
Post Reply