Extra zivot na FTV-u

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Klikerica
Posts: 88
Joined: 26/03/2007 20:29
Location: Zemlja Cuda

#1 Extra zivot na FTV-u

Post by Klikerica »

"Extra život" će privući pažnju ženske publike fokusirajući se na teme o kojima bi žene, majke, domaćice, djevojke i zaposlene žene rado slušale. Teme će se obrađivati kroz priloge i razgovore sa gostima u studiju.

Jedan dio emisije i dalje će biti posvećen aktuelnostima iz svijeta showbiza.

"Extra život" će se emitirati od ponedjeljka do četvrtka u 18:20. Ekipu emisije čine Sanina Rizvanbegović kao urednica serijala "Extra život", Segmedina Srna (urednica i voditeljica), Aidea Delić (voditeljica Extra scene) te Amra Jusović kao novinarka i organizatorica.


Da li je neko pokusao pratiti emisiju? :roll: Ja jesam i to kada je obradjivala temu festivala (mess, sff i jazz). Mustafic je gost, postavlja mu se 2 pitanja, on beskonacno dugo prica i prica, segmedina ga ne prekida, samo se smjeska.. onda se pusta prilog sa direktorom jazz.a.. opet samo prica u komadu, suhoparno i monotono.. onda ide ona delicka, koja se samo smjeska i cita sa idiota, fol sa nekim showbizzom :roll: koji se uopste ne uklapa u koncept emisije (zene, majke, domacice?). I tu je kraj emisije? Vidi se da je Srna angazovana samo da bi nesto radila nakon umiruce Subote uvece. Dobro je neko rekao na temi v.s. kao mjera uspjeha-srna bi proletila u taj kos i bez kostiju.
Klikerica
Posts: 88
Joined: 26/03/2007 20:29
Location: Zemlja Cuda

#2

Post by Klikerica »

Nemoguce da niko nije pratio.. zar je toliko dosadna emisija :?
Edoxxx
Posts: 289
Joined: 25/06/2007 22:25

#3

Post by Edoxxx »

Nece niko gluposti da gleda kojim nas bombarduju sa FTV-a i BHT-a ...
Klikerica
Posts: 88
Joined: 26/03/2007 20:29
Location: Zemlja Cuda

#4

Post by Klikerica »

Edoxxx wrote:Nece niko gluposti da gleda kojim nas bombarduju sa FTV-a i BHT-a ...
Slazem se, ali jedini nacin na koji mozemo prodiskutovati o ovakvim tv promasajima jeste ovaj ili u krugu drustva. Ovaj nacin je efektniji i razmijeni se vise misljenja.
enigma svijeta
Posts: 194
Joined: 04/04/2006 15:33
Location: Sarajevo

#5

Post by enigma svijeta »

Srna nema veze sa dobrim vodjenjem emisije. Pocelo se suskati da joj emisija uopste nije gledana i da se mozda ukine.
User avatar
Bonnie-Clydova mala
Posts: 706
Joined: 26/01/2007 09:06
Location: Texas

#6

Post by Bonnie-Clydova mala »

Imam dojam da su joj to dali jer ne znaju sta ce s njom...a tako je i emisija koncipirana, ne znaju sta uvalit u ta doba u program...bezze
anamo 'vamo
Posts: 190
Joined: 10/09/2007 22:20
Location: anamo 'tamo

#7

Post by anamo 'vamo »

ide u muzej vostanih figura :D
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#8

Post by daduli_sa »

Bolje da je takvu jednu emisiju vodila Alma Abdagic ako vec neko treba da je vodi. Djevojka/zena ima mnogo vise lezernosti, spontanosti i elokventnosti nego daska zvana Segmedina. Ona zaista nije za toga.
Klikerica
Posts: 88
Joined: 26/03/2007 20:29
Location: Zemlja Cuda

#9

Post by Klikerica »

daduli_sa wrote:Bolje da je takvu jednu emisiju vodila Alma Abdagic ako vec neko treba da je vodi. Djevojka/zena ima mnogo vise lezernosti, spontanosti i elokventnosti nego daska zvana Segmedina. Ona zaista nije za toga.
Slazem se za Almu, ali ona vec vodi onaj Nedjeljni rucak, cini mi se. Ona je bas simpaticna i neposredna, za razliku od izvjestacene i ufurane Srne. Misli da je neka zvijezda na tv-u :lol:
anamo 'vamo
Posts: 190
Joined: 10/09/2007 22:20
Location: anamo 'tamo

#10

Post by anamo 'vamo »

upravo, saltajuci kanale, naletih na...hm...vostanu figuru. sta drugo da kazem, kad je tako... dosadno do bola. neko je vec rekao, ocito da ne znaju sta s njom da rade... dosaaaadnoo.... lijepi daljinski :oops:
Hendrix
Posts: 4111
Joined: 27/02/2004 00:00

#11

Post by Hendrix »

Segmedina obučena ko da je pošla cijepat drva majke mi , pa ubiju u njoj i ono malo ženstvenosti što ima sa nekakvim košuljama i farmerkama pa ko to nosi danas kad vodi emisiju , nevjerovatno.
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#12

Post by sulesavic »

Hendrix wrote:Segmedina obuèena ko da je po¹la cijepat drva majke mi , pa ubiju u njoj i ono malo ¾enstvenosti ¹to ima sa nekakvim ko¹uljama i farmerkama pa ko to nosi danas kad vodi emisiju , nevjerovatno.
Kapitalizam, moj ti...

Sad mi pade na pamet - nije mi se svidjelo ¹to su se Naidi neku noæ na Pozitivu ocrtavale linije donjeg rublja... Jbg, koliko god ovo zvuèalo kako god da zvuèi - spada u isti fah sa Segmedinom...
enigma svijeta
Posts: 194
Joined: 04/04/2006 15:33
Location: Sarajevo

#13

Post by enigma svijeta »

Sta uopste ima srna zavrseno od skole? Ili je i ona fazon sss? :roll:
Ejna_Ko
Posts: 8
Joined: 16/10/2007 10:52

#14

Post by Ejna_Ko »

Ponekad mislim da sam previše kritična prema voditeljima, ali mi je lakše kad vidim da ima ljudi koji misle kao ja. Stvarno, ruku na srce, Segmedini nije mjesto ispred kamere. Ne znam da li bi se i iza nje uopće snašla i snalazi li se igdje. Samo kad se sjetim njenih "dubokoumnih rečenica" izgovorenih onim njenim iritantnim glasom koji ispušta uz, uvjerena sam, namjerno ukrivljene usne, pa, ljudi moji, hoće mi nešto biti.
Celicna_saka
Posts: 902
Joined: 15/07/2005 21:47

#15

Post by Celicna_saka »

Segmedina od rat arta (prolazna ocjena na mladost i ratne okolnosti) nije nista vrijedno spomena napravila na tv-u.
nausnica
Posts: 1291
Joined: 25/09/2007 02:13
Location: Cyberspace

#16

Post by nausnica »

U koliko i kada se emituje ta emisija?
Klikerica
Posts: 88
Joined: 26/03/2007 20:29
Location: Zemlja Cuda

#17

Post by Klikerica »

enigma svijeta wrote:Sta uopste ima srna zavrseno od skole? Ili je i ona fazon sss? :roll:
pa sigurno nema zavrsen fakultet.. a pogotovo nema onaj koji bi trebala imati (zurnalistiku), obzirom na posao kojim se bavi.. dobra je bila ona tema- obrazovna struktura voditelja i novinara.. rezultati- porazavajuci :roll:
anamo 'vamo
Posts: 190
Joined: 10/09/2007 22:20
Location: anamo 'tamo

#18

Post by anamo 'vamo »

e, ko sad dezinformacije siri :roll: srna je diplomirani zurnalista :oops:
al, dzaba kad je k'o vostana figura :D
Klikerica
Posts: 88
Joined: 26/03/2007 20:29
Location: Zemlja Cuda

#19

Post by Klikerica »

anamo 'vamo wrote:e, ko sad dezinformacije siri :roll: srna je diplomirani zurnalista :oops:
al, dzaba kad je k'o vostana figura :D
meni rekose da vuce jos ispita do kraja.. onda su dezinformacije :roll:
al k'o sto kazes, dzaba joj sve :D
enigma svijeta
Posts: 194
Joined: 04/04/2006 15:33
Location: Sarajevo

#20

Post by enigma svijeta »

Najjace je bilo kad je vostana figura vodila neki jalovi Izbor za miss (neki dan bila repriza) i jedno je 5x pogrijesila, a najveci promasaj je bio kad je potpuno pogresno najavila neku curu i titulu koju je osvojila, a ova druga voditeljica je hladno i poprilicno ofirno ispravila :-)
User avatar
jasko_ba
Posts: 7806
Joined: 13/11/2006 17:47

#21

Post by jasko_ba »

ma trebali su ostaviti Extra Tuborg Green
one 2 voditeljice Aida Delic i ona druga, plava :d, kako se vec zove su super vodii emisiju
a ovaj tip Extra Zivot...slabo skroz, uspio sam odgledati samo jednom do kraja, dosadno maksimalno
Area_51
Posts: 962
Joined: 03/09/2007 00:09
Location: Rodjeni Sarajlija

#22

Post by Area_51 »

Trzisna privreda ili gledam ono sto me interesuje ili kvalitetom privlaci. Kad studija koja vrijedni dizajneri budu licila na nesto drugo a ne na Ruminiju 1979. u crno bijeloj tehnici, onda cu ponekad prebaciti na BHT1 ili FTV. Do tad, samo tekme gledam, zasto, jer nemam gdje drugo.
User avatar
Fiore
Posts: 1154
Joined: 28/03/2007 15:18
Location: IRRIDUCIBILI

#23 Re: Extra zivot na FTV-u

Post by Fiore »

Klikerica wrote:"Extra život" će privući pažnju ženske publike fokusirajući se na teme o kojima bi žene, majke, domaćice, djevojke i zaposlene žene rado slušale. Teme će se obrađivati kroz priloge i razgovore sa gostima u studiju.

Jedan dio emisije i dalje će biti posvećen aktuelnostima iz svijeta showbiza.

"Extra život" će se emitirati od ponedjeljka do četvrtka u 18:20. Ekipu emisije čine Sanina Rizvanbegović kao urednica serijala "Extra život", Segmedina Srna (urednica i voditeljica), Aidea Delić (voditeljica Extra scene) te Amra Jusović kao novinarka i organizatorica.


Da li je neko pokusao pratiti emisiju? :roll: Ja jesam i to kada je obradjivala temu festivala (mess, sff i jazz). Mustafic je gost, postavlja mu se 2 pitanja, on beskonacno dugo prica i prica, segmedina ga ne prekida, samo se smjeska.. onda se pusta prilog sa direktorom jazz.a.. opet samo prica u komadu, suhoparno i monotono.. onda ide ona delicka, koja se samo smjeska i cita sa idiota, fol sa nekim showbizzom :roll: koji se uopste ne uklapa u koncept emisije (zene, majke, domacice?). I tu je kraj emisije? Vidi se da je Srna angazovana samo da bi nesto radila nakon umiruce Subote uvece. Dobro je neko rekao na temi v.s. kao mjera uspjeha-srna bi proletila u taj kos i bez kostiju.
Bas bih te volio kresnuti.. :D
basta sljezove boje
Posts: 3623
Joined: 16/03/2007 14:54

#24

Post by basta sljezove boje »

Klikerica wrote:
daduli_sa wrote:Bolje da je takvu jednu emisiju vodila Alma Abdagic ako vec neko treba da je vodi. Djevojka/zena ima mnogo vise lezernosti, spontanosti i elokventnosti nego daska zvana Segmedina. Ona zaista nije za toga.
Slazem se za Almu, ali ona vec vodi onaj Nedjeljni rucak, cini mi se. Ona je bas simpaticna i neposredna, za razliku od izvjestacene i ufurane Srne. Misli da je neka zvijezda na tv-u :lol:
bila je ufurana i dok je volonterski radila na Dobrim vibracijama a emisije se gledale u 3 kvarta, ali to nema veze sa kvalitetom njenog rada. Fali njoj novinarski refleks
enigma svijeta
Posts: 194
Joined: 04/04/2006 15:33
Location: Sarajevo

#25

Post by enigma svijeta »

jasko_ba wrote:ma trebali su ostaviti Extra Tuborg Green
one 2 voditeljice Aida Delic i ona druga, plava :d, kako se vec zove su super vodii emisiju
a ovaj tip Extra Zivot...slabo skroz, uspio sam odgledati samo jednom do kraja, dosadno maksimalno
Pa ta plava i aida delic (jel se tako zove?) su samo manekenke, one nisu novinarke, koliko vidim samo citaju sa idiota neke kratke showbiz info..
Post Reply