Exluzivno - najmesteni IZBORI ???

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
kobe_sa

#1 Exluzivno - najmesteni IZBORI ???

Post by kobe_sa » 02/10/2006 01:52

Evo u prilogu BHT-a , a preuzeto od VOA , Amerikanciza znali sve unaprijed ( 5dana) :

Dodik i Silajdzic ce formirat vladu :? i sve ce se smiriti :roll: :?

kako ???? , pa zar nisu jedan na drugoga ???

A Silajdzic se vratio na BiH poloticku scenu na bjelom konju kao zastitnik bosnjaka pred naletima extrmiste i nacionaliste ccetnika Dodika ?
(doduse i ja sam glasao za hareta , ali zato sto je najobrazovani iz reda bosnjackog clana i zato sto jos ne glasamo kao gradjani nego takav nam je ustav i zato sto od svih ostalih bosnjackih kandidata ce uraditi i uradio je za BiH) ali nisam glasao za SBIH tu sam podjelio na SDU-BOSS i SDP

Znaci amerikanci podrzavaju Dodika i Silajdzica , sve je predizborna prevera , Dodik ce se smiriti i radit po americkim direktivama , kao i Hare koji i onako ima najvise kontakata sa amerikancima , mada i sa islamskim zemljama sto je kontradiktorno (mada te kontakte s kojima here ima dobre odnose su pod americkom shapom : kuvajt , katar , pakistan , saudija )

Samo neznam sto se tice Komsica opet smatram da je zavala i da ce morat odstupit pred pretnjama hrvatskih nacionalista da ce u protivnom pravit 3 entitet i hrvatsku tv :roll:

Samo seljacina Dodik razvali na izborima i apsoutni boss u RS

SBiH dobila izbore zahvaljuci Harisu , jer onaj bezlicni Halilovic i slovenka Azra (alpsko mlijeko) ne bi to sigorno osojili

SDA veliki pad , djaba nema vise Alije , ipak je narod samo njemu vjerovao (sama djenaza) ono perfidno pustanje spotova gdje njega prikazuju (vjerovatno se jadnik okrece u grobu) narod je prepoznao i znatno se smanjila njihova moc mada ce jos prestavljati vlast ali koja ce bit kontrolirana i nema vise lopovluka jer ce sad djeliti sa SBiH i SDP , meni su ipak najveci gubitnici SDU-BOSS jer ono koga ja god znam galsao je za njih a zasad nidje ih ????

jos jednom citat sa FTV dnevnik u 19:30

'' Meni je vaznije biti kod ovaca neg glasat. ''

mi smo ovce a izbori su nastimani !!!

zivjeli 8-)

stickitout

Post by stickitout » 02/10/2006 02:08

Pa sta je bilo za ocekivati u koloniji seljaka na brdovitom balkanu. Samo gledajte sad kako se prodaju prirodna bogatstva za energetske potrebe Europe. Kako se prave milionski projekti koji peru pare prljavog zapada. Bjelasnica je pocela davno, sad gledajte kako idu izvori i kanjoni, kako se i dalje prave cementare na plodnoj zemlji kao kod Kiseljaka (Njemacko vlasnistvo), itd.itd.itd......ma nek nam je stigla demokratija ima vec, evo masala, 16 godina. Prvo je totalno ljude rasturila da vise ni ono sto vide ne zele da vide od silne muke a sad je polako dosao red i na samu zemlju pod nasim nogama.

haris ubleha

Post by haris ubleha » 02/10/2006 02:17

stickitout wrote:Pa sta je bilo za ocekivati u koloniji seljaka na brdovitom balkanu. Samo gledajte sad kako se prodaju prirodna bogatstva za energetske potrebe Europe. Kako se prave milionski projekti koji peru pare prljavog zapada. Bjelasnica je pocela davno, sad gledajte kako idu izvori i kanjoni, kako se i dalje prave cementare na plodnoj zemlji kao kod Kiseljaka (Njemacko vlasnistvo), itd.itd.itd......ma nek nam je stigla demokratija ima vec, evo masala, 16 godina. Prvo je totalno ljude rasturila da vise ni ono sto vide ne zele da vide od silne muke a sad je polako dosao red i na samu zemlju pod nasim nogama.
:thumbup:

SherlockHolmes

Post by SherlockHolmes » 02/10/2006 02:23

Fakat ste shega, ovakva razmisljanja i dovode do raznoraznih piramida i, evo sad, i Atlantida u Visokom :lol:

Sitna smo mi boranija, shvatite to vec jednom. Najsmjesnija je ova aluzija na projekte na Bjelasnici. Sinak, da te upoznam -- budzete te velicine prosjecna opstina na zapadu "koji time pere novce" potrosi na odrzavanje puteva u nekoliko mjeseci.

Ovaj forum fakat postaje tragikomican... Samo cekam da i ovaj Mladen iz Tuta kompleta ovdje "dokaze" postojanje Atlantide u Visokom, umjesto u Centralnom sinoc.

Tragikomedija.

Helem

Post by Helem » 02/10/2006 02:25

Bravisimo Stick,
pravo zapazanje.

pisko

Post by pisko » 02/10/2006 02:26

Nema se vala sta dodati na receno, ali se ima stosta oduzeti.
No, cemu malodusnost - hajmo prvo proslaviti, ko sta slavi, pa hladne glave ponovo da lupetamo..

stickitout

Post by stickitout » 02/10/2006 02:38

SherlockHolmes wrote:Fakat ste shega, ovakva razmisljanja i dovode do raznoraznih piramida i, evo sad, i Atlantida u Visokom :lol:

Sitna smo mi boranija, shvatite to vec jednom. Najsmjesnija je ova aluzija na projekte na Bjelasnici. Sinak, da te upoznam -- budzete te velicine prosjecna opstina na zapadu "koji time pere novce" potrosi na odrzavanje puteva u nekoliko mjeseci.

Ovaj forum fakat postaje tragikomican... Samo cekam da i ovaj Mladen iz Tuta kompleta ovdje "dokaze" postojanje Atlantide u Visokom, umjesto u Centralnom sinoc.

Tragikomedija.
Sinak, ta prosjecna opstina da nije mozda u Austriji koja ogoleti onomad Hercegovinu i komad Crne Gore a svoje sume fino ocuva ili je mozda u Engleskoj koja preseli komad Afrike da joj obradjuje polja pamuka i secerne trske??? Sinak, postedi me svog perfidnog upoznavanja sa stvarima dok jednog bivseg SAS-ovca mjenja jedan metuzalem koji redovno zaspe na sastancima. Samo se zavali u fotelju i uzivaj u programu iz svoje prosjecne opstine. Dok nam slovenci otvaraju supermarkete i prodaju mlijeko nas radnik "kampuje" pred skupstinom, dok nam svabe prave jeftin gradjevinski materijal i prodaju po dobroj cijeni, jer znaju da ce glupi Bosnjo da se takmici poslije belaja kome je veca kuca. Sve dok je tako, naravno da ce nam i izbori biti namjestaljka i da ce biti "tragikomedija". Sta se promjenilo od kraja rata??? Popravljaju se fasade na zgradama na kojima to nije potrebno da se radi i podrzava se uvoz nad proizvodnjom!!!

to je istinska tragikomedija.....sinak

SherlockHolmes

Post by SherlockHolmes » 02/10/2006 02:45

To stoji, ali ti za to nisu bas krivi ni Amerikanci ni VOA (vidi temu). Dakle, glupost je traziti nekakve teorije zavjere na velikom geostrateskom planu iza onoga sto je sa pamecu i prosjecnog glasaca (i na ovom forumu) i prosjecnog politicara u BiH jednostavno neizbjezno.

Dakle, kada prestanemo izmisljati teorije zavjere po kojima nam je uvijek neko drugi kriv (btw, svuda u svijetu tajkuni rade koliko mogu, samo sto kod nas mogu vise -- sto nije njihova krivica), mozda nam i dodje iz guzice u glavu pa se to i promjeni.

Inace, mozda te to zacudi ali i Slovenci prave hotele i povece projekte na svojim planinama. Los primjer.

P.S. Zaboravio si spomenuti da su Ameri istrijebili indijance, a Spanci Inke i Maje. Inace, vrlo bitno i vezano za temu i BiH.

stickitout

Post by stickitout » 02/10/2006 03:02

SherlockHolmes wrote:To stoji, ali ti za to nisu bas krivi ni Amerikanci ni VOA (vidi temu). Dakle, glupost je traziti nekakve teorije zavjere na velikom geostrateskom planu iza onoga sto je sa pamecu i prosjecnog glasaca (i na ovom forumu) i prosjecnog politicara u BiH jednostavno neizbjezno.

Dakle, kada prestanemo izmisljati teorije zavjere po kojima nam je uvijek neko drugi kriv (btw, svuda u svijetu tajkuni rade koliko mogu, samo sto kod nas mogu vise -- sto nije njihova krivica), mozda nam i dodje iz guzice u glavu pa se to i promjeni.

Inace, mozda te to zacudi ali i Slovenci prave hotele i povece projekte na svojim planinama. Los primjer.
Nikakvu zavjeru nisam spominjao, no upravo nesposobnost i korupciju koja je na ovim prostorima zavladala davno. Sta si se ti uhvatio sad planina k'o pijan plota, Bjelasnica je jedan primjer u moru malverzacija u ovoj zemlji. Normalno je da Slovenci prave na svojim planinama kad imaju uredjenu infrastrukturu, dobar standard i pasos s kojim mogu malo vise nego brisat guzicu!!! Slovenci dolaze na odmor u Bosnu a Bosanac ne moze ni na Bjelasnicu (doduse kako koji). Upravo zato sto je nas covjek polu-pismen, sto nam je kadar po katedrama jedna carsijska bagra, sto dojucerasnji (pa i buduci) izvikaci "dionica", "sertifikata", "deviza" imaju vise slobode da se vozaju ferarijima od prodaje heroina nego sto ljudi koji su posteno radili cijeli zivot (citaj penzioneri) imaju prava da izadju na glasanje, upravo zato je sve NAMJESTENO. Zato sto nemamo i necemo svoje kompjutere, zato sto smo zaboravili sta je pravi paradajz nego nam je bolji holandski jer svi izgledaju isto pa se naibretit ne mere papak, zato sto se sad voda pije iz flase a ne pere se guzica samo tako, zato i zbog milion drugih razloga koje nam je donjela "demokratija"!!! Zato i vjerujem da je sve cista namjestaljka......jebo konspiraciju, lako nas je kupit za sitnu lovu, o tome se radi.

vatra i voda

Post by vatra i voda » 02/10/2006 03:49

SherlockHolmes wrote:To stoji, ali ti za to nisu bas krivi ni Amerikanci ni VOA (vidi temu). Dakle, glupost je traziti nekakve teorije zavjere na velikom geostrateskom planu iza onoga sto je sa pamecu i prosjecnog glasaca (i na ovom forumu) i prosjecnog politicara u BiH jednostavno neizbjezno.

P.S. Zaboravio si spomenuti da su Ameri istrijebili indijance, a Spanci Inke i Maje. Inace, vrlo bitno i vezano za temu i BiH.
Slovenci prave hotele u planini a mi apartamne za prodaju.Tri komada kupila Meliha Alic ( ili ako li se vec zove gospodja iz stranke za Pih odnosno zagraBIH . Na Kupresu lokalni HDZ -ovac je prodao u bescjenje zemlju na kojoj Dalmatinci prave kuce.E onda je odlucio da vadi kamen i da ugrozi Kukavicije jezero .To gorsko oko lezi na 16 00 m nadmorske visine .Na pitanje da ce ugorziti jezero i okolis onako nadmeno kako samo moze bijedni nacionalista koji trpa lovu u dzepove odggovara :" ovo je nasa zemlja i mozemo raditi od nje sta god hocemo " .Cija je to nasa ?
To sto se radi sa Bosnom nema nigdje u svijetu.I tu ne pomazu nikakvi izbori.Dok god ljudi i dalje peru aute sa tonom detrdzenta u bistroj rijeci dok god se pokvareni spareti bacaju u rijeke a deponiji smeca prave na livadama gdje raste poljsko cvijece , dok se god ribe fataju sa bombom i dinamitom , dok se god flase od pive budu bacale u potok i rijeku .....tu ne pomaze SDP ni SDA.To ti je isto.Nase stranke su nase ogledalo.Jedino skolovanje moze spasiti bosnu .nista drugo.To je dug proces.A do tada molimo Boga da nam lihvari potpuno ne uniste zemlju.

Bosnae

Post by Bosnae » 02/10/2006 06:23

mudro zboris vatreno vodeni...nazalost, izgleda da nam je zemlja sudjena na propast...a mogla je biti fina mala brdovita drzavica, cistih rijeka, sacuvanih suma i dobrocudnih ljudi...idemo prema ogoljenim brdima, kontaminiranim rijekama i povampirenom narodu...

ovi izbori samo pokazuju kako je vecina naroda brainwashed (slicno je i u USA) a manjina koja konta stvari je u dubokoj letargiji...

dodje mi da osnujem vendetta odred i porokam sve gadove na vlasti koji nam zemlju sjebase, ako vec narod ne moze da skonta, ako se otarasimo politicara na najbrutalniji nacin, mozda slijedeci ce paziti sta rade nasoj drzavi i narodu u njemu...bah...puste zelje..

Murisno1

Post by Murisno1 » 02/10/2006 07:59

ma kakva namještaljka ...

oj jesmo jadni majko mila ...

:x :?

pa ko god da je pobijedio ..
bilo bi -eto namješteni ..

zena21

Post by zena21 » 02/10/2006 08:19

Murisno1 wrote:ma kakva namještaljka ...

oj jesmo jadni majko mila ...

:x :?

pa ko god da je pobijedio ..
bilo bi -eto namješteni ..
Upravo tako... :roll:

kobe_sa

#14 Re: Exluzivno - najmesteni IZBORI ???

Post by kobe_sa » 02/10/2006 08:29

DobroJutroKolumbo wrote:
kobe_sa wrote:Evo u prilogu BHT-a , a preuzeto od VOA , Amerikanciza znali sve unaprijed ( 5dana) :

A Silajdzic se vratio na BiH poloticku scenu na bjelom konju kao zastitnik bosnjaka pred naletima extrmiste i nacionaliste ccetnika Dodika ?
(doduse i ja sam glasao za hareta , ali zato sto je najobrazovani iz reda bosnjackog clana i zato sto jos ne glasamo kao gradjani nego takav nam je ustav i zato sto od svih ostalih bosnjackih kandidata ce uraditi i uradio je za BiH) ali nisam glasao za SBIH tu sam podjelio na SDU-BOSS i SDP

Znaci amerikanci podrzavaju Dodika i Silajdzica , sve je predizborna prevera , Dodik ce se smiriti i radit po americkim direktivama , kao i Hare koji i onako ima najvise kontakata sa amerikancima , mada i sa islamskim zemljama sto je kontradiktorno (mada te kontakte s kojima here ima dobre odnose su pod americkom shapom : kuvajt , katar , pakistan , saudija )

Samo neznam sto se tice Komsica opet smatram da je zavala i da ce morat odstupit pred pretnjama hrvatskih nacionalista da ce u protivnom pravit 3 entitet i hrvatsku tv :roll:

SBiH dobila izbore zahvaljuci Harisu , jer onaj bezlicni Halilovic i slovenka Azra (alpsko mlijeko) ne bi to sigorno osojili

SDA veliki pad , djaba nema vise Alije , ipak je narod samo njemu vjerovao (sama djenaza) ono perfidno pustanje spotova gdje njega prikazuju (vjerovatno se jadnik okrece u grobu) narod je prepoznao i znatno se smanjila njihova moc mada ce jos prestavljati vlast ali koja ce bit kontrolirana i nema vise lopovluka jer ce sad djeliti sa SBiH i SDP , meni su ipak najveci gubitnici SDU-BOSS jer ono koga ja god znam galsao je za njih a zasad nidje ih ????

zivjeli 8-)
...cuj, namješteno... :? Jesil ikad cuo za statistike, jebote... Pa Ameri i na svojim izborima znaju unaprijed koja dva kandidata ce pobijedit...svasta...cuj kako su znali 5 dana unaprijed...hahahaha :-) :lol:
1. mi nemamo pouzdane agencije za istrazivanje , tako da ankete kod nas nista neznace
2.nisam mislio da su namjestenji da je neko varao u brojanju ili sl.
nego sto se tice predizborne kampanje Silajdzic i Dodik su bili najveci protivnici maltene Silajdzic se u politiku i vratio radi nacionaliste Dodika da zastiti bosnjake , A AMERI ZNALI DAVNO DA CE ONI FORMIRAT VLADA , VJEROVATNO IMAJU PODRSKU USA , I OVO STO SU SIKTALI JEDAN NA DRUGOGA JE BILO CILJANJO DA DOBIJU IZBORE , avjerovatno nema nista o referunduma kao ni nazalost ukidanja RS-a :roll:

Dino007

Post by Dino007 » 02/10/2006 08:33

Helem wrote:Bravisimo Stick,
pravo zapazanje.

Piramide ce se dokazati, a ti pricaj sta god hoces!!!

mala-i

#16 Re: Exluzivno - najmesteni IZBORI ???

Post by mala-i » 02/10/2006 08:37

kobe_sa wrote:
DobroJutroKolumbo wrote:
kobe_sa wrote:Evo u prilogu BHT-a , a preuzeto od VOA , Amerikanciza znali sve unaprijed ( 5dana) :

zivjeli 8-)
...cuj, namješteno... :? Jesil ikad cuo za statistike, jebote... Pa Ameri i na svojim izborima znaju unaprijed koja dva kandidata ce pobijedit...svasta...cuj kako su znali 5 dana unaprijed...hahahaha :-) :lol:
1. mi nemamo pouzdane agencije za istrazivanje , tako da ankete kod nas nista neznace
2.nisam mislio da su namjestenji da je neko varao u brojanju ili sl.
nego sto se tice predizborne kampanje Silajdzic i Dodik su bili najveci protivnici maltene Silajdzic se u politiku i vratio radi nacionaliste Dodika da zastiti bosnjake , A AMERI ZNALI DAVNO DA CE ONI FORMIRAT VLADA , VJEROVATNO IMAJU PODRSKU USA , I OVO STO SU SIKTALI JEDAN NA DRUGOGA JE BILO CILJANJO DA DOBIJU IZBORE , avjerovatno nema nista o referunduma kao ni nazalost ukidanja RS-a :roll:
pa svima koji su htjeli to vidjeti isto je već odavno jasno....

Drvosjeca iz Dejcica

Post by Drvosjeca iz Dejcica » 02/10/2006 08:49

I dalje ne kontam ono za moj komsiluk Bjelasnicu...al' nema veze. :D

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 02/10/2006 09:13

bahaha....namjesteni....jes jes, SUDIJA JE KRIV!!!!

Stari

Post by Stari » 02/10/2006 09:23

Namjestaljka ...jasta je...sve je to kriva ona dijaspora ..familiju him... :x ...jel vidite vi narode sta nam oni rade?

Alfons Kauders

Post by Alfons Kauders » 02/10/2006 09:38

Stari wrote:Namjestaljka ...jasta je...sve je to kriva ona dijaspora ..familiju him... :x ...jel vidite vi narode sta nam oni rade?
Jest vala... Ja bi ih sve po kratkom postupku... Protjero... :D :D :D

sllatki

#21 Re: Exluzivno - najmesteni IZBORI ???

Post by sllatki » 02/10/2006 09:46

zivjeli 8-)

Zivio ti meni! Razumijes se u politiku,AMAN SAMO TAKO.... :D nEGO JESI GLASAO? Ako nisi ne seri...

kobe_sa

#22 Re: Exluzivno - najmesteni IZBORI ???

Post by kobe_sa » 02/10/2006 09:51

sllatki wrote: Zivio ti meni! Razumijes se u politiku,AMAN SAMO TAKO.... :D nEGO JESI GLASAO? Ako nisi ne seri...
debilu : :roll: :-) :roll: :-) :roll: :-) :roll: :roll: :-)

1.smanji slova
2. ako vec citiras prvo procitaj moj topic pa ces vidjeti jesam li i za koga glasao
3.ako nemas sta pametno reci nemoras komentirati

sllatki

#23 Re: Exluzivno - najmesteni IZBORI ???

Post by sllatki » 02/10/2006 10:06

kobe_sa wrote:
sllatki wrote: Zivio ti meni! Razumijes se u politiku,AMAN SAMO TAKO.... :D nEGO JESI GLASAO? Ako nisi ne seri...
debilu : :roll: :-) :roll: :-) :roll: :-) :roll: :roll: :-)

1.smanji slova
2. ako vec citiras prvo procitaj moj topic pa ces vidjeti jesam li i za koga glasao
3.ako nemas sta pametno reci nemoras komentirati
Ti si vjerovatno jedan od onih intelektualaca... :D Vidim da sve znas pa kontam zasto da se mijesam.. Isto ko da si u rodu sa Vidovitom Dzemilom..

za tvoj info "intelektualcino" dodik i haris citavo vrijeme stimaju jedan drugog, dodik forsira birace iz federacije govoreci da sbih i haris ce ubjedljivo pobijediti a mr.haris obratno.To je corav vidio na kilometar. Ljudi znaju sta rade, samo si ti malo spor...

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 02/10/2006 10:15

Kakva jeBena namještaljka? Ama baš sve predizborne ankete pokazivale su značajnu prednost Dr. Narcisa Silajdžića i Medvjerada Dodika... Bilo je dakle kristalno jasno da će tući. Jedino hodže su mogle malko pogurat SDA, očito nisu htjele. A da će se Mile i Hare POSLIJE izbora primiriti, postalo je jasno nakon njihovog bljedunjavo-kurtoaznog "sučeljavanja" kod M. Đakovića. Dakle, jedino što može biti namještaljka i fora jeste taj "rat rječima" Milorada i Harisa: ali ko je kriv glasačima što su popušili foru? Meni je bilo kristalno jasno da nijedan od njih ne može natalakati ni svoje tjelohranitelje da se pomarišu, a kamoli zakrviti ponovo.

Diwan
Has thanked: 14 times
Been thanked: 170 times

Post by Diwan » 02/10/2006 10:20

vatra i voda wrote:

Slovenci prave hotele u planini a mi apartamne za prodaju.Tri komada kupila Meliha Alic ( ili ako li se vec zove gospodja iz stranke za Pih odnosno zagraBIH . Na Kupresu lokalni HDZ -ovac je prodao u bescjenje zemlju na kojoj Dalmatinci prave kuce.E onda je odlucio da vadi kamen i da ugrozi Kukavicije jezero .To gorsko oko lezi na 16 00 m nadmorske visine .Na pitanje da ce ugorziti jezero i okolis onako nadmeno kako samo moze bijedni nacionalista koji trpa lovu u dzepove odggovara :" ovo je nasa zemlja i mozemo raditi od nje sta god hocemo " .Cija je to nasa ?
To sto se radi sa Bosnom nema nigdje u svijetu.I tu ne pomazu nikakvi izbori.Dok god ljudi i dalje peru aute sa tonom detrdzenta u bistroj rijeci dok god se pokvareni spareti bacaju u rijeke a deponiji smeca prave na livadama gdje raste poljsko cvijece , dok se god ribe fataju sa bombom i dinamitom , dok se god flase od pive budu bacale u potok i rijeku .....tu ne pomaze SDP ni SDA.To ti je isto.Nase stranke su nase ogledalo.Jedino skolovanje moze spasiti bosnu .nista drugo.To je dug proces.A do tada molimo Boga da nam lihvari potpuno ne uniste zemlju.

svaka cast

Post Reply