evo sta je pravna drzava

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Post Reply
photo

evo sta je pravna drzava

Post by photo » 24/11/2006 13:23

http://www.24sata.info/1829

jos me vise iznenadio odgovor kancelara. da bog da da se i nasi iditoi ovako ponasaju, a ne kao lagumdzija da parkira svoj golf 4 ispred knjizare u titovoj da kupi knjige

halo_ba

Re: evo sta je pravna drzava

Post by halo_ba » 24/11/2006 13:25

photo wrote:http://www.24sata.info/1829

jos me vise iznenadio odgovor kancelara. da bog da da se i nasi iditoi ovako ponasaju, a ne kao lagumdzija da parkira svoj golf 4 ispred knjizare u titovoj da kupi knjige

A evo i svrhe teme....

photo

Post by photo » 24/11/2006 13:29

naravno.

sve sto se ovdje objavi je protiv sdp-a i lagumdzije. ne dao bog da pobjede gradjanske stranke. sta mi imamo traziti u evropi, bolje je da se vratimo u nacionalizam i beznadje, pa da jedemo travu, trazimo vize za odlazak na more i gledamo borata kao u oci gospine.

halo_ba, bas si patetican.

procitaj naslov teme, a lagumdzija je spomenut upravo jer, u pravnoj drzavi, nema nedodirljivih, pa makr bili oni i iz sdp-a.

usput, sdp je moja politicka opcija, glasao sam za lagumdziju i opet cu, ali ga to ne opravdava da krsi zakon, kakav god da je.

valjda ti je nesto jasnije sada. ili treba jos malo razjasniti?

halo_ba

Post by halo_ba » 24/11/2006 13:40

photo wrote:naravno.

sve sto se ovdje objavi je protiv sdp-a i lagumdzije. ne dao bog da pobjede gradjanske stranke. sta mi imamo traziti u evropi, bolje je da se vratimo u nacionalizam i beznadje, pa da jedemo travu, trazimo vize za odlazak na more i gledamo borata kao u oci gospine.

halo_ba, bas si patetican.

procitaj naslov teme, a lagumdzija je spomenut upravo jer, u pravnoj drzavi, nema nedodirljivih, pa makr bili oni i iz sdp-a.

usput, sdp je moja politicka opcija, glasao sam za lagumdziju i opet cu, ali ga to ne opravdava da krsi zakon, kakav god da je.

valjda ti je nesto jasnije sada. ili treba jos malo razjasniti?

Ne treba. Usporedba hramlje iz vise razloga. Wolfgang Schüssel je kancelar(nakon izbora u tehnickom mandatu), Lagumdzija je opozicionar.
Policija u Austriji primjenjuje zakone isto za sve, a prije svega je tu da pomaze i poducava.Nasa policija stiti jake a pljacka slabe(policija-superhik). Da je Schüssel u javnosti rekao da nece da plati kaznu, mogao bi da se oprosti sa politickom karijerom koja mu je ionako klimava nakon izgubljenih izbora. Nas premijer u tehnickom mandatu skrka u restoranu 500 maraka za veceru(bila je tema) pa se niko ni po gujci ne pocese. A poznajem (bar na ovom forumu) puno njih koji su deklarativno za socijaldemokratsku opciju, a na sav glas blate sve osim Hareta.
I nisam patetican. Ponekad sam pateticna, ali i to je ljudski.

pirmin

Post by pirmin » 24/11/2006 13:50

Ovo je fakat smijesno,zasto se ne prenese jedna vijest u potpunosti :D .
Cuj platit ce kaznu :-) ...bice mu problem izdvojiti dvije glave od 20000eura plate mada nece ni to. :D
Organizator susreta u "Schönbrunn"-u je preuzeo odgovornost na sebe,greska je bila da sluzba shlepanja nije na vrijeme obavjestena da se shpicino auto ne dize sa lica zemlje. :)

halo_ba

Post by halo_ba » 24/11/2006 13:52

I auto nije bio njegov, vec od hanume mu.

nineac

Post by nineac » 24/11/2006 20:14

Ovdje prije svega treba obratiti paznje da je kancelar svjetske ekonomske sile, dosao u svom privatnom automobilu na vasar!!! Mi smo zemlja koja PREZIVLJAVA od strane pomoci i doznaka dijaspore a na koridu kada clan predsjednistva dolazi vozni park iznosi skoro milion maraka!

Post Reply