Evo, ja ispunio svoju građansku dužnost!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Da li ste glasali na izborima?

Da
67
74%
Ne
24
26%
 
Total votes: 91

Murisno1
Posts: 2038
Joined: 06/10/2005 09:10
Location: Sarajevo

#1 Evo, ja ispunio svoju građansku dužnost!

Post by Murisno1 »

Evo ja bome glaso' ...
malo se narod nervira zbog nekih promjena ... cips ovo , ono ...
al et '

Pozdrav!
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#2

Post by shin »

Nisam uzoran građanin.
ClonedAgain
Posts: 217
Joined: 01/11/2004 09:31
Location: Sarajevo
Contact:

#3

Post by ClonedAgain »

Radim! 13 sati smjena...da se razumijemo...
User avatar
vatana
Posts: 547
Joined: 25/04/2006 15:32
Location: Pejton
Contact:

#4

Post by vatana »

Ma ne mogu mahmuran vako ni pred zgradu, kamol do skole da glasam :)
rumenko
Posts: 1482
Joined: 24/07/2002 00:00

#5

Post by rumenko »

jel' bolilo Murisno....
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#6

Post by Alfons Kauders »

guuuzva ljudi, stara caka... napravis u gradovima glasacka mjesta na kojima treba glasati 23421 ljudi za 12 sati... a na selima - bujrum, francuske kapice, opanci, hodze, popovi i eto nam novog saziva parlamenta... :D :D :D
branimir_s
Posts: 484
Joined: 28/04/2006 23:00
Location: Tamo gdje su Semiha i Tajo glavni

#7

Post by branimir_s »

otici cu da glasam kad bude iftar. Bice manja guzva.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#8

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Dajte to vam je pola sata, molim vas glasajte.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#9

Post by Alfons Kauders »

branimir_s wrote:otici cu da glasam kad bude iftar. Bice manja guzva.
i ja nesto slicno kontam, al kasno je to vec, bice knap...
klif
Posts: 1309
Joined: 28/12/2005 12:58

#10

Post by klif »

Izgleda da su od BiH vec mnogi digli ruke. :(
User avatar
NIN
Posts: 6187
Joined: 15/02/2006 20:18
Location: Via Lactea, Orion Arm

#11

Post by NIN »

Alfons Kauders wrote:guuuzva ljudi, stara caka... napravis u gradovima glasacka mjesta na kojima treba glasati 23421 ljudi za 12 sati... a na selima - bujrum, francuske kapice, opanci, hodze, popovi i eto nam novog saziva parlamenta... :D :D :D
Upravo!
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#12 Re: Evo, ja ispunio svoju građansku dužnost!

Post by PipiDugaDevetka »

Murisno1 wrote:Evo ja bome glaso' ...
malo se narod nervira zbog nekih promjena ... cips ovo , ono ...
al et '

Pozdrav!
Prskaju li? Mislim, UV sprej.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#13

Post by Alfons Kauders »

klif wrote:Izgleda da su od BiH vec mnogi digli ruke. :(
mnogi ? prije bi rekao svi... sta ces, kad narodu ne smeta sto je gladan, neka biraju koga hoce... jedino... gore sam napisao da ce selo birati nacionaliste... to ipada ko uvreda za ljude sa sela... i "gradjani" ce glasat za istu stoku, Sa, Tz, Mo, Ze... BL je suvisno komentirat... dzaba im asfalt i fakulteti kad su opet glupi ko kurac....
novel
Posts: 1071
Joined: 21/03/2006 10:24
Location: PM
Contact:

#14

Post by novel »

:oops: Rostilj? :D :(
klif
Posts: 1309
Joined: 28/12/2005 12:58

#15

Post by klif »

Na temi do ove tri cetvrtine ispitanika bi odmah napustilo zemlju. Na ovoj temi tri cetvrtine nece da glasa.

Treba li Bosancima i Herceogovcima uopste drzava?
*Unreal*
Posts: 366
Joined: 13/04/2005 01:01
Location: Sarajevo

#16

Post by *Unreal* »

pa bolje da je guzva nego da ne glasaju ljudi... sto se cips-a tice fino su najavili da ce radit danas cijeli dan, pa ko ima nekih problema nek ih rijesi...
User avatar
Novi_Nick
Posts: 2886
Joined: 24/08/2003 00:00

#17

Post by Novi_Nick »

klif wrote:Na temi do ove tri cetvrtine ispitanika bi odmah napustilo zemlju. Na ovoj temi tri cetvrtine nece da glasa.

Treba li Bosancima i Herceogovcima uopste drzava?
@ Klif,
Bosancima i Hercegovcima je potrebna maticna drzava. Problem je u tome sto su za sada teritorijalno i na svaki drugi nacin drzavu Bosanaca i Hercegovaca okupirali Srbi, Hrvati i Bosnjaci te je podijelili izmedju sebe na 3 dijela. Izaci na ovakvo glasanje koje su organizovali Srbi, Hrvati i Bosnjaci koji zele teritorijalnu podijelu BiH i gdje su iz BH Ustava izbacili temeljni narod i naciju Bosance i Hercegovce znaci dati njima svoj glas za cementiranje te troglave nemani i podijelu drzave BiH na 3 dijela zauvijek.

Da bi BiH krenula naprijed, opstala kao drzava, mora se krenuti iz pocetka i traziti broj 1 od MZ da se u BH Ustav upisu jedino Bosanci i Hercegovci kao jedini nosioci suvereniteta i cjelovitog teritorijalnog integriteta drzave BiH a da se Srbi, Hrvati i Bosnjaci proglase manjinom u BiH. Da bi se ovo ostvarilo potrebno je da sve ProBosanske snage organizuju sveobuhvatni BH Referendum u BiH i Dijaspori te da se traze ovakve gore navedene promjene BH Ustava. Ovo je jedini izlaz da BiH teritorijalno opstane i ne bude podijeljena na unutrasnjem i vanjskom planu.

Znaci, za moj pojam, ovi i ovakvi izbori u reziji Srba, Hrvata i Bosnjaka preko njihovih raznoraznih politickih stranaka i vjerskih institucija su samo jedna obicna farsa i definitivno cijepanje i cementiranje teritorijalne podijele BiH, daljnju pljacku drzavnih resursa i gradjana te daljnju ekonomsku i svaku drugu propast drzave BiH. U ovakvoj namjestaljki i strategiji Srba, Hrvata i Bosnjaka ja kao Bosanac ne zelim da ucestvujem, glasam i da im ja pomognem da oni sprovedu svoj plan o podijeli BiH na stetu i preko ledja Bosanaca i Hercegovaca.
DonDavudes
Posts: 814
Joined: 09/12/2003 00:00
Location: sarajevo

#18

Post by DonDavudes »

Alfons Kauders wrote:guuuzva ljudi, stara caka... napravis u gradovima glasacka mjesta na kojima treba glasati 23421 ljudi za 12 sati... a na selima - bujrum, francuske kapice, opanci, hodze, popovi i eto nam novog saziva parlamenta... :D :D :D
elvis nije mrtav
cia je avionima na daljinski napala tvin taverse
visocke piramide gradili su vanzemljaci

dajet ba ljudi, hebo vas treorije zavjere :D
ja jutros otiso glasat, bez francuzice i opanaka 8) , i zavrsio za pet min. nigdje guzve. :oops:
bajdvej, kasnije odem u jos tri glasacka mjesta (hebiga, duti kols :roll: ) u mrtvopm centru grada i, necete vjerovati, nigdje guzve
Haqqani
Posts: 1087
Joined: 06/12/2005 10:49

#19

Post by Haqqani »

Ja sam jucer glasao :)
underground
Posts: 379
Joined: 12/07/2006 00:29

#20

Post by underground »

Ja ne znam za koga glasati...u tome je problem.. :(
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9886
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#21

Post by Bosanac sa dna kace »

Ja bi glaso al nisam u BiH! a svi mi kod kuce citav raspust brujali da trebam glasat..... :-?
neutral
Posts: 400
Joined: 22/01/2006 21:44

#22

Post by neutral »

ne razumijem kad neko kaze nisam glasao...a onda se*e ovdje po forumu kako je nezadovoljan ovim ili onim...
mozda nemamo neki super kvalitetan izbor za glasanje, ali izabrati ono sto bi trebalo da bude najmanje zlo je ipak bar neki pokusaj da u ovoj BiH bude bar malo bolje...
Arslan_
Posts: 302
Joined: 11/09/2006 10:35
Location: BiH

#23

Post by Arslan_ »

Ja ispunio svoju gradjansku duznost :-D

E sad vidjecemo koji ce se barjak zavijoriti :D
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#24

Post by BHG »

izaso...zaokruzio...i sad cekam...sta ce bit kako ce bit...mlade raje pravo malo bilo...nadam se da ce biti vise kasnije...a islo je poprilicno brzo...
i za sve koje nisu i nece glasati...tuzno i zalosno...nadam se samo, ako se situacija nista ne popravi, da se necete buniti, kritikovati i zaliti se na vlast...jer nemate pravo....
sllatki
Posts: 201
Joined: 29/01/2005 13:17
Contact:

#25

Post by sllatki »

E ev i ja sam... UHH guzva brale!!! Ja glasao u opcini centar kod unitca-

90 % glasaca je bila mlada raja!!! :-)
Post Reply