Eucerin proizvodi

Sve o zdravlju...
Post Reply
HelemNejse

Eucerin proizvodi

Post by HelemNejse » 18/06/2016 01:59

Interesuje me da li su Eucerin proizvodi stvarno toliko dobri koliko ih hvale. Ima li neko od zadovoljnih korisnika da mi potvrdi. Uglavnom mislim na proizvode tipa Eucerin Dermopurifyer i slicno. I kako se krecu cijene?

pukepuke

Re: Eucerin proizvodi

Post by pukepuke » 18/06/2016 06:55

HelemNejse wrote:Interesuje me da li su Eucerin proizvodi stvarno toliko dobri koliko ih hvale. Ima li neko od zadovoljnih korisnika da mi potvrdi. Uglavnom mislim na proizvode tipa Eucerin Dermopurifyer i slicno. I kako se krecu cijene?
Dermopurifyer nisam koristila ali drugi koje jesam su sjajni. Kad sam imala problema s alergijskom reakcijom na koži, dermatologinja mi je preporučila njihov gel za tuširanje i losion za tijelo s ureom, izvrsni su oba. Cijene, koliko se sjećam, samo gela za tuširanje je bio oko 18 KM. Sad koristim dnevnu i noćnu kremu i kremu za područje oko očiju. Ne mogu reći da primijetim neko poboljšanje pošto i nemam problematičnu kožu ali mi savršeno odgovaraju. Cijena dnevne i noćne kreme je čini mi se oko 42 KM, ne mogu se sjetiti koliko je ova za područje oko očiju.

accident

Post by accident » 18/06/2016 08:01

Ja sam koristio Dermopurifyer hidratantnu kremu (za problem sa aknama). Ne mogu reci da je bila losa ali definitivno nije bila bas toliko ucinkovita da opravda cijenu od 28 maraka. Mislim da joj cijena od nekih 10 - 15 maraka sasvim odgovara jer sam nailazio na druge proizvode tog cijenovnog ranga koji su jednako dobro djelovali.

kr0 0ss

Post by kr0 0ss » 28/07/2016 21:38

HelemNejse wrote:Interesuje me da li su Eucerin proizvodi stvarno toliko dobri koliko ih hvale. Ima li neko od zadovoljnih korisnika da mi potvrdi. Uglavnom mislim na proizvode tipa Eucerin Dermopurifyer i slicno. I kako se krecu cijene?

Nažalost sadrže PEG derivate i Formaldehyd. :-(

Post Reply