Eno Harisa!!!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
Abu FEED el-Castro

Eno Harisa!!!

Post by Abu FEED el-Castro » 10/10/2006 19:55

Nije ni sjeo na fotelju a eno se ČOJEK već razletio po svijetu radeci za korist svih nas. To s biznismenima, drzavnicima, mediji prate, ma nema... Zar to nije impresivno?! :-D :shock: Ako nastavi onako, i ako druga dvojica budu i upola kao on moglo bi se svasta fino Bosni desiti. Naravno i Herzegovini :D
Sta ce sad SDP-ovci kazat, ha?? :P :P :-) :-D Naročito ako se uzme u obzir da on ne zagovara samo interese onih koji su za njeg glasali, nego i svih bosanaca i hercegovaca!!! Zamislite! :D :D :D

Tri, četiri, zachatavanje sad :D :D

Prpa.ba
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Re: Eno Harisa!!!

Post by Prpa.ba » 10/10/2006 20:01

cojek wrote:Nije ni sjeo na fotelju a eno se ČOJEK već razletio po svijetu radeci za korist svih nas. To s biznismenima, drzavnicima, mediji prate, ma nema... Zar to nije impresivno?! :-D :shock: Ako nastavi onako, i ako druga dvojica budu i upola kao on moglo bi se svasta fino Bosni desiti. Naravno i Herzegovini :D
Sta ce sad SDP-ovci kazat, ha?? :P :P :-) :-D Naročito ako se uzme u obzir da on ne zagovara samo interese onih koji su za njeg glasali, nego i svih bosanaca i hercegovaca!!! Zamislite! :D :D :D

Ma prava je to stvar...samo da mu guzica puta vidi :D

Mogu samo misliti izraze lica na onima koji su za hareta glasali, kad potpise ustavne promjene 8)

DaysleepeR

Re: Eno Harisa!!!

Post by DaysleepeR » 10/10/2006 20:25

cojek wrote:Nije ni sjeo na fotelju a eno se ČOJEK već razletio po svijetu radeci za korist svih nas. To s biznismenima, drzavnicima, mediji prate, ma nema... Zar to nije impresivno?! :-D :shock: Ako nastavi onako, i ako druga dvojica budu i upola kao on moglo bi se svasta fino Bosni desiti. Naravno i Herzegovini :D

Moj jarane, nije uopste problem rasprodat sve moguce u Bosni za marku.

Problem je prodati firmu da ljudi koji rade u njoj imaju koristi, a to Hare nece uradit.

Prpa.ba

Post by Prpa.ba » 10/10/2006 21:03

induendo wrote:Hoće li nam Jata komerc graditi autoput u skorijoj budućnosti? :oops: :D

Bezbeli :oops:

dizZaster

Post by dizZaster » 10/10/2006 21:11

citat;
Tokom trodnevne posjete Londonu, predsjednik Stranke za BiH i izabrani član novog Predsjedništva BiH dr. Haris SIlajdžić danas se susreo sa zvaničnicima Ministarstva vanjskih poslova Velike Britanije.
Prilikom ovog susreta vođen je razgovor o aktuelnim pitanjima postizbornog provođenja rezultata oktobarskih izbora u BiH.

Tokom brojnih susreta i javnih istupa u glavnom gradu Velike Britanije, doktor Silajdžić komentirao je političku situaciju u BiH na niz novinskih i RTV kuća, a gostovao je i na najgledanijoj političkoj emisiji BBC-ja ''Hard Talk''
.

FENA :D :D

Prpa.ba

Post by Prpa.ba » 10/10/2006 21:13

Ove tri teme na naslovnici portala imaju nesto zajednicko :oops:

Image

Prosudite sami :D

Abu FEED el-Castro

Post by Abu FEED el-Castro » 10/10/2006 22:54

Prpa.ba wrote:Ove tri teme na naslovnici portala imaju nesto zajednicko :oops:

Image

Prosudite sami :D

Po dva samoglasnika :? :?

:D :-D

Abu FEED el-Castro

Post by Abu FEED el-Castro » 10/10/2006 22:56

induendo wrote:Blago se nama!Što je oblajhani Hake vrijedan. :D Jel to otišao hanumi u Tursku da se pohvali? :oops: :D Moje interese neka ne zastupa.Ja očekujem da moje interese zastupa isključivo Željko Komšić.Za kojeg sam i glasao.Hoće li nam Jata komerc graditi autoput u skorijoj budućnosti? :oops: :D

Dzaba je nemozes ti sto neces malo na moje teme naletit :D :D
Nego sta ima inače jesil mi dobro? Kako mi je onaj bezvezni SDP, pozdravi mi ga obavezno :D

Post Reply