Električni mikser

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...
Post Reply
Vaya

#1 Električni mikser

Post by Vaya » 06/04/2020 18:26

Eh drage moje lijepe dame... :D

Cekam savjet i uputu s vase strane, pogotovo sad za vrijeme ovog kijameta sigurno provodite nesto vise vremena u kuhinji nego inace... :skoljka:

Moja draga majcica, je nekad izrazila želju da kupi električni mikser, imala je operaciju...pa zna imati probleme kad napreže ruku, a duša joj zakuhati tijesto za hljeb ili nesto slicno...

Kao što rekoh volio bih da neko podijeli od gospođa ili gospođica podijele iskustvo koje su imale, ako su kupovale navedeni aparat, koja brend, koji model i sve ostalo...

Uskoro majci ide rodjendan, pa bih joj volio to nabaviti...

Ja sam nasao ovo na netu, pa da čujem mišljenja...Malo mi je cijena skakljiva...gledao sam u inostranstvu se prodaje za cca 80-85€

https://familystorebih.com/proizvodi/mi ... svicarska/

plain vanilla
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
Has thanked: 597 times
Been thanked: 1241 times

#2 Re: Električni mikser

Post by plain vanilla » 06/04/2020 19:35

Vaya wrote:
06/04/2020 18:26
Eh drage moje lijepe dame... :D

Cekam savjet i uputu s vase strane, pogotovo sad za vrijeme ovog kijameta sigurno provodite nesto vise vremena u kuhinji nego inace... :skoljka:

Moja draga majcica, je nekad izrazila želju da kupi električni mikser, imala je operaciju...pa zna imati probleme kad napreže ruku, a duša joj zakuhati tijesto za hljeb ili nesto slicno...

Kao što rekoh volio bih da neko podijeli od gospođa ili gospođica podijele iskustvo koje su imale, ako su kupovale navedeni aparat, koja brend, koji model i sve ostalo...

Uskoro majci ide rodjendan, pa bih joj volio to nabaviti...

Ja sam nasao ovo na netu, pa da čujem mišljenja...Malo mi je cijena skakljiva...gledao sam u inostranstvu se prodaje za cca 80-85€

https://familystorebih.com/proizvodi/mi ... svicarska/
Valjda i mi ostale mozemo odgovarati :mrgreen:

Ako ce koristiti bas za hljeb, mozda je bolja investicija pekac za hljeb. On zamijesi i ispece hljeb.
Takodjer, moze se u pekacu samo zamijesiti tijesto, a onda koristiti dalje.

moonca
Has thanked: 358 times
Been thanked: 321 times

#3 Re: Električni mikser

Post by moonca » 06/04/2020 19:54

..imala sam taj -pekac- nisam zadovoljna -kvalitetom hleba... vishe je licio na kupovni :-) mikser daje vishe opcija u pomoci pri kuvanju...

Vaya

#4 Re: Električni mikser

Post by Vaya » 06/04/2020 20:43

Eh upravo ovo sto Moonca veli, ja mislim da je kod mene majcica imala ovaj pekac, ali da nije bila nesto zadovoljna s njim - zasto? Detalje ne znam... :D

Ali posto znam da voli kuhati i da joj cejf "zakuhati" hljeb i sto-sta jos...znam da mi je provukla da bi voljela ovu alatku...:)

Nadam se da ce da se javiti neko ko je imao iskustva sa ovim...Ja sam malo hodao po prije koji mjesec po Sarajevu (Penny, Domod, Fis)...nalazio sam neke jace marke ala Bosch ili slicno...i znam da su imali manju snagu od ovog ovdje koji je 1600w, a da su bili skuplji...

Eh sad ovaj se reklamira kao Svicarac... "Royalty line", ne znam nisam sad nasao nesto plaho o ovom brendu...

U svakom slucaju...nadam se samo da nije neki supljak...

I na youtubu sve sto sam nasao su neke Ruskinje ili Ukrajinke reklamiraju kako radi, nigdje da nadjem da je neka Svabica i Svicarka uzela nesto da mijesi... :D

Zato kontam da ovo nije neki fus, koji su krenuli da tuse u istocni blok...

Isto tako kad ga upalis da radi, isto kao da si upalio hidrocentralu za vrijeme poplava... :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=xuBDcoLjZ4Y

beautyfool
Been thanked: 2 times

#5 Re: Električni mikser

Post by beautyfool » 08/04/2020 13:21

Iskoci mi reklama za ovaj delimanov mikser pa se sjetih ove teme,
https://www.delimano.ba/kuhinjski-robot ... kWFzSqgNPA

Izgleda da ima puno nekih dodataka, tako da je vjerovatno praktican.

S obzirom da se pominje pekac hljeba samo da kazem da sam ja prezadovoljna sa svojim a imam ga vise od 10god.

Post Reply