ekskurzija ?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderator: Euridika

Locked
seki_on_the_road

ekskurzija ?

Post by seki_on_the_road » 28/05/2012 00:40

djevojka mi ide na ekskurziju, ja ne znam sta da radim, u vezi smo relativno kratko nesto preko 3 mjeseca, tek u posljednje vrijemesam poceo da je bas volim, prije sam manje vise igrao sanersku verziju zavodjenja i pokusavanja da bude moja 100% kad sam shvatio da je prava djevojka ohladio sam se malo i zavolio sam je pravo. naravno nismo spavali jer je mlada i nije spremna jos za to, djevojka je fina pravo iz fine je porodice, i ja sam joj prvi momak sto se tice povjerenja ok je,

ali sa druge strane ekskurzija mnogo alkohola, mozda neka stara simpatijabiz skolskih klupa ili da joj pridje neko iz skole njene, nez kako bi se ponasala, alkohol disko raja, znate vec

i ako znam da me voli znam i da se zenama ne smije nikad vjerovati 100%
imam neke priajtelje sto idu sa njom u skolu dobit cu informacije ako bude sarala ali toliko me je strah da je izgubim ili da zaluta toliko da bih upucao tog nekog pacenika koji kaze to sto imas momka to je najmanji problem....

sta da radim? hoce neko u kafanu 7 dana dok je nema placeno sve? :/

brad90
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

Re: ekskurzija ?

Post by brad90 » 28/05/2012 00:45

:lol: :lol: :lol: nadji djevojku svojih godina :) starija ti mozda i da :)

Velkoski
Has thanked: 19 times
Been thanked: 6 times

Re: ekskurzija ?

Post by Velkoski » 28/05/2012 00:49

Prije ce Irska osvojiti europsko nego sto ce nju neko povaliti na ex ( osim ako bas nije "lahka" :D ). A sarat ce 100% :mrgreen:

Locked