Đedović u reprezentaciji svijeta

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
navijac-xy
Posts: 52
Joined: 25/03/2007 12:20

#1 Đedović u reprezentaciji svijeta

Post by navijac-xy »

Mislim da možemo biti ponosni na činjenicu da imamo predstavnika na jednoj ovakvoj utakmici.

http://helpbhsport.blogger.ba/
vela-ze
Posts: 401
Joined: 05/01/2007 15:15

#2

Post by vela-ze »

Imamo mi i Emira Preldžića, al on je sada reprezentativac Slovenije. Pošto ga poznajem lično mogu reći da je on prije nego što je zaigrao za Sloveniju došao u KSBiH al su ga oni odbili i mislili da je netalentovan pa sada čovjek rastura za Sloveniju, biti u startnoj petorci Evropskog prventva do 21. godine a imati 19. godina mislim da nije mala stvar.
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#3

Post by daduli_sa »

vela-ze wrote:Imamo mi i Emira Preldžića, al on je sada reprezentativac Slovenije. Pošto ga poznajem lično mogu reći da je on prije nego što je zaigrao za Sloveniju došao u KSBiH al su ga oni odbili i mislili da je netalentovan pa sada čovjek rastura za Sloveniju, biti u startnoj petorci Evropskog prventva do 21. godine a imati 19. godina mislim da nije mala stvar.
Cini mi se da nije tema Emir Preladzic.
Za njega pokreni drugu temu.

Djedovicu svaka cast!
Ima li negdje statistika kako je odigrao?
User avatar
Sir Charles
Posts: 1069
Joined: 10/04/2006 01:22

#4

Post by Sir Charles »

Odigrao je 11 minuta i imao sut iz igre 0/8 uz jedno ubaceno slobodno bacanje. Impresivno, nema sta :D
bih_finest
Posts: 283
Joined: 27/06/2006 23:24
Location: Sarajevo

#5

Post by bih_finest »

Sir Charles wrote:Odigrao je 11 minuta i imao sut iz igre 0/8 uz jedno ubaceno slobodno bacanje. Impresivno, nema sta :D
Ma jašta, ma jbg star je lik, 17.godina...možda najbolje da prestane igrati... :roll: ccc
User avatar
Sir Charles
Posts: 1069
Joined: 10/04/2006 01:22

#6

Post by Sir Charles »

bih_finest wrote:
Sir Charles wrote:Odigrao je 11 minuta i imao sut iz igre 0/8 uz jedno ubaceno slobodno bacanje. Impresivno, nema sta :D
Ma jašta, ma jbg star je lik, 17.godina...možda najbolje da prestane igrati... :roll: ccc
Mozda, ko ce ga znat... :D
hemac
Posts: 243
Joined: 28/02/2007 00:44
Location: Sarajevo

#7

Post by hemac »

preldzic i đedović u repki svijeta, niđe srbina ili hrvata ja mislim da je to za ponos! svaka čast momci, tužan sam za preldžića!
User avatar
Sir Charles
Posts: 1069
Joined: 10/04/2006 01:22

#8

Post by Sir Charles »

hemac wrote:preldzic i đedović u repki svijeta, niđe srbina ili hrvata ja mislim da je to za ponos! svaka čast momci, tužan sam za preldžića!
Preldzic (16 min, 7 kos, 2 sk) je nazalost Slovenac, ali mi je zaista drago da je tu bio Djedovic (11min, 1 kos, 3 sk). Istina nije nesto pokazao, ali je dobro odigrao 2 pripremne utakmice prije ove zvanicne i komentar americkih kosarkaskih strucnjaka je da je Djedovic jedan od najboljih i najtalentovanijih bekova u Europi u svojoj dobnoj skupini i misljenja su da se nije pokazao na ovoj utakmici, jer su americki igraci za njega bili fizicki predominantni.

Igrao je Srbijanac Nemanja Aleksandrov (28 min, 14 kos, 14 sk, 1 as i 2 ukradene lopte). Porede ga sa Tonijem Kukocom. Trenutno je igrac Crvene Zvezde

Takodje igrao je i Hrvat koji je rodjen u Skoplju, Aleksandar Ugrinoski (10 min, 2 as). Igra za Arkadia Traiskirchen Lions u Austriji
hemac
Posts: 243
Joined: 28/02/2007 00:44
Location: Sarajevo

#9

Post by hemac »

Sir Charles wrote:
hemac wrote:preldzic i đedović u repki svijeta, niđe srbina ili hrvata ja mislim da je to za ponos! svaka čast momci, tužan sam za preldžića!
Preldzic (16 min, 7 kos, 2 sk) je nazalost Slovenac, ali mi je zaista drago da je tu bio Djedovic (11min, 1 kos, 3 sk). Istina nije nesto pokazao, ali je dobro odigrao 2 pripremne utakmice prije ove zvanicne i komentar americkih kosarkaskih strucnjaka je da je Djedovic jedan od najboljih i najtalentovanijih bekova u Europi u svojoj dobnoj skupini i misljenja su da se nije pokazao na ovoj utakmici, jer su americki igraci za njega bili fizicki predominantni.

Igrao je Srbijanac Nemanja Aleksandrov (28 min, 14 kos, 14 sk, 1 as i 2 ukradene lopte). Porede ga sa Tonijem Kukocom. Trenutno je igrac Crvene Zvezde

Takodje igrao je i Hrvat koji je rodjen u Skoplju, Aleksandar Ugrinoski (10 min, 2 as). Igra za Arkadia Traiskirchen Lions u Austriji
uf uf isprovaljivah se znaci, samo za preldzića kažem tužan sam jer je slovenac a nije!
Post Reply